Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Obáváte se, že pro ženy nejste dost přitažlivý? Tušíte, že byste se sebou měl něco udělat, ale nevíte, jak na to? S těmito tipy svou hodnotu na trhu snadno zvýšíte a poskočíte o úroveň výš. Nebude to trvat dlouho a místo toho, abyste u žen žebral o pozornost, se ony budou prát o vás.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Začněte přitažlivým vzhledem

Stáhnout PDF
 1. 1
  Vylepšete svůj šatník. Noste oblečení, které má styl, které se vám líbí a které sluší vašemu typu postavy. Vybírejte si barvy, které se vám hodí k vlasům, očím a pleti. Pořiďte si kvalitní základní prvky šatníku jako jsou bílá trička, klasické modré a černé džíny a pěkné hodinky.
 2. 2
  Začněte sportovat. Nemusíte mít svaly jako Rambo, ani trávit veškerý čas v posilovně, ale abyste vypadal dobře, musíte být v kondici. Střídejte cvičení typu kardio s posilováním a vypracujte si tělo, které se ženám bude líbit.
 3. 3
  Věnujte pozornost detailům. Pravidelně choďte k holiči, stříhejte si nehty a buď se holte, nebo o své vousy pečujte. Pokud vám rostou chlupy z uší nebo nosu, je na čase je zkrotit. Snažte se mít chlupy a vousy pod kontrolou – chlupatá záda nesluší nikomu.
 4. 4
  Dávejte pozor na to, abyste dobře voněl. Určitě se nemusíte koupat v kolínské, ale měl byste se každý den sprchovat, používat kvalitní deodorant a mít svěží dech. Můžete být jakkoliv stylový nebo svalnatý, ale pokud budete cítit potem nebo vám potáhne z úst, budete sám.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Používejte sexy řeč těla

Stáhnout PDF
 1. 1
  Pracujte na svém výrazu tváře a očním kontaktu. Podívejte se na pár filmů s opravdu hezkými herci. Pak se pokuste napodobit způsob, jakým se dívají na ženy a uvidíte, zda to ve vašem případě funguje.
 2. 2
  Trénujte si úsměv. Usmějte se se zavřenou pusou a nesmějte se příliš široce. Můžete také jeden koutek zvednout o trochu víc než druhý.
 3. 3
  Naučte se sexy chůzi.Choďte pomalu a s malou mezerou mezi nohama. Budete vyzařovat sebevědomí a to se ženám opravdu líbí.
 4. 4
  Nacvičte si dobré držení těla. Muž, který stojí rovně, vypadá sebevědomě, zatímco hrbení vyzařuje nejistotu a nepohodlí. Správné držení těla vzbudí dojem, že jste atraktivní a výsledkem bude, že si o vás dívky budou myslet totéž.
 5. 5
  Získejte sexy hlas. Nesnažte se napodobovat moderátory z rádia ani hlasatele zpráv. Místo toho raději zkuste mluvit jako sexy herec z kina. Dámy se budou otáčet, aby zjistily, kdo to mluví a pak budou mít radost, když se s nimi dáte do řeči.
 6. 6
  Buďte klidný a silný. Pokud začne být žena, se kterou mluvíte, příliš emocionální, vy sám sebekontrolu neztrácejte. Úspěchu dosáhnete mnohem spíš, když zůstanete silný a její citové výlevy vás nerozhodí.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Zabodujte u žen

Stáhnout PDF
 1. 1
  Buďte gentleman. Slušné chování jako je podržení dveří a poděkování ukáže, že se umíte chovat. Nebojte se, pokud se na vás dívka po takovém gestu podívá divně, je to nejspíš proto, že se k ní lidé v dnešní době takhle hezky moc často nechovají.
 2. 2
  Soustřeďte se při rozhovoru na ni. Můžete mluvit o sobě, ale rozhodně se neponižujte ani nevychloubejte. Snažte se působit sebevědomě, ale skromně. Vždycky stočte rozhovor zpátky na dívku.
 3. 3
  Zlepšujte svůj všeobecný rozhled. Vynechejte zbytečné aktivity, které zabírají čas a každý den si přečtěte kousek knížky nebo aspoň noviny. Čím inteligentnější a informovanější budete, tím spíše na ženu uděláte dojem.
 4. 4
  Jděte na to. Abyste sbalili dívku, budete muset vyzkoušet nejrůznější postupy a zjistit, co funguje a co ne. Pokud to ovšem nezkusíte, vždycky skončíte jako nejlepší kamarád a ne jako partner.
 5. 5
  Ulovte ji. Když si všimnete signálů, že se dívce líbíte, pokuste se ji co nejdříve získat. Dívka ocení, že jste muž činu a že nechodíte kolem horké kaše.
  Reklama

Tipy

 • Nebuďte pořád za "hodného", ženy mají rády muže, kteří mají nějakou vzrušující jiskru.
 • Buďte tu pro ni ve chvílích, kdy se dívka cítí osamělá. Buďte sám sebou. Nechovejte se, jako někdo, kým nejste.
 • Abyste byl přitažlivý, nemusíte být ve všem perfektní. Klíčem je, cítit se dobře ve své kůži.
 • Netlačte na pilu v době, kdy se s dívkou teprve "poznáváte".
 • Nebuďte mamlas a neberte tento seznam vážně.
Reklama

Varování

 • Buďte opatrný, abyste nezískali pověst hráče. Ženy se vám budou vyhýbat, pokud budou přesvědčeny, že se vám nedá věřit.
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 27 912 krát
Stránka byla zobrazena 27 912 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama