Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Dívky ve znamení ryb (narozené mezi 19 únorem a 20 březnem) mohou být velmi přitažlivé a svůdné. Dovedou si získat pozornost prakticky každého, dokonce i nechtěně. Ryby jsou citlivé, sladké, milé, a ze všeho nejvíc emocionální a zasněné. Mají zvláštní schopnost přesvědčit muže, že je ten nejúžasnější chlap pod sluncem. Pokud si chcete získat dívku ve znamení ryb, tady je všechno, co potřebujete.

Část 1
Část 1 ze 3:
Upoutejte její pozornost

 1. 1
  Nebojte se konverzovat. Když se s dívkou teprve poznáváte, získejte si její pozornost tím, že budete začínat hovory na zajímavá témata. Nebude ji bavit muž, který jen sedí, usmívá se a přikyvuje. Zmiňte, co zajímavého jste včera četl, nebo se jí zeptejte na něco, co máte společného. Bude unesena vaším intelektem a vkusem.
 2. 2
  Pečujte o ni. Jemné ryby touží po romantice jako z červené knihovny. Bude nadšená, pokud jí budete posílat zamilované dopisy! Očekává, že muž projde všemi zkouškami jako za dob našich dědečků a babiček. Dřív, než přejdete k činům, chce slyšet spoustu slov a vyznání! Takže jí řekněte, jak je úžasná a jak moc rád byste s ní šel někdy ven. Podlomí se jí kolena.
 3. 3
  Buďte zdvořilý a galantní. Pokud to stále není úplně jasné, dívka ve znamení ryb touží po muži, který je staromódní, zdvořilý a hodný. Dokažte jí, že gentlemani nevymřeli. Nejlépe tak, že sám jedním budete. Otevřete jí dveře. Zaplaťte za večeři. Půjčte jí kabát. Líbejte jí ruku. Nežádejte příliš, a dívka vám sama snese modré z nebe.
 4. 4
  Dělejte přirozená, romantická gesta. Proletět se balonem nad francouzskými vesničkami není pro ryby dobrým příkladem spontánní romantiky. Nabubřelá a okázalá gesta jim zkrátka nedávají smysl. Touží po věcech, které něco znamenají a které jsou nevyřčené – pompéznost není nic pro ně. Pokud je gesto starosvětské, tím lépe. Jestliže z vaší akce bude na sto honů cítit, že něco očekáváte nazpátek (co by to asi mohlo být?), ryba od vás okamžitě uteče.
 5. 5
  Buďte sebejistý. Dívky, zrozené v rybách, chtějí muže, který ví, kdo je – hledají vlastně ochranu a podporu. Abyste byli skálou, o kterou se může opřít, musíte si věřit. Dívka ve znamení ryb potřebuje někoho, kdo to má v životě srovnané a kdo jí může na její cestě podat pomocnou ruku.

Část 2
Část 2 ze 3:
Budování vztahu

 1. 1
  Pochopte, že je narozená ve vodním znamení. A ta voda je hluboká. Proto je dívka emocionální, intuitivní a citlivá. Často se řídí svými pocity místo racionální logiky. Je vnímavá a chápavá, převážně proto, že je velmi empatická. Se všemi těmito vlastnostmi je velmi starostlivá a ráda pečuje o druhé.
 2. 2
  Mluvte o všem možném. Ryby chtějí prozkoumat všechny zákruty vaší mysli. Buďte si jistý, že chce vědět o tom, jak jste si odřel koleno v šesté třídě. Chce jen tak sedět a slyšet váš názor na odtučněnou majonézu. Všechno. Nedržte se zpátky! Jen tak si bude dívka připadat, že vás opravdu dobře zná.
  • Nebojte se, že vás dívka bude odsuzovat – na to je příliš milá a hodná (a vy dostatečně sebevědomý, aby vám to bylo jedno!). Cokoliv, co je důležité pro vás, je důležité i pro ni. Takže i když vám bude připadat, jako když řečníte bez přestávky, buďte klidný.
 3. 3
  Dávejte jí promyšlené dárky. Náhodné dárky (spolu s těmi velkými, o kterých už byla řeč) nejsou rybí šálek kávy. Dívka ve znamení ryb touží po pozornostech, o kterých jste musel přemýšlet – ne těch, které děláte jen proto, aby vás měla ráda. Věnujte tedy pozornost tomu, co dívka říká! Malé příležitosti najdete všude.
 4. 4
  Berte sex velmi vážně. Když vás dívka, narozená v rybách, pozve do postele, znamená to hodně. Lidem, kterým bezmezně nevěří, nedovolí, aby ji viděli takto zranitelnou. Milování pro ni znamená to nejsilnější spojení – které nejde jen tak prolomit. Protože je to pro ni důležitá a velká věc, respektujte to. Do postele s ní zajděte jen tehdy, pokud to s vaším vztahem myslíte vážně.
 5. 5
  Dejte jí najevo svou podporu. Protože hledá muže, o kterého se může opřít, jasně ukažte, že jste to vy. Pokud si všimnete, že s dívkou cloumají emoce, buďte tady pro ni. Utěšujte ji. Zeptejte se, jak se cítí, pokud to nebude chtít rozebírat sama. Když bude cítit, že jste spolu na stejné vlně, otevře se a pustí vás blíž.

Část 3
Část 3 ze 3:
Buďte dobrý pár

 1. 1
  Važte si její náklonnosti. Někteří si možná myslí, že se dívka, narozená v rybách, chce za každou cenu zalíbit a vadí jim, jak ji ovládají emoce, ale tak to vždycky není. Když se na ni podíváte, uvědomte si, jak milující a starostlivá je. Záleží jí na všem, co okolo sebe vidí, včetně malé kytičky, která roste v prasklině na chodníku. Nebylo by naopak lepší, kdyby bylo víc lidí, jako ona?
 2. 2
  Pochopte, že dívka ve znamení ryb je velmi citlivá. Silní lidé, kteří stojí nohama pevně na zemi, se na jemné ryby mohou občas dívat jako kdyby neměly páteř. Ano, ryby jsou citlivé. Ano, ryby prožívají obrovské množství pocitů a občas mají problém je zvládat. Není to ale vždycky ke škodě!
 3. 3
  Chápejte, že dívka v rybách je snílek. Pokud dokážete snít spolu, tím lépe. Když o něčem mluvíte, zmiňte i své plány a touhy. Nemusí být ani dosažitelné – důležité je, aby to bylo něco, co by vám udělalo radost, bez ohledu na to, zda se to může splnit či nikoliv. Dívka, zrozená v rybách, ráda uniká do říše fantazie a bude se jí líbit, když tam bude mít společnost.
 4. 4
  Zahrajte na její vizuální stránku, která miluje přírodu. Ryby přirozeně přitahuje krása. Pokud dokážete i z rutinních záležitostí vykouzlit něco nevšedního, dívka ve znamení ryb si to zapamatuje navždy. Místo večeře ji pozvěte na piknik do parku v době, kdy kvetou stromy. Místo pozvání do kina na film jděte na divadelní představení pod širým nebem. Nechte ji zapojit všechny smysly, aby se cítila jako nejlepší na světě.
 5. 5
  Vybudujte si trvalý vztah. Pokud se dívka ve znamení ryb rozhodne, že stojíte za to, bude se k vám chovat, jako byste byl jediný člověk na světě. Bude vás milovat oddaně a bezpodmínečně, takže se snažte, abyste si to zasloužili. Ryby nejsou přelétavé a nestálé. Ryby potřebují vážné, opravdové vztahy!

Tipy

 • Mluvte o romantických věcech, jako jsou filmy nebo knížky.
 • Vždycky dívku ujišťujte, jak moc ji milujete.
 • Ryby jsou vodní znamení, takže s dívkou vyrazte na pláž, do bazénu, nebo třeba na večeři při svíčkách do restaurace na nábřeží.

Varování

 • Nebuďte naivní. Dívka ve znamení ryb je EXTRÉMNĚ citlivá a intuitivní. Pokud vycítí, že vám nemůže věřit, už se s ní nikdy neuvidíte.

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 23 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 16 975 krát
Kategorie: Svádění a drag
Stránka byla zobrazena 16 975 krát.

Pomohl vám tento článek?