Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Abyste byla hezká pro každého, koho potkáte, je nemožné. Každý má totiž jiný pohled na to, co je krásné. Vysoká, malá, hubená, jako krev a mlíko, blond, světlá pleť, tmavá pleť, růžové tváře, olivová pleť, atd.! Každý si myslí, že něco vypadá hezky a jiné zase ne, nemůžete potěšit všechny, tak buďte hezký svým způsobem. Jste hezká, musíte to jen vyjádřit svým způsobem. Pokud se snažíte někoho zaujmout, buďte sama sebou a pokud se mu to nelíbí, nestojí za to, abyste o něj usilovala. Vše co musíte udělat, je následovat níže uvedené kroky, které vám popíší, jak být hezká a pracovat na svém sebevědomí. Koneckonců sebevědomí je jednou z nejpřitažlivějších vlastností, které člověk může mít!

Část 1
Část 1 ze 2:

Vypadejte hezky

Stáhnout PDF
 1. 1
  Starejte se o svou pleť, jak nejlépe dovedete. Pokud bude vaše pleť zdravá a zářivá, posílíte tak své sebevědomí a díky tomu budete skutečně hezká. Pokud trpíte těžkou formou akné – obzvláště pokud je ve vaší rodině dědičné – požádejte rodiče, aby s vámi zašli k dermatologovi. Pokud máte citlivou pleť, ekzém, dermatitidu nebo jiné kožní problémy, nemusí vám to zabránit v tom, abyste byla hezká. Promluvte si se svým lékařem nebo zdravotní sestrou a požádejte je o radu, jak o svou pleť pečovat. Existuje mnoho způsobů, jak o svou pleť pečovat:[1]
  • Dvakrát denně použijte jemný mycí gel, který z vaší pleti odstraní mastnotu, pot, prach, make-up a jiné nečistoty. Použijte gel, který je určený pro typ vaší pleti (např. mastná pleť, suchá, citlivá, atd.). Tento gel by vaši pleť měl vyčistit, aniž by ji zbavil zdravých olejů, které se na kůži normálně nachází. Pleť si můžete vyčistit a ošetřit ji pleťovou vodou. Vyzkoušejte čistící mléko a najděte si produkty, které vám budou vonět a vyhovovat. [2]
  • Použijte hydratační krém vhodný pro váš typ pleti a vyberte si takový, který má navíc ochranný sluneční faktor, neboli SPF. Ten ochrání vaši pleť před škodlivými slunečními parsky a funguje také jako prevence rakoviny kůže.
  • Na celé tělo, obzvláště ruce, používejte také hydratační krém. Zabráníte tak tomu, aby vaše pleť vysychala, obzvláště během suchých ročních období. Díky promazávání bude vaše pleť také zdravější a zářivější.
 2. 2
  Pečujte o chrup a dodržujte ústní hygienu. Pokud si dvakrát denně budete čistit zuby, kladně tím přispějete ke svému vzhledu a obecnému zdraví.
  • Nečistěte si zuby ihned po jídle. Počkejte alespoň deset minut, než si zuby vyčistíte. Časté čištění může poškodit sklovinu vašich zubů, což může způsobit bolest při jídle.
  • Mějte svěží dech. Ústní voda sice vydrží jen chvíli, ale i tak váš dech osvěží. Vybírejte si však pečlivě, protože některé ústní vody údajně obsahují karcinogenní látky (např. Listerine). Lepším způsobem, jak si zachovat svěží dech, je vyčistit si jazyk.
  • Používejte zubní nit. Na místa, kam zubním kartáčkem nedosáhnete, používejte zubní nit. Nit použijte na mezizubní prostory v oblasti dásní. Zamezíte tím tvorbě zubního plaku a váš dech bude svěží.
  • Bělící proužky na zuby používejte sporadicky, protože chemikálie, které obsahují, jsou pro ústní dutinu škodlivé.
  • Snažte se vyhnout kazícím se zubům a kazům. Sladká a kyselá jídla mohou vaše zuby poškodit. Několik málo zaplombovaných zubů vám na kráse neubere, ale pusa plná kazících se zubů opravdu pěkná není.
  • Choďte na pravidelné prohlídky k zubaři.
 3. 3
  Využijte krásy svých vlasů. Udržujte své vlasy zdravé, aby zářily a leskly se. Když se na vás lidé podívají, vlasy by mohly být tím prvním, co je na vás upoutá. Krátké, dlouhé, rovné, vlnité, přírodní, kudrnaté, zapletené do copů, atd. – na tom nezáleží. Skoro každý má někdy den, kdy vypadá jako čarodějnice. Vaše vlasy by však měly být vaší ozdobou. Nezanedbávejte je, ale také to s jejich péčí nepřehánějte, ať je zbytečně nezatěžujete.
  • Vlasy si myjte tak často, jak je potřeba. Různé typy vlasů vyžadují různý druh péče.
   • Kudrnaté vlasy si myjte každé tři až čtyři dny. Každodenní mytí by vaše kudrny poškodilo.
   • Pro mastné vlasy se doporučuje méně časté mytí, protože se vymývají přirozené oleje z vlasů.
  • Udělejte změnu. Pokud pro pěkné vlasy preferujete jen malé změny, máte na výběr z následujících možností:
   • Po sprše použijte produkty, které změní tvar vašich přírodních vlasů. Příkladem je bezoplachový kondicionér.
   • Upravte své vlasy horkým vzduchem. Předtím, než začnete, do vlasů naneste produkt, který vaše vlasy před horkým vzduchem ochrání a neponičí je.
   • Pro více objemu si vlasy postříkejte suchým šamponem a poté je učešte a načechrejte.
  • Kadeřnický salon navštěvujte tak často, jak je libo! Barvení a stříhání byste měli nechat na profesionálech, obzvláště pokud máte nezkrotné vlasy a chcete dosáhnout profesionálních výsledků. Vybírejte takové střihy a barvy, které budou lichotit barvě vaší pleti a tvaru vašeho obličeje.
   • Nechte si poradit. Během času, který strávíte v salonu, se profesionálů poptejte na vlasové produkty (např. šampony a kondicionéry).
   • Konečky vlasů si nechte každých šest až osm týdnů zastřihnout. Tento úkol nevyžaduje zásah profesionála, zvládnete to i sami doma. Pokud si nevěříte, požádejte kamarádku nebo někoho z rodiny.
  • Noste klobouky, hučky, barevné sponky, gumičky nebo jen obyčejná pírka. Pokud si myslíte, že na vás vypadají hezky, nebraňte se jim. Pamatujte na to, že náboženské symboly, jako je hidžáb, nikáb a další byste neměli používat pouze jako módní doplňky. Jsou součástí jiné kultury a jejich nevhodné používání je nevhodné a urážející. Můžete se řídit tímto heslem: Vlasy neznamenají krásu, ta vychází zevnitř vás!
 4. 4
  Experimentujte s make-upem. Make-up můžete využít ke zvýraznění hezkých rysů nebo naopak skrýt rysy, které se vám až tak nelíbí. Pokud se cítíte hezká s obličejem pokrytým vrstvou make-upu, je to v pořádku, ale většina lidí si myslí, že stačí jen lehký náznak make-upu, který vaše rysy podtrhne. Make-up ke kráse nepotřebujete, experimentujte s ním, abyste zvýraznili své přednosti. Můžete se také naučit vyrobit si přírodní make-up doma, když se podíváte na video tutoriály na YouTube.
  • Zachovejte přírodní vzhled.
   • Oční linky jsou jednou z nejlepších voleb pro přirozený vzhled a vaše oko krásně ohraničí. Pro přirozený vzhled si vyberte světlý, přírodní tón, jemný stín, např. hnědý nebo barvu, která je blízká vaší pleti. Pro odvážnější vzhled sáhněte po černých linkách.
   • Oční stíny mohou vaše oči rozzářit. Použijte lehký a přírodní odstín. Šampaňská nebo jemně hnědá vám zajistí přirozený vzhled.
   • Řasenka vaše oči otevře a zvýrazní řasy.
   • Použitím čirého lesku na rty své rty zvýrazníte, aniž byste použili barvu.
  • Použijte bronzer. Konturujte svůj obličej od spánků, přes tváře až k bradě (při aplikaci si představte číslici 3). Můžete tak svůj obličej zeštíhlet a vypadat lichotivě. Pokud máte široké čelo nebo velký nos, přejeďte štětcem i přes střed obličeje, abyste tyto části opticky zmenšili. Vyhněte se však použití velkého množství bronzeru, aby vaše tvář nevypadala příliš plochá.
  • Použijte tvářenku. Můžete ji použít jak na tváře, tak na lícní kosti. Tvářenka může pomoci oticky rozšířit (pokud ji nanesete v horizontální linii)nebo prodloužit (pokud ji nanesete na spánky a spodní čelist).
  • Zesvětlujte. Je mnoho druhů make-upu, které můžete využít, abyste přitáhli pozornost k určitým částem obličeje (např. bílý oční stín nebo světlý pudr). Můžete zvýraznit čelo, oblast nad horním rtem, oblouk pod obočím a lícní kosti. Zvýraznit si také můžete oči nebo nos, pokud je chcete nechat vyniknout.
 5. 5
  Oblékejte si lichotivé oblečení. Oblečení, které nosíte, by mělo podpořit vaše sebevědomí a doplňovat váš tělesný typ a barvu pleti. Nenásledujte módní trendy, které se vám nelíbí, protože ty budou rychle pryč. Místo toho si zvolte jedinečný styl, díky kterému lidem ukážete, kdo doopravdy jste.
  • Noste správně padnoucí oblečení. Pokud si obléknete oblečení, který v těch správných partiích dobře sedí, budete se díky svému vzhledu cítit sebevědoměji. Můžete nosit volné, splývavé kousky nebo naopak přiléhavé, vypasované, obojí je pěkné. Pokud máte rádi dlouhé kalhoty, je to v pořádku, pokud preferujete krátké šaty, je to také OK. Ujistěte se jen, že nosíte oblečení, které vám padne tak, jak si přejete. Je těžké vypadat hezky, když se vám kalhoty zařezávají hluboko do pasu nebo je vám vidět celá podprsenka.
  • Soustřeďte se na základ svého šatníku. Neměli byste utratit jmění za šaty na večírk, které si obléknete jen zřídka. Ujistěte se, že věci, které denně nosíte, jsou hezké a dobře vám sedí. Mnoho lidí se cítí dobře díky tomu, že nechávají vyniknout svůj vzhled, nikoliv své oblečení. Pokud máte pěkné zrzavé, černé nebo zářivě blond vlasy, možná se budete cítit dobře v neutrálních barvách jako je bílá, hnědá a béžová. Pokud se cítíte hezky v růžových, květovaných šatech, noste je a vyjádřete tak svou osobnost. Ať už si obléknete cokoliv, pamatujte na tom, že ne každému se to bude líbit. Je proto důležité, abyste se v oblečení cítili dobře vy.
 6. 6
  Zvolte si vůni podle sebe. Špinavé oblečení a nemyté tělo mohou nehezky zapáchat. Pokud chcete hezky vonět, buďte čistá. Pokud si myslíte, že vaše přirozená vůně je hezká, přijměte ji nebo si vyberte oblíbenou vůni, abyste své sebevědomí pozvedli. Můžete zvolit parfemovaná tělová mléka, mýdla, spreje, parfémy, vonné oleje, škála je široká. Najděte si něco, co vám hezky voní a používejte to, pokud se díky této vůni cítíte hezky. Některé ženy preferují svěží vůně, jiné zase ovocné a květinové. Nezáleží na tom, jakou vůni zvolíte, nepřehánějte to s ní však, aby osoby kolem vás neohromila.
  • Vůni použijte na pulzující místa. Na zápěstí, lokty a na krk. Zápěstí si netřete o sebe, mohli byste tak změnit vůni produktu.
  • Parfemované produkty si nestříkejte do vlasů, abyste si je pak učesali, mohli byste si vlasy poničit.
 7. 7
  Pečujte o své zdraví, jak nejlépe dovedete. Ať už jste na vrcholu své fyzické kondice, či trpíte nějakou nemocí, starejte se o své tělo. Pokud budete zdravá, je to nejlepší způsob, jak být hezká a pomoci tak svému tělu. Zdravé tělo jde ruku v ruce se zdravým duchem a krásou. Je jednodušší být hezká, pokud má vaše tělo přísun endorfinů po cvičení a pokud necháte svou mysl odpočinout zdravým spánkem.
  • Cvičte. Jděte si zaběhat, na procházku, zaplavat nebo si zacvičte aerobic na židli. Najděte si způsob, jak si protáhnout tělo tak, aby vám to vyhovovalo. Choďte na hodiny tance, pokud vás baví tančit, balet je obzvláště účinný, protože procvičí mnoho svalů v těle, hlavně břišní svaly. Jen díky baletu však krásná nebudete, zkuste také fotbal, házenou, tenis nebo jiný sport. Je mnoho způsobů, jak si můžete procvičit tělo a ještě se u toho bavit! Cvičením se uvolňují látky, které podpoří vaši náladu a díky nim bude vaše tělo zdravější a díky tomu se budete cítit sebevědomější a také krásnější.[3]
  • Pijte vodu. Pokud budete hydratovaná, vaše pleť bude zářit a bude čistá a voda vám také pomůže při procesu hubnutí, bude vám to i lépe myslet a budete veselejší. Snažte se vypít alespoň 8 sklenic vody denně. Pokud vám voda bez příchuti nechutná, vymáčkněte si do ní pár kapek citronové nebo limetové šťávy a jistě vám zachutná.
  • Dostatečně spěte. Pokud se dobře nevyspíte, udělají se vám nejen kruhy pod očima, ale zhorší se vám také pleť a celkové fyzické a psychické zdraví. Dospělí by měli v noci spát průměrně 8 hodin, náctiletí by měli spát ještě o něco déle. Neponocujte. Až ucítíte, že jste unavení, jděte spát.
  • Jezte vyvážená a zdravá jídla, která vám prospějí. Pokud budete správně jíst, vaše tělo bude zdravé, a zajistíte si také, že budete mít i zdravou pleť. Ve vyvážené stravě by nemělo chybět čerstvé ovoce a zelenina (alespoň 5 porcí denně). Snažte se konzumovat potraviny s obsahem nasycených mastných kyselina, jako je losos, vlašské ořechy a lněné semínko, ořechy a mandle, kešu ořechy a celozrnné potraviny, které musíte dobře rozkousat, stejně tak jako nízkotučné mléčné výrobky, které obsahují vitamín A a acidofily. Vyhněte se fast foodům a polotovarům.[4]
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 2:

Buďte úžasná

Stáhnout PDF
 1. 1
  Buďte sebevědomá. Pokud jste hezká, stojí za tím většinou to, že jste sebevědomá a ne to, jak vypadáte. Samozřejmě, že sebevědomí pomáhá, pokud se na sebe podíváte do zrcadla a sluší vám to, ale nezapomínejte také na motto, že krása vychází zevnitř.
  • Zaujměte dobrý postoj. Pokud budete sedět nebo stát rovně, budete vypadat sebevědoměji. Pokud se budete hrbit, budete vypadat, jako by vám bylo všechno jedno.
  • Nesuďte sama sebe. V mnoha případech se možná chováte jako svůj největší nepřítel a říkáte sama sobě věci, které byste druhým nikdy neřekla. Pokud zapracujete na svém sebevědomí, znamená to, že se budete brát taková, jaká ve skutečnosti jste a nebudete se snažit být dokonalá (ať už se jedná o chování nebo vzhled).
  • Nesuďte ani ostatní. To, co si myslíte o druhých, odráží to, co si myslíte i o sobě a jaká doopravdy jste. Pokud se budete utápět v negativních myšlenkách a budete mít pro okolí jen negativní slova, snažte se vše obrátit a na všem si najít něco pozitivního (nelíbí se vám například kus oblečení, který má někdo na sobě. Místo, abyste si pomyslela „Fuj, to je hnusné“, snažte se říci si „Wow, ta si opravdu věří“).[5]
  • Nesrovnávejte se s ostatními. To je nejlepší cvičení, které si na sobě můžete vyzkoušet, protože vždycky potkáte někoho, kdo je hezčí, chytřejší nebo talentovanější, než vy. Pokud se budete srovnávat, budete se cítit jen hůř.
  • Předstírejte, dokud se vám to nepodaří. Pokud budete předstírat, že jste sebevědomá, váš mozek si bude ve skutečnosti myslet, že tomu tak je, takže si procvičujte sebevědomí a nakonec budete sebevědomá. Začněte pomalu (noste například jasně červenou rtěnku nebo vysoké podpatky) a až budete sebevědomější, můžete pokročit k odvážnějším činům.
  • Procvičujte sebevědomou řeč těla. I když budete každý den stát 5 minut v sebevědomé pozici, pomůže vám to. Při chůzi držte tělo rovně a totéž platí o pro sezení nebo stání. Nekřižte ruce na hrudi (to je typické obranné gesto).[6]
 2. 2
  Udělejte si hezkou fotku. Není nic lepšího, než udělat si nějakou dobrou fotku a těšit se z toho, jak vám to na ní sluší. Můžete se na ni podívat, až se budete cítit nebo vypadat špatně, abyste si připomněli, jak vám to sluší.
  • Selfíčka jsou pro tuto příležitost jako stvořená, protože se můžete vyfotit v jakékoliv situaci a úhlu. Udělejte si pár dobrých selfíček a uvidíte, jak se vám zvedne sebevědomí.
 3. 3
  Buďte sama sebou. Ukažte ostatním, že si myslíte, že jste hezká. Atraktivita nevychází jen z toho, jak vypadáte, ale také z vašeho chování a také z toho, jak vás vnímá vaše okolí. Buďte sebevědomá, ale zkuste také naslouchat druhým a buďte laskavá. Chovejte se k ostatním s respektem.
  • Lidi zpočátku často přitahuje vnější atraktivita (to jak vypadáte) a sledují váš vzhled. Ale studie ukázaly, že lidé často přehodnotí atraktivitu v závislosti na tom, jak se člověk chová a jaké má osobnostní rysy.[7]
  • Dělejte pro druhé hezké věci a milá gesta a nic za to neočekávejte. Odvezte kamarádku k lékaři, pohlídejte sestře její dítě nebo doneste své učitelce nějaké sušenky po náročném týdnu. Ukážete tak ostatním, že jste dobrý člověk a ostatní o vás budou dobře smýšlet a vaše atraktivita v jejich očích stoupne.
  • Nezapomínejte si také udělat čas sami na sebe. Nemusíte svůj život žít jen pro ostatní. Rozmazlujte se nebo si prostě jen udělejte čas na dobrý film.
 4. 4
  Přijímejte komplimenty. Pokud vám někdo složí kompliment, nedělejte z něj vtip. Pamatujte na to, že jste úžasní a atraktivní přesně tak, jak vám to někdo říká, a kompliment si zasloužíte. Pokud kompliment přijmete, neznamená to, že jste namyšlení.
  • Pokud vám například někdo řekne: „Jů, dneska máš krásné vlasy.“ neříkejte „To není pravda, zrovna dneska jsou hrozné.“ (i když si to myslíte vy, nemusí to být pravda) místo toho řekněte raději: „Děkuji, vážím si toho.“
  • Nemáte ovšem povinnost přijmout kompliment, pokud je vám to nepříjemné. Je vaše právo rozhodnout, kde je hranice a zda ji chcete překročit.
 5. 5
  Zbavte se negativních myšlenek. Pokud budete negativně smýšlet, ubere vám to na sebevědomí a budete vypadat a cítit se méně hezká (ano, vše se točí kolem sebevědomí). Pokud si například začnete myslet, že jste ošklivá, váš mozek tomu uvěří a vy tuto skutečnost přijmete, aniž by to byla pravda. Naštěstí své negativní myšlení můžete ovládat a změnit jej i na pozitivní.
  • Naučte se negativní myšlenky ovládat. Pokud si například myslíte, "Můj obličej je odporný" přestaňte a namísto toho si řekněte "Obávám se, že můj obličej není hezký." Netrapte se myšlenkami, přijměte realitu.
  • Jakmile realitu uznáte, budete se nad ni muset přenést. Vaše myšlenky vás nedefinují, jsou to jen myšlenky. Jsou to pouze vzory, do kterých váš mozek zabředl.
  • Až opustíte své negativní myšlenky, nahraďte je pozitivními. Místo toho, abyste si mysleli "Můj obličej je odporný," myslete si "Mám opravdu pěkné oči" nebo "moje obočí má skvělý tvar" nebo můžete zajít ještě dále a říci si "Můj fyzický vzhled neurčuje to, kdo jsem."
 6. 6
  Vzdělávejte se ve směru, co je hezké. Ta nejdůležitější věc, kterou byste si měli zapamatovat je, že standardy krásy (to, co je "hezké") jsou naprosto subjektivní a závisí na tom, co se společnosti líbí. To znamená, že krása se neustále mění a dívky jsou nuceny žít podle standardů krásy, které jsou v podstatě nesplnitelné.
  • Pokud se srovnáváte s modelkami v časopise nebo s herečkami v TV, přestaňte! Tyto ženy, které vypadají "dokonale" takové ve skutečnosti vůbec nejsou. Pamatujte na to, že mají armádu kadeřníků, stylistů a maskérů, speciální nasvícení a samozřejmě PhotoShop.[8]
  • Pamatujte na to, že nemáte žádnou povinnost žít podle toho, jak ostatní vnímají krásu. Nakonec se budete muset rozhodnout, co je hezké pro vás.
  Reklama

Tipy

 • Úsměv je to nejjednodušší, co můžete udělat. Úsměv vás rozzáří a budete pro své okolí příjemná.
 • Můžete si zaplést vlasy, dokud je máte stále vlhké. Vytvoříte si tak roztomilé vlnky a ráno se probudíte jiná, nebo si vlasy můžete naopak vyžehlit. Vlasy si řádně rozčešte a rozhodněte, jak si je chcete upravit. Určete, jaký styl vaší tváři sedí a v čem se cítíte dobře.
 • Mějte upravené nehty. Nehtové kůžičky si můžete zatlačit zpět k lůžku pomocí pomerančového dřívka. Nehty by měly být čisté a zapilované. Nezapomeňte na nehty na nohou.
 • Abyste se zbavily kruhů pod očima, můžete si na ně přiložit plátky vychlazené okurky nebo si na celý obličej přiložit žínku namočenou v ledové vodě.
 • Dejte si teplou, bublinkovou koupel nebo sprchu každý večer. Pomůže vám to uvolnit se a budete vyzařovat spokojenost, což vás celkově rozzáří.
 • Jakmile vás okolí začne zlobit poznámkami o chlupatých nohou, poraďte se s rodiči o možnosti oholit se..
 • Pokud se potíte více než je běžné a deodorant vám nepomáhá, promluvte si s lékařem. Existují trochu dražší deodoranty, které vám nezpůsobí ta nechutný mokrá kola v podpaždí! Nestyďte se, mnoho lidí se potýká s podobným problémem.
 • aby byly vaše vlasy lesklé, můžete si udělat masku z avokáda. Vaše vlasy tak budou hebké a krásné. Zkuste také nosit vlasové doplňky. Přitáhnou pozornost k vašim krásným vlasům. Pamatujte na to, že jste hezká za všech okolností.
 • Nerýpejte si černé tečky, mohly by se vám zanítit.
 • Můžete si zkusit najít inspiraci v tom, jak se obléká vaše oblíbená herečka a pozvednout tak své sebevědomí.
Reklama

Varování

 • Neměňte to, kým doopravdy jste ani se nenechte strhnout vlnou popularity, pokud již slavná jste. Nikdy nezapomeňte na to, kým ve skutečnosti jste.
 • Pokud máte citlivou pleť, nepoužívejte běžné pleťové mléko. Místo toho zvolte raději mléko na citlivou pleť s jemným složením.
 • Pokud máte akné, nerýpejte se v něm. Podráždíte si akorát pupínky, ty vám zčervenají a budou ještě více vidět. Přiložte na ně raději teplý obklad a pupínek opatrně vymáčkněte, pokud to jde.
 • Pamatujte na to, že nestojí za to obětovat své zdraví na úkor krásy. Pokud držíte drastické diety a nezdravě cvičíte, vůbec nebudete vypadat hezky, naopak skončíte v nemocnici. Buďte na sebe opatrné!


Reklama

Související články

Jak si psát s klukem, který se vám líbíJak si psát s klukem, který se vám líbí
Jak si psát s dívkou, která se vám líbíJak si psát s dívkou, která se vám líbí
Jak líbatJak líbat
Jak poznat, jestli se líbíte mužiJak poznat, jestli se líbíte muži
Jak na první polibek s klukemJak na první polibek s klukem
Jak projít neohlášeným testem na drogyJak projít neohlášeným testem na drogy
Jak si vydělat peníze (pro teenagery)Jak si vydělat peníze (pro teenagery)
Jak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbíJak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbí
Jak bezbolestně přijít o panenstvíJak bezbolestně přijít o panenství
Jak dát muži najevo, že se vám líbíJak dát muži najevo, že se vám líbí
Jak se zeptat dívky, jestli s vámi chce choditJak se zeptat dívky, jestli s vámi chce chodit
Jak na to, aby se do tebe kluk zamiloval (Pro dívky 10  12 let)Jak na to, aby se do tebe kluk zamiloval (Pro dívky 10 12 let)
Jak oslovit kluka, který se vám líbíJak oslovit kluka, který se vám líbí
Jak pozvat muže na randeJak pozvat muže na rande
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 470 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 98 820 krát
Kategorie: Mládí
Stránka byla zobrazena 98 820 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama