Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Muži narození ve znamení Lva jsou často velmi atraktivní a mají hodně obdivovatelek. Lev může působit jako silná osobnost, ale občas také jako nepříjemný či zlý člověk. Chcete-li si získat Lva, tak mu musíte dát najevo svoji sílu a dokázat mu, že se s ním dokážete vypořádat. Vše je to o tom, jak mu dáte najevo, že si ho vážíte a že ho máte rádi.

Postup

 1. 1
  Pohlaďte jeho ego. Lev má obvykle opravdu velké ego, díky kterému může jednoduše ranit ostatní. Potřebuje vědět, že jej milujete a že si ho vážíte. Můžete ho však snadno ranit, i když to nerad dává najevo. Pokud mu nedáte najevo, že ho máte rádi, přestože ho nijak neshazujete, tak se s vámi nebude cítit v bezpečí a pravděpodobně se poohlédne po někom jiném, kdo mu s radostí vyjádří svoji lásku.
 2. 2
  Buďte silná a vyjadřujte silnou sebedůvěru. Lev nerad randí s někým, pro koho nemůže mít respekt. Lev má rád silné, sebevědomé a nezávislé ženy. Můžete být citlivá a v soukromí vyjadřovat emoce a Lev vás bude chránit, pokud bude mít pocit, že se k vám někdo zachoval špatně, ale nebude mít pro vás žádný respekt, pokud sebou necháte zametat.
 3. 3
  Buďte ženská a společenská. Lev miluje ženy, které se nebojí dát najevo svoji ženskost, takže se nesnažte působit mužně nebo příliš dominantně. Lva odradí, pokud se žena snaží být mužnější, než je on sám. Lev miluje ženy, které dokáží dát vyniknout své přednosti. Nemusíte být nutně populární, ale měla byste být společenská. Lev respektuje ženy, které ostatní mají rádi.
 4. 4
  Pomozte jim, když jsou ranění. I když to nedává najevo, Lev potřebuje, aby se o něj někdo staral, když ho něco nebo někdo ranil. Není rád, když ho berete za bezbranného a ubohého, ale je rád, když se ho snaží někdo utěšit. Když vám řekne, že se s vámi o tom nechce bavit, tak ve skrytu duše ví, že by se s vámi o tom rád pobavil. Jen potřebuje vědět, že se o něj zajímáte natolik, že se jej nepřestanete ptát.
 5. 5
  Buďte plná energie a překvapení. Lev je rychle znuděný a ve vztahu potřebuje dostatek zábavy a vzrušení. Je dobré tedy mít smysl pro humor a čas od času udělat něco nečekaného. Kupte si vtipné, sexy prádlo a udělejte si vzrušující noc.
 6. 6
  Choďte spolu často ven. Lev miluje chození do společnosti a je rád pryč z domu. Někdy je hodně romantický a miluje krásné restaurace a celkově život na vyšší noze. Miluje zábavu a zkoušení nových věcí.
 7. 7
  Nebuďte příliš žárlivá. Lev přitahuje spoustu žen, takže přirozeně má tendenci mít nějaké ženské kamarádky. Lev se rád obklopuje lidmi, kteří jej obdivují, ale málokdy má s někým z nich milostný vztah. Lva však velmi odpuzují ženy, které jej pravidelně obviňují z nevhodného chovaní, když ve skutečnosti neudělali nic špatného a nikdy by si nedovolili svou přítelkyni takto ponížit.
  Reklama

Tipy

 • Lev miluje, když je středem pozornosti! Vždy mu dopřejte pocit lásky a uznání.
 • Neurážejte se, pokud vás nějakým způsobem škádlí. Znamená to, že vás má rád. Škádlete ho taky.
 • Věnujte mu veškerou pozornost.
 • Nerozhněvejte ho.
 • Dávejte mu komplimenty, ale buďte upřímní - Lev je taky upřímný člověk. Pokud mu příliš lichotíte, tak může mít pocit, že se ním snažíte manipulovat, což nesnáší a bude mít pocit, že tím akorát urážíte jeho inteligenci.
 • Pokud se rozzlobí, tak ho nechte chvíli být a nesnažte se s ním hádat. Přijde zá vámi sám.
 • Pokud jste ve znamení vody nebo země, tak buďte se Lvem opatrní. Pokud se vám jej však podaří získat, tak vězte, že tato láska může trvat navěky.
 • Lev je obvykle velmi věrný, ale pokud je vztah problematický, tak vás může začít podvádět. Když se budete snažit s ním dobře komunikovat, vyjadřovat mu respekt, pozornost a lásku, tak si jej získáte nadobro.
Reklama

Varování

 • Lev může být velmi dominantní – jako „král džungle“. Netolerujte mu to.
Reklama

Související články

Jak někomu udělat cucflekJak někomu udělat cucflek
Jak zařídit, aby vás postrádalJak zařídit, aby vás postrádal
Jak na francouzské líbání
Jak poznat, zda o vás má dívka zájemJak poznat, zda o vás má dívka zájem
Jak přestat milovat někoho, kdo vás nemilujeJak přestat milovat někoho, kdo vás nemiluje
Jak zajistit, aby se do vás muž zamilovalJak zajistit, aby se do vás muž zamiloval
Jak poznat, že někoho milujeteJak poznat, že někoho milujete
Jak se komukoliv pomstítJak se komukoliv pomstít
Jak se naučit skvěle líbatJak se naučit skvěle líbat
Jak rozpoznat flirtovací signály u ženJak rozpoznat flirtovací signály u žen
Jak na něco (nebo na někoho) přestat mysletJak na něco (nebo na někoho) přestat myslet
Jak poznat psychopataJak poznat psychopata
Jak si najít přítelkyniJak si najít přítelkyni
Jak dát dívce najevo, že vám na ní záležíJak dát dívce najevo, že vám na ní záleží
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 19 462 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 19 462 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama