Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Existuje někdo, koho byste chtěli zaujmout a získat si jeho pozornost navždy? Měli byste to udělat tak, abyste byli naprosto neodolatelní. Pokud nevíte, jak na to, v tomto článku najdete jednoduchý návod pro ženy a pro muže, díky kterému se v mžiku stanete neodolatelnými pro opačné pohlaví.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:

Jak být neodolatelnou pro muže

 1. 1
  Zvýrazněte své přitažlivé rysy. Přitažlivost pro muže znamená většinou přitažlivý vzhled. Nemusíte vypadat jako modelka nebo nosit tunu líčení, abyste mužům připadala neodolatelná. Zaměřte se na to, co je na vás obzvláště přitažlivé a snažte se potlačit rysy, které na sobě nemáte ráda. Muži mají rádi ženy s křivkami, které vypadají přirozeně.
 2. 2
  Mějte smysl pro humor. Ženy chtějí muže, kteří je rozesmějí a muži chtějí ženy, které se budou smát jejich vtipům (každý muž si chce myslet, že je vtipný). Čím lépe budete schopná poznat, že se vás nějaký muž snaží rozesmát, tím větší šanci budete mít, že si ho získáte.
 3. 3
  Čtěte a mějte přehled. Získat si pozornost muže bude možná chtít jen minisukni a podpatky, ale pokud si ji budete chtít udržet, budete muset studovat. Muži mají rádi ženy, se kterými si mohou povídat a sdílet s nimi svůj pohled na svět. Když před sebou mají sice krásnou, ale hloupou sochu, neohromí je to.
 4. 4
  Buďte vybíravá. Zní to trochu kontraproduktivně, ale rozhodně to funguje. Neměla byste chodit s každým mužem, kterého potkáte a bude se vám jen trochu zamlouvat.
  • Muže přitahují dívky, které si partnery vybírají obezřetněji a to z několika důvodů: 1) Posiluje jim to ego – myslí si, že jsou lepší a že jste si je zvolila z velkého množství kandidátů, 2) Myslí si, že jste „terno“, protože k sobě nepouštíte moc mužů, 3) Jste pro ně výzvou a všichni muži milují výzvy.
 5. 5
  Zalichoťte mu. Někdy máme pocit, že by měli lichotit pouze muži dívkám, aby jim dali najevo, že o ně mají zájem. To ale není pravda. Pokud se chcete pokusit být skutečně neodolatelná, měla byste do hry zapojit i trochu lichocení.
  • Lichoťte mu cíleně. Zjistěte, co si o sobě myslí. Myslí si, že je chytrý? Vymyslete kompliment, který mu to potvrdí. Myslí si, že je jemný a poetický typ? Řekněte mu, že je citlivý a že obdivujete, jak dokáže vnímat vaše emoce.
  • Někdy slova vyzní úplně jinak, než bychom chtěli. Volte je tedy obezřetně. Nemusí být nejlepší říkat tak otřepané věci, jako: „Tobě to v posteli ale jde!“ Někdy je lepší zasténat ve chvíli, kdy udělá něco dobře. Nepodceňujte non-verbální komunikaci!
  • Je možné zalichotit muži nonverbálně, ale je možné mu také pochválit jeho vkus. Když spolu chodíte po obchodech a mu se líbí něco, co se vám také líbí, můžete mu říct, že má skvělý vkus. Tím mu naznačíte, že se vám líbí stejné věci jako jemu.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 2:

Jak být neodolatelný pro ženy

 1. 1
  Choďte stále upravený. Nemusíte být přímo ztělesněním dokonalého muže, ale měli byste vypadat upraveně, mít vysportované tělo a být zdraví. Dobrou zprávou je, že ženy, které si hledají partnera, jsou trochu benevolentnější ohledně vzhledu, než muži. Přesto se ale budete muset snažit.
 2. 2
  Mějte smysl pro humor. Ženy často tvrdí, že smysl pro humor je u mužů nejdůležitější. Měli byste tedy vědět, kdy je vhodné říct vtip, měli byste být schopni převyprávět vtipnou historku a umět si ze sebe udělat legraci.
 3. 3
  Lichoťte jí. Každý má rád, když mu někdo pochválí dovednosti, vzhled, nebo inteligenci. Všichni chceme na ostatní udělat dobrý dojem, tak se nebojte ženám lichotit.
  • Lichoťte vždy upřímně. Neříkejte něco jen proto, že jste to někde četli a znělo vám to hezky. Vymyslete si vlastní lichotku a najděte si zajímavý způsob, jak jí to říct. Neříkejte „Máš hezké oči,“ ale raději řekněte třeba „Všiml jsem si, že máš halenku stejné barvy, jaké jsou tvoje oči. Taková zelená se mi moc líbí.“
  • Zalichoťte její ženskosti. Všichni víme, jak posedlí jsou muži ženským tělem. Měli byste ale zapomenout na komplimenty o vzhledu, protože to zní povrchně. Raději jí zalichoťte o tom, jak jí to jde s dětmi, nebo jak milá je na cizí lidi.
  • Zaměřte se na to, co jí jde. Každá dívka chce být krásná, ale každá dívka chce být také milovaná za to, co jí jde, ne jen za to, jak vypadá. Snažte se vyhnout se povrchnosti. Všímejte si toho, co vaší dívce skutečně jde, ať už je to sport, debatování, nebo vaření a chvalte jí tyto věci. Když jí budete takto lichotit častěji, než jí chválit vzhled, bude vědět, že máte zájem o ni a ne jen o její tělo.
 4. 4
  Najděte si dobře placenou práci. Je to sice klišé, ale toto klišé má své opodstatnění – pokud žijete u mámy a táty ve sklepě a hrajete počítačové hry, nejste pro žádnou ženu vhodná partie. Žena chce muže, který se dokáže postarat o rodinu, takže je nutné mít práci. Když budete mít stálý příjem, budete schopni své dívce zajistit štěstí a bezpečí.
 5. 5
  Buďte věrní. Být věrný je pro ženy nesmírně důležité. Musíte být loajální – když si vyberete jednu ženu, chovejte se k ní slušně, upřímně a buďte hodní. Ženy si věrnosti cení více než muži, takže se snažte svůj mozek naučit základní poučku, že svoji partnerku nesmíte podvádět!
  • Je v pořádku chodit na rande s jinými ženami, dokud nevstoupíte do vážného vztahu, ale nesmíte to dělat donekonečna. Tím byste způsobili, že by si vaše partnerka myslela, že si s ní jen hrajete. Být playboy neznamená být neodolatelný. Když si vytvoříte špatnou pověst, většina žen se vám bude vyhýbat.
  • Neznamená to, že se nesmíte stýkat s jinými ženami. Pokud chcete poznat ženy, musíte se stýkat se ženami. Chcete-li si najít přítelkyni, budete nejprve muset poznat nějaké nové ženy. Navíc když budete v přítomnosti žen, kterým se budete líbit, vaše hodnota na trhu vztahů ihned poroste.
  • Buďte ke své partnerce upřímný. Pokud se nechcete vázat, ale řeknete jí, že hledáte vážný vztah, budete oba brzy zklamaní. Buďte upřímní hned na začátku. Díky tomu bude vaše partnera vědět, že jde o nezávazný vztah a bude připravena na konec. Když jí budete lhát a podvedete ji, řekne to všem svým kamarádkám a bude se vám snažit zničit život. Nepalte za sebou mosty!
  Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 27 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 4 751 krát
Stránka byla zobrazena 4 751 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama