Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Muži ve znamení panny jsou často nesmělí a není snadné je poznat, ale jsou skvělými partner i kamarády – jejich perfekcionismus z nich dělá velmi pozorné milence. Našla jste si muže v tomto znamení? Není divu – jsou chytří, věrní a stojí nohama pevně na zemi. V tomto článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět, pokud chcete chodit s mužem narozeným mezi 23. srpnem a 22. září.

Část 1
Část 1 ze 3:
Základy vztahu

 1. 1
  Pokud se vám líbí muž ve znamení panny, nejprve se s ním spřátelte. Panny nejsou vášnivé a nehrnou se s novým člověkem do postele. Potřebují přesně vědět, co čeho jdou. Nenechají se strhnout lavinou romantiky. Musíte se s nimi tedy nejprve spřátelit. Ukažte svému muži, že za to stojíte a uvidíte, že ho začnete zajímat.
 2. 2
  Zajistěte, aby vás respektovat. Typický muž ve znamení panny chce ženu, která má úroveň. Mela by být chytrá, samostatná a na svůj věk velmi vyspělá. Měla by vědět, co chce, neměla by se zabývat drby a podobnými malichernostmi. Nesnažte se zajistit, aby po vás muž ve znamení panny toužil (tito muži vědí, že to není to nejdůležitější) – zajistěte, aby vás viděl jako osobu, která si zaslouží jeho úctu.
 3. 3
  Buďte přímá. Muži ve znamení panny nebývají zrovna přímí. Budete mu muset ne zrovna jemně naznačit, že se vám líbí. Je možné, že dokud si nebude jistý, že ho chcete, nebude projevovat žádný zájem. Nedivte se mu – nikdo nemá rád odmítnutí!
 4. 4
  Připravte se na dokonalost. Kdyby měl tento muž jen jedinou vlastnost, byl by to perfekcionismus. Všímá si všech detailů a očekává, že bude vše dokonalé. Jeho šatník je dokonale seřazen podle barvy, velikosti, data zakoupení a počtu vláken. Ihned pozná, že obraz na zdi nevisí dokonale rovně, nebo že mu v jídle chybí trocha koření. Tato vlastnost má své výhody i nevýhody – zaměřte se tedy raději na výhody.
 5. 5
  Připravte se na to, že musíte mít skvělé vychování. Pamatujete si, co jsme říkali o dokonalosti? Jak by věci mohly být dokonalé, když nebudou nejlepší? Panna očekává, že bude vše v pořádku. Nemusíte mít vše nejdražší (právě naopak – k tomu se dostaneme), ale musíte se umět chovat a mít určitou úroveň. Panna si může obléct jednoduché džíny a triko a vypadat v tom elegantně, protože se nad tím dobře zamyslel. Takto bude probíhat i váš vztah.
  Reklama

Část 2
Část 2 ze 3:
Vzájemná kompatibilita

 1. 1
  Nepřehánějte to s péčí o vzhled. Noste jednoduché oblečení, účesy, make-up i doplňky. Vyhýbejte se extravaganci – panny mají rády přirozenou krásu. Jejich praktická stránka se v tomto ohledu projevuje naprosto jasně. Nemají rádi nic umělého nebo vyumělkovaného.
  • Panna chce, aby byl jeho partner přirozený. Kdo by to také nechtěl? Panny sice mají rády hezké věci, ale značky pro ně nic neznamenají. Jednoduchost a elegance jsou pro ně důležitější, než vyumělkované drahé věci. Měla byste ho oslnit svojí krásou, ne třpytem svých náramků.
 2. 2
  Buďte čistá a pořádná. Snažte se věnovat zvýšenou pozornost hygieně a úpravě zevnějšku. Vaše tělo by mělo být za každých okolností čisté a upravené. Pokud panna ve vašem bytě uvidí hromady odpadků, už se tam nevrátí. Měla byste mít čisto a uklizeno v celém životě.
  • Když nebudete dokonale čistá, budete riskovat, že vám panna začne uklízet podlahu v ložnici, nebo vám navrhne, abyste zkusila nové mýdlo, které vás zbaví zápachu. Začne vám vyhazovat prošlé věci z lednice atd. Těmto situacím byste se měla vyhýbat jako čert kříži!
 3. 3
  Nebuďte extravagantní a rozhazovačná. A jsme zpět u praktičnosti. Panny přesně vědí, co potřebují a co už nepotřebují. Tak jako se nezabývají přehnanými projevy lásky, se ani sami nevytahují a nechovají se extravagantně. Chtějí, aby byla jejich partnerka podobně založená. Nechce, aby byly věci zbytečně složité a komplikované. Musel by si s tím dělat starosti a to je pro něj nepřijatelné.
 4. 4
  Buďte stabilní. Panny jsou znamením země a očekávají, že i jejich partnerka bude stabilní. Pokud jste vznětlivá a výbušná, nebo náladová, neuděláte na něj dobrý dojem. Chce přece, aby v jeho životě bylo vše jednoduché. Drama v jeho světě nemá místo. Emoce jsou ve správných dávkách v pořádku, ale drby a dramatické scény ne.
 5. 5
  Připravte se na to, že se vás partner bude snažit potěšit. Neměla byste od vztahu s pannou očekávat žádná velká teatrální gesta, ale připravte se na to, že se partner bude snažit udělat vše pro to, abyste byla šťastná. Když nebudete spokojená, nebude spokojený ani on. Když mu dáte nějaký úkol, splní ho na sto deset procent. Takového muže by chtěla každá žena!
  Reklama

Část 3
Část 3 ze 3:
Jak zajistit, aby vztah s pannou vydržel

 1. 1
  Panna je znamením země. Panna (a býk a kozoroh) jsou zemská znamení. Znamená to, že jsou velmi stabilní a odolní vůči změnám – stejně jako Země! Mají pevné zásady a vědí, co chtějí a co potřebují. Většinou jim trvá, než někomu začnou důvěřovat, ale když se jim to povede, jejich důvěra přetrvá.
  • Panna je proměnlivé znamení, takže tyto charakteristiky nesedí na všechny panny. Pokud si svého muže ovšem chcete zařadit do jediné kategorie, lze říct, že jde o solidní lidi – stojí nohama pevně na zemi, mají základy, na kterých stavějí vše ve svém životě (myšlenky nebo plány) a nejlépe se jim daří, když je jejich život v rovnováze.
 2. 2
  Je možné, že budete muset muže ve znamení panny utěšovat. Panny jsou často zahlceny vlastními myšlenkami a někdy se může stát, že začnou ztrácet kontaktu s realitou a podvědomě tíhnou k nejistotám. Když se jejich nejistota projeví, je nutné je ujistit, že je vše v pořádku. Když se k vám panna bude chovat rezervovaně, dejte mu najevo, že to není nutné (nemusíte mu to sdělovat nutně slovy). Chovejte se k němu mile – možná přesně toto potřebuje.
  • ! Přijměte to a važte si toho. Místo abyste si přála, aby byl váš partner otevřenější a sebejistější, uvědomte si, že díky této vlastnosti je také klidný, skromný, loajální a nechová se egoisticky, tak jako znamení, které mu na zvěrokruhu předchází – Lev. Tyto občasné záchvaty nejistoty mohou být dokonce úlevou!
 3. 3
  Neberte ho jako všeználka. Protože si panny všímají všech detailů, mnoho lidí si o nich myslí, že dle svého názoru vědí všechno. Panna se jen letmo podívá na vaše grafy a hned vám řekne, že jste o 1% vedle. Nikdo jiný si toho nevšimne, ale on vás na to i upozorní. Ze začátku to možná nebude příjemné, ale uvědomte si, že jde o jeho vlastnost zajistit, aby bylo vše co nejlepší. A proč by nemělo být?
  • Na panně je dobré to, že pokud jste také chytrá a máte přehled, nebude s tím mít problém. Je otevřený debatám a rád se baví o věcech, které zná a které prožil. Až vás tedy váš muž ve znamení panny příště opraví, neváhejte mu říct: „Ne, řekla jsem to schválně,“ a vysvětlete mu proč.
 4. 4
  Pochopte jeho váhavost. Jak jsme již uvedli, panny na nic nespěchají – ani ve vztazích, ani při tvoření názoru a rozhodování. Musí mít vše naplánované, jinak by přece vše nemohlo být dokonalé! Když vám tedy nebude vyznávat lásku dostatečně brzy, nemusíte z toho mít špatný pocit. Uvědomte si, že potřebuje více času a dopřejte mu ho.
  • Váš vztah možná bude začínat velmi pomalu. Nic si z toho nedělejte, takto to s pannami chodí. Neznamená to nedostatek vášně, ani nic negativního. Když budete trpělivá, panna se vám nakonec otevře. Na dobré věci se vyplatí čekat!
 5. 5
  Uvědomte si, že panna je spíše praktická, než poetická. Co se týče romantických gest, muž ve znamení panny o vás pravděpodobně nebude psát básně ani písně – není to užitečné. Proč by měl něčím takovým marnit čas? Vždy vám ale nabídne svůj kabát, když venku bude zima, bude vám otvírat dveře a bude vám nosit dárky k výročí a narozeninám, protože tyto věci pro něj mají skutečný smysl. Na těchto věcech ve skutečnosti záleží nejvíce.
  Reklama

Tipy

 • Panny nemají rády, když si lidé na něco hrají. Tato vlastnost ovšem vadí naprosté většině lidí.
 • Než si pozvete muže ve znamení panny domů, důkladně ukliďte. Panny nenávidí nepořádek a špínu.
 • Dávejte si pozor na slušné vychování, zejména na etiketu stolování.
 • Dávejte si pozor na jazyk! Muže ve znamení panny neslušnými výrazy znechutíte a nikdy je nebude tolerovat.
 • Jděte s mužem ve znamení panny tančit. Bude moci zapomenout na své myšlenky a užít si trochu zábavy.
 • Panny jsou největšími perfekcionisty z celého zvěrokruhu. Pokud sama nemáte sklony k perfekcionismu, neměla byste chodit s mužem ve znamení panny.
Reklama

Varování

 • Stejně jako ženy ve znamení panny i muži ve znamení panny netolerují sobecké a drzé lidi.
 • Stejně jako štíři jsou panny extrémně tajnůstkářské, žárlivé a někdy i výbušné.
 • Muži ve znamení panny mohou být velmi kritičtí a vyhranění. Pokud trpíte nejistotami, nezapomínejte na to!
Reklama

Související články

Jak někomu udělat cucflekJak někomu udělat cucflek
Jak zařídit, aby vás postrádalJak zařídit, aby vás postrádal
Jak na francouzské líbání
Jak poznat, zda o vás má dívka zájemJak poznat, zda o vás má dívka zájem
Jak přestat milovat někoho, kdo vás nemilujeJak přestat milovat někoho, kdo vás nemiluje
Jak zajistit, aby se do vás muž zamilovalJak zajistit, aby se do vás muž zamiloval
Jak poznat, že někoho milujeteJak poznat, že někoho milujete
Jak se komukoliv pomstítJak se komukoliv pomstít
Jak se naučit skvěle líbatJak se naučit skvěle líbat
Jak rozpoznat flirtovací signály u ženJak rozpoznat flirtovací signály u žen
Jak na něco (nebo na někoho) přestat mysletJak na něco (nebo na někoho) přestat myslet
Jak poznat psychopataJak poznat psychopata
Jak si najít přítelkyniJak si najít přítelkyni
Jak dát dívce najevo, že vám na ní záležíJak dát dívce najevo, že vám na ní záleží
Reklama

O tomto wikiHow

Stina Garbis
Spoluautorem článku je :
Duševní astrolog
Spoluautorem tohoto článku je Stina Garbis, jeden z našich spoluautorů. Spoluautoři článků na wikiHow úzce spolupracují s našimi editory, aby se docílilo toho, že obsah našich článků je maximálně přesný a srozumitelný. Tento článek byl zobrazen 41 613 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 41 613 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama