Jak být přitažlivější pro muže

V tomto článku:Fyzické vlastnostiVnitřní vlastnosti5 Reference

Existuje několik jednoduchých věcí, které přitažliví muži u svých partnerek hledají. Nemusí jít vždy o to samé, ale většinou najdete určitou shodu. Navíc i pokud se nesnažíte ohromit nějakého konkrétního muže, není nic špatného na tom chtít být přitažlivější. Použijte následující tipy a metody a jistě se stanete přitažlivější.

1
Fyzické vlastnosti

 1. 1
  Podtrhněte svoji ženskost. Začněte tím, že budete nosit červenou rtěnku. Stude prokázaly, že muže přitahují rty ženy z celého obličeje nejvíce. [1] Pokud nemáte náladu na rtěnku, alespoň použijte nějaký hezký lesk na rty nebo voňavý balzám. .
  • Noste červenou. Při jedné studii byla skupina 96 mužů ochotnější utratit 2000,- za ženu (a také o ni měli větší milostný zájem), když měla na sobě červenou barvu. [2]
  • Cvičte, abyste měla pevnější prsa a zadek. Pracujte na tom, abyste měla útlý pas, což způsobí, že budete mít opticky větší zadek. Pokud chcete, můžete také použít různé triky, aby vaše prsa vypadala větší.
 2. 2
  Pečujte o sebe. Je nutností být čistá a upravená. Pravidelně se koupejte a čistěte si nehty na rukou i na nohou. Mějte jemnou pleť a vyhněte se pupínkům. Mnoho lidí si bělí nebo naopak uměle opaluje kůži. Často ale partnera nepřitahuje barva kůže, ale spíše dotýkání. Měla byste tedy pravidelně používat peeling a hydratovat svoji pleť co nejvíce.
  • Dvakrát denně si myjte obličej – ne víckrát, ani méněkrát. Jednou ráno a jednou večer vám pomůže zbavit se potíží a pupínků a vaše póry nebudou rozšířené. Po každém mytí obličeje použijte hydratační krém.
  • Pravidelně si holte nohy a podpaží. Můžete si také zastřihovat nebo holit pubické ochlupení. (To samozřejmě záleží na muži, kterého se snažíte získat.)
  • Používejte parfém. Nic nenažhaví muže tak, jako krásně vonící žena. Neměla byste to ale přehánět – noste jen tolik parfému, aby ho partner cítil, když se k vám přiblíží. Jistě nechcete být cítit na hony daleko.
 3. 3
  Noste oblečení, které lichotí vašemu tělu. Ne všichni jsme se narodili s dokonalými těly. Dobrá zpráva ale je, že můžeme pracovat s tím, co máme. Mezitím noste takové oblečení, které vám sedí a lichotí.
 4. 4
  Dobře se starejte o své vlasy. Studie prokázaly, že krásné a hlavně dlouhé vlasy hrají důležitou roli v tom, jak přitažlivá žena mužům připadá. Je to asi proto, že krásné vlasy jsou znakem zdraví. [4] Pravidelně si nechávejte vlasy zastřihnout, abyste neměla roztřepené konečky. [5] Vlasy mějte stále čisté a lesklé a pokud je máte krátké, zkuste si je narůst. Neměla byste je ale mít tak dlouhé, aby to nevypadalo přirozeně. Byly by potom těžké a nepoddajné. Přečtěte si článek o tom, jak získat super lesklé vlasy.
  • Dávejte si pozor na ničení vlasů stylingem. Používejte fén jen někdy a žehličku na vlasy ne častěji než 1x za týden. Muži mají rádi ženy, které vypadají hezky a dají si na vzhledu záležet, ale také mají rády ženy, které vypadají přirozeně a sportují.
  • Pokud vám dlouhé vlasy nesluší, vyberte si střih, který pasuje vašemu tvaru obličeje. Mnoho žen účesy a střihy střídá – alespoň se nenudí!
  • Nevěřte mýtům o vlasech. Když si je budete neustále česat, nezrychlíte tím jejich růst. Ani neplatí, že když je budete často stříhat, porostou rychleji. [4] Nejlepší způsob, jak se starat o vlasy je:
   • Nemyjte je příliš často. Jednou nebo dvakrát denně většině žen stačí.
   • Čas od času použijte hloubkovou péči a nechejte ji působit delší dobu.
   • Jezte zdravě. Vlasy se skládají hlavně z bílkovin. Když budete zdravě jíst a pít hodně vody, vaše vlasy i vaše tělo budou vypadat skvěle.
 5. 5
  Cvičte! Líbí se vám muži, kteří jsou ve formě? Také mužům se líbí ženy, které cvičí. Jděte ven a něco dělejte. Uděláte tím něco pro svůj vzhled, ale také pro své zdraví. Jen si pamatujte, že příliš hubené ženy muži většinou rádi nemají. Nejatraktivnější jsou pro ně ženy, které jsou vypracované, ale mají správné ženské křivky.
  • Pokud můžete, cvičte každý den. Doporučuje se ale alespoň 3x týdně. Můžete se zapsat do nějakého sportovního týmu, klubu nebo jen chodit na spinning do místní posilovny. I když ale nebudete dělat vůbec nic, alespoň se snažte 30 minut denně chodit.
  • Ženy se zaměřují spíše na vypracování svalů. Nebojte se, ženy neprodukují dostatek testosteronu, aby začaly nabírat svaly příliš mnoho. Pokud ke svému běhu přidáte trochu posilování, zvedejte vyšší váhy a dělejte nižší počty opakování, získáte tak nejrychlejší výsledky. Muži, kteří chtějí nabrat více svalů, by měli zvedat nižší váhy a dělat více opakování. Stále ale platí, že jim svaly rostou jinak, protože jejich těla produkují více testosteronu, než ženy. Nemusíte se tedy bát, cvičením získáte pouze sexy pevné křivky.
 6. 6
  Čas od času se oblékněte sexy. Místo abyste sledovala všechny nejnovější módní trendy, držte se nadčasové klasiky. Vybírejte si oblečení, díky kterému budete vypadat štíhlejší, které zdůrazní vaše křivky a bude vám lichotit. Sexy můžete být například s jemně průhlednou košilí.
 7. 7
  Když se snažíte přitáhnout muže v baru, oblékejte se tak, abyste dala najevo své sebevědomí. Kožené kalhoty nebo úzké rifle přitáhnou pozornost mužů bez ohledu na to, jakou máte postavu.

2
Vnitřní vlastnosti

 1. 1
  Usmívejte se a buďte přátelská. Studie prokázaly, že usmívající se ženy jsou pro muže atraktivnější. [6] Naučte se usmívat také očima, tím docílíte nejlepšího efektu. Úsměvem si získáte pozornost lidí téměř okamžitě a muži se nebudou bát se s vámi dát do řeči. Nezapomínejte na to, že muži mají rádi dívky, se kterými si mohou popovídat a zasmát se s nimi.
  • Když flirtujete, buďte otevřená ale ne příliš odvážná. Vyzařujte šarm, který přitahuje úspěšné, sebevědomé muže. Je lepší být jemnější, než příliš hlučná.
  • Naučte se flirtovat pomocí řeči těla. S úsměvem se dostanete daleko, ale neměla byste ho podávat o samotě. Přidejte si na talíř další triky – použijte rty, boky a klidně i obočí.
 2. 2
  Hledejte příležitosti k úspěchu. Nepředpokládejte rovnou, že neuspějete. Muži i ženy se staví do situací, ve kterých je pravděpodobné, že neuspějí. Je to smutné, protože láska je složitá sama o sobě. Neměla byste se snažit získat nedostupného muže. Musíte pochopit, že svět není spravedlivý a někdy vám vaše plány nevyjdou.
  • Nezaplétejte se s muži, kteří podvádí své partnerky. Vztah je záležitostí dvou lidí. Pokud se stanete třetím člověkem, který vztah začne ničit, pravděpodobně ostrouháte jakmile na to jeho přítelkyně přijde. A i kdyby se s ní rozešel, co mu zabrání podvádět potom vás?
  • Dejte šanci mužům, kterým se líbíte. Možná nejsou dokonalí, přitažliví nebo vtipní, ale máte alespoň jistotu, že se jim líbíte. Vyberte si toho nejlepšího z nich a jděte s ním na rande. Když to nevyjde, nevadí. Když ano, budete ráda, že jste to udělala. Představte si, jak skvěle by vám bylo, kdyby vám váš vysněný muž dal šanci?
  • Neopakujte své chyby. V lásce chybuje každý. Někdy si vybereme špatného muže, který nás ponižuje a vztah se nakonec rozpadne. To nevadí – dělá to každý. Většina lidí se ale ze svých chyb nepoučí a v budoucnu je opakují. Když to uděláte také, budou vás přitahovat jen ti nesprávní muži.
 3. 3
  Buďte emocionálně nezávislá. Muži většinou nemají rádi příliš hlučné lidi. Buďte soustředěnější, pracujte na pochopení svých emocí a pokud je to nutné, vypořádejte se s tím, co vás trápí. Pokud máte dlouhou historii neúspěšných vztahů, ujistěte se, že oba chcete zdravý a fungující vztah a včas rozpoznejte možná rizika manipulace a dalších problémů.

 4. 4
  Buďte společenská. Muže k sobě nepřitáhnete tím, že budete sedět v koutě. Budete muset jít mezi lidi, i když je to pro vás nepříjemná představa.
  • Začněte zvolna. Vyjděte si ven s partou přátel. Možná někoho zajímavého potkáte. Najít toho správného muže znamená zkoušet to a hledat. Když si dáte více než jednu příležitost, nakonec se to povede!
  • Požádejte o pomoc přátele. Může to sice znít staromódně, ale klidně požádejte přátele, aby vás s někým seznámili. Protože vás kamarádi dobře znají, jistě budou vědět, s kým si padnete do noty.
  • Použijte internet. Zkuste online randění. Udělejte si upřímný profil a začněte si psát s muži, kteří se vám líbí. Když budete mít chuť, můžete se někde setkat a uvidíte, jestli mezi vámi přeskočí jiskra. Není nic špatného na tom se někdy spálit. Každá šance ale může znamenat skvělý vztah.
 5. 5
  Buďte sama sebou. Jakmile najdete styl, který je vám pohodlný, nezapomeňte být sama sebou, upřímná a zábavná. Nakonec o tom to přece je – máte se pobavit a být šťastná. Pokud nasadíte masku, jen abyste udělala na někoho dojem, nakonec to vyjde najevo a ten druhý si bude myslet, že jste slabá a nemáte sebevědomí. Buďte šťastná a sebevědomá – venku čeká spousta skvělých mužů, kterým se budete líbit taková, jaká jste.

Varování

 • Nenoste příliš mnoho make-upu. Většina mužů má ráda přirozenou krásu a ne hollywoodské herečky. Jistě není dobré nosit na obličeji vrstvu barvy. Najděte si články o tom, jak správně aplikovat přirozeně vypadající make-up.


Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 35 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili.

Kategorie: Osobní péče a Styl

V jiných jazycích:

English: Be More Attractive to Men, Español: ser más atractiva para los hombres, Italiano: Essere più Attraente per gli Uomini, Deutsch: Attraktiver auf Männer wirken, Português: Ser Mais Atraente Para os Homens, Русский: быть более привлекательной для мужчин, Français: être plus attirante aux yeux des hommes, 中文: 做对男人更有吸引力的女人, Nederlands: Aantrekkelijker worden voor mannen, 日本語: 男性にもっとモテる, Bahasa Indonesia: Menjadi Lebih Menarik di Mata Pria, العربية: أن تكوني أكثر جاذبية للرجال, हिन्दी: पुरूषों के लिए अधिक आकर्षक बनें, ไทย: เป็นผู้หญิงที่มีเสน่ห์ดึงดูดผู้ชาย, Tiếng Việt: Trở nên Hấp dẫn hơn Trong mắt Đàn ông

Stránka byla zobrazena 4 876 krát.
Byl tento článek přesný?