Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Rozešel se váš kamarád s přítelkyní a chtěli byste mu najít někoho jiného? Nebo vám kamarád minulý týden pomohl najít krásnou dívku? Pokud chcete být dobrým parťákem a pomoci svému kamarádovi hledat dívky, musíte vědět, jak to udělat, abyste ho nezastínili a jak mu pomoci získat dívku, aniž byste na sebe strhli její pozornost. Pokud nevíte, jak na to, v tomto článku se to dozvíte.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Jak oslovovat dívky

 1. 1
  Nepokoušejte se dělat parťáka někomu, kdo je výrazně méně atraktivní, než vy. Nezní to moc hezky, ale bohužel je to pravda. Pokud vypadáte jako Ryan Gosling a váš kamarád má lehce podprůměrný vzhled, nepodaří se vám najít mu dívku. Měli byste si být podobní co se týče vzhledu i schopnosti komunikovat s dívkami. Když budete přitažlivější, dívky budou chtít vás a váš kamarád se bude cítit ještě hůře. [1]
  • Neznamená to, že se váš kamarád nebude líbit žádným dívkám jen proto, že jste vy přitažlivější. Pokud ale nemá ani charisma a neumí mluvit s dívkami, zatímco vy s tím nemáte problém, pravděpodobně nebude mít štěstí.
 2. 2
  Nechejte svého kamaráda, aby převzal otěže. Když přijdete k dívkám, snažte se zajistit, aby si všimly nejprve vašeho kamaráda. Když je přijdete oslovit a váš kamarád bude potichu, budou si myslet, že dělá parťáka on vám. Kamarád by měl být tím, kdo dívky osloví a dá se s nimi do řeči. Nemusíte se chovat jako nesmělý trouba, ale měli byste zajistit, aby si dívky všimly nejprve jeho.
  • Pokud chcete oslovit jen jednu dívku, kamarád by se s ní měl dát do řeči jako první – vy byste se měli připojit až po chvíli.
  • Pokud chcete oslovit dvě dívky, což je pravděpodobnější, existují dva různé přístupy: jedni lidé tvrdí, že byste měli počkat asi dvě minuty a potom se k nim připojit, jiní zase říkají, že byste měli počkat tak dlouho, jak bude vašemu kamarádovi trvat se s dívkami zapovídat a získat jejich pozornost a až potom byste k nim měli přijít. [2]
 3. 3
  Nechejte kamaráda, aby si vybral dívku, kterou chce. Od toho jsou parťáci! Jedna z dívek může být z vašeho města, může mít ráda stejné sportovní týmy a může vypadat jako filmová hvězda, ale pokud ji bude chtít váš kamarád, máte smůlu. Pokud mu děláte parťáka, mělo by to být proto, že mu to dlužíte, nebo proto, že máte přítelkyni, nebo prostě proto, že mu chcete dopřát trochu zábavy. Nesmíte si to tedy rozmyslet a začít balit dívku, která se mu líbí. Pokud se bavíte jen s jednou dívkou, měli byste se držet zpátky. Pokud si povídáte se dvěma dívkami, nechejte kamaráda, aby si vybral tu, která se mu líbí a zabavte tu druhou. [3]
  • Naučte se poznat, kterou dívku váš kamarád chce. Někdy to bude zřejmé, jindy ovšem budete muset zjistit, o kterou dívku má váš kamarád zájem. Sledujte, na kterou dívku se dívá, se kterou si více povídá a všímejte si, zda se vám nesnaží dát nenápadně najevo, která dívka se mu líbí.
 4. 4
  Začněte pracovat na vytvoření párů. Měli byste být schopni zabavit dívku, kterou váš kamarád nechce. Pokud si povídáte se dvěma dívkami, umožněte svému kamarádovi, aby trávil čas s tou, která se mu líbí a zabavte tu druhou. Možná to bude tvrdá práce, ale nikdo neříkal, že to bude snadné! Nemusíte ji odvádět nikam pryč, ale měli byste jí dát jasně najevo, že se o ni budete starat. Té druhé dívce se snažte nevěnovat moc pozornosti, i když se bude zdát, že se jí líbíte.
  • Je důležité se od začátku držet dívky, o kterou váš kamarád zájem nemá. Když si na začátku vyberete tu první a potom to budete chtít změnit, dívky budou zmatené.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Naučte se svoji roli

 1. 1
  Když to bude nutné, zasáhněte. Berte sami sebe jako kamaráda a zároveň bodyguarda. Pokud se kolem dívky, která se vašemu kamarádovi líbí, budou motat jiní muži, musíte se snažit dostat je z cesty, aniž byste způsobili nějaké problémy. Pokud jde o krásnou dívku, pravděpodobně se najdou muži, kteří si s ní budou chtít povídat, takže si musíte dávat pozor. Pokud se objeví nějací kamarádi dané dívky, měli byste se k nim chovat mile, ale zároveň byste jim neměli dovolit, aby ji odvedli. [4]
  • Někdy budete muset zasáhnout i v případě jiných dívek. Může se stát, že se bude nějaká dívka snažit získat pozornost vašeho kamaráda, nebo se objeví kamarádky dané dívky a budou ji chtít odvést. Dejte se s těmito dívkami do řeči a buď si získejte jejich pozornost, nebo je unuďte, aby nakonec odešly.
 2. 2
  Měli byste vědět, kdy máte mluvit a kdy máte být potichu. Pokud chcete být úspěšným parťákem, musíte v tom mít jasno. Měli byste mluvit, rozesmávat dívky a říct jim něco málo o sobě, ale neměli byste mluvit tak moc, abyste zastínili svého kamaráda a působili chytřeji, vtipněji, nebo zajímavěji. Váš kamarád by měl mluvit více, než vy a vy byste ho měli pouze zachránit v případě trapného ticha. Měli byste také říkat věci, díky kterým bude vypadat lépe a zajímavěji. [5]
  • Když bude váš kamarád něco říkat, nepřerušujte ho, pokud to nebude nezbytně nutné. Když ho přerušíte, dívky si budou myslet, že je ušlápnutý.
  • Když se rozhostí ticho, nepoukazujte na to, že je to nepříjemné. Začněte prostě o něčem mluvit.
 3. 3
  Nenechejte se rozptýlit. Může se stát, že kolem vás projde nádherná dívka a usměje se na vás, nebo v televizi zrovna budou dávat zápas vašeho oblíbeného baseballového týmu. I když vám někdo zavolá a bude po vás něco chtít, neměli byste ztrácet pozornost na příliš dlouho. Musíte se soustředit na svoji práci, tedy na to, abyste zajistili, že si váš kamarád domů odvede dívku, která se mu líbí.
  • Říkejte si, že svému kamarádovi prokazujete laskavost a že vám to jednou jistě oplatí.
 4. 4
  Neopíjejte se. Mělo by to být samozřejmé, ale někteří muži na to zapomínají. Musíte svému kamarádovi pomoci tím, že si budete celý večer povídat s dívkou, která se vám moc nelíbí, takže je jasné, že si budete chtít dát několik drinků. To je naprosto v pořádku. Musíte si ale uvědomit, že když se opijete do němoty, nebudete schopni být dobrým parťákem. Když budete pít až moc, neuděláte na dívky dobrý dojem a to samé bude platit i pro vašeho kamaráda. [6]
  • Pijte pomalu. Pokud chtějí všichni pít co nejvíce, nemusíte se držet příliš zpátky, ale neměli byste vypít pět panáků tequily, zatímco všichni pijí svůj první drink.
 5. 5
  Zůstaňte až do konce. Cítíte se již unavení? Chcete jít domů a hrát si na Xboxu? Chybí vám vaše přítelkyně a chtěli byste jít už do postele? To máte smůlu. Dnes není na vás, abyste se rozhodovali, co budete dělat. Pokud nemáte naléhavý důvod k odchodu, budete to muset vydržet.
  • Jakmile řeknete, že musíte odejít, kouzlo přestane fungovat a zničíte kamarádovi šanci získat dívku, která se mu líbí.
  • Pokud chcete opravdu odejít, dejte to kamarádovi včas najevo (například mu pošlete SMS zprávu), aby si mohl vymyslet dobrý plán.
 6. 6
  Pokud jste zadaní, řekněte to...nakonec. Když oslovíte dvě dívky a hned jim řeknete, že máte přítelkyni, pravděpodobně s vámi nebudou chtít mluvit, hlavně pokud jsou „na lovu“ a hledají muže, se kterými budou moci strávit večer. Není ale ani dobré povídat si s dívkou několik hodin a neříct jí, že jste zadaní. Najděte si způsob, jak to opatrně zmínit, aby to neznělo moc vynuceně, ale abyste dali dívce najevo, že nejste k mání.
  • Nemusíte mluvit o své přítelkyni každou chvíli, ale měli byste nějakým způsobem dát najevo, že jste zadaní, aby měl váš kamarád svoji dívku jen pro sebe.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Pomozte kamarádovi zabodovat

 1. 1
  Snažte se mluvit o svém kamarádovi tak, aby působil jako skvělý muž...ale ne příliš skvělý. Když si budete pročítat rady pro parťáky, budete mít pravděpodobně pocit, že je vaším cílem dát dívce najevo, jak dokonalý, chytrý, bohatý a talentovaný váš kamarád je. Když to ale přeženete, dívka to hned pozná. Snažte se dát najevo, že je váš kamarád dobrá partie, ale zakomponujte to do rozhovoru naprosto přirozeně. [7]
  • Když řeknete o svém kamarádovi něco hezkého, neměli byste se při tom významně dívat na dívku, která se mu líbí.
  • Neznamená to, že byste měli svého kamaráda před dívkami shazovat, nebo se snažit, aby vypadal hloupě. Ani to by mu nepomohlo.
 2. 2
  Dávejte pozor, aby váš kamarád vypadal stál co nejlépe. Když se kamarád poleje pivem, nenápadně mu to řekněte, když mu poleze chlup z nosu, také mu to dejte najevo. Měli byste mu také umět říct, když bude příliš pít a bude ze sebe dělat blázna. Pokud chcete kamarádovi zajistit, aby si dívku odvedl domů, musíte mít jistotu, že vypadá stále co nejlépe. I když budete muset zabavit jinou dívku, musíte si kamaráda stále všímat a pomáhat mu. Díky tomu se mu podaří uspět. [8]
  • Pokud mu chcete říct, že se polil pivem, nebo že má něco na tváři, musíte to udělat nenápadně.
 3. 3
  V případě potřeby musíte kamarádovi dát najevo, že nemá šanci. Tento krok je také velmi důležitý. Pokud se váš kamarád snaží už hodinu udělat dojem na dívku, která očividně nemá zájem a on to vůbec nevidí, musíte mu to umět dát najevo. Nemusíte z toho dělat žádnou vědu, jednoduše za kamarádem přijďte a řekněte mu: „Pojď, měli bychom radši už jít.“ Možná mu to trochu ublíží, ale jistě bude rád, že jste mu zabránili promarnit celý večer.
  • Neměli byste čekat ani hodinu. Brzy poznáte, zda se kamarád dívce líbí, nebo ne. Během prvních patnácti minut byste měli mít jasno. Někdy to poznáte už během první minuty.
 4. 4
  Naučte se spojovat lidi. Tento krok vám může také pomoci zajistit kamarádovi úspěch. Snažte se přijít na to, co má váš kamarád s danou dívkou společného a zajistěte, aby si měli co říct. Pokud dívka řekne, že byla nedávno na dovolené v Americe, řekněte, že tam váš kamarád byl minulý tok. Pokud si všimnete, že má dívka klíčenku s logem nějakého sportovního týmu, řekněte, že váš kamarád tomuto týmu fandí. Snažte se hledat příležitosti, jak dát dívce najevo, že je pro ni váš kamarád skvělá partie.
  • Nedělejte z toho žádnou vědu. Neměli byste lhát, nebo je nutit k tomu, aby se bavili o něčem, o čem se bavit nechtějí.
 5. 5
  Zakončete společný večer jako profík. Na konci večera byste měli ustoupit a nechat kamaráda, aby dívku ohromil a zajistil, že s ním půjde domů. Pokud si povídáte se dvěma dívkami, můžete tu svoji na chvíli někam odvést. Pokud ovšem oba mluvíte s jednou dívkou, jděte na toaletu, nebo předstírejte, že si jdete zavolat. Můžete si také objednat další drink ve chvíli, kdy se kamarád s dívkou již budou chystat odejít. Jednoduše jim jděte z cesty, aby měl kamarád čas dívku požádat o telefonní číslo, nebo aby si ji mohl odvést k sobě domů.
  • Pokud chcete, aby si kamarád dívku odvedl domů, musíte se dostat domů sami. Nesmíte jim to zkazit tím, že s nimi pojedete taxíkem.
  • Pokud se zdá, že se dívka k vašemu kamarádovi moc nemá, nic si z toho nedělejte. Projevili jste snahu a jistě si své dovednosti budete moci vyzkoušet zase příště.
  Reklama

Tipy

 • Buďte taktní a moc se neprojevujte.
Reklama

Varování

 • Snažte se vyhýbat se situacím, kdy budete muset nevyhnutelně trávit čas s kamarádkou dívky, která se líbí vašemu kamarádovi.
 • Dejte si pozor – pokud se vašemu kamarádovi líbíte vy, neměla byste mu dělat parťáka.
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 5 608 krát
Stránka byla zobrazena 5 608 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama