Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Také jste se vždycky divil tomu, proč ženy nedokážou odolat drsňákům? Není to proto, že by byli blbečci - nikdo nemá nikoho rád protože je to blbeček. Je to spíše proto, že jsou sebevědomí a zajímaví - jinými slovy zkrátka sexy. Využijte tento návod k vybudování maskulinního sebevědomí a ukažte světu (a především ženám), kdo tady nosí kalhoty!

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:
Chování a zvyky bad boys

 1. 1
  Především buďte mužem. Máte své vlastní sny, své plány a svůj čas a nic z toho byste téměř nikdy neměl obětovat tomu, abyste se někomu zavděčil (ať už v tom je žena, nebo ne). Pokud něco nemáte rád, nepředstírejte, že ano. Buďte hrdý na své názory a stůjte si za nimi - přirozeně tak budete přitahoval lidi podobného smýšlení.
  • Objevte své hodnoty. Co máte rád? Co nesnášíte? Co je na vás jedinečného? Co vám přináší štěstí? Jen když budete dobře znát sám sebe, nebudete předstírat falešné hodnoty jen abyste mezi ostatní "zapadl." Můžete snad být opravdu šťastný, když předstíráte, že jste někým, kým nejste?
 2. 2
  Staňte se středobodem svého vesmíru. Existujete především proto, abyste činil sám sebe šťastného - ostatní jsou až na druhém místě. Udělejte sami sebe a svůj život prioritou. Chovejte se k sobě jako k nejdůležitějšímu člověku, ostatní, včetně žen, vás pak také tak uvidí. Většinu lidí důležité osoby přitahují - být důležitý je cool!
  • Až na vzácné výjimky nikdy neobětujte svou sebevědomou image při svádění žen. Líbí se vám dívka, která o vás ale neprojevuje zájem? Zapomeňte na ni - vaše hodnota je mnohem vyšší, než abyste marnil čas snahou získat ji.
  • Ženy vaši sebestřednost ocení. Ukazuje totiž, že víte, co chcete a nebojíte se za tím jít.
 3. 3
  Přestaňte se všeho bát. Nic není méně sexy, než když se někdo "snaží příliš urputně." Na názorech druhých by vám nemělo záležet více, než na těch vašich.[1] Opravdu sebevědomí lidé nenosí neustále sebejistou masku. Jsou spíše přirozeně uvolnění - chovají se stejně, ať už jsou sami nebo třeba v narvaném tanečním klubu.
  • Jestliže na své sebedůvěře zatím teprve pracujete, zkuste se pohybovat pomaleji. Pomalejší a přesnější pohyby působí sebejistěji a pomohou vám uvolnit se.
  • Dokonce i drsňákům nevycházejí vždy věci podle plánu. V případě, že se něco pokazí, zkuste se nestresovat. Místo toho si ze situace udělejte legraci. Pokud se například polijete pitím, nemusíte se zabývat tím, jestli to po návratu domů půjde vyprat. Místo toho jen řekněte něco jako: "Wow! Vypadá to, že mám originální nové triko." Je to trochu kýčovité, ale ukazuje, že drobné problémy vás nevyvedou z míry.
 4. 4
  Přestaňte žádat o svolení a souhlas. Takzvaní "hodní kluci" vždycky poslušně čekají na signál, že je bezpečné se pustit do akce. Ten ale dost často nikdy nepřijde a oni pak působí nerozhodně. Buďte rozhodný (obzvlášť pokud se týká žen) a překážky překonávejte za pochodu. Neptejte se ostatních, jestli jednáte "správně". Dělejte to, co připadá správné vám. Budete možná překvapen, k čemu všemu jste dávno svolení měl!
  • Ohledně žen: Místo otázky "Mohu tě políbit?" ji prostě polibte. To samé platí pro "Nešla bys se mnou na rande?" Oslovte ženu a přímo se jí zeptejte: "Musíme si spolu vyrazit. Kdy se ti to hodí - v pátek, nebo v sobotu?" I když vás odmítne, vaše rozhodnost je mnohem atraktivnější, než kdybyste žebral o její pozornost.
  • Mějte názor na všechno, od restaurace, ve které jíte, až po způsob, jakým trávíte volný čas. Musíte vědět, co chcete, a dělat všechno, abyste toho dosáhl - budete tak nejen přitažlivější, ale také šťastnější.[2]
  • Prohlášení: Opravdoví muži nejsou perverzní nebo zvrhlí. Buďte sebevědomý, ale zároveň si buďte vědom potřeb své partnerky. Nikdy nenuťte ženu k polibku (nebo něčemu ještě horšímu), pokud o to dotyčná nestojí. Tak jako vy víte, co chcete a co ne, ví to o sobě i druzí. Respektujte rozhodnutí ostatních.
 5. 5
  Buďte vůdčí. Jako muž buďte vždy vůdcem. Nečekejte, až vám někdo jiný řekne, kam máte jít nebo co máte dělat. Pokud se vaše parta nemůže rozhodnout, udělejte to vy. Být vůdcem se pro vás stane přirozené, jakmile si přestanete dělat starosti o druhé a začnete dělat to, co vy chcete. Neznamená to být sobecký. Jednoduše se staráte o svůj vlastní život, protože nečekáte, že to za vás udělá někdo jiný.
  • Buďte pánem svého života za každé situace - ať už chcete oslovit tuhle ženu nebo získat tamtu práci, udělejte to.
  • Buďte také vůdcem lidí okolo vás - pokud je kamarád příliš nesmělý na to, aby oslovil dívku, můžete ho trochu poškádlit, samozřejmě jen v míře, která nebude krutá a tak, abyste mu dodali odvahu a posílili jeho sebevědomí. Kamarádi vaši pomoc ocení a ženy po vás budou toužit.
 6. 6
  Buďte ke každému upřímný, obzvlášť sám k sobě. Jeden z důvodů, proč ženy šílí po bad boys je jejich upřímnost. "Hodní kluci" často upřímní nejsou. Pokud má bad boy zálusk na nějakou ženu, dá jí to najevo. Hodný kluk bude svůj zájem skrývat, nebo chodit kolem horké kaše. Hodný kluk se bude chtít stát jejím kamarádem jako první krok k tomu, aby mohl být jejím přítelem, ale skončí právě jen jako kamarád. Většina žen pozná, když se mužům líbí. Bad boy tohle ví, a proto nemá problém svou náklonnost dívce ukázat. Abyste byl také bad boy, buďte ohledně svých záměrů upřímný. Většina žen upřímnost ocení - nikdo nemá rád kamarádské opičky, které možná povedou, nebo také nepovedou k nalezení partnera.
  • Ženy dokáží ocenit i relativně přímočaré náznaky zájmu. Například: Bad boy a hodný kluk se oba ženě dívají na hrudník. A tomu prvnímu bude úplně jedno, pokud ho žena přistihne. To je mnohem atraktivnější, než se dívat potají a být přistižen. Bad boy je upřímný a ví, co chce a proto se nemá za co stydět.
 7. 7
  Buďte nezávislý. Nikdy nikoho "nepotřebujte" - je hezké mít okolo sebe druhé lidi, ale pro vaše štěstí to není nezbytné. Naučte se, jak se sám zabavit a jak si užít společnost jen sebe sama. Uvědomíte si, že čím méně vy potřebujete ostatní, tím více ostatní potřebují vás. Vytvářejte si vlastní zábavu a zážitky. Najděte si silnou vášeň, a koníčky a zájmy, kterými budete rád trávit čas.
  • Nikdy nestavte vztah na pozici největší priority nebo jediného zdroje štěstí. Přestaňte své štěstí spojovat s druhými a se ženami především - nepotřebujete je. Muži na celém světě maří čas snahou najít štěstí ve všem možném, jen ne v sobě samých. Když jste sám se sebou šťastný, ostatní budou přirozeně chtít být ve vaší společnosti.
  • Najděte si koníčka - cokoliv, co vyplní váš čas a bude vám přinášet radost. Je-li to něco, co vás dostane do společnosti nových, mladých, sexy lidí, tím lépe! Mělo by to být něco co vás opravdu baví, pro co jste zapálený a co vás bude obohacovat. Pokud koníčka nemáte nebo mít nechcete, staňte se dobrovolníkem. Využijte svůj čas k tomu, aby byl svět lepší - být bad boy nerovná se být zlý.
 8. 8
  Naučte se znát svou cenu - milujte sám sebe vyrovnaným, zdravým způsobem, plným respektu. Kouzlo bad boys spočívá v tom, že vědí, že mají sami pro sebe vyšší cenu, než pro ně mají ostatní. Záleží jim na sobě. Bad boy si je vědom toho, že sám sebe zná lépe, než kdokoliv jiný, takže jeho názor na sebe samého má větší váhu než názor ostatních. Znamená to respektovat sám sebe. Musíte se to naučit předtím, než budete očekávat respekt od druhých, obzvlášť žen.
  • Jak získáte sebeúctu? Vytvořte si žebříček toho, co ještě budete od druhých tolerovat a co už nikoliv a držte se jej do puntíku. Nejdůležitější při získávání sebeúcty je nesnižovat se na úroveň těch, kdo vás, nebo vaše blízké nerespektují.
  • Problém s hodnými kluky je, že jsou hodní na každého - i na lidi, kteří nejsou hodní na ně. Všichni jsme vychováváni k tomu, nastavit druhou tvář. Bohužel, v některých případech to jen podporuje pitomce. Neodměňujte hrubost a špatné chování. Buďte milí na ty, kteří si to zaslouží. Pamatujte, že když budete hodný na toho, kdo je na vás zlý, nebude vás mít pro to raději. Obklopujte se dobrými lidmi, kterým věříte a respektujete je.
 9. 9
  Buďte silný fyzicky a duševně ještě víc. Jakožto muž byste měl být pilířem síly, na který se vaše rodina, přátelé a zejména ženy mohou spolehnout. Zakažte si fňukání. Uvědomte si, že jakkoli hlasitě si budete stěžovat, vaši situaci to nezmění. Místo toho zatněte zuby a vypořádejte se s tím. Lidé, co ze sebe neustále dělají oběť, nejsou ani trochu přitažliví a co je důležitější, nejsou schopní být sami sebou.
  • Když se věci pokazí, jednoduše se snažte, jak nejlépe umíte a zvládněte to. Je snadné se nechat ovládnout emocemi, když se stane něco zlého. Myslete na to, že jste muž, který své problémy řeší sám a že to dokážete.
  • Starejte se o lidi ve svém okolí. Neměl byste být něčí dojná kráva - vy jste sice nejdůležitější osoba ve vašem životě, nicméně lidé ocení, když budete silný, spolehlivý a vždy ochoten pomoci a budou vás vyhledávat.
  • Pravidelně cvičte nebo se účastněte jiné pohybové aktivity, nejlépe každý den. Pravidelné cvičení zlepšuje náladu, dodává energii a celkově prospívá zdraví! Je to důležitá součást ovládání emocí, protože snižuje denní hladinu stresu. Cvičení vám také zlepší sebevědomí i postavu a tím zvýší vaše sebevědomí. Není důvod necvičit!
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 3:
Buďte sebevědomý bad boy

 1. 1
  Musíte znát sám sebe. Většina rad, popsaných výše, vyžaduje vysoké sebevědomí a sebedůvěru. Nemáte-li tyto základní předpoklady, je obtížné, ba nemožné, být opravdový bad boy. Zeptejte se sám sebe na otázku: "Jsem v té které konkrétní situaci nervózní?" a "Opravdu ze sebe vydávám maximum a nemohu být lepší?" Pokud se vám vaše odpovědi nelíbí, řiďte se následujícími kroky a vybudujte si zdravé sebevědomí. A bad boy z vás bude co nevidět.
 2. 2
  Udržujte se v kondici. Nemusíte být hora svalů, ale potřebujete být zdravý. Vědecké studie dokazují, že cvičení má pozitivní vliv na sebevědomí a pomáhá léčit deprese. Efekt je jednak okamžitý (díky vyplavení endorfinů, které snižují hladinu stresových hormonů) a jednak dlouhodobý (vyšší sebevědomí a lepší kondice)[3] . Neodkládejte to - začněte cvičit dnes, ne až zítra.
  • Jedna studie ukazuje, že středně náročné aerobní (kardio) cvičení je nejúčinnější pro okamžité zlepšení psychického stavu.[4] Samozřejmě, jakékoliv cvičení, které vám vyhovuje, vás učiní přitažlivějšími pro sebe samé i pro vaše okolí.
  • Tipy na cvičení najdete na internetu, nebo se zeptejte v místním fitcentru.
 3. 3
  Začněte vyhrávat. Neustále pracujte na svých soukromých i profesních cílech. Na to, abyste byl sebevědomý, nemusíte být bohatý, ale musíte na sebe být hrdý. Tvrdá práce, po které se dostaví úspěch, vám dodá pocit vlastní hodnoty a důležitosti - a to jsou základní kameny sebevědomí.
  • Každý člověk, (i bad boy) občas zažije prohru. Prožíváte-li zrovna těžké období v práci či v soukromém životě, snažte se na to dívat pozitivně. Překonáváním překážek si budujete silnější osobnost. Nikdy se nevzdávejte!
 4. 4
  Odměňujte se. Dovolte sám sobě užívat si věci, které máte rádi. Nemusíte utrácet ani zbytečně moc peněz, abyste si připadali důležití - jednoduše si vařte oblíbená jídla, v rozumné míře si dopřejte oblíbený drink a vyhraďte si čas na své koníčky. Pokud děláte to, co vás baví, budete přirozeně šťastnější, a se štěstím přichází i sebevědomí.
 5. 5
  Nazvěte pravým jménem a překonejte možné psychologické příčiny. Někdy je nízké sebevědomí zakořeněno hlouběji, než se zdá. Týrání v dětství a traumatické zážitky mohou mít na vaši psychiku negativní efekt, který ovlivní váš pohled na sebe samého.[5] Je-li to váš případ, pokuste se vyhledat odbornou pomoc. Existují poradny, terapeutické skupiny, můžete vyzkoušet rodinné konstelace, hypnózu, a v neposlední řadě vám lékař může předepsat léky.
  • Vyhledat pomoc při řešení psychických potíží je známka síly, nikoliv slabosti. Opravdoví muži osobní problémy neignorují, ale snaží se je vyřešit. Občas je k tomu zapotřebí i pomoci někoho zvenčí. Nikdy si nepřipadejte ponížení, když vyhledáte pomoc psychologa nebo osobního kouče - čtvrtina dospělých lidí ho alespoň jednou v životě potřebuje.[6]
  Reklama

Metoda 3
Metoda 3 ze 3:
Bad boy a ženy

 1. 1
  Měl byste vědět, co chcete. Bad boy ví, co od partnerky žádá a nelže o tom (viz bod č. 6 v první části článku). Není nic špatného na tom, vyhledávat čistě sexuální vztahy - pokud jste o svých záměrech upřímní. Stejně tak pokud máte dlouhodobý vztah, nejste proto méně cool. Tady je několik tipů jak na to se ženami, jako správný bad boy.
 2. 2
  Ponechte si svůj prostor. Vztah by neměl být o tom, zasvětit život partnerce. I když jste ženatý, mějte své vlastní plány. Vyhraďte si čas sám na sebe. Nebojte se trávit čas s přáteli. Pokud se budete vidět jako hodnotná komodita, partnerka si bude času s vámi vážit. Naopak, pokud jí budete neustále k dispozici, kdykoliv si zamane, váš čas bude hodnotný méně. Udržujte rovnováhu - v každém vztahu dávejte pozor na to, abyste kvůli partnerce nezapomínal sám na sebe.
 3. 3
  Buďte trochu namyšlený. Mít vztah neznamená partnerku uctívat. Škádlete ji! Rozverné přibližování a oddalování udržuje ve vztahu vášeň a napětí. Je to také dobré znamení "alfa" osobnosti - ukazujete, že se nebojíte zapojit do malého slovního boje.[7] Přemýšlejte o tom - chtěl byste snad být ve vztahu s někým, na koho musíte být pořád milý?
  • Škádlením a pošťuchováním se nemyslí krutost. Vyhýbejte se tématům, na které je vaše partnerka citlivá - například její vzhled nebo zaměstnání. Udržujte lehký, humorný tón.
  • Buďte připraveni sami škádlení přijmout - nepopichujte druhé, pokud nejste sám ochoten to samé přijmout!
  • Pokud se nechtěně dotknete partnerčiných citů, upřímně se omluvte. Pamatujte si pravidlo, že bad boy je upřímný - pokud vás to opravdu mrzí, omluvte se. Není na místě cítit, že odpírání zasloužené omluvy je nezbytné k tomu, abyste byl bad boy. To není "frajerské" - to je jen hloupé.
 4. 4
  Buďte ve vztahu ten, kdo nosí kalhoty. Neznamená to partnerku sekýrovat, nebo jí upírat právo na vlastní rozhodnutí. Znamená to, že jste rozhodní a průbojní v situacích, které to vyžadují, a že vždycky máte záložní plán. Například, plánujete-li vyrazit na večeři, dopředu vyberte a zamluvte stůl. Když procházíte davem lidí, automaticky partnerku vezměte za ruku, dřív než o to požádá. Líbejte ji, kdykoliv na to máte chuť. Ukažte jí, že jste si jistý tím, co pro sebe a pro ni chcete.
 5. 5
  Překvapujte. V dlouhodobém vztahu může být náročné nezapadnout do rutiny a zvyku. Snažte se proto být občas spontánní. Plánujte si víkendové pobyty a výlety, kde na sebe budete mít čas. Překvapte svou partnerku ráno po probuzení vstupenkami na večerní koncert. Narušení každodenní rutiny udrží vztah svěží a vzrušující.
  • Možná vám připadá paradoxní plánovat dopředu rádoby "spontánní" činnosti. Je to ovšem velmi důležité. Nic nedokáže otrávit večer tolik, jako když si vyrazíte na zimní stadion bruslit a až u brány zjistíte, že je zavřeno.
  • Myslete na to, že být spontánní neznamená přítelkyni zahrnovat dárky. Udržte si svou osobní hodnotu - pokud vám vymýšlení společných aktivit příliš nejde, dělejte zkrátka to, co baví vás. Vy budete spokojen a vaše spokojenost se přenese i na partnerku.
 6. 6
  Nechte jí prostor a ujistěte se, že ona dává prostor vám. Bad boy a jeho žena na sobě nejsou závislí. Mají své vlastní životy, přátele a koníčky. Díky tomu je čas, který tráví spolu pro ně mnohem vzácnější.
  • Najít rovnováhu mezi časem s partnerkou a časem s přáteli může být obtížné a je to velmi častý vztahový problém. Na internetu najdete spoustu článků, jak na to, případně požádejte o radu kouče partnerských vztahů nebo jiného odborníka.
  Reklama

Tipy

 • Než z vás bude bad boy, chvíli to potrvá. Jděte na to krok za krokem, postupně. Každý den udělejte jednu malou věc jinak, než dosud, a brzy z vás bude přesně ten muž, jakým se toužíte stát. Není to o tom, si na něco hrát, ale být svým nejlepším možným já. Dejte tomu dostatek času, abyste mohli opravdu osobnostně růst.
 • Trénujte vizualizaci. Každý den si představujte, jací byste chtěli být. Představte si sami sebe jak chodíte, mluvíte a myslíte. Pomůže vám to dosáhnout cíle rychleji.
 • Být bad boy znamená věřit víc sám sobě a svému úsudku, než úsudku jiných lidí. K tomu je zapotřebí uvědomit si své slabiny a pochybnosti a zbavit se jich. Až se dokážete oprostit od potřeby souhlasu ostatních s vašimi činy, budete opravdový bad boy.
 • Doporučené filmy: Fight Club, 300, Poslední samuraj, a Hitch.
Reklama

Varování

 • Být bad boy vás připraví o vaše staré zvyky prosit o pomoc, a o přátele, kteří neustále něco vyžadují od vás.
 • Pamatujte si, že být bad boy není to samé, jako být blbeček. Bad boy je sebevědomý muž, který není arogantní ani krutý. Zná svou cenu, ale nikdy nepředstírá, že je lepší, než skutečně je.
 • Není lehké sám sebe změnit, a je téměř nemožné naráz se vymanit z mnoha let stereotypu. Vždycky ale můžete být lepší. Pro co nejjistější výsledky se nepokoušejte změnit svou osobnost - soustřeďte se jen na rysy, které chcete vylepšit.
 • Ženy vás někdy můžou zkoušet, zda jste opravdový, nebo svůj postoj jen hrajete. Osvojte si tento návod a nepředstírejte, že jste někým, kým nejste.
Reklama

Související články

Jak si psát s klukem, který se vám líbíJak si psát s klukem, který se vám líbí
Jak si psát s dívkou, která se vám líbíJak si psát s dívkou, která se vám líbí
Jak poznat, jestli se líbíte mužiJak poznat, jestli se líbíte muži
Jak líbatJak líbat
Jak si vydělat peníze (pro teenagery)Jak si vydělat peníze (pro teenagery)
Jak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbíJak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbí
Jak na první polibek s klukemJak na první polibek s klukem
Jak bezbolestně přijít o panenstvíJak bezbolestně přijít o panenství
Jak projít neohlášeným testem na drogyJak projít neohlášeným testem na drogy
Jak na to, aby se do tebe kluk zamiloval (Pro dívky 10  12 let)Jak na to, aby se do tebe kluk zamiloval (Pro dívky 10 12 let)
Jak dát muži najevo, že se vám líbíJak dát muži najevo, že se vám líbí
Jak být hezkáJak být hezká
Jak se zeptat dívky, jestli s vámi chce choditJak se zeptat dívky, jestli s vámi chce chodit
Jak oslovit kluka, který se vám líbíJak oslovit kluka, který se vám líbí
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 36 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 24 182 krát
Kategorie: Mládí
Stránka byla zobrazena 24 182 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama