Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pro spoustu teenagerů platí, že ikony sociálních médií nejsou k naleznutí pouze na stránkách nablýskaných magazínů, ale především na Tumblr. Holkám, které mají populární Tumblr stránky, se někdy také říká Tumblr Girls. Tumblr Girls sdílejí s ostatními fotky svého stylu, skvělých outfitů a looků a zábavného životního stylu. Některé si dokonce už získaly stovky tisíc followerů! Tumblr Girls si vždy dokáží udržet „coolový“ styl, skvělé vlasy, bezchybnou pleť, úžasně namalované oči, krásné úsměvy a perfektní make-up. Následující tipy vám ukáží, jak se z nuly stát hvězdou Tumblr.

Část 1
Část 1 ze 2:

Jak správně vypadat pro Tumblr

 1. 1
  Vypěstujte si svůj vlastní styl. Vyzkoušejte si nějaký vlastní unikátní styl – nekopírujte vše, co ostatní holky na Tumblr nosí. Vybudujete si základnu followerů pouze, pokud si lidé budou myslet, že jim přinášíte novou a jedinečnou inspiraci. Zkuste být sami sebou!

 2. 2
  Nemějte obavy o značky. Nemusíte se vyhýbat velkým značkám, nicméně styl Tumblr Girls je eklektický a dostupný – není to závod o to, kdo nosí ty nejdražší značky.
 3. 3
  Buďte eklektická. Tumblr Girls jsou známé pro svůj jedinečný způsob kombinování oblečení. Někdy vědomě zkombinují i naprosto odlišné a bijící se kousky. Nemějte strach z následování trendů v jiných stylech – od hip hopu po hipstery a od retro po módní přehlídky.
 4. 4
  Přidejte nějaké zábavné doplňky, které promění vzhled vašeho outfitu a udělají jej hezčí.
 5. 5
  Nakupujte v buticích a second-handech. Zkuste nosit oblečení a doplňky, které nemá úplně každá holka. V second-handech můžete najít jedinečné kousky, které ozvláštní váš vzhled – navíc jsou obvykle velmi levné. Většina Tumblr Girls má právě díky tomuto jedinečný či retro styl. Některé butiky také mohou nabízet designové kousky, díky kterým budete mít o to originálnější styl.
 6. 6
  Následujte trendy co nejdříve – nebo vytvořte svoje vlastní trendy. Tumblr Girls jsou obvykle napřed všem módním trendům. Sledujte, co ostatní lidé na populárních blozích nosí a vyzkoušejte přidat nějaké svěží prvky do vašich vlastních outfitů – aniž to vypadá, že se opičíte. Jednou za čas vyzkoušejte něco divného a odvážného. Něco, co ostatní Tumblr Girls ještě nezkusily. Pokud máte dostatek followerů, tak je možné, že se to uchytí.
 7. 7
  Nechte váš styl se pohybovat mezi ležérním a formálním či mezi plážovým a vysokohorským. Nechlubte se pouze svými letními šaty na party. Tumblr Girls mají skvělé outfity pro jakoukoliv příležitost a jakoukoliv sezónu. Naučte se, jak vypadat stylově a jedinečně i v obrovských zimních kabátech nebo jednoduchých bikinách. Oblékejte se s ohledem na sezónu! A buďte v obraze, co zrovna danou sezónu letí.
 8. 8
  Začněte s nějakými stálicemi šatníku Tumblr Girls. Každá Tumblr Girl má vždy unikátní a svěží kousky, ale jsou věci, které mají tendenci být mezi Tumblr Girls stále populární. Začněte nosit tyto věci, pokud se chcete dostat mezi komunitu Tumblr Girls. Následně začněte přidávat své vlastní jedinečné prvky. Některé věci, které často Tumblr Girls nosí, jsou: [1]
 9. 9
  Noste ten správný make-up. Každá holka je jiná, ale Tumblr Girls obvykle vypadají jako by měly na sobě pouze velmi málo make-upu – především mají „nahé“ rty. Díky tomu vypadají jako normální a příjemné holky, které se baví, věří si a jsou si vědomy toho, jak vypadají.[2]
  • Výjimkou jsou oči. Tumblr Girls mají tendenci mít výrazné oči, což znamená, že používají hodně očních linek a řasenky – někdy i falešné řasy, které však musí působit přirozeně. Ujistěte se proto, že máte výrazné oči. Nepřežeňte to však, protože jinak to může vypadat, že se chystáte na maškarní.
  • Nemějte strach si hrát s vaším vzhledem. Jakmile si vypěstujete svůj přirozený look, tak můžete přidat nějakou jasnou rtěnku.
 10. 10
  Najděte si zábavný a jedinečný účes. Neexistuje pouze jeden účes, které všechny Tumblr Girls nosí. Jsou to blondýny, brunetky nebo zrzky a jejich vlasy mohou být jak velmi krátké, tak velmi dlouhé. Musí však vždy působit upraveně.
  • Často měňte svůj účes. Jedno z tajemství toho, jak působit svěže a roztomile pro velké publikum na Tumblr, je často měnit svůj účes. Změňte si jej každých pár měsíců – buď si změňte barvu vlasů, nechte je povyrůst, nechte si je ostříhat nebo si hlavu vyholte po stranách. Díky novým účesům budou vaše staré outfity pořád působit svěže.
  • Pokud máte dlouhé vlasy, tak si na nich střídejte nejrůznější účesy. KLASIKOU Tumblr je „messy bun“, nebo-li nedbalý drdol a mašle z vlasů. Zkuste si také vlasy natočit na straně nebo je splést do copu.
  • Pokud neradi měníte účesy, tak se alespoň pokuste váš účes s postupem času vylepšovat. Nemějte pořád stejně vypadající vlasy.
 11. 11
  Měňte prostředí. Jakmile jste si vypěstovali vlastní vzhled, tak všechna práce ještě není u konce. Tumblr Girls se VŽDY fotí na krásných a fotogenických místech. Ujistěte se, že váš pokoj je hezky vyzdoben a sedí vašemu stylu a osobnosti. Najděte si nějaká fotogenická místa i venku ve vašem okolí či městě, kde se můžete vyfotit. Přirozené světlo hraje u Tumblr Girls a většiny jejich fotek velmi důležitou roli. Nicméně, snažte se vyfotit se na místech, které sedí i k vašemu stylu.
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 2:

Jak se stát slavná na Tumblr

 1. 1
  Pořiďte si dobrý fotoaparát a vybavení. Úspěšné Tumblr Girls dělají více než focení selfies telefonem. Kupte si dobrý digitální fotoaparát a stativ a naučte se, jak je správně používat.
  • Zvažte investování v nějaké profesionální osvětlení. Pokud se budete fotit uvnitř, tak vězte, že dobré světlo dokáže udělat na fotce obrovský rozdíl.
 2. 2
  Foťte „coolové“ fotky. Jedná se o základ všeho, chcete-li být opravdová Tumblr Girl. Vaše fotky musí být krásné a bezchybné, ale zároveň by měly dělat dojem, že vedete ležérní a dostupný život.
  • Používejte přirozené světlo. Běžte ven nebos si najděte prosluněnou místnost, v které můžete udělat vaše fotky. Dávejte si však pozor, abyste nepoužívali světlo, které pokazí vzhled vaši pleti. Teda pokud jej nedokážete upravit ve Photoshopu.
  • Najděte si nějaké jedinečné prostředí. Nejsou to pouze outfity, které dělají Tumblr Girls populární. Tumblr Girls vždy dělají dojem, že jsou na nějakém zajímavém místě. Najděte si ta nejvíce fotogenická místa ve vašem městě, až už se jedná o park, starou budovu nebo posprejovaný vlak či bazén u vaší kamarádky. I pouhý dřevěný plot nebo cihlová zeď může vaši fotku rozjasnit a ozvláštnit.
  • Vyzkoušejte si nejrůznější pózy. Snažte se na fotce pouze nestát: obohaťte ji o úsměvy, pohledy, taneční pohyby, signály a znaky atd.
  • Zapojte do fotky i jiné lidi. Pokud máte přátele, kteří by se rádi zapojili do Tumblr komunity, tak je nechte pózovat na několika fotkách s vámi. Také zapojte své mazlíčky. Nic nevyjadřuje „Tumblr“ více, než roztomilá holka v krásných šatech s pejskem v ruce.
 3. 3
  Upravte své fotky ve Photoshopu. Tento krok nijak nelze obejít: správné použití Photoshopu, případně nějakého jiného programu na úpravu fotografií, vám podstatně vylepší vaše fotky a dovolí vám vylepšit vaši pleť a rysy, takže dosáhnete toho bezchybného „Tumblr Girls“ vzhledu. Tumblr Girls snad nikdy nemají červené oči, že? To je proto, že používají Photoshop. Buďte však opatrní, pokud Photoshop neumíte dobře používat, tak je možné, že na fotkách bude víc, než jasné, že jste je „vyphotoshopovali“.
  • Vyzkoušejte si nejrůznější filtry, takže vaše fotky budou působivější. Filtry se stávají čím dál, tím více populárnější díky službám jako je Instagram. Pohrajte si s retro vzhledem – především, pokud se jedná o venkovní fotky. Nepřežeňte to však! Filtry nezachrání průměrný styl či špatnou fotografii.
 4. 4
  Založte si účet na Tumblr. Máte styl a skvělé outfity. Je tedy na čase to ukázat světu! Běžte na Tumblr.com a založte si svůj vlastní účet. Následně pracujte na tom, aby vaše stránka byla unikátní a vyjadřovala vaši osobnost.
  • Dejte vaší stránce zapamatovatelné a chytlavé jméno nebo použijte své vlastní jméno, je-li lehce zapamatovatelné.
  • Vyberte si vzhled stránek. Najděte si vzhled, který sedí k vašemu stylu. Více pozornosti na obsah stránky zaměříte, když si vyberete minimalistický vzhled. Vyberte si vzhled, který je zaměřený na fotky, ne na text, jako je například vzhled o třech sloupcích, který uživatelům umožní si donekonečna procházet fotky, aniž by museli kliknout na otevření další stránky.
  • Upravte si vzhled stránek. Přidejte logo a změňte barvy a vzhled písma (font).
  • Přidejte hudbu. Některým lidem to přijde otravné, ale opravdu to může více ukázat, v jakém duchu se nesou vaše fotky. Tím spíš, pokud si vyberete písničku, kterou většina lidí nezná.
 5. 5
  Sledujte ostatní uživatele a buďte s nimi v kontaktu. Nejlepší způsob, jak získat více followerů na Tumblr je být aktivní a zajímavý pro ostatní lidi. Najděte ostatní uživatele, jejichž styl či fotky se vám líbí a sledujte je, re-blogujte jejich fotky, přidejte si jejich příspěvky do oblíbených a pokládejte jim otázky. Budete překvapeni, kolik followerů takovýmto způsobem získáte, aniž byste museli váš blog propagovat mimo Tumblr.
 6. 6
  Propagujte své Tumblr na ostatních sociálních sítích. Twitter, Facebook a Instagram jsou skvělými místy, kde můžete propagovat obsah vašeho Tumblr. Vybudujte si na těchto sítích základnu followerů a snažte se je dostat na váš blog.
  Reklama

Tipy

 • “Tumblr Girls“ jsou známé pro svoje umění nosit spoustu různých doplňků. Nemějte strach pokrýt své prsty vintage prstýnky nebo jinou bižuterií – tím spíš, pokud daný outfit budete pouze fotit a nepůjdete v něm do školy nebo ven s přáteli.
 • Být „Tumblr Girl“ je o kreativitě a věrnosti svému stylu – nemusí to být drahé. Svůj šatník můžete levně obohatit o kousky ze slev, second-hadů a outletů.
 • Nafoťte nějaké fotky předtím, než si uděláte Tumblr, protože jakmile s tím začnete, tak je dost možné, že budete trpět nedostatkem spánku.
 • Často pijte u Starbucks.
 • Pokud si jdete ostříhat vlasy, tak se nepokoušejte o nesouměrný sestřih.
 • Zkuste se nehádat a nebojovat za "spravedlnost". Předtím, než něco začnete komentovat nebo se začnete s někým hádat, tak si zjistěte kontext dané situace.
 • Ve skutečnosti neexistuje žádný zaručený způsob jak se stát jednou z „Tumblr Girls“, takže se tím nestresujte. Prostě ze sebe vydejte to nejlepší.
Reklama

Varování

 • Mějte vhodný obsah! Jakékoliv nevhodné obrázky mohou být nahlášeny a vy se můžete dostat do velkých problémů jak s Tumblr, tak s vaší rodinou.
 • Nepoužívejte na vašich fotkách příliš mnoho očních linek.
 • Nikdo na Tumblr neví, co je „Tumblr Girl“. Takže nebuďte zklamaní, pokud se vám nedostane dostatek pozornosti.
 • Snažte se na Tumblr nebýt příliš horliví do televizních show nebo knih. Všeho s mírou.
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 73 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 6 774 krát
Stránka byla zobrazena 6 774 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama