Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Být neodolatelná pro muže znamená zvýraznit své přednosti – duševní, fyzické i emocionální, a mít dostatek sebevědomí, abyste dokázala jít za tím, co chcete získat. Pamatujte si, že být neodolatelná se týká vás a ne jich, takže se musíte nejprve zaměřit sama na sebe. Buďte co nejlepší a uvidíte, že na vás muži budou brzy stát frontu.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:
Neodolatelná osobnost

 1. 1
  Buďte sebejistá. Sebevědomí je jednou z nejpřitažlivějších vlastností, které žena může mít, takže prvním krokem k neodolatelnosti by mělo být milovat sama sebe se vším, co k vám patří!
  • Zamyslete se nad tím – jak můžete chtít, aby si nějaký muž myslel, že jste chytrá, krásná a okouzlující, když si to nebudete myslet vy sama?
  • Přestaňte si dělat starosti se svými nedostatky a zaměřte se na to, co se vám na sobě líbí – napište si seznam všech svých oblíbených vlastností a každý den si opakujte, jak úžasná jste.
  • Dalším dobrým tipem je předstírání. Pokud nemáte dost sebevědomí, začnete tím, že budete předstírat, že jste sebejistá, i když se budete cítit nervózně nebo zranitelně. Za nějakou dobu pro vás sebevědomí bude přirozené.
 2. 2
  Mějte smysl pro humor. Mít smysl pro humor se vždy hodí, ale co se týče randění, je to skutečné eso. Nikdo nemá rád příliš vážné lidi. Kromě toho budete s úsměvem mnohem přitažlivější.
  • Mít dobrý smysl pro humor neznamená, že byste se měla chovat jako komik (i když je vždy dobré umět muže rozesmát). Měla byste být ale schopná zasmát se sama sobě a nebrat se příliš vážně.
  • Představte si, že vás muž omylem polije pitím. Budete na něho křičet, že vám zničil šaty a naštvaně utečete? Nebo se tomu zasmějete a řeknete, že vám může koupit drink a zapomenete na to? Teď se zamyslete nad tím, která reakce by byla pro muže příjemnější (kdybyste to nevěděla, je to ta druhá!).
 3. 3
  Buďte milá. Někdy se dívky chovají tajemně a myslí si, že díky tomu budou pro muže přitažlivější, ale muži nevědí, jak si to mají vyložit. Pokud chcete získat muže, který je upřímný a laskavý, je nejlepší se chovat mile.
  • Být milá znamená chovat se slušně a v žádném případě se nechovat povýšeně (pokud tedy zrovna nejde o nějakého hlupáka).
  • Když se dáte do řeči s nějakým mužem, snažte se nemluvit stále jen o sobě. Vyjádřete svůj zájem o jeho život a snažte se aktivně poslouchat vše, co vám říká. Zlepšíte mu tím sebevědomí a budete pro něho přitažlivější.
  • I když o nějakého muže nemáte zájem, měla byste se snažit ho odmítnout jemně. Zamyslete se nad tím, jak byste chtěla, aby se ve stejné situaci muž zachoval k vám.
 4. 4
  Buďte chytrá. Ujasněme si to – za žádných okolností byste ze sebe nikdy neměla dělat hloupější jen proto, abyste se zalíbila nějakému muži.
  • Touto taktikou nepřilákáte žádné vhodné muže, protože každý muž, který za něco stojí, umí ocenit inteligentní ženy.
  • Ten pravý muž bude ohromen vaší inteligencí, ocení vaši schopnost vést rozumný rozhovor a budou ho zajímat vaše názory. Neměla byste tedy jen tak sedět a pokyvovat hlavou jako prázdná nádoba.
  • Pokud máte pocit, že musíte na svých konverzačních dovednostech ještě zapracovat, začněte se zajímat o to, co se děje ve vašem okolí – čtěte noviny, sledujte zprávy (pokud to ještě neděláte) a za chvíli nebudete mít o témata k rozhovoru nouzi.
 5. 5
  Buďte sama sebou. Jistě už jste to slyšela milionkrát – buďte sama sebou! My vám to ale řekneme ještě jednou. Je totiž opravdu důležité na nic si nehrát a být taková, jaká skutečně jste.
  • Nehrajte si na někoho jiného jen abyste působila přitažlivěji. Většinou to nefunguje a navíc vás to vyčerpá. Kromě toho, pokud si myslíte, že se svému vysněnému muži nebudete líbit taková, jaká skutečně jste, jaký smysl to vůbec má? Stejně by to nikam nevedlo!
  • Je samozřejmě v pořádku si někdy trochu přibarvit události, když se jedná o malé věci. Můžete mírně přehánět, ale jen u věcí, na kterých v konečném důsledku nezáleží.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 3:
Fyzická přitažlivost

 1. 1
  Noste oblečení, ve kterém se cítíte dobře. Skutečně záleží na tom, co máte na sobě – dáváte tím světu najevo, jak chcete, aby vás lidé vnímali.
  • Je důležité nosit oblečení, ve kterém se cítíte dobře, které vyjadřuje vaši osobnost a ve kterém si připadáte přitažlivá.
  • Muži nemají zájem pouze o vyšňořené panenky, které nosí úzké šaty a vysoké podpatky (i když pokud je to váš styl, není na tom nic špatného!).
  • Ten pravý muž bude chtít ženu, která se cítí dobře ve své kůži bez ohledu na to, co má zrovna na sobě – ať už jde o vytahané pyžamo, nebo kalhotový kostým.
  • Je ovšem dobré oblékat se tak, abyste zvýraznila své největší přednosti, ať už jde o oči, útlý pas nebo hezky tvarovaný zadek.
 2. 2
  Noste make-up. Líčení je fantastický způsob, jak zvýraznit své přednosti, skrýt nedokonalosti a cítit se sebejistěji.
  • Správný podkladový make-up vám pomůže skrýt nedokonalosti pleti od kruhů pod očima až po akné. Lehké konturování vám umožní zeštíhlit nebo prodloužit obličej. Správně nanesená řasenka vám krásně zvětší a prozáří oči. A existuje i spousta dalších produktů.
  • Make-up byste si neměla nasazovat jako masku – měla byste s ním pouze zvýraznit své přednosti a skrýt to, na co nejste pyšná. Pamatujte si, že samotné líčení muže nepřitahuje. Jde o sebevědomí, které vám make-up propůjčí.
  • Pokud nenosíte make-up pravidelně a cítíte se bez něj skvěle, neměla byste se začít líčit! Máte vlastně velké štěstí!
 3. 3
  Upravujte si vlasy. Krásné zářivé vlasy jsou pro muže velmi přitažlivé. Měla byste jim tedy věnovat dostatek pozornosti.
  • Měla byste si vlasy mýt tak často, jak to budete potřebovat. Jistě byste nechtěla narazit na svého vysněného muže zrovna v den, kdy budete mít mastné vlasy! Pokud máte stále hodně práce, kupte si suchý šampon a noste ho s sebou v kabelce. V případě potřeby ho budete moci použít kdykoli a kdekoli.
  • Pravidelně si nechávejte vlasy stříhat, aby vypadaly stále zdravě a udržovaně. Pokud máte barvené vlasy, pravidelně si je dobarvujte, aby vám nebyly vidět odrosty.
  • Zkuste si několik různých účesů a najděte si ten, který se k vám bude hodit nejvíce. Co třeba dlouhé vlnité vlasy? Nebo krátké rozcuchané mikádo? Pokud si nevíte rady, poraďte se s kadeřnicí.
 4. 4
  Kupte si kvalitní parfém. Neměla byste jen dobře vypadat, ale měla byste také hezky vonět. Najděte si parfém, který se k vám bude hodit. Muži na vůně reagují velmi dobře, takže je důležité krásně vonět.
  • Prvním krokem je samozřejmě hygiena. Kupte si sprchový gel s příjemnou vůní a používejte tělové mléko. Díky tomu na vás parfém vydrží déle.
  • Vyberte si parfém, který se hodí k vaší osobnosti i k ročnímu období. V létě byste měla nosit lehké květinové a ovocné vůně a na podzim a v zimě můžete zvolit těžší bohaté vůně. Výběr parfému si dobře rozmyslete. Zajděte si do parfumerie a vyzkoušejte si ho. Mějte ho na sobě celý den a pozorujte, jak se jeho vůně rozvíjí. Když se vám bude i večer stále líbit, můžete si ho druhý den koupit.
  • S parfémem to nepřehánějte, jistě byste nechtěla muže naprosto zahltit svojí vůní. Naneste si jen velmi málo na vnitřní strany zápěstí, za uši, do loktů a na vnitřní strany stehen.
 5. 5
  Buďte zdravá a fit. Nemusíte mít tu nejmenší velikost, abyste se mužům líbila. Měla byste o sebe ale pečovat a starat se o své zdraví.
  • Muži milují sebevědomé ženy, které se cítí dobře ve své kůži.
  • Když se překonáte a uběhnete o kilometr více, nebo se budete přemáhat, abyste si místo pizzy objednala salát, vzpomeňte si na svého vysněného muže. Jistě získáte potřebnou motivaci.
  • Najděte si činnost, která vás bude bavit. Potom z cvičení budete mít i radost. Začněte tančit, jezdit na koni, nebo se naučte surfovat. Jednoduše dělejte něco, co vás bude motivovat a bavit. Když si najdete nějaký zajímavý sport, budete se mít s muži o čem bavit.
  • Pamatujte si, že být přitažlivá pro muže není ten nejlepší důvod pro zdravou stravu a cvičení (měla byste to dělat sama pro sebe), ale pokud vám to pomůže, klidně se toho držte.
  Reklama

Metoda 3
Metoda 3 ze 3:
Naučte se neodolatelně flirtovat

 1. 1
  Usmívejte se. Úsměv je součástí úspěšného flirtování. Studie prokázaly, že s úsměvem jste pro opačné pohlaví přitažlivější. Na co tedy čekáte? Ukažte své krásné zuby!
  • Když se budete usmívat nebo smát, budete na muže působit dostupněji. Pokud si například přejete, aby vás nějaký muž v baru oslovil, usmějte se na něho a dodáte mu tím odvahu.
  • S úsměvem se budete také cítit šťastnější a sebejistější, což jsou dvě věci, které jsou při flirtování nepostradatelné.
 2. 2
  Udržujte oční kontakt. Prodloužený oční kontakt je klasickou flirtovací technikou, která fungovala už před stovkami let.
  • Na pohledu z očí do očí je něco intimního, takže díky očnímu kontaktu můžete s muži komunikovat, aniž byste jim musela cokoli říkat.
  • Muži neodolají jednomu starému triku: dívejte se na svůj objekt zájmu, dokud si nevšimne, že se díváte. Na vteřinu se mu zadívejte do očí, potom se usmějte se podívejte se jinam. Tím si ho získáte.
 3. 3
  Naučte se dobře konverzovat. Bez ohledu na to, jak vypadáte, jak voníte nebo jak krásný úsměv máte, nebudete schopná si udržet pozornost muže, když se s ním nezvládnete bavit.
  • Ptejte se ho na různé otázky, aby začal mluvit o sobě a dal vám příležitost si o něm něco zjistit. Také tím předejdete tomu, že byste mluvila příliš dlouho o sobě, což by mohlo působit egoisticky.
  • Až budete s mužem mluvit, snažte se ho často oslovovat jménem. Zní to velmi jednoduše, ale vytvoříte tím mezi vámi silnější pouto.
  • Snažte si najít něco, co máte společného, ať už jde o lásku k černobílým filmům, nebo společnou zálibu ve vaření. Ukážete mu tím, že si máte o čem povídat a nebudete mít problém v rozhovoru pokračovat.
 4. 4
  Prolomte dotekovou bariéru. Až si budete nějakou dobu povídat, můžete se pokusit prolomit dotekovou bariéru.
  • Když se muže dotknete, dáte najevo svůj zájem a zajistíte, že vás bude chtít ještě více.
  • Můžete se muže dotknout velmi jemně – například na paži nebo na rameni. Můžete se o něj také „omylem“ otřít nohou.
  • Pokud máte odvahu, můžete například předstírat, že mu chcete upravit límec, nebo se ho jemně dotknout na obličeji. Pomůže vám to dostat se k němu blíž a budete se mu moci zadívat do očí zblízka.
 5. 5
  Udělejte to tak, aby vás chtěl ještě více. Při flirtování je důležité přestat ve chvíli, kdy vám to jde nejlépe. Díky tomu budete mít jistotu, že muž bude chtít pokračovat a zachováte si svoji tajemnost.
  • Nečekejte na to, až bude rozhovoru nudný a ukončete rande ve vhodnou chvíli. Bude to možná chtít trochu sebekontroly, ale výsledek bude stát za to.
  • Převezměte iniciativu a dejte muži své telefonní číslo. Můžete ho napsat na kousek papíru a dát mu ho do kapsy, nebo si vzít ze stolu jeho telefon a napsat mu ho do seznamu kontaktů. Muži mají rádi přímé ženy, které jsou ochotné si jít za tím, co chtějí.
  • Až budete odcházet, nakloňte se k němu jako kdybyste ho chtěla políbit, ale v poslední chvíli uhněte a zašeptejte mu do ucha, že jste si to užila. Tím si ho omotáte kolem prstu a on se nebude moci dočkat, až vás pozve na další rande.
  Reklama

Tipy

 • Když vám muž zalichotí, nebraňte se tomu. Stačí říct „děkuji“.
 • Mějte po ruce žvýkačky nebo mentolové bonbony.
 • Buďte sebejistá, ale ne příliš sebejistá. Mějte sama sebe ráda, ale nechovejte se jako kdyby vám patřil celý svět.
 • Muži mají rádi ženy, které se smějí jejich vtipům. Smějte se vtipným věcem, které říká, i když nebudou ve skutečnosti tak vtipné, jak si myslí.
 • Když muž potřebuje povzbudit, povzbuďte ho!
 • Choďte s hlavou vzpřímenou a vždy do místnosti vejděte s pocitem, že tam patříte.
Reklama

Varování

 • Nevynucujte si pozornost a neotravuje muže, takové ženy nemá nikdo rád.
 • Nebuďte až příliš sebevědomá. Neříkejte nic jako „Nejsem snad sexy?“ nebo „Takovou dívku jako jsem já by sis mohl jen přát!“ Mezi sebevědomím a arogancí je tenká hranice, snažte se ji nepřekračovat! Být sebevědomá znamená nedovolit lidem, aby po vás šlapali a stát si za svými názory. Být arogantní znamená šlapat po ostatních lidech a utlačovat je za jejich názory. Nebuďte taková. Chovejte se slušně a pěstujte si zdravé sebevědomí.
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 102 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 11 876 krát
Stránka byla zobrazena 11 876 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama