Jak být přitažlivý pro dívku ve znamení ryb

V tomto článku:Upoutejte její pozornostBudování vztahuBuďte dobrý párReference

Dívky ve znamení ryb (narozené mezi 19 únorem a 20 březnem) mohou být velmi přitažlivé a svůdné. Dovedou si získat pozornost prakticky každého, dokonce i nechtěně. Ryby jsou citlivé, sladké, milé, a ze všeho nejvíc emocionální a zasněné. Mají zvláštní schopnost přesvědčit muže, že je ten nejúžasnější chlap pod sluncem. Pokud si chcete získat dívku ve znamení ryb, tady je všechno, co potřebujete.

Část 1
Upoutejte její pozornost

 1. 1
  Nebojte se konverzovat. Když se s dívkou teprve poznáváte, získejte si její pozornost tím, že budete začínat hovory na zajímavá témata. Nebude ji bavit muž, který jen sedí, usmívá se a přikyvuje. Zmiňte, co zajímavého jste včera četl, nebo se jí zeptejte na něco, co máte společného. Bude unesena vaším intelektem a vkusem.
  • Dívky ve znamení ryb jsou sladké, starostlivé a dovedou se vcítit do druhých. Není to typ dívky, kterou ulovíte snadno! Takže se ji nejprve pokuste trochu poznat, než se odhodláte k dalšímu kroku. Nebojte se, ryby nepatří k horlivým znamením. Pokud chcete opravdový vztah, buďte nejdříve jen přátelé, než se spolu posunete dál.
 2. 2
  Pečujte o ni. Jemné ryby touží po romantice jako z červené knihovny. Bude nadšená, pokud jí budete posílat zamilované dopisy! Očekává, že muž projde všemi zkouškami jako za dob našich dědečků a babiček. Dřív, než přejdete k činům, chce slyšet spoustu slov a vyznání! Takže jí řekněte, jak je úžasná a jak moc rád byste s ní šel někdy ven. Podlomí se jí kolena.
  • Nepřestávejte s romantikou ve chvíli, kdy začne opravdový vztah! Pokud jste ji rozmazloval polibky na tvář a milostnými psaníčky, musíte v tom vytrvat. Nedovolte, aby to byla jen póza – romantika musí být vaší součástí. Vztah tím oživíte a udržíte.
 3. 3
  Buďte zdvořilý a galantní. Pokud to stále není úplně jasné, dívka ve znamení ryb touží po muži, který je staromódní, zdvořilý a hodný. Dokažte jí, že gentlemani nevymřeli. Nejlépe tak, že sám jedním budete. Otevřete jí dveře. Zaplaťte za večeři. Půjčte jí kabát. Líbejte jí ruku. Nežádejte příliš, a dívka vám sama snese modré z nebe.
  • Ryby si potrpí na etiketu. Znechutí je, když budete hulákat na číšníka, nebo když sníte pizzu, ale účet přehlédnete. Slušné chování je pro dívku v rybách velmi důležité. Buďte slušní k ní i k lidem okolo sebe – slušné chování přece nic nestojí!
 4. 4
  Dělejte přirozená, romantická gesta. Proletět se balonem nad francouzskými vesničkami není pro ryby dobrým příkladem spontánní romantiky. Nabubřelá a okázalá gesta jim zkrátka nedávají smysl. Touží po věcech, které něco znamenají a které jsou nevyřčené – pompéznost není nic pro ně. Pokud je gesto starosvětské, tím lépe. Jestliže z vaší akce bude na sto honů cítit, že něco očekáváte nazpátek (co by to asi mohlo být?), ryba od vás okamžitě uteče.
  • Pusťte její oblíbenou písničku, až budete vařit večeři. Až ji bude čekat dlouhý den v práci, přineste jí šálek kávy připravený přesně tak, jak to má ráda. Jsou to drobnosti – zaostření na detail – co dívce dokáže, jak moc vám na ní záleží.
 5. 5
  Buďte sebejistý. Dívky, zrozené v rybách, chtějí muže, který ví, kdo je – hledají vlastně ochranu a podporu. Abyste byli skálou, o kterou se může opřít, musíte si věřit. Dívka ve znamení ryb potřebuje někoho, kdo to má v životě srovnané a kdo jí může na její cestě podat pomocnou ruku.
  • Je také velmi důležité, abyste byl sám sebou! Pokud nejste upřímný, prohlédne vás jako krajkové prádlo. Ryby mají silně vyvinutý smysl pro určení motivace a povahy lidí – pokud něco budete předstírat, buďte si jistý, že to pozná.

Část 2
Budování vztahu

 1. 1
  Pochopte, že je narozená ve vodním znamení. A ta voda je hluboká. Proto je dívka emocionální, intuitivní a citlivá. Často se řídí svými pocity místo racionální logiky. Je vnímavá a chápavá, převážně proto, že je velmi empatická. Se všemi těmito vlastnostmi je velmi starostlivá a ráda pečuje o druhé.
  • Dá se také říci, že plyne jako voda – což znamená, že je velmi přizpůsobivá a jde s proudem. Ukažte jí cokoliv a nebude mít problém se v to proměnit. To na druhé straně přináší výkyvy nálad na obě strany spektra. Doufejte, že s tím udržíte krok!
 2. 2
  Mluvte o všem možném. Ryby chtějí prozkoumat všechny zákruty vaší mysli. Buďte si jistý, že chce vědět o tom, jak jste si odřel koleno v šesté třídě. Chce jen tak sedět a slyšet váš názor na odtučněnou majonézu. Všechno. Nedržte se zpátky! Jen tak si bude dívka připadat, že vás opravdu dobře zná.
  • Nebojte se, že vás dívka bude odsuzovat – na to je příliš milá a hodná (a vy dostatečně sebevědomý, aby vám to bylo jedno!). Cokoliv, co je důležité pro vás, je důležité i pro ni. Takže i když vám bude připadat, jako když řečníte bez přestávky, buďte klidný.
 3. 3
  Dávejte jí promyšlené dárky. Náhodné dárky (spolu s těmi velkými, o kterých už byla řeč) nejsou rybí šálek kávy. Dívka ve znamení ryb touží po pozornostech, o kterých jste musel přemýšlet – ne těch, které děláte jen proto, aby vás měla ráda. Věnujte tedy pozornost tomu, co dívka říká! Malé příležitosti najdete všude.
  • Místo toho, abyste jí koupil kytici, jí kupte knihu, o které jste spolu nedávno mluvili. Místo bonboniéry jí sežeňte lístky na představení komika, o kterém víte, že ho touží vidět. Jakmile uvidí, že jste dárek pečlivě promýšleli, padne vám k nohám.
 4. 4
  Berte sex velmi vážně. Když vás dívka, narozená v rybách, pozve do postele, znamená to hodně. Lidem, kterým bezmezně nevěří, nedovolí, aby ji viděli takto zranitelnou. Milování pro ni znamená to nejsilnější spojení – které nejde jen tak prolomit. Protože je to pro ni důležitá a velká věc, respektujte to. Do postele s ní zajděte jen tehdy, pokud to s vaším vztahem myslíte vážně.
  • Tohle není věc, kterou si můžete dovolit brát na lehkoku váhu. Jestliže hledáte dívku, která se nebude chtít ve vztahu vázat, držte se od zrozenkyně ve znamení ryb raději dál. Jdete do toho? Tak jí potom určitě, určitě zavolejte!
 5. 5
  Dejte jí najevo svou podporu. Protože hledá muže, o kterého se může opřít, jasně ukažte, že jste to vy. Pokud si všimnete, že s dívkou cloumají emoce, buďte tady pro ni. Utěšujte ji. Zeptejte se, jak se cítí, pokud to nebude chtít rozebírat sama. Když bude cítit, že jste spolu na stejné vlně, otevře se a pustí vás blíž.
  • Ryby nereagují dobře na negativitu. Pokud se k dívce chcete dostat blíž, podporujte ji a upřímně jí lichoťte (neupřímné lichotky ji totálně odradí), abyste si vybudovali důvěru. Buďte její nejoddanější fanoušek a ona vás obdaří stejnou pozorností a zaujetím.

Část 3
Buďte dobrý pár

 1. 1
  Važte si její náklonnosti. Někteří si možná myslí, že se dívka, narozená v rybách, chce za každou cenu zalíbit a vadí jim, jak ji ovládají emoce, ale tak to vždycky není. Když se na ni podíváte, uvědomte si, jak milující a starostlivá je. Záleží jí na všem, co okolo sebe vidí, včetně malé kytičky, která roste v prasklině na chodníku. Nebylo by naopak lepší, kdyby bylo víc lidí, jako ona?
  • A především – nikdy její vlastnosti nepoužijte proti ní. Dívka ve znamení ryb neomylně pozná, když ji někdo využívá, má tu schopnost danou. Pokud ji neustále žádáte o laskavost a všechno se točí jen okolo vás, ztratíte ji dřív, než se nadějete.
 2. 2
  Pochopte, že dívka ve znamení ryb je velmi citlivá. Silní lidé, kteří stojí nohama pevně na zemi, se na jemné ryby mohou občas dívat jako kdyby neměly páteř. Ano, ryby jsou citlivé. Ano, ryby prožívají obrovské množství pocitů a občas mají problém je zvládat. Není to ale vždycky ke škodě!
  • Naopak, ve výsledku se může taková dívka chovat velmi ve shodě se svými pocity. Díky tomu může být velmi upřímná a otevřená. Vy budete vždycky přesně vědět, jak na tom jste. Na druhou stranu může být někdy vyčerpávající zvládat tu emocionální horskou dráhu, kterou dívka žije. Připravte se se!
   • Pozor, ryby neodpouští a dovedou nenávidět hodně dlouho. Promyslete si, než dívku opravdu naštvete! V dohledné době na to totiž jen tak nezapomene.
 3. 3
  Chápejte, že dívka v rybách je snílek. Pokud dokážete snít spolu, tím lépe. Když o něčem mluvíte, zmiňte i své plány a touhy. Nemusí být ani dosažitelné – důležité je, aby to bylo něco, co by vám udělalo radost, bez ohledu na to, zda se to může splnit či nikoliv. Dívka, zrozená v rybách, ráda uniká do říše fantazie a bude se jí líbit, když tam bude mít společnost.
  • Tato vlastnost je částečně důvodem, proč ryby tolik milují umění – pomáhá jim odpoutat se od reality a přenést se na místo, kde může pracovat fantazie. Pozvěte tedy dívku do galerie nebo ji vezměte na koncert symfonie a pozorujte, jak odplouvá do říše snů.
 4. 4
  Zahrajte na její vizuální stránku, která miluje přírodu. Ryby přirozeně přitahuje krása. Pokud dokážete i z rutinních záležitostí vykouzlit něco nevšedního, dívka ve znamení ryb si to zapamatuje navždy. Místo večeře ji pozvěte na piknik do parku v době, kdy kvetou stromy. Místo pozvání do kina na film jděte na divadelní představení pod širým nebem. Nechte ji zapojit všechny smysly, aby se cítila jako nejlepší na světě.
 5. 5
  Vybudujte si trvalý vztah. Pokud se dívka ve znamení ryb rozhodne, že stojíte za to, bude se k vám chovat, jako byste byl jediný člověk na světě. Bude vás milovat oddaně a bezpodmínečně, takže se snažte, abyste si to zasloužili. Ryby nejsou přelétavé a nestálé. Ryby potřebují vážné, opravdové vztahy!
  • Že se ryba chystá zakotvit ve vztahu s vámi poznáte tak, že začne otevírat své nitro a spoléhat na vás. To rozhodně nedělá s každým! Vy na oplátku neskrývejte své city – ryby hledají partnera, do kterého se bezhlavě zamilují. Někoho, kdo to bude cítit úplně stejně!

Tipy

 • Mluvte o romantických věcech, jako jsou filmy nebo knížky.
 • Vždycky dívku ujišťujte, jak moc ji milujete.
 • Ryby jsou vodní znamení, takže s dívkou vyrazte na pláž, do bazénu, nebo třeba na večeři při svíčkách do restaurace na nábřeží.

Varování

 • Nebuďte naivní. Dívka ve znamení ryb je EXTRÉMNĚ citlivá a intuitivní. Pokud vycítí, že vám nemůže věřit, už se s ní nikdy neuvidíte.

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Kategorie: Svádění a drag

V jiných jazycích:

English: Attract a Pisces Girl, Español: atraer a una chica piscis, Português: Atrair uma Garota de Peixes, Italiano: Attrarre una Ragazza dei Pesci, Deutsch: Ein Fische Mädchen bezaubern, Русский: понравиться девушке Рыбы, Bahasa Indonesia: Menarik Gadis Pises, Nederlands: Een meisje versieren met Vissen als sterrenbeeld, العربية: جذب فتاة برج الحوت, 日本語: うお座の女性の気を引く, Tiếng Việt: Chinh phục cô nàng Song Ngư, 中文: 吸引双鱼座的女孩

Stránka byla zobrazena 10 362 krát.
Byl tento článek přesný?