Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud se nudíte a chcete své přátele přivést k šílenství v kině, na internetu, nebo ve škole, přečtěte si tento článek.

Metoda 1
Metoda 1 ze 7:

Chovejte se dětinsky

 1. 1
  Buďte hluční. Zpívejte si svoji oblíbenou písničku, hlavně pokud jde o nějakou dětskou nebo nepříjemnou písničku. Pokud například nějaký váš kamarád poslouchá iPod, vezměte si jedno jeho sluchátko a začněte také zpívat (nejlepší to bude, pokud neumíte zpívat). Mluvte hlasitě do telefonu na veřejných místech. Nemusíte nutně s někým mluvit, klidně to jen předstírejte. Jednoduše se snažte co nejhlasitěji mluvit do telefonu a sdělovat osobní informace.
  • Nemusíte znát text písně, kterou chcete zpívat – jednoduše si něco vymyslete. Čím hloupější text budete zpívat, tím lépe. Pokud sledujete televizi, zpívejte si reklamní znělky. Můžete také něco zpívat stále dokola, dokud to ostatní nebudou moci vydržet.
 2. 2
  Na vše, na co se vás někdo zeptá, řekněte „ano nebo ne.
 3. 3
  Dělejte zvířecí zvuky. Když se budete plížit za lidmi a budete dělat zvířecí zvuky, lidé budou naštvaní a otrávení. Když na vás někdo zakřičí, abyste toho nechali, odpovězte mu tázavým zvířecím zvukem.
 4. 4
  Ptejte se někoho stále dokola „proč?“ Když vám odpoví, ptejte se ho stále „proč,“ dokud nebude otrávený.
 5. 5
  Chovejte se neslušně. Pokládejte lidem osobní otázky. Můžete se ptát jednoho člověka stále dokola, nebo si vybrat více lidí. Můžete se například ptát muže, jestli byl někdy na potratu, nebo jestli je těhotný, nebo se ptát dítěte, jestli bylo na odvykací kůře, nebo jestli je opilé.
  • Sedněte si v parku na lavičku s kamarádem a komentujte kolemjdoucí (nahlas, aby to slyšeli). Říkejte vždy pravý opak toho, co vidíte, když například projde někdo velmi tlustý, řekněte: „Bože, jak může být někdo tak hubený!“
  • Smějte se nahlas a bezdůvodně. Když se vás někdo zeptá, proč se smějete, nic neříkejte.
  • Můžete si také vymýšlet vtipy, kterým budete rozumět jen vy. Nikomu je nevysvětlujte. Když se vás někdo bude ptát, co je na nich tak vtipného, řekněte mu, že tomu nerozumí.
 6. 6
  Chovejte se trapně. Neustále se vrťte a předstírejte, že nedokážete být ani v klidu spolu. Dělejte opakovaně divné pohyby tak, aby vás ostatní lidé viděli.
  • Zírejte někomu nad hlavu nebo za záda. Když si budete s někým povídat, otevřete ústa a zírejte mu nad hlavu, nebo za záda. Když si bude sahat na hlavu a nervózně se vás ptát, co tam vidíte, začněte se smát a neodpovídejte. Pokud chcete být ještě otravnější, dělejte to stále dokola během dne, ideálně v situacích, kdy to bude opravdu nevhodné.
  • Když se vás někdo na něco zeptá, řekněte: „Jistě, chcete k tomu hranolky?“
  • Říkejte lidem, že nemluvíte česky a že máte soukromého učitele. Snažte se používat cizí a složitá slova, která používají jen lidé, kteří umí dokonale česky.
 7. 7
  Používejte záchodový humor. Říkejte lidem, že jdete na toaletu a že si myslíte, že by měli jít také, protože to jistě již nějakou dobu zadržují. Když lidé opravdu půjdou na záchod, stoupněte si před kabinku a ptejte se jich, jestli je všechno v pořádku. Pokud chcete být ještě otravnější, počkejte si, až na záchod přijde někdo další a pyšně mu řekněte: „Můj kamarád je tam uvnitř.“ Až vyjdete ven, tvařte se úlevně a všem vyprávějte, jaké to bylo.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 7:

Online trolling

 1. 1
  Porušujte základní pravidla gramatiky. PIŠTE VŠE VELKÝMI PÍSMENY. V situaci, kdy byste měli něco skutečně psát velkými písmeny, pište malými písmeny.
  • Nepište správná interpunkční znaménka, nebo to s nimi přehánějte.
  • Schválně pište slova špatně a když vám lidé nebudou rozumět, chovejte se naštvaně.
  • Nepište žádné samohlásky.
  • Místo všech teček nebo čárek pište například „stop,“ nebo si vymyslete ještě něco divnějšího.
  • Pište všechna slova pozpátku.
 2. 2
  Dominujte celé online konverzaci. Pište dlouhé a zbytečné příspěvky. Když najdete video bez komentářů, napište „OMG, první komentář!“ nebo něco podobného. Můžete se také stále dokola ptát na naprosto zřejmé věci.
  • Otevřete si na YouTube videa s klasickou hudbou a stěžujte si pod nimi na Justina Biebera. Jednoduše si stále na něco stěžujte.
  • Komentujte velmi staré příspěvky na sociálních sítích. Lidé budou naštvaní, když okomentujete příspěvek z roku 2001 slovy „já taky.“
 3. 3
  Používejte emotikony. Můžete psát také pomocí zkratek. Čím více neexistujících slov do komunikace dostanete, tím otravnější budete. Na konci každé věty pište „lol,“ i když daná věta nebude vtipná.
 4. 4
  Vymýšlejte si falešné identity. Vymyslete si falešné uživatelské jméno a posílejte zprávy všem lidem, které znáte. Začínejte rozhovory tak, jako kdybyste s daným člověkem byli nejlepší přátelé, nebo jako kdyby se s vámi právě rozešel partner.
  • Na Facebooku vytvořte skupinu, nebo fanouškovskou stránku pod svým jménem. Pozvěte všechny lidi, které znáte. Na této stránce ze sebe udělejte trapného a podlého člověka a pište o něm ve třetí osobě.
  • Jděte hrát nějakou skupinovou hru, vezměte si dívčího avatara a oblékněte se co nejvíce sexy a vyzývavě. Když se vás lidé budou ptát, zda jste dívka, řekněte: „Ne,“ nebo „nevím.“ Poznámka: tyto rozhovory budou opravdu zvláštní.
  • Na chatovacích stránkách předstírejte, že jste malé dítě. Kdykoli někdo napíše nějaké neslušné slovo, napište: „Moje máma to říká pořád dokola. Jste úplně stejní.“ Do každého slova, které napíšete, udělejte alespoň jednu chybu. Ptejte se ostatních na hloupé otázky, například: „Jak se mám přihlásit do chatovací místnosti bez pomoci maminky?“
 5. 5
  Neustále něco sdílejte. Pokud máte profil na Facebooku, pište si status každou chvíli. Pište o tom, co zrovna děláte a jak se máte, i naprosto nudné věci. Tím lidi rozhodně otrávíte. O Halloweenu si napište do statusu rozuzlení všech hororových filmů.
  • Začněte si s někým psát dlouhé a nudné emaily a do odpovědí zahrňte všechny ostatní lidi, které máte v kontaktech.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 7:

Jak být otravný v kině

 1. 1
  Zkazte lidem zápletku. Pokud jste daný film už viděli, strčte hlavu do dveří šálu a zakřičte, jak to dopadne. Můžete si také sednout do zadní řady a udělat to samé, nebo zakřičet konec jiného filmu, například: „Harry Potter na konci umře...nebo vlastně ne!“
  • Když bude zrovna probíhat nějaká důležitá scéna, například odhalení vraha, nebo romantický happyend, začněte hlasitě kýchat nebo kašlat.
 2. 2
  Vydávejte hlasité zvuky. Smějte se trapným vtipům, utišujte každého, kdo něco řekne, nebo začněte hlasitě mluvit o tom, jak neslušné je, když někdo v kině mluví. .
  • Snažte se hlasitě vysát z kelímku poslední kapku limonády.
  • Vezměte si s sebou několik kamarádů a začněte si během filmu hlasitě povídat. Když vám někdo řekne, abyste byli potichu, házejte po něm popcorn.
  • Pokud nikdo nechce jít s vámi, vezměte si s sebou mobilní telefon a nevypínejte si zvuk. Nastavte si budík na každých několik minut a dávejte si na čas s jeho vypnutím.
 3. 3
  Buďte fyzicky otravní. Sedněte si doprostřed řady a každých deset minut se postavte a odejděte ze sálu. Chvíli se procházejte a potom se zase vraťte na místo. Můžete se také uprostřed řady na chvíli zastavit. Kupte si nějaké levné lepivé bonbony a házejte je do uličky a na lidi, kteří budou sedět před vámi. Když se na vás někdo divně podívá, podívejte se mu do očí a dejte si bonbon do pusy.
  • Pokud někdo sedí před vámi, začněte ho kopat do sedadla. Můžete si také dát nohy nahoru vedle jeho hlavy – čím špinavější boty budete mít, tím lépe.
  • Oblečte si teplákovku a začněte běhat mezi uličkami. Hlasitě přitom vydechujte a pohybujte boky jako zkušený běžec.
  • Jděte na toaletu a až se vrátíte zpět, držte dveře od sálu několik minut otevřené.
  • Pokud jste s kině s partnerem, v napínavých scénách se postavte a začněte se líbat. Lidé, kteří budou sedět za vámi, z toho budou vyřízení.
 4. 4
  Otravujte zaměstnance kina. Ptejte se uvaděčů na hloupé otázky, nebo si stoupněte před člověka, který trhá lístky a dlouho mu zírejte do očí.
  • Požádejte o speciální povolení, například o místo pro vašeho postiženého imaginárního přítele. Když bude vaše žádost odmítnuta, řekněte něco, co s tím nemá vůbec nic společného. Chovejte se jako kdyby skutečně záleželo na tom, co říkáte. Když vám vaši žádost schválí, dělejte, že nevíte, o čem mluví.
  Reklama
Metoda 4
Metoda 4 ze 7:

Jak být otravný ve škole

 1. 1
  Zahrávejte si s učiteli. Kritizujte jejich rukopis, nebo zadání domácích úkolů. Používejte slovo „pedagogie.“ Neustále si přesedejte na jiná místa. Když učitel začne něco vysvětlovat, sedněte si dozadu a dělejte prdící zvuky.
  • Můžete učiteli také opravovat gramatiku. Nesprávné opravy jsou ještě lepší!
  • Když vám učitel bude něco vysvětlovat, řekněte, že tomu vůbec nerozumíte. Když vám to vysvětlí znovu, opět řekněte, že to nechápete. Opakujte tak dlouho, dokud to váš učitel vydrží.
  • V matematice stále dokola opakujte stejné číslo. Vaši spolužáci i váš učitel budou opravdu naštvaní. Příklad: „Kolik je 4x2?“ „Osm.“ „6x7?“ „Osm.“ „5x4?“ „Osm.
 2. 2
  Mluvte až moc. U oběda si k někomu sedněte příliš blízko a začněte na něho mluvit. Oslovujte ho jiným jménem, nebo neustále opakujte to, co bude říkat. Na všechny otázky odpovídejte špatně, nebo alespoň zvedejte ruku a hlaste se. Opakujte stále dokola nějakou hlášku.
  • Říkejte všem bezdůvodně „ahoj.“ Ptejte se kluků, kteří se přátelí s holkami, zda jsou to jejich přítelkyně a dívek, které se přátelí s kluky, zda jsou to jejich partneři.
  • Zeptejte se někoho, proč plakal, i když je zřejmé, že neplakal.
 3. 3
  Dělejte nesmysly. Vydávejte zvláštní zvuky, například dělejte sanitku, nebo napodobujte zvířata. Nahrávejte si tyto zvuky do telefonu a stále dokola je pouštějte.
  • Když s vámi někdo bude mluvit, dívejte se do stropu a říkejte zvláštní věci zvláštním tónem. Můžete se také dívat do země.
  • Zpívejte si písničky o vašich kamarádech. Zpívejte je divným tónem stále dokola. Například: „Bob chodí na záchod, bob chodí na velkou,“ atd.
 4. 4
  Udělejte si hudební nástroj ze svého těla. Křupejte klouby na rukou, prďte, krkejte, kašlejte, kýchejte, utírejte si nos do rukávu. Když něco takového uděláte, řekněte: „So-oory“. Opakujte stále dokola jednou slovo.
  • Vezměte si do školy žvýkačku a žvýkejte spolužákům nahlas u ucha.
  • Když budete vedle učitele, začněte nahlas kašlat a nezakrývejte si ústa.
 5. 5
  Hrajte si s počítači. Změňte obrázek na pozadí plochy a vyberte si něco trapného, například obrázek kotěte ve vesmíru. Potom tento obrázek všem ukažte. Smažte ikony, nebo je přeorganizujte do sprostých tvarů.
  • Neustále měňte nastavení. Nastavte myš extra citlivě, nebo nastavte monitor tak, aby se po třiceti vteřinách vypnul.
  Reklama
Metoda 5
Metoda 5 ze 7:

Jak být otravný při řízení

 1. 1
  Pořiďte si vtipně velké auto. Kupte si velmi malé auto Smart, nebo opravdu velké auto a jezděte po městě ve špičce. Jistě tím otrávíte ostatní řidiče.
  • Mějte za autem připojený prázdný vozík.
 2. 2
  Pouštějte si v autě nahlas rádio. Pusťte si nějakou trapnou hudbu, například soundtrack z Titanicu, nebo dětské písničky. Můžete si také pustit například britskou hymnu (hlavně pokud nežijete v Británii).
 3. 3
  Na křižovatkách se chovejte divně. Trubte na klakson. Pokud stojíte za jiným autem, začněte na něho troubit. Můžete klidně položit ruku na klakson a nesundávat ji.
  • Když budete stát na křižovatce, opřete se čelem o klakson a předstírejte, že jste mrtví nebo spíte. Když k vám někdo přijde, hlasitě se probuďte.
 4. 4
  Ptejte se lidí na cestu. Při řízení zastavujte u chodců a ptejte se jich na cestu na nějaké imaginární místo. Když lidé nebudou vědět, kam vás mají poslat, chovejte se podrážděně.
  • Stáhněte okénko a zakřičte na někoho něco nesmyslného. Potom okénko zase zavřete a jeďte pryč.
  • Ptejte se ostatních řidičů, jestli mají v autě dostatek hořčice.
  Reklama
Metoda 6
Metoda 6 ze 7:

Jak být otravný při telefonování

 1. 1
  Volejte lidem v nevhodnou dobu. Volejte jim pozdě v noci, když budou spát. Pokud se nedovoláte napoprvé, zkoušejte to znovu. Pokud se vám stále nepodaří dovolat se, zkuste to třeba za hodinu. Můžete také počkat, až budete vědět, že je váš kamarád zaneprázdněný a volat mu v tuto dobu.
  • Volejte na náhodná čísla. Díky tomu lidé nepřijdou na to, že voláte vy. Můžete si před volané číslo napsat *67, aby volaný člověk neviděl, kdo mu volá. Až telefon zvedne, začněte blábolit nesmysly. Pokud se zeptá, kdo volá, nepřestávejte blábolit.
  • Zavolejte svému šéfovi ve dvě hodiny ráno, abyste si jen tak popovídali.
 2. 2
  Neříkejte nic. Když volaný člověk zvedne telefon, neříkejte nic a poslouchejte, jak stále dokola říká: „Haló? Haló? Kdo volá?“ Můžete také hlasitě oddechovat.
  • Při hovoru stiskávejte všechna tlačítka telefonu. Ten, s kým voláte, bude opravdu naštvaný.
  • Když nebudete mluvit, mačkejte tlačítka, abyste „vypípali“ toho, s kým mluvíte.
 3. 3
  Zanechejte někomu spoustu zpráv. Když budete někomu nechávat zprávu v hlasové schránce, na konci křičte. Po výkřiku řekněte: „P.S.“ a dodejte něco naprosto nesouvisejícího. Můžete také zpívat.
 4. 4
  Volejte cizím lidem. Zavolejte na náhodné číslo a začněte hystericky vzlykat. Řekněte: „Proč se to stalo! Věděl jsem, že to byla jen otázka času, ale co mám teď dělat?“ Když vám člověk na druhém konci řekne, že jste si spletli číslo, řekněte: „Nikdo mě nemá rád!“
  • Uprostřed rozhovoru řekněte robotickým hlasem: „Autodestrukce telefonu za...“ a začněte mačkat různá tlačítka. Při tom odpočítávejte od deseti k nule.
  • Když zvednete telefon, předstírejte, že jste ztratili spojení. Asi podesáté řekněte: „Ahoj.“ Když ten druhý zavěsí, zavolejte mu zpět a opět předstírejte, že vám vypadlo spojení.
  Reklama
Metoda 7
Metoda 7 ze 7:

Jak být otravný v restauraci

 1. 1
  Jezte velmi hlasitě. Zapomeňte na pravidla slušného vychování. Žvýkejte hlasitě a otravně, ideálně s otevřenou pusou. Prďte, krkejte, kýchejte a chovejte se jednoduše nechutně.
 2. 2
  Buďte drzí. Při odchodu si stěžujte na obsluhu i jídlo. Snažte se vymyslet si opravdu šílené stížnosti, například: „Moje pizza měla jen osm koleček salámu!“ nebo „Chtěl jsem čtyři kostky ledu, ne pět“
  • Pokud jste v restauraci, kde jsou pro děti kolem stolů umístěné balonky, všechny je sesbírejte a říkejte lidem, že se tím živíte.
  • Přijďte do restaurace oblečený jako pračlověk, v bederní roušce. Na vše odpovídejte neidentifikovatelnými skřeky.
 3. 3
  Zahrávejte si s číšníky. Když se vás obsluha zeptá, co si dáte k jídlu, zakřičte: „Jídlo!“ Když vám číšník navrhne nějaké jídlo, začněte křičet: „Na to jsem alergický!“
  • Ukažte na jídlo v menu a řekněte: „Co v tom je?“ Když vám číšník odpoví, vyberte si jednu přísadu (například hrášek) a začněte křičet: „Hrášek nesnáším!“
  • Řekněte číšníkovi, že potřebujete pět dalších židlí pro své imaginární přátele. Když odmítne, zakřičte, že to na něho požalujete Ježíškovi.
  • Objednávejte si šílené, nebo nemožné věci. Řekněte například: „Dal bych si sendvič z džín a k tomu přílohu ze záchodů. Jako dezert bych si dal slona. A nezapomeňte prosím na monopoly.“
  • Sedněte si sami k velkému stolu rezervovanému pro někoho jiného a odmítněte si přesednout.
  Reklama

Varování

Některé z těchto věcí způsobí, že se dostanete do problémů. Být otravný rozhodně není dobrý nápad. Někdo by to mohl vzít vážně.

Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 2 830 krát
Stránka byla zobrazena 2 830 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama