Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Temný rytíř! Strážce práva! Zahalený bojovník! Pokud se chcete pohybovat ve stínu jako Batman, můžete se naučit jak myslet, jednat a vypadat jako on, pro legraci.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Myslete jako Batman

 1. 1
  Boj za spravedlnost. Batman je superhrdina, což znamená, že bojuje proti bezpráví ve všech jeho formách. Bojuje proti zlu. Batman je znám tím, že bojuje proti gangsterům, super darebákům, lidským tučňákům, geneticky upraveným monster aligátorům, zlým klaunům, a ledovým mužům. To je základ. Pokud chcete být jako Batman, musíte být dobrý a bojovat na straně spravedlnosti.
  • Pravděpodobně ve svém sousedství nemáte dvojí tváře, nebo tučňáky, ale to neznamená, že ve vašem vlastním světě není bezpráví. Bedlivě tedy sledujte ostatní děti, jestli nejsou šikanované nebo se neděje něco nespravedlivého. Postavte se za spravedlnost a rovnost.
 2. 2
  Braňte nevinné. Bruce Wayne se stal Batmanem, protože jeho rodiče byli zabiti při pokusu o loupež. Jeho rodiče byli dobří, čestní, těžce pracující lidé, kteří se o něj velice dobře starali. Jeho prací je tedy chránit tento typ lidí. Pokud chcete být jako Batman, braňte nevinné.
  • Abyste byli jako Batman, potřebujete umět rozpoznat co je dobré a co špatné. Podívejte se po příkladech ve svém vlastním životě.
 3. 3
  Používejte přístroje. Více než jakýkoliv jiný hrdina, má Batman ty nejvíce vychytané přístroje. Pokud chcete být jako Batman, buďte neustále informovaní o nových technologiích.
  • Naučte se velmi dobře používat počítač a mobilní telefon. Snažte se pochopit, jak funguje internet a jak používat nové softwary. Poproste rodiče o povolení takových věci a zůstaňte v obraze.
  • Batman je bohatý, což mu pomáhá v oblasti přístrojů. Ale vy nemusíte být. Pokud chcete nějaké předstírané přístroje, použijte starou rozbitou kalkulačku, staré hodiny, a další rozbitou elektroniku, která měla být vyhozena namísto použití na přístroje. Rozeberte je a použijte díly pro legraci. Nejprve požádejte o povolení.
 4. 4
  Vytvořte si vlastní Bat-jeskyni. Každý Batman potřebuje prostor, který může nazvat svým vlastním. Batmanova jeskyně je prostor, kde si schovává své Bat-vybavení, převléká se do kostýmu a dělá svůj Bat-výzkum. Nepotřebujete nutně tajnou cestu k vaší Bat-jeskyni (nebo sídlo, pod které ji schováte), ale i tak je dobré mít prostor, který je jen váš.
  • Proměňte svůj pokoj v Bat-jeskyni. Udržujte ji soukromou. Na dveře si dejte nápis říkající, "Bat- jeskyně: Tučňákům nebo zločincům vstup zakázán. "
  • Pokud nemáte vlastní pokoj, najděte si skříň, kterou můžete využívat. Nechávejte si tam kostýmy a přístroje a zmizte v ní, když se budete měnit na své super já.
 5. 5
  Postavte se svému strachu. Batman si za svůj symbol vybral netopýra, právě protože se jich bál. Chtěl symbol, díky kterému pronikne strach až do srdcí jeho nepřátel, stejně jako netopýr vzbuzuje strach v něm. Pokud se netopýrů nebojíte, musíte najít a čelit svým vlastním obavám, stejně jako Batman.
  • Čeho se bojíte? Hadů? Pavouků? Výšek? Přemýšlejte o tom, co vás děsí a poté zkuste bezpečným způsobem těmto obavám čelit. Mluvte o tom s rodiči a vymyslete plán.
 6. 6
  Buďte ochotni dělat to, co je potřeba. Někdy musí Batman jít za hranici zákona. Není policista, ale někdy s policií spolupracuje. Ačkoli někdy ho chce policie zatknout. I když stále bojuje za stranu dobra. Jste ochotni dělat to co je třeba? I když vám to může trochu zavařit?
 7. 7
  Mluvte jako Batman. Batmanův hlas je vždy velmi hrubý, jako kdyby právě spolkl brusný papír. Pomáhá mu to, aby tak odlišil svůj hlas od tajné identity Bruce Wayna. Toto je základ pro to být jako Batman. Udržujte tajnou identitu oddělenou od své vlastní.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Dostaňte se do Bat-formy

 1. 1
  Naučte se, jak se bránit. Batman se dokáže probojovat z každé situace. Nepoužívá zbraně ani násilí, prostě jen bojuje, když je potřeba se bránit. Pokud chcete být jako Batman, naučte se jak zůstat v bezpečí, když jste napadeni.
  • Jděte na hodiny bojového umění. Jsou většinou nabízeny pro všechny věkové skupiny a úrovně, a je to dobrý způsob jak získat dobrý Bat-trénink. Stejně jako to dělal Batman.
 2. 2
  Buďte ohební. Ve všech sériích filmů o Batmanovi můžete vidět, že je velice ohebný. Hodně skáče, dělá hvězdy, salta, veliké roznožky.
  • Snažte se každý den protahovat, aby byly vaše svaly uvolněné. Vyhnete se tak nataženým svalům při běhání a zůstanete pěkní a ohební. Dotkněte se palců a protáhněte ruce. Postupujte pomalu a vydržte tak 15 sekund.
 3. 3
  Buďte ve formě. Batman je Tvrdý a silný. Sezením před televizí toho ale nedocílíte> abyste se dostali do formy, můžete zkusit skákat, dělat dřepy nebo běhat. Dělejte se svými přáteli sport, který vás baví. Choďte ven tak často, jak to jen jde a běhejte ve svém Bat-kostýmu. Výborný způsob jak zůstat aktivní.
 4. 4
  Jezte zdravě. Další část plánu na to jak být fit jako Batman, je jíst hodně čerstvého ovoce a zeleniny. Pokud chcete svačinku, dejte si nějaké oříšky, jablko nebo mrkev namísto ovocných svačinek nebo bonbónů.
 5. 5
  Držte rovná záda. Kdyby Batman chodil ve svém kostýmu shrbený, vypadal by trochu směšně. Postavte se, jako byste byli hrdi na to, kdo jste. Postavte se, jako byste chtěli, aby z vás šel strach. Budete vypadat větší, stejně jako Batman.
 6. 6
  Chovejte se tvrdě. Batman je jednoznačně tvrdý a silný. Nikdy Batmana nevidíte dělat slabé a pomalé pohyby. Pokud se rozhodnete běhat, běhejte jako byste to vymysleli. Bez pochyb. Když skáčete, skákejte jako pán. Skákejte jako Batman.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Hledání role

 1. 1
  Rozhodněte se, jakým Batmanem chcete být. Batman je vlastně původně z roku 1939 a jeho kostým, se časem měnil. Pokud chcete vypadat jako Batman, můžete se naučit jak vybrat kostým:
  • Verze temného rytíře, padouch žijící mimo zákon. Jeho kostým vypadá kovově a drsně, je jako z plastu. Pokud chcete vypadat takto, napomůže vám mít nějaké plastové přístroje.
  • Verze DC je ikonickou verzí Batmana z komiksu. Kostým Batmana je více hravý a barevný (s výrazně žlutými detaily) a následuje spíš detektivní styl způsobu boje s kriminalitou.
 2. 2
  Pokud je to možné, pořiďte si opravdový kostým Batmana. Kostýmy Batmana jsou velice rozšířené a běžně k dostání v obchodech s kostýmy nebo halloweenovými maskami. Pokud chcete vypadat jako Batman, toto je ten nejlepší způsob jak toho docílit.
  • Při troše kreativity, zkuste sestavit vlastní kostým Batmana z vašeho šatníku.
 3. 3
  Zakryjte si obličej maskou. Každý Batman potřebuje mít tvář zakrytou maskou, která kryje alespoň oči. Krytí je nezbytnou součástí zachování vaší tajné identity opravdu tajnou.
  • Pokud nechcete mít celou masku Batmana, sežeňte si běžnou umělohmotnou masku na styl Zorro, která kryje okolí očí, nebo použijte pruh černé látky a vystřihněte si v ní dírky na oči.
 4. 4
  Noste plášť. Batmanův plášť je také jeden ze způsobů jak si udržet svou identitu skrytou. Používá ji, aby si chránil obličej, odvracel věci a plachtil vzduchem. Pro kostým Batmana je dobrý tmavý plášť důležitý.
  • I další typy kostýmu budou většinou vybaveny pláštěm. Můžete si půjčit kostým vampýra, nebo jiný kostým super hrdiny.
  • Pokud nemáte nositelný plášť, vyžádejte si souhlas a použijte staré prostěradlo nebo jakýkoliv kus látky.
 5. 5
  Noste tmavé oblečení. Batman se ukrývá ve tmě, tak jako netopýr. Aby to bylo jednodušší, skoro vždy nosí Batman tmavé oblečení. Vyrobte si kostým z černých, tmavě šedých a tmavě modrých kusů oblečení, abyste zůstali zahalení ve tmě, jak to jen jde.
  • Kostým Batmana ze staré školy byl především světle šedý s černou kuklou a pláštěm. Pokud chcete vypadat jako tento druh Batmana, noste staré šedé mikiny a přidejte fixem na přední stranu znak Batmana.
  Reklama

Tipy

 • Svůj kostým můžete získat ve většině obchodů s kostýmy, ale ty jsou většinou pro děti. Můžete si jej ovšem objednat nebo koupit také na internetu, kde jsou relativně jednoduše k nalezení.
 • Je dobré když trénujete, každý den, pokud se rozhodnete pro jednodušší cvičení jako běh nebo dělání sedů-lehů doma, ale pokud zvolíte cvičení v posilovně (kde je trénink intenzivní), cvičte jen 3-4 dny v týdnu, protože vaše svaly budou potřebovat odpočinek
 • Shlédněte všechny filmy, abyste Batmana poznali velmi dobře.
Reklama

Varování

 • Ale nezkoušejte být opravdu jako Batman skákáním z budovy na budovu nebo děláním čehokoliv co vypadá nemožně, protože to jednoduše neumíte.
 • Používání hlubokého hlasu může způsobit podráždění ve vašem krku.
 • Gymnastika může být v některých případech nebezpečná.
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 33 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 6 508 krát
Stránka byla zobrazena 6 508 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama