Jak být přitažlivý muž

V tomto článku:Začněte přitažlivým vzhledemPoužívejte sexy řeč tělaZabodujte u ženReference

Obáváte se, že pro ženy nejste dost přitažlivý? Tušíte, že byste se sebou měl něco udělat, ale nevíte, jak na to? S těmito tipy svou hodnotu na trhu snadno zvýšíte a poskočíte o úroveň výš. Nebude to trvat dlouho a místo toho, abyste u žen žebral o pozornost, se ony budou prát o vás.

1
Začněte přitažlivým vzhledem

 1. 1
  Vylepšete svůj šatník. Noste oblečení, které má styl, které se vám líbí a které sluší vašemu typu postavy. Vybírejte si barvy, které se vám hodí k vlasům, očím a pleti. Pořiďte si kvalitní základní prvky šatníku jako jsou bílá trička, klasické modré a černé džíny a pěkné hodinky.
 2. 2
  Začněte sportovat. Nemusíte mít svaly jako Rambo, ani trávit veškerý čas v posilovně, ale abyste vypadal dobře, musíte být v kondici. Střídejte cvičení typu kardio s posilováním a vypracujte si tělo, které se ženám bude líbit.
 3. 3
  Věnujte pozornost detailům. Pravidelně choďte k holiči, stříhejte si nehty a buď se holte, nebo o své vousy pečujte. Pokud vám rostou chlupy z uší nebo nosu, je na čase je zkrotit. Snažte se mít chlupy a vousy pod kontrolou – chlupatá záda nesluší nikomu.
 4. 4
  Dávejte pozor na to, abyste dobře voněl. Určitě se nemusíte koupat v kolínské, ale měl byste se každý den sprchovat, používat kvalitní deodorant a mít svěží dech. Můžete být jakkoliv stylový nebo svalnatý, ale pokud budete cítit potem nebo vám potáhne z úst, budete sám.

2
Používejte sexy řeč těla

 1. 1
  Pracujte na svém výrazu tváře a očním kontaktu. Podívejte se na pár filmů s opravdu hezkými herci. Pak se pokuste napodobit způsob, jakým se dívají na ženy a uvidíte, zda to ve vašem případě funguje.
 2. 2
  Trénujte si úsměv. Usmějte se se zavřenou pusou a nesmějte se příliš široce. Můžete také jeden koutek zvednout o trochu víc než druhý.
 3. 3
  Naučte se sexy chůzi.Choďte pomalu a s malou mezerou mezi nohama. Budete vyzařovat sebevědomí a to se ženám opravdu líbí.
 4. 4
  Nacvičte si dobré držení těla. Muž, který stojí rovně, vypadá sebevědomě, zatímco hrbení vyzařuje nejistotu a nepohodlí. Správné držení těla vzbudí dojem, že jste atraktivní a výsledkem bude, že si o vás dívky budou myslet totéž.
 5. 5
  Získejte sexy hlas. Nesnažte se napodobovat moderátory z rádia ani hlasatele zpráv. Místo toho raději zkuste mluvit jako sexy herec z kina. Dámy se budou otáčet, aby zjistily, kdo to mluví a pak budou mít radost, když se s nimi dáte do řeči.
 6. 6
  Buďte klidný a silný. Pokud začne být žena, se kterou mluvíte, příliš emocionální, vy sám sebekontrolu neztrácejte. Úspěchu dosáhnete mnohem spíš, když zůstanete silný a její citové výlevy vás nerozhodí.

3
Zabodujte u žen

 1. 1
  Buďte gentleman. Slušné chování jako je podržení dveří a poděkování ukáže, že se umíte chovat. Nebojte se, pokud se na vás dívka po takovém gestu podívá divně, je to nejspíš proto, že se k ní lidé v dnešní době takhle hezky moc často nechovají.
 2. 2
  Soustřeďte se při rozhovoru na ni. Můžete mluvit o sobě, ale rozhodně se neponižujte ani nevychloubejte. Snažte se působit sebevědomě, ale skromně. Vždycky stočte rozhovor zpátky na dívku.
 3. 3
  Zlepšujte svůj všeobecný rozhled. Vynechejte zbytečné aktivity, které zabírají čas a každý den si přečtěte kousek knížky nebo aspoň noviny. Čím inteligentnější a informovanější budete, tím spíše na ženu uděláte dojem.
 4. 4
  Jděte na to. Abyste sbalili dívku, budete muset vyzkoušet nejrůznější postupy a zjistit, co funguje a co ne. Pokud to ovšem nezkusíte, vždycky skončíte jako nejlepší kamarád a ne jako partner.
 5. 5
  Ulovte ji. Když si všimnete signálů, že se dívce líbíte, pokuste se ji co nejdříve získat. Dívka ocení, že jste muž činu a že nechodíte kolem horké kaše.

Tipy

 • Nebuďte pořád za "hodného", ženy mají rády muže, kteří mají nějakou vzrušující jiskru.
 • Buďte tu pro ni ve chvílích, kdy se dívka cítí osamělá. Buďte sám sebou. Nechovejte se, jako někdo, kým nejste.
 • Abyste byl přitažlivý, nemusíte být ve všem perfektní. Klíčem je, cítit se dobře ve své kůži.
 • Netlačte na pilu v době, kdy se s dívkou teprve "poznáváte".
 • Nebuďte mamlas a neberte tento seznam vážně.

Varování

 • Buďte opatrný, abyste nezískali pověst hráče. Ženy se vám budou vyhýbat, pokud budou přesvědčeny, že se vám nedá věřit.

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Kategorie: Péče a životní styl | Svádění a drag

V jiných jazycích:

English: Be Hot (Guys), Español: ser ardiente (chicos), Português: Ficar Atraente (Para Homens), Italiano: Essere Attraente, Deutsch: Sei ein heißer Junge, Русский: стать горячим парнем, Bahasa Indonesia: Menjadi Seksi (Pria), Nederlands: Een sexy man worden, Français: devenir un type sexy, العربية: أن تكون شابا وسيما, 中文: 变得迷人(男生篇), ไทย: เป็นคนที่ร้อนแรง (ผู้ชาย), 한국어: 멋있게 보이는 방법 (남성), 日本語: モテる男になる, Tiếng Việt: Trở nên hấp dẫn (dành cho nam)

Stránka byla zobrazena 13 065 krát.
Byl tento článek přesný?