Jak být donchuan

V tomto článku:Jak myslet jako donchuanJak vypadat jako donchuanJak být správným donchuanem

Donchuan je chladný Casanova, který za sebou zanechává spoustu zlomených srdcí. Když vejde do místnosti, všechny ženy se dívají jen na něho a přejí si, aby ho mohly získat. Každou ženu dostane do postele dříve, než byste řekli „účet, prosím“. Pokud již jste donchuan a chcete na svých schopnostech jen zapracovat, nebo máte pocit, že je to ten správný životní styl pro vás, v tomto článku se dozvíte, jak na to.

1
Jak myslet jako donchuan

 1. 1
  Buďte sebejistí. Můžete se chovat jako donchuan, ale když tak nebudete i myslet, ženy neohromíte. Než se stanete skutečným donchuanem, musíte zapracovat na svém sebevědomí. Zkuste například následující tipy:
  • Zbavte se svých úzkostí. Zamyslete se nad tím, co vám přidělává starosti – budoucnost, rodina, kariéra – a snažte se tyto úzkosti ze svého života odstranit. Je v pořádku být trochu ve stresu, ale pokud jste posedlí tím, co všechno by se mohlo pokazit, nebudete schopni myslet jasně a ženy uvidí, že jste plní nejistot.
  • Řešte své nedostatky. Uvědomujte si, na čem byste měli ještě zapracovat a snažte se to změnit. Neumíte lidem naslouchat? Jste neorganizovaní, nebo se necháte snadno rozrušit? Připravte si plán, díky kterému budete moci všechny tyto věci vyřešit. Nikdo není dokonalý, ale všichni se můžeme stále zlepšovat.
  • Myslete pozitivně. Když vejdete do místnosti, vzpomeňte si na tři věci, které se vám na vás nejvíce líbí. Když budete sami sebe brát pozitivně, i dámy vás budou brát pozitivně.
 2. 2
  Na nikoho se neupínejte. Skutečný donchuan si cení kvantity nad kvalitou, takže pokud chcete dodržovat takový životní styl, budete si muset užívat společnost co nejvíce žen a neupínat se na jedinou dívku. Pokud vás zajímá, co si o vás nějaká dívky myslí, nebo myslíte na to, kdy se vám ozve, zacházíte příliš daleko a měli byste si dát pozor. Držte se následujících rad:
  • Pokud máte pocit, že se na vás nějaká dívka upíná, skončete to. Pokud se s vámi dívka chce bavit o vašem osobním životě, chce se k vám nastěhovat, nebo plánuje romantickou dovolenou, chce s vámi začít vážný vztah a to byste neměli dovolit.
  • Bavte se s ženami nezávazně. Užívejte si společnost dívek, ale nedovolte, aby se mezi vámi rozvinul osobnější vztah. Dobře se bavte v posteli i mimo ni, ale když se dívka bude chtít bavit o vážných věcech, změňte téma.
  • Nemyslete na romantické věci. Když potkáte ženu, kterou byste chtěli dobýt, měli byste přemýšlet nad tím, jak dobře by se vám s ní tančilo, mazlilo, nebo jaká je v posteli – ne na to, jak by asi vypadaly vaše děti. Berte všechny ženy s lehkostí a nepouštějte se do ničeho závazného.
  • Pokud jste potkali dívku, která je pro vás tou pravou, budete muset přehodnotit svůj životní styl. I skutečný donchuan se může zamilovat. Pokud jste našli dívku, která je pro vás jediná na světě a chcete s ní strávit zbytek života, neměli byste ji nechat jít. V životě muže jako jste vy je to ojedinělá událost, ale pokud nedokážete své pocity ovládat, možná bude lepší se přestat stýkat s ostatními ženami.
 3. 3
  Každý krok si promyslete. Jako šachový šampion musíte mít stále přehled o tom, co uděláte. Když se budete soustředit pouze na přítomnost, nebudete mít ve svém životě tolik žen, kolik byste chtěli.
  • Na každý večer si připravte plán. Pokud jdete do klubu, zamyslete se nad tím, kam půjdete potom. Vezmete dívku do intimnějšího baru, na nějaký soukromý večírek, nebo k sobě domů? Než si vyberete dívku, která se vám bude líbit, naplánujte si celý večer, abyste nemuseli marnit čas vymýšlením toho, kam spolu půjdete.
  • Připravte si plány na víkendy. Možná jste se právě rozloučili s jednou dívkou, ale co budete dělat následující večer? Pokud nechcete sedět sami doma u televize, měli byste mít domluvené rande s jinou ženou.

2
Jak vypadat jako donchuan

 1. 1
  Pořiďte si vhodné oblečení. Budete muset vypadat co nejlépe. Měli byste nosit krásné a drahé oblečení, ale neměli byste působit dojmem, že si na tom příliš zakládáte. Vaše oblečení by mělo zajistit jediné – najít vám ženy, které ho z vás budou chtít strhat. Zde jsou tipy na vhodné oblečení:
  • Noste košili s dlouhým rukávem a pod ni těsné tílko. Ženy budou chtít, abyste si košili svlékl, protože budou chtít vidět vaše svaly. Noste košile, které vám dobře padnou, abyste mohli dávat na odiv své bicepsy.
  • Noste trochu volnější kalhoty, aby vám byl vidět lem boxerek. Když ženám ukážete malý kousek svého spodního prádla, budou vám ležet u nohou. Využijte každé příležitosti, abyste si zvedli tričko a ukázali jim také své pevné břišní svaly.
  • Kupte si dobré boty. Ať už jdete na večeři do restaurace, nebo si jdete zaběhat do parku, měli byste na sobě mít drahé a nové boty. Dámy si budou myslet, že když utrácíte spoustu peněz za boty, budete utrácet spoustu peněz i za drahé večeře a romantické výlety.
  • Noste doplňky. Pořiďte si kvalitní peněženku a nějaký šperk nebo doplněk. Nemusíte se snažit působit skromně. Noste kožený pásek s krásnou sponou, který ženy upozorní na to, kam by se měly dívat.
 2. 2
  Měli byste mít krásné tělo. Být donchuan není jen zábava. Pokud chcete vypadat stále dobře, budete muset trávit spoustu času v posilovně. Když nebudete mít žádné svaly, nepodaří se vám sbalit dívku. Využijte tyto tipy:
  • Věnujte se aerobnímu cvičení. Začněte každý den běhat a postupně se vypracujte až k 6-8 km. Když nebudete schopni vyjít bez zadýchání ani několik schodů, neuděláte na ženy dobrý dojem.
  • Posilujte. Udělejte vše pro to, abyste měli pevné břišní svaly, velký hrudník a silná ramena. Choďte do posilovny, nebo se věnujte sportu, při kterém vám svaly narostou.
  • Jezte zdravě. Když půjdete na večeři s nějakou dámou, můžete si dát šťavnatý steak, ale když budete sami, měli byste jíst zeleninu, ovoce, bílkoviny a komplexní sacharidy. Když budete jíst dost bílkovin, budete spalovat tuky a posilovat svaly.
 3. 3
  Zapracujte na své řeči těla. Otevřená a asertivní řeč těla vaší dámě ukáže, že jste sebevědomý a že jí dokážete věnovat veškerou svoji pozornost.
  • Udržujte oční kontakt. Když budete mluvit s nějakou dívkou, dívejte se jí hluboko do očí. Začne se červenat a velmi ji to nažhaví. Dívejte se na ni jako kdyby to byla jediná žena na celém světě.
  • Když budete s dívkou mluvit, nakloňte se k ní. Když budete mluvit s dívkou, které se líbíte, nakloňte se k ní tak blízko, jako kdybyste ji chtěli políbit.
  • Natočte se tělem ve směru dívky, se kterou mluvíte. Nepřekřižujte si paže a nenatáčejte nohy jiným směrem. Celé vaše tělo by mělo dávat najevo, že se dívce chcete věnovat.
 4. 4
  Buďte čistí. Hygiena je stejně důležitá, jako vhodné oblečení a řeč těla. Když budete páchnout, jako kdybyste strávil noc ve stoce, žádnou ženu neohromíte. Zde je návod, jak udělat dojem na ženu svými hygienickými návyky:
 5. 5
  Uklízejte si doma. Pokud chcete být skutečným donchuanem, budete muset dobře vypadat, ale také si budete muset doma uklízet. Řiďte se těmito radami:
  • Mějte doma stále uklizeno. Protože si budete vodit dívky domů velmi často, měli byste pravidelně měnit povlečení, uklízet si v ložnici a čistit koupelnu. Když bude vaše koupelna dívce připadat nechutná, nebude u vás chtít strávit noc.
  • Mějte doma stále dostatek vína, ovoce a čokolády.
  • Mějte příjemný byt. Kožený gauč, lampy a velká televize udělají na ženy dobrý dojem. Pokud si nemůžete dovolit drahý byt, snažte se ho mít alespoň čistý.

3
Jak být správným donchuanem

 1. 1
  Vybírejte si dívky moudře. Než se začnete o nějakou dívku snažit, ujistěte se, že jste si vybrali dobře. Když zvolíte špatnou dívku, mohli byste skončit s někým, kdo o vás nemá zájem, nebo s někým, kdo s vámi bude chtít hned chodit. Zde je návod, jak si vybrat vhodnou dívku:
  • Hledejte si dívky, které se dobře baví a často se smějí. Nemluvte s dívkami, které se nudí, kontrolují si telefon, nebo vypadají, že je nic nebaví. Takové dívky jsou příliš snadné cíle, takže byste měli hledat dívky, které vám budou stát za trochu námahy.
  • Vyhněte se dívkám, které si hledají manžela. Mnoho dívek hledá něco více než jen vztah na jednu noc. Když se s vámi dívka bude bavit o svých rodičích, bude se chtít usadit, nebo bude mluvit o tom, kolik vdaných kamarádek má, měli byste ji nechat jít. Nechejte ji, aby si našla svého vysněného partnera a nemarněte svůj čas.
  • Vyhněte se dívkám, které jsou zadané. Pokud uvidíte dívku, která nemá zájem o muže, kteří se ji snaží sbalit, zkuste to vy. Pokud ale uvidíte zadanou dívku, měli byste si raději najít nějakou volnou.
 2. 2
  Zajistěte, aby se s vámi dívka cítila skvěle. Přistupte ke skupince dívek a ukažte jim, že je s vámi zábava. Po chvíli si vyberte svůj cíl a najděte si způsob, jak to udělat, abyste spolu mohli být o samotě. Potom ji zkuste okouzlit:
  • Dejte se do řeči. Můžete se dívky zeptat, co ráda pije. Také byste ji měli rozesmát, aby ji bavilo si s vámi povídat.
  • Řekněte jí, že je jiná, než ostatní dívky. Můžete říct třeba: „Ještě jsem nepotkal dívku, jako jsi ty.“ Zajistěte, aby měla pocit, že je jedinečná.
  • Lichoťte jí. Nepřehánějte to, ale řekněte jí alespoň tři věci, které se vám na ní líbí, ať už jde o oči, smích, nebo taneční kreace. Nemusíte říkat nic promyšleného – jednoduše jí dejte najevo, že se vám líbí a chtěli byste ji lépe poznat.
 3. 3
  Postupujte podle plánu. Dodržujte svůj připravený plán a buďte připraveni posunout rozhovor na další úroveň. Vaším cílem je dostat danou dívku do postele, ne si s ní povídat o smyslu života. Když se s nějakou dívkou dáte dohromady, měli byste jí dát najevo, že chcete něco víc:
  • Buďte uvolnění. Zeptejte se jí, jestli by s vámi chtěla jít domů, nebo jestli ji večírek nenudí a nechtěla by jít k vám domů.
  • Až budete u vás doma, jemně se jí dotkněte se zeptejte se, jestli jí smíte svléknout kabát. Zkuste ji svádět tak rychle, jak to dovedete.
 4. 4
  Buďte sexy. Pokud chcete být skutečným donchuanem, budete muset dívce dát najevo, že za to stojíte. Zde je několik tipů, které vám pomohou stát se kvalitním milencem:
 5. 5
  Chovejte se uvolněně. Až si s novou dívkou užijete, je důležité zaujmout správný postoj, abyste ji mohli v budoucnu ještě někdy vidět. Minimálně byste se měli rozloučit v dobrém, aby vás nepomluvila u všech svých kamarádek.
  • Neříkejte jí, kdy se znovu uvidíte. Řekněte jí, že jí zavoláte, nebo že si dáte vědět. Nedomlouvejte si rande hned na další týden – takto se donchuani nechovají.
  • Chovejte se jako gentleman. Pomozte jí do kabátu a doprovoďte ji k autu. Udělejte na ni dobrý dojem, aby si nemyslela, že jste hajzl.
  • Nepřehánějte to s lichotkami. Řekněte jí, že jste si to užili – ne že jste prožili nejlepší noc svého života. Chovejte se upřímně a snažte se nevzbudit v ní falešné naděje.
  • Rozlučte se v dobrém. Až se budete loučit, zkuste ji rozesmát, jemně ji polibte, nebo jí připomeňte něco, o čem jste se bavili předešlou noc. Zajistěte, aby vás chtěla opět vidět, ale mělo by to být na vás. Pokud se s ní chcete vídat dál, po několika dnech jí zavolejte.

Tipy

 • Než se s dívkou budete rozcházet, chovejte se mile a slušně. Když to uděláte jemně, vyhnete se nepříjemné hádce.
 • Pokud je dívka ve skupině přátel, snažte se se s nimi skamarádit. Když budete mít úctu jejích přátel, uděláte na ni lepší dojem.
 • Buďte gentleman. Otvírejte jí dveře, říkejte „prosím“ a „děkuji“ a chovejte se k ní ohleduplně.

Varování

 • Neměli byste spát s dívkami, které patří do vaší skupiny přátel, nebo které s vámi pracují.
 • Ženy si mohou s muži také pohrávat. Mohou využívat spoustu různých taktik, aby vás svedly. Můžete si vybrat, zda se této hry chcete účastnit.
 • Nechovejte se jako hajzl. Můžete být donchuan a hrát si se ženami, ale zároveň se chovat mile a slušně.

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Kategorie: Osobní péče a Styl

V jiných jazycích:

English: Be a Player, Español: ser un mujeriego, Français: être un séducteur, Italiano: Essere un Casanova, Português: Ser um Mulherengo, Deutsch: Sei ein Player, 中文: 当一名情场老手, Bahasa Indonesia: Menjadi Pencinta Wanita, Nederlands: Een player zijn, ไทย: เป็นนักจีบสาวมือโปร, Русский: быть ловеласом, Tiếng Việt: Trở thành một tay chơi

Stránka byla zobrazena 2 610 krát.
Byl tento článek přesný?