Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud věříte astrologii a přitahuje vás muž narozený ve znamení raka, pamatujte si následující věci. Raci jsou velmi složitými znameními. Bývají rezervovaní a nesmělí a jejich pozornost si získáte pouze pokud se nejprve dokážete dostat do jejich života. Na druhou stranu ovšem umějí ocenit ženy, které nechají tradiční mužskou roli ve vztahu na muži, takže ho budete muset nakonec nechat, aby převzal otěže, jinak vám váš vztah pravděpodobně moc dlouho nevydrží.

Část 1
Část 1 ze 4:

Využijte jeho lásku k rodině

Stáhnout PDF
 1. 1
  Chovejte se přirozeně žensky. Většina mužů ve znamení raka má ráda ženy, které se chovají velmi žensky a zároveň tradičně. Raci si podvědomě hledají ženy, které odpovídají jejich představě o dokonalé ženě a matce. Vše od vašeho vzhledu až po vaše vystupování by mělo vyzařovat ženskost.
  • Oblečte si na rande s rakem něco smyslného a sexy, například obepnuté šaty. Květinové parfémy s klasickými vůněmi, jako je růže, vám pomohou vyvolat dokonalý dojem ženskosti.[1]
  • Nesnažte se udělat na raka dojem tím, že se budete chovat jako jeho přátelé. Zapomeňte na neslušné vtipy. Mluvte jemně a soucitně a dejte si pozor, abyste se nechovala jako muž.
 2. 2
  Ukažte mu, že se umíte starat o domácnost. Až se s mužem ve znamení raka poznáte, převezměte iniciativu a ukažte mu, že jste schopná se starat o domácnost v tradičním smyslu. Nejlépe toho dosáhnete tím, že mu uvaříte. Uvařte mu jídlo, nebo ho pozvěte k sobě domů a společně si uvařte něco složitého.
  • Nezapomínejte ovšem na to, že jsou raci vcelku rezervovaní a když mají pocit, že na ně jdete příliš rychle, stáhnou se do sebe. Když ho pozvete k sobě domů na večeři hned ze začátku vztahu, pravděpodobně vás odmítne. Počkejte, až se budete lépe znát a budete mít vztah a potom ho teprve zkuste pozvat k sobě domů.
 3. 3
  Projevujte svoji lásku k rodině. Měla byste mluvit o své rodině i o všech snech, které máte do budoucna. Raci obecně sní o tom, že budou mít děti a rodinu, takže když budete mít podobné cíle, uděláte na něho dojem.
  • Když budete mluvit o své rodině, zaměřte se na mateřskost. Vyprávějte mu o tom, co jste se naučila od své matky, nebo o něčem, co jste s matkou nedávno prožila. Raci jsou klasickými „mamánky“ a když jim dáte najevo, že milujete svoji matku stejně jako milují oni ty své, vytvoří se mezi vámi pevnější pouto. [2]
  • Kromě rozhovorů o matce můžete mluvit také o svých příjemných vzpomínkách z dětství.
 4. 4
  Seznamte se s jeho blízkými. Pokud má rak funkční rodinu, pravděpodobně si s ní bude velmi blízký. Čím dříve jeho rodinu poznáte, tím dříve pro něho budete přitažlivá jako potenciální partnerka.
  • Raci jsou často fixovaní na své matky. Pokud se vám podaří na jeho matku udělat dobrý dojem, okamžitě tím v jeho očích stoupnete.
  • Pokud měl váš muž ve znamení raka špatné rodinné vztahy, pravděpodobně to nebylo z jeho strany. Raci, kteří nezískali od rodiny dostatek lásky, si často nacházejí spoustu přátel, které berou jako svoji náhradní rodinu. V tomto případě byste měla dobře vycházet s jeho přáteli. Zaměřte se zejména na jeho kamarádky, protože když budete trávit spoustu času s jeho kamarády, mohl by vám přestat důvěřovat.
 5. 5
  Mluvte o jeho rodině jen v dobrém. Vyzvěte ho, aby s vámi mluvil o své rodině a snažte se na to často zavádět řeč. Mluvte vždy pozitivně a vyhýbejte se čemukoli, co by mohlo působit jako urážka jeho milovaných.
  • Pokud například potkáte jeho matku a všimnete si toho, že se jí v něčem podobá, řekněte mu to.
  • Můžete mu také pochválit vztah se sourozenci, nebo se zmínit o tom, že by se někomu z jeho rodiny líbila nějaká restaurace/kapela/kniha atd.
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 4:

Využijte jeho organizovanosti

Stáhnout PDF
 1. 1
  Udržujte si upravený vzhled. Raci jsou vždy upravení a hledají si ženy, které jsou stejně, nebo ještě více organizované. Nespolehlivé a neupravené ženy se jim nelíbí. Pokud chcete raka pozvat k sobě domů, musíte mít důkladně uklizeno. Pokud nedokážete být tak pořádná jako on, alespoň se o to snažte.
  • Jinými slovy – nezvěte ho k sobě domů, pokud máte na stole horu papírů a na podlaze v ložnici máte špinavé prádlo. Nemusíte mít vše označené a uložené v úhledných balíčcích, ale měla byste mít doma uklizeno a nehromadit nepořádek.
 2. 2
  Požádejte ho, aby vám pomohl uklidit u vás v bytě. Pokud máte doma spoustu nepořádku, řekněte mu to ještě dříve, než to zjistí sám – jednoduše ho požádejte, aby vám pomohl uklidit. Dosáhnete tím třech pozitivních věcí: zajistíte, že se bude cítit užitečný, vzbudíte v něm jeho přirozenou touhu organizovat a projevíte ochotu se zlepšovat a naučit se sama lépe uklízet.
 3. 3
  Vyhýbejte se spontánnosti. Příležitostné romantické překvapení je v pořádku, ale obecně byste se měla vyhýbat náhlým divokým plánům a požadavkům bez předchozího varování. Muži ve znamení raka chtějí mít celý svůj život důkladně zorganizovaný, včetně fyzického prostoru i času.
  Reklama
Část 3
Část 3 ze 4:

Zajistěte, aby měl pocit, že ho potřebujete

Stáhnout PDF
 1. 1
  Požádejte ho o pomoc. Raci rádi zaujímají tradiční mužskou roli ochránce a živitele. Dejte mu šanci, aby se o vás staral tím, že ho požádáte o pomoc. Nemusí jít o nic velkého, ale je dobré vybrat si něco, co vašemu muži jde, nebo co dokáže splnit na sto procent, aby na vás udělal dojem.
  • Požádejte ho o pomoc, když se budete stěhovat do nové kanceláře nebo bytu, nebo když si budete kupovat nové auto. Pokud nemáte před sebou nic podobně dramatického, můžete si najít něco menšího. Můžete se ho například zeptat na jeho názor na nějaký svůj pracovní problém, i když jste ho třeba už vyřešila sama.
 2. 2
  Uspokojte jeho touhu po náklonnosti. Přestože raci rádi zaujímají tradiční roli muže, umějí také projevovat své emoce. Touží po lásce na emocionální úrovni, takže se nebojte ho zahrnovat náklonností. Čím více mu budete rakovi projevovat svoji lásku, tím více vám to bude oplácet stejnou mincí.
 3. 3
  Lichoťte mu. Pochvalte mu jeho vzhled, jeho dovednosti, nebo mu řekněte, že se díky němu cítíte skvěle. Lichotkami dosáhnete toho, že ze sebe rak bude mít dobrý pocit a každý muž ocení ženu, která mu ráda říká jak skvělý je.
  • Vaše lichotky musejí být ovšem upřímné a jemné. Když si rak bude myslet, že mu lichotíte, začne se cítit nepříjemně a bude se chovat rezervovaně.
 4. 4
  Sdílejte s ním své pocity.[3] Protože jsou raci často emocionální, nezřídka tíhnou k ženám, které umějí projevovat své emoce stejně jako oni, nebo i lépe. Když mu dáte najevo, že jste ochotná s ním mluvit otevřeně, uvidí, jak moc ho chcete mít ve svém životě.
  • Nezapomínejte na to, že jsou raci často nejistí. Nejrychlejším způsobem, jak zajistit, aby měl pocit emocionální jistoty, je být tím prvním, kdo investuje své city.
 5. 5
  Neodporujte mu. Každý člověk se někdy mýlí a ani muži ve znamení raka nejsou výjimkou. Raci ovšem často reagují přehnaně a když jim někdo odporuje, nebo je hrubě opravuje, chovají se výbušně.
  • Když budete chtít muže ve znamení raka opravit, udělejte to opatrně a taktně.[4] Spoléhejte se pouze na rozum a logiku a snažte se do toho nezatahovat emoce.
  • Když se muž ve znamení raka rozčílí, neměla byste reagovat přehnaně. Počkejte, až se trochu zklidní, ale nesnažte se ho k tomu nutit.
  Reklama
Část 4
Část 4 ze 4:

Zajistěte, aby vám důvěřoval

Stáhnout PDF
 1. 1
  Zůstaňte mu nablízku. U mužů ve znamení raka se přitažlivost rozvíjí často pomalu. Budete mu muset být často nablízku a budete muset počkat, až si vaší přítomnosti začne vážit.
 2. 2
  Udělejte první krok. Muži ve znamení raka jsou často nesmělí, takže budete muset sebrat odvahu a oslovit ho jako první. Je důležité nepůsobit příliš agresivně. Představte se a zajistěte, aby si uvědomil vaši existenci, ale nikdy ho k ničemu nenuťte a nenarušujte jeho osobní bublinu, zejména pokud se zdá, že je mu to nepříjemné.
  • Musíte být asertivní, ale nepřímo. Vytrvalost je u raků velmi důležitá. Ukažte mu, že o něho máte upřímný zájem a pravidelně se snažte s ním mluvit. Muži ve znamení raka jsou často nejistí, ale když se naučíte tyto nejistoty zklidnit a dáte mu najevo, že o něho máte skutečný a trvalý zájem, brzy si k vám vytvoří pevné pouto a začne vám vaši náklonnost oplácet.
 3. 3
  Nikdy mu neprojevujte své city přímo. Jednat s mužem ve znamení raka je velmi složité a pravděpodobně to bude zkouška pro vaši trpělivost. Jako někdo, kdo rád přebírá tradiční mužskou roli ve vztahu vám rak pravděpodobně bude chtít své city projevit jako první a když ho předběhnete, budete mu připadat méně přitažlivá. Na druhou stranu mu musíte dát jasně najevo, že nemá žádný důvod pochybovat o tom, že vás přitahuje.
 4. 4
  Naslouchejte mu. Mužům ve znamení raka se většinou líbí ženy, které s nimi sdílejí své pocity, ale když projevíte ochotu pozorně naslouchat všemu, co vám říká, bude vás mít ještě raději. Musíte mu umožnit, aby se postupně otvíral vlastním tempem, ale pokud pro něj chcete být přitažlivá, musíte se neustále chovat důvěryhodně.
  • Čas od času mu můžete dát najevo, že mu aktivně nasloucháte. Pamatujte si jeho narozeniny a další významné dny, které zmíní. Pokud vám bude vyprávět o něčem, co ho čeká v práci za několik dnů, nezapomeňte se ho později zeptat, jak to dopadlo.
 5. 5
  Neprobouzejte v něm žárlivost. Možná vás bude lákat zkoušet si jeho lásku tím, že budete flirtovat s ostatními muži, ale uvědomte si, že byste tím mohla zabít veškerou lásku, kterou k vám již chová. Muži ve znamená raka musejí mít pocit, že své partnerce mohou bezmezně věřit. Když mu dáte i ten nejmenší důvod o vás pochybovat, ihned vás odepíše jako potenciální partnerku.
 6. 6
  Připravte se na to, že se muž ve znamení raka bude chovat majetnicky. Jakmile ho začnete přitahovat, začne se postupně chovat stále více majetnicky. Pokud chcete, aby jeho city k vám sílily, budete muset najít způsob, jak se s tímto narušením osobního prostoru vyrovnat. Když ho od sebe odeženete, pravděpodobně už se nikdy nevrátí.
  • Pochopitelně byste se měla v každém vztahu soustředit zejména na své vlastní potřeby, i kdyby to znamenalo, že tím odeženete muže, kterého jste si vyhlédla. Pokud pro vás bude jeho majetnickost nepříjemná nebo nebezpečná, odejděte a už se nevracejte. I v případě, že vám tato vlastnost bude připadat nevinná a neškodná, dávejte si pozor, abyste se kvůli ní necítila nepříjemně nebo nespokojeně.
 7. 7
  Připravte se na dlouhodobý vztah.[5] Pokud chcete získat muže ve znamení raka pouze na jednu noc, měla byste se raději poohlédnout někde jinde. Jeho averze k rychlým a divokým činům a jeho oddanost rodině z něho dělá špatného kandidáta pro nezávazné vztahy. Pokud doufáte, že s ním budete mít dlouhodobý vztah, budete mít mnohem větší šanci na úspěch.
  Reklama

Varování

 • Čím více budete přizpůsobovat své chování podle těchto rad, tím více si bude myslet, že jste někdo, kým nejste. Uvědomte si, že to není vhodný začátek vztahu.
Reklama

O tomto wikiHow

Stina Garbis
Spoluautorem článku je :
Duševní astrolog
Tento článek spoluautorem článku je Stina Garbis. Reverend Stina Garbis je duševní astrolog a majitel společnosti Psychic Stina. S více než 30 lety zkušeností se specializuje na poskytování osobního a profesionálního poradenství prostřednictvím astrologie a výkladu tarotových karet. Reverend Stina má zkušenosti s prací s významnými celebritami, sportovními osobnostmi, politiky a generálními řediteli. Objevila se v mnoha publikacích, včetně Bustle, Vice, The New York Post a Readers’ Digest a má také více než 200 000 sledujících na TikTok. Stina je držitelkou licence Ordained Minister License ze semináře The International Metaphysical Ministry University Seminary. Tento článek byl zobrazen 49 908 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 49 908 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama