Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Váš iPhone může blokovat textové zprávy od kohokoliv z vašeho seznamu kontaktů nebo jakéhokoliv čísla, které vám poslalo zprávu. Pokud používáte iMessage, můžete nastavit váš iPhone na filtrování zpráv od neznámých odesílatelů. Nemůžete sice zablokovat všechny neznámé zprávy, avšak blokovací nástroje vám mohou poskytnout určitou úlevu.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:
Blocking Texts

 1. 1
  Otevřete zprávu od čísla či kontaktu, které chcete zablokovat. Zablokovat můžete jakýkoliv kontakt či číslo, které vám poslalo zprávu, ale nemůžete blokovat neznámá a soukromá čísla.
 2. 2
  Klepněte na "Podrobnosti" v pravém horním rohu. Zobrazí se tím podrobnosti o textové konverzaci.
 3. 3
  Klepněte na tlačítko "i" vedle jména nebo čísla, které chcete zablokovat. Otevřete tím obrazovku s daným kontaktem.
 4. 4
  Přejděte dolů a klepněte na "Blokohovat tohoto volajícího" a následně na "Blokovat kontakt". Přidáte tím kontakt nebo číslo do seznamu blokovaných vašeho iPhone. Od tohoto čísla již nadále nebudete dostávat další zprávy. Odesílatel nebude informován, že jste si jej zablokovali.[1]
 5. 5
  Spravujte váš seznam blokovaných. Pokud potřebujete odebrat číslo nebo kontakt ze seznamu blokovaných, můžete tak učinit z aplikace Nastavení:
  • Otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na "Telefon".
  • Klepněte na možnost "Blokovaní".
  • Klepněte na "Upravit" a následně na tlačítko "-" pro odstranění kontaktu nebo čísla ze seznamu.
  • Klepnutím na "Přidat" přidáte kontakt do seznamu.
 6. 6
  Pokud vás někdo obtěžuje, obraťte se na svého operátora. Pro větší úspěch při blokování obtěžujících zpráv z neznámých čísel kontaktujte vašeho operátora. Operátor má v blokování přece jen více pravomocí.
  • Není možné blokovat všechny zprávy až na přijatá čísla. Můžete zablokovat pouze určité kontakty a čísla, které vám psali první.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 2:
Filtrování zpráv od neznámých odesílatelů

 1. 1
  Otevřete aplikaci Nastavení. Pokud máte systém iOS 8.3 nebo novější, můžete nastavit filtrování zpráv od neznámých uživatelů v iMessage. To nebude mít vliv na standartní SMS zprávy, ale můžete to být užitečné, pokud využíváte iMessage často.
 2. 2
  Vyberte "Zprávy". Otevře se tím aplikace nastavení zpráv.
 3. 3
  Zapněte "Filtrovat neznámé odesílatele". To bude zasílat zprávy, které pocházejí od odesílatelů, které nemáte v seznamu kontaktů, na oddělenou kartu.
 4. 4
  Otevřete aplikaci Zprávy. V horní části uvidíte nové karty: "Kontakty & SMS" a "Neznámí odesílatelé". Zprávy, které přijdou do sekce neznámých odesílatelů, vám nebudou hlášeny.[2]
  Reklama

Související články

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 4 674 krát
Stránka byla zobrazena 4 674 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama