Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Přestože v současné době není možné v Gmailu blokovat zprávy z určitých adres nebo domén, můžete nastavit filtry pro odesílání těch, které nechcete, přímo do koše. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků a dozvíte se, jak se zbavit nevyžádané pošty.

Část 1
Část 1 ze 4:
Pomocí rozšíření Gmail

 1. 1
  Pokud používáte Google Chrome: Přidejte rozšíření Block Sender pro Gmail z internetového obchodu Google Chrome.
 2. 2
  Otevře zprávu, kterou chcete blokovat. Uvidíte nové tlačítko Blokovat. Po stisknutí tohoto tlačítka vytvoří Gmail filtr blokování odesílatele.
 3. 3
  Zobrazí se vám potvrzovací zpráva, která vám umožní vrátit akci zpět. Gmail vytvoří filtr tak, aby se další zprávy tohoto odesílatele přesunuly přímo do koše.
  Reklama

Část 2
Část 2 ze 4:
Manuální nastavení filtrů

 1. 1
  Otevřete Gmail. Určete, od kterého odesílatel již nechcete dostávat zprávy.
 2. 2
  Klikněte na trojúhelník na pravé straně vyhledávacího řádku v horní části obrazovky. Objeví se okno. V něm vyberte položku "Všechna pošta" z rozbalovací nabídky v levém horním rohu okna.
 3. 3
  Zadejte odesílatele, kterého chcete blokovat. Do pole "Od", zadejte e-mailovou adresu odesílatele, kterou chcete filtrovat.
  • Aby vše proběhlo jak má, klikněte na modré tlačítko pro vyhledávání v levém dolním rohu okna. Znovu klepněte na šipku směřující dolů ve vyhledávacího řádku pro návrat do vyhledávacího okna.
 4. 4
  Klikněte na hypertextový odkaz "Vytvořit filtr z tohoto vyhledávání" v pravém dolním rohu okna vyhledávání. Zobrazí se vám nové okno, obsahující několik možností, které mohou být použity k zadaným kritériím.
 5. 5
  Vyberte "Smazat" kliknutím na políčko vpravo. Všechny přijaté zprávy od tohoto odesílatele budou automaticky odeslány do koše. [1]
  Reklama

Část 3
Část 3 ze 4:
Manuální zablokování přímo ze zprávy

 1. 1
 2. 2
  Potvrďte, že kritéria vyhledávání obsahuje správné informace. Pole "Od" by již mělo obsahovat e-mailovou adresu odesílatele.
 3. 3
  Klikněte na hypertextový odkaz "Vytvořit filtr z tohoto vyhledávání" v pravém dolním rohu okna.
 4. 4
  V dalším okně zaškrtněte políčko "Smazat". Nyní již nebudete dostávat zprávy od tohoto odesílatele.
  Reklama

Tipy

 • Pokud do vaší e-mailové schránce dostáváte spam, můžete jej snadno nahlásit zaškrtnutím políčka vedle zpráv, a klepnutím na tlačítko "Nahlásit spam", které naleznete nad seznamem zpráv. Tyto zprávy spolu se všemi budoucími e-maily od těchto odesílatelů obejdou vaší schránky a budou umístěny přímo do koše.


Reklama

Související články

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od:
wikiHow Staff Writer
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 1 524 krát
Stránka byla zobrazena 1 524 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama