Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Existuje několik jednoduchých věcí, které přitažliví muži u svých partnerek hledají. Nemusí jít vždy o to samé, ale většinou najdete určitou shodu. Navíc i pokud se nesnažíte ohromit nějakého konkrétního muže, není nic špatného na tom chtít být přitažlivější. Použijte následující tipy a metody a jistě se stanete přitažlivější.

Metoda 1 ze 2:
Fyzické vlastnosti

 1. 1
  Podtrhněte svoji ženskost. Začněte tím, že budete nosit červenou rtěnku. Stude prokázaly, že muže přitahují rty ženy z celého obličeje nejvíce. [1] Pokud nemáte náladu na rtěnku, alespoň použijte nějaký hezký lesk na rty nebo voňavý balzám. .
 2. 2
  Pečujte o sebe. Je nutností být čistá a upravená. Pravidelně se koupejte a čistěte si nehty na rukou i na nohou. Mějte jemnou pleť a vyhněte se pupínkům. Mnoho lidí si bělí nebo naopak uměle opaluje kůži. Často ale partnera nepřitahuje barva kůže, ale spíše dotýkání. Měla byste tedy pravidelně používat peeling a hydratovat svoji pleť co nejvíce.
 3. 3
  Noste oblečení, které lichotí vašemu tělu. Ne všichni jsme se narodili s dokonalými těly. Dobrá zpráva ale je, že můžeme pracovat s tím, co máme. Mezitím noste takové oblečení, které vám sedí a lichotí.
 4. 4
  Dobře se starejte o své vlasy. Studie prokázaly, že krásné a hlavně dlouhé vlasy hrají důležitou roli v tom, jak přitažlivá žena mužům připadá. Je to asi proto, že krásné vlasy jsou znakem zdraví. [4] Pravidelně si nechávejte vlasy zastřihnout, abyste neměla roztřepené konečky. [5] Vlasy mějte stále čisté a lesklé a pokud je máte krátké, zkuste si je narůst. Neměla byste je ale mít tak dlouhé, aby to nevypadalo přirozeně. Byly by potom těžké a nepoddajné. Přečtěte si článek o tom, jak získat super lesklé vlasy.
 5. 5
  Cvičte! Líbí se vám muži, kteří jsou ve formě? Také mužům se líbí ženy, které cvičí. Jděte ven a něco dělejte. Uděláte tím něco pro svůj vzhled, ale také pro své zdraví. Jen si pamatujte, že příliš hubené ženy muži většinou rádi nemají. Nejatraktivnější jsou pro ně ženy, které jsou vypracované, ale mají správné ženské křivky.
 6. 6
  Čas od času se oblékněte sexy. Místo abyste sledovala všechny nejnovější módní trendy, držte se nadčasové klasiky. Vybírejte si oblečení, díky kterému budete vypadat štíhlejší, které zdůrazní vaše křivky a bude vám lichotit. Sexy můžete být například s jemně průhlednou košilí.
 7. 7
  Když se snažíte přitáhnout muže v baru, oblékejte se tak, abyste dala najevo své sebevědomí. Kožené kalhoty nebo úzké rifle přitáhnou pozornost mužů bez ohledu na to, jakou máte postavu.
  Reklama

Metoda 2 ze 2:
Vnitřní vlastnosti

 1. 1
  Usmívejte se a buďte přátelská. Studie prokázaly, že usmívající se ženy jsou pro muže atraktivnější. [6] Naučte se usmívat také očima, tím docílíte nejlepšího efektu. Úsměvem si získáte pozornost lidí téměř okamžitě a muži se nebudou bát se s vámi dát do řeči. Nezapomínejte na to, že muži mají rádi dívky, se kterými si mohou popovídat a zasmát se s nimi.
 2. 2
  Hledejte příležitosti k úspěchu. Nepředpokládejte rovnou, že neuspějete. Muži i ženy se staví do situací, ve kterých je pravděpodobné, že neuspějí. Je to smutné, protože láska je složitá sama o sobě. Neměla byste se snažit získat nedostupného muže. Musíte pochopit, že svět není spravedlivý a někdy vám vaše plány nevyjdou.
 3. 3
  Buďte emocionálně nezávislá. Muži většinou nemají rádi příliš hlučné lidi. Buďte soustředěnější, pracujte na pochopení svých emocí a pokud je to nutné, vypořádejte se s tím, co vás trápí. Pokud máte dlouhou historii neúspěšných vztahů, ujistěte se, že oba chcete zdravý a fungující vztah a včas rozpoznejte možná rizika manipulace a dalších problémů.

 4. 4
  Buďte společenská. Muže k sobě nepřitáhnete tím, že budete sedět v koutě. Budete muset jít mezi lidi, i když je to pro vás nepříjemná představa.
 5. 5
  Buďte sama sebou. Jakmile najdete styl, který je vám pohodlný, nezapomeňte být sama sebou, upřímná a zábavná. Nakonec o tom to přece je – máte se pobavit a být šťastná. Pokud nasadíte masku, jen abyste udělala na někoho dojem, nakonec to vyjde najevo a ten druhý si bude myslet, že jste slabá a nemáte sebevědomí. Buďte šťastná a sebevědomá – venku čeká spousta skvělých mužů, kterým se budete líbit taková, jaká jste.
  Reklama

Varování

 • Nenoste příliš mnoho make-upu. Většina mužů má ráda přirozenou krásu a ne hollywoodské herečky. Jistě není dobré nosit na obličeji vrstvu barvy. Najděte si články o tom, jak správně aplikovat přirozeně vypadající make-up.


Reklama

Související články

Pomohl vám tento článek?

Reklama