Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Jak je to tedy s královnou všech zvířat – se lvicí? Tyto ženy jsou entuziastické, otevřené a optimistické a bývají skvělými kamarádkami a milenkami. Žena ve znamení lva je ztělesněním romantiky: vášnivá, poetická, obdivná a vroucí. Nepochybujte ovšem o to, že očekává, že ji budete milovat stejně nadšeně, vášnivě a oddaně. Tyto ženy se narodily mezi 23. Červencem a 22 srpnem. Pokud chcete chodit s ženou ve znamení lva, jako je například Jennifer Lawrence a chcete, aby vám vaše láska vydržela, v tomto článku se dozvíte, jak na to.

Část 1
Část 1 ze 2:
Získejte si její srdce

 1. 1
  Porozumějte ženám ve znamená lva. Prvkem těchto žen je oheň – jsou velmi intenzivní a mají dobré srdce. Tyto ženy jsou jedny z nejlepších romantických partnerek a milenek, protože jsou oddané a štědré. Stejně jako slunce jsou velmi zářivé a přitahují lidi svým teplem. Většinou jsou velmi populární. Poznáte je podle hustých zářivých vlasů a téměř kočičích očí. Tyto ženy jsou královny celého zvěrokruhu, takže pokud je chcete uspokojit, musíte se podle toho chovat. Zde je několik věcí, které byste měli vědět, pokud chcete udělat dojem na ženu ve znamení lva:
  • Tyto ženy se chovají k partnerům s úctou a staví si je na piedestal. Zároveň ovšem očekávají od svých mužů to samé. Musíte být jejím lvem, jejím vůdcem.
  • Pokud chcete mít skutečně smysluplný vztah, musíte být zajímavější, než její běžní nápadníci. Ohromte ji svojí originalitou.
  • Tyto ženy jsou pod nadvládou 5. domu a jejich znamení vévodí srdce. Jsou to extrovertky ve fixním znamení, takže se připravte na jejich otevřenou povahu.
 2. 2
  Obdivujte ji tak, jak si zaslouží. Ženy ve znamení lva chtějí být obdivovány a chváleny za svoji kreativitu a jedinečnost. Lichotky vám v jejich případě značně pomohou a umožní vám dosáhnout toho, že se začervenají. Žena ve znamení lva je kreativní a nemá ráda status quo. Získáte si ji tím, že se vám bude líbit její jedinečný styl a způsob života. Chovejte se k ní hezky a choďte všude na čas, abyste jí dali najevo, že je pro vás skutečně jedinečná. V opačném případě se připravte na spoušť!
  • Nelichoťte jí falešně jen proto, abyste projevili zájem. Měli byste ji spíše skutečně obdivovat a zajistit, aby se cítila jedinečně. Když nebudete upřímní, velmi rychle to pozná.
  • Ženy ve znamení lva chtějí být středem pozornosti. Když s ní půjdete na večírek, dávejte pozor, aby se dobře bavila a povídala si se všemi lidmi. Nesmí se stát, že si jí nikdo nebude všímat. Každý by měl vědět, kdo je a že je dobré ji znát.
  • Zvykněte si na to, že je tato dívka velmi společenská a je ráda středem pozornosti. Nemusíte být stydliví a plaší, abyste to vykompenzovali, ale nemělo by vám vadit, že se vaší dívce dostává více pozornosti.
 3. 3
  Dávejte jí jen to nejlepší v životě. Lvi mají rádi vytříbené věci. Mají dobrý vkus a jsou extravagantní. Když svoji dívku ohromíte vínem nebo čokoládou, bude spokojeně příst. Pokud si to můžete dovolit, měli byste ji brát do luxusních restaurací, abyste jí dali najevo, že dokážete ocenit její vkus. Pokud si to nemůžete dovolit, vezměte ji na romantický piknik, na procházku nočním městem, nebo na večeři k sobě domů. Má ráda zářivá světla a romantické situace.
  • To ovšem neznamená, že si tuto ženu získáte jen tím, že ji budete zahrnovat dary. Musíte jí dát najevo, že to s ní myslíte vážně a že ji nerozmazlujete jen tak.
  • Stejně jako její osobnost i její vkus je extravagantní. Má ráda šperky, krásné oblečení, doplňky a další ozdoby, kterými může zvýraznit svůj vzhled.
 4. 4
  Co se týče lásky, měli byste převzít iniciativu. Žena ve znamená lva chodí kolem lásky po špičkách. Ví, že je láska kryptonit jejího křehkého ega a není ochotná se někomu odevzdat a umožnit mu, aby jí zlomil srdce. Ze začátku, když se budete poznávat, se bude chránit a bude si na sebe dávat velký pozor. Tato žena se bude lásce většinou vyhýbat a bude velmi nesmělá, takže budete muset převzít iniciativu, dělat první kroky a ujišťovat ji o své přízni. Touží po vaší náklonnosti, ale příliš se stydí si o ni říct, takže si bude užívat vaše dobývání.
  • Slova „miluji tě“ pro tuto ženu znamenají zranitelnost. Než se rozhodnete jí je říct, musíte si být jistí, že to myslíte vážně.
 5. 5
  Věnujte jí pozornost. Když budete své kotě zanedbávat příliš dlouho, stáhne se a bude se chovat destruktivně a nasupeně. Pýcha těchto žen je vždy důležité téma a bez ohledu na to, jak hlasitě křičí, je její ego velmi křehké a zranitelné. Může se zdát, že vyžaduje spoustu vaší pozornosti, zejména když bude mít pocit, že od vás nedostává nic zpět. Když jí ovšem věnujete pozornost, kterou chce a kterou si zaslouží, bude velmi vřelá, otevřená a někdy dokonce i teatrální.
  • Ženy ve znamení lva jsou pyšné a někdy mají problém přiznat, že mají pocit, že nedostávají to, co si zaslouží. Je na vás, abyste si uvědomili, že vaše žena potřebuje více pozornosti, lásky a podpory. Ženy ve znamení lva jsou loajální a odpouštějí, ale nemusí tomu tak být vždy. Když ji zradíte, nebude váhat váš vztah ukončit. Zrada může způsobit, že vás tato žena začne ignorovat, což může trvat navždy.
 6. 6
  Buďte hraví. Ženy ve znamení lva jsou zábavné a všímavé a rády si dělají z mužů neškodným způsobem legraci a škádlí je. Jsou to hravá koťata a jakmile si na vás zvyknou, začnou vás často škádlit. Měli byste být schopni poznat, že jde jen o vtip, ale nesmíte ublížit jejím citům. Začněte se vtipy zvolna a počkejte, až se trochu uvolní. Dejte si pozor, abyste nezašli příliš daleko.
  • Pozvěte ji na nějaké zábavné rande, například na hru twisteru, do ZOO, nebo třeba na laser tag.
  • Vezměte ji do cirkusu. Zní to sice naprosto hloupě, ale uvidíte, že tím na ni uděláte dojem.
  • Ženy ve znamení lva nechtějí být zavřené doma a rády chodí ven. Vezměte ji do parku, na pláž, nebo na výlet do hor. Vymyslete činnosti na čerstvém vzduchu, při kterých si budete moci užívat přírodu.
 7. 7
  Buďte romantičtí. Žena ve znamení lva má ráda vše, co je romantické. Lvi jsou snílci a mají rádi náhodné momenty, jakou jsou neočekávané milostné dopisy. Možná se budou dokonce snažit vám romantiku oplatit. Vaše lvice ocení vše, do čeho dáte kus sebe – neočekávaný výlet, červené růže schované v jejím šuplíku nebo třeba doma vyrobený pohled, který jí strčíte pod dveře. Když se jí budete líbit, bude se vám to snažit za každou cenu oplatit, takže vám to bude stát za to.
  • Dvořte se jí, jinak začne vážně pochybovat o tom, zda jste muž. Miluje romantická gesta a celý proces dobývání. Když budete upřímní, nikdy to s ní nepřeženete.
 8. 8
  Ohromte jí svou inteligencí. Potenciální partner pro ženu ve znamení lva by měl být citlivý a inteligentní. Inteligence je důležitá – lvi neustále něco zpochybňují, takže jejich partneři musejí být rozumní a výřeční a musejí s nimi udržovat krok. Tyto ženy jsou chytré, rychlé, vtipné a společenské – chtějí muže, kteří je dokážou udržet na pozoru. Pokud působíte nejistě, nesebejistě, nebo jednoduše průměrně, velmi rychle se od vás odvrátí. Nemusíte se před ní předvádět, ale měli byste jí dát najevo, že s ní dokážete hrát její hru a jste připraveni na vše, co vás od ní čeká.
  • Uvědomte si, že tyto ženy chtějí být středem pozornosti. Když si budou myslet, že se snažíte být chytřejší než ona, odradí je to.
 9. 9
  Buďte silní a sebejistí. Měli byste být velmi silní a sebejistí, abyste svoji lvici mohli vést. Tyto vlastnosti jsou pro ženy ve znamení lva velmi přitažlivé a když je projevíte, uděláte na ně skvělý dojem. Lvice nechce mít neustále vše pod kontrolou a dělat všechna rozhodnutí sama. Je sebejistá a chce muže, který je také sebejistý a důvěřuje svým myšlenkám a nebojí se činit rozhodnutí a říkat, co si myslí. Pokud chcete, aby vás měla skutečně ráda, nesmíte počítat s tím, že vám bude neustále lichotit a ujišťovat vás o tom, jak úžasní jste.
  • Pokud jste sebejistí, budete tuto ženu přirozeně přitahovat.
  Reklama

Část 2
Část 2 ze 2:
Jak zajistit, aby vztah vydržel

 1. 1
  Respektujte její nezávislost. Ženy ve znamení lva jsou nezávislé a chtějí muže, kteří jsou stejně nezávislí, jako ony. Chtějí, aby je jejich partneři vedli, ale nesmějí je ovládat. Pokud chcete chodit s ženou ve znamení lva, musíte být sami nezávislí a silní, jinak bude dominantnější ona a přestane si vás vážit. Je to skutečně tak – tyto ženy rády ovládají své muže a chtějí, aby k nim lidé vzhlíželi. Můžete jí dát to, co chce, aniž by nad vámi měla absolutní nadvládu.
  • Nesnažte se jí vnutit své názory a myšlenky nebo jí říkat, jak by se měla chovat a co by měla dělat. Můžete jí radit a dávat jí návrhy, ale uvědomte si, že již sama ví, kým je a kdybyste jí přikazovali, mohla by se urazit.
 2. 2
  Připravte se na intenzivní emoce. Když se žena ve znamení lva rozčílí, většinou je velmi temperamentní. To nejlepší, co můžete udělat, je dopřát jí dostatek prostoru a omluvit se, abyste jí dali najevo, že vám na ní záleží, bez ohledu na to, jak chladně se k vám chová – rozhodně ocení, že je pro vás důležitá. ženy ve znamení lva si váží loajality. Mějte pevné, ale jemné názory, jinak se můžete připravit na spoustu nepříjemných překvapení.
  • Když se tato žena naštve, měli byste se jí omluvit, ale zároveň jí dopřát dostatek prostoru na to, aby se mohla zklidnit. Zvykněte si na fakt, že život se lvicí zahrnuje jak dobré, tak špatné věci a že se budete jen velmi zřídka nudit.
 3. 3
  Pomozte jí zbavit se jejích nejistot. Pod nablýskanou maskou a vrstvami laku a nehty je žena ve znamení lva často velmi nejistá. Má křehké srdce, což skrývá úsměvy a smíchem, takže musíte mít sami citlivé srdce a hledat mezery v jejím pevném brnění. Jakmile zjistí, že vás má skutečně ráda, začne se ve vztahu chovat velmi opatrně. Neměli byste s ní jen chodit – staňte se jejím přítelem a mluvte s ní. Cesta k srdci ženy ve znamení lva vede přes přátelství, kterého si tyto ženy velice váží.
  • Dejte jí najevo, že ji máte rádi za její osobnost, ne za něco tak povrchního, jako je vzhled, nebo peníze.
 4. 4
  Akceptujte její štědrost. Dospělá žena ve znamení lva je většinou velmi štědrá a často projevuje takový zájem a péči o ostatní, že někdy zapomíná sama na sebe. Pokud se o vás chce starat, měli byste jí to umožnit (ale neměli byste ji nechat, aby to dělala neustále). Měli byste ji za to sami zahrnovat láskou a péčí, ale neměli byste si myslet, že se k vám chová hezky proto, že má nějaké postranní úmysly. Tyto ženy se rády starají o lidi, kteří to potřebují, ať už jde o přátele, rodinu, nebo cizí lidi.
  • Dávejte si ovšem pozor na nevyspělé lvice. Vyspělé ženy v tomto znamení jsou štědré, ale nevyspělé ženy jsou arogantní, marnivé a marnotratné. Pokud vám na ní skutečně záleží, musíte doufat, že se těchto vlastností časem dokáže zbavit.
 5. 5
  V posteli převezměte iniciativu. Vaše kotě potřebuje muže, který ho dokáže rozvrnět. Musíte být v posteli dominantní (pokud se k tomu dostanete). Žena ve znamení lva vás bude chtít potěšit a udělá vše pro to, aby se jí to podařilo. V posteli ovšem chce, abyste ji vedli vy. Převezměte otěže a ukažte jí lásku a romantiku a uvidíte, že bude jen vaše. Oblíbenou erotogenní zónou lvic jsou bedra. Když ji budete hladit na zádech a na krku, uděláte na ni velký dojem.
  • Některé ženy v tomto znamení mají rády netradiční praktiky a hrají svůdné hry. Než se ovšem budete pokoušet o nějaké neobvyklé věci v posteli, nejprve se jí zeptejte, zda se jí to líbí.
 6. 6
  Měli byste si vážit rodiny stejně jako ona. Rodina je pro ženu ve znamení lva nejdůležitější a můžete očekávat, že bude na rodinných svatbách a oslavách plakat a doma si bude zálibně prohlížet fotky ze svého dětství. Lvi milují velké skupiny lidí – jen si představte lvici a její lvíčata. I v případě, že ještě nejste připraveni mít vlastní děti, byste měli být rodinným typem a měli byste rádi trávit čas se svojí i s její rodinou. Pro lvice je to velmi důležité, takže byste měli mít stejný názor.
  • Pokud začne mluvit o dětech, měli byste ji vyslechnout a nezlehčovat její názory a pocity.
 7. 7
  Buďte ochotní dělat kompromisy. Lvice mohou být velmi tvrdohlavé a mohou se snadno urazit, když nedostanou to, co chtějí. Neznamená to, že jí musíte vždy snášet modré z nebe, ale měli byste se připravit na to, že budete muset dělat kompromisy. Pokud jste člověk, který musí vždy získat to, co chce, váš vztah se lvicí pravděpodobně nevydrží příliš dlouho. Měli byste se naučit jednat s tvrdohlavými lidmi, kteří jsou vždy připraveni si jít za svým.
  • Lvice nemají rády, když jim někdo odporuje. Můžete s ní nesouhlasit, když to bude nutné, ale dejte si pozor na to, abyste se projevovali vždy co nejmírněji a nejlaskavěji, jinak v ní probudíte lva.
 8. 8
  Udržujte vášeň naživu. S ženami ve znamení lva vás nečekají žádné klidné noci. Váš vztah bude plný vášně a vzrušení, bude nepředvídatelný a neustále nový a zajímavý. Budete se muset připravit na to, že vás čeká spontánnost, že budete společně tvořit nové věci, budete se vydávat na neočekávané výlety, nebo spolu budete chodit v noci plavat do moře. Budete se pochopitelně hádat, ale budete se také krásně usmiřovat. Pokud máte rádi výzvy, vztah se lvicí vás nikdy nepřestane překvapovat.
  • Pokud máte pocit, že ideální rande vypadá tak, že si objednáte jídlo domů a budete se dívat na televizi, žena ve znamení lva není nic pro vás. Umí sice být čas od času klidná, ale vaším úkolem je zajistit, aby se ve vztahu nenudila.
  Reklama

Tipy

 • Ženy ve znamení lva vyžadují od partnerů úctu. Když zradíte její důvěru, nebude váhat za sebou prásknout dveřmi. Je velmi pyšná, takže ji nezískáte snadno zpět.
 • Ženy ve znamení lva chtějí partnera, který v nich probudí jejich citlivou stránku, kterou si chrání před světem.
 • Rezervované ženy ve znamení lva jsou velmi tajnůstkářské a dávají si pozor na své emoce. Potrvá vám, než získáte její důvěru.
 • Ženy lvice působí jako femme fatale, ale je to jen proto, že tak chtějí působit. Jde o obranný mechanismus. Budou vás provokovat, ale nikdy vás nezradí. Když jí dáte najevo, že z toho máte strach, znepokojíte ji.
 • Jde o odvážné sluneční znamení, ale může ji ovládat také měsíc, ryby a panna. Pokud jde o pannu, znamená to, že se projevuje jemně, kreativně a tiše a pokud jde o ryby, znamená to, že je extrémně citlivá a váhavá. Její vlastnosti lva se mohou projevit tím, že chce vypadat dobře, potřebuje vzrušení a pozornost, nebo je výbušná a tvrdohlavá.
 • Váhy a lev – žena ve znamení lva je ohromena okouzlujícími váhami. Váhy pro ni budou zábavné a společenské, ale ve skrytu duše také chtějí lásku, takže projevují náklonnost promyšleně. Žena ve znamení lva se stáhne a uvědomí si, že po této náklonnosti touží. Muž ve znamení vah bude okouzlen její kontrastní osobností a využije svoji agresivitu k tomu, aby v ní probudil lásku. Žena se nechá okouzlit a nechá vedení vztahu na muži. Tito dva lidé mají oba rádi romantická gesta a dárky, které vyjadřují lásku. Lvice je egoistická a zajímá se sama o sebe, zatímco váhy věří v koncept páru a pomáhají držet vztah pohromadě. Pro lvice bude dobrodružná sexuální povaha vah překvapením.
 • Uvědomte si, že jde pouze o sluneční znamení těchto žen (sluneční znamení popisuje způsob, jakým se v životě projevujete). Pokud chcete získat přesnější představu, měli byste zjistit také ascendent této ženy. Tyto znaky popisují, jak zvládá své emoce a jakou masku nosí na veřejnosti před ostatními lidmi. Nepleťte si ascendent se slunečním znamením – jde o něco úplně jiného.
 • Lvi a blíženci budou vycházet velmi komplikovaně. Oba mají dětinskou povahu a jsou hraví, což na sobě jistě ocení. Mají silné sexuální spojení již od první chvíle. Oba se navzájem přitahují a odpuzují, což je zvláštní kombinace. Oba jsou velmi společenští a rádi se baví a chodí spolu na večírky. Sex je pro ně velmi radostnou záležitostí. Budou si užívat zejména smyslné masáže celého těla.
 • Beran a lev – jde o ohnivá znamení, ale na uvolněnější úrovni. Při přechodu do vážného vztahu by si oba měli uvědomovat potřebu náklonnosti toho druhého. Oba jsou neustále v pohybu, což jim skvěle vyhovuje. Oba jsou také velmi vášniví a užívají si milování. Když se spojí při práci na společném projektu, většinou mívají velký úspěch.
 • Střelec a lev – oba jsou ohnivá znamená, oba jsou velmi otevření, ale lvice brzy zjistí, že střelec nerad kompromisuje. Tento pár charakterizuje spontánnost, smích, dobrodružství a vášeň. Tento vztah často začíná jako velmi pevné přátelství.


Reklama

Související články

Jak někomu udělat cucflekJak někomu udělat cucflek
Jak zařídit, aby vás postrádalJak zařídit, aby vás postrádal
Jak na francouzské líbání
Jak poznat, zda o vás má dívka zájemJak poznat, zda o vás má dívka zájem
Jak přestat milovat někoho, kdo vás nemilujeJak přestat milovat někoho, kdo vás nemiluje
Jak zajistit, aby se do vás muž zamilovalJak zajistit, aby se do vás muž zamiloval
Jak poznat, že někoho milujeteJak poznat, že někoho milujete
Jak se komukoliv pomstítJak se komukoliv pomstít
Jak na něco (nebo na někoho) přestat mysletJak na něco (nebo na někoho) přestat myslet
Jak rozpoznat flirtovací signály u ženJak rozpoznat flirtovací signály u žen
Jak poznat psychopataJak poznat psychopata
Jak se naučit skvěle líbatJak se naučit skvěle líbat
Jak si najít přítelkyniJak si najít přítelkyni
Jak dát dívce najevo, že vám na ní záležíJak dát dívce najevo, že vám na ní záleží
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 30 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 24 216 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 24 216 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama