Začala jste chodit se skvělým klukem, ale nevíte, jak mu dát najevo, že se s ním chcete líbat? Přečtěte si tento článek a zjistíte jak na to.

Část 1 ze 3:
Navoďte náladu

 1. 1
  Vyčistěte si zuby i jazyk. Je také dobré použít ústní nit. Není nic horšího, než líbání s někým, komu páchne z úst nebo s někým, kdo má stále v puse zbytky od oběda.
 2. 2
  Buďte spolu sami. Možná vás váš přítel chce políbit, ale stydí se to udělat před ostatními lidmi. Nejlepší tedy bude, když spolu budete o samotě. Pokud jste například s kamarády na večírku, najděte si výmluvu, abyste si ho mohla odvést někam do soukromí. Vezměte ho za ruku a řekněte mu, že s ním chcete mluvit, nebo mu jen řekněte, aby šel za vámi – je to přece váš přítel.
  • Buďte stále blízko. Pokud nejste tak blízko, abyste se mohli začít líbat, snažte se dostat se k němu ještě blíž.
 3. 3
  Dělejte něco romantického. Nemusíte připravovat noční piknik za světla svíček, ale romantické prostředí vám pomůže. Dělejte cokoli, co zahrnuje tělesný kontakt. Nejlepší bude, když se vám podaří partnera trochu vzrušit.
  • Pozvěte partnera k sobě na sledování filmu. Posaďte ho na gauč a na chvíli odejděte, aby se usadil jako první. Až se vrátíte, sedněte si hned vedle něho a nedejte mu šanci, aby z toho vycouval. Jistě si položí ruku kolem vás a za chvíli se začnete líbat.
  • Udělejte si romantický piknik. Když spolu budete jíst v přírodě, sblížíte se a může to skončit polibkem nad nějakým dobrým jídlem. Dívejte se partnerovi střídavě do očí a na rty. Můžete ho i zkusit krmit jídlem. Přitom se ho jemně dotýkejte na rtech.
 4. 4
  Vymyslete si chytré lsti, abyste se k němu dostala blíž. Pokud je váš kluk stydlivý, pravděpodobně se také snaží dostat k vám blíž. Dejte mu tedy nějaký důvod. Vymyslete si nějakou výmluvu, proč byste u sebe měli být blíž. Až se k vám nakloní, podívejte se mu do očí a snažte se mu pohledem sdělit, že se chcete líbat. Možná takovou lstí dosáhnete toho, že se konečně odhodlá vás políbit.[1]
  • Řekněte partnerovi, že se chcete podívat na jeho oči, nebo že mu něco spadlo do oka. Můžete také předstírat, že má něco na tváři a „otřít“ mu to rukou.
  Reklama

Část 2 ze 3:
Vysílejte fyzické signály

 1. 1
  Prolomte dotekovou bariéru. Dotkněte se ho na ruce nebo mu položte ruku na koleno. Když takto prolomíte ledy, nebude se váš partner bát vás políbit.[2]
  • Nepřestávejte s doteky ani potom. Když vás partner rozesměje, sáhnete mu na rameno. Při chůzi se ho chytněte za ruce a uvidíte, že si na to za chvíli zvykne a bude to dělat taky.
 2. 2
  Mazlete se. Mazlením dáte partnerovi najevo, že se ho ráda dotýkáte a cítíte se s ním dobře. Je to jeden z nejvýraznějších signálů a také často vede přímo k líbání.
  • Při mazlení se lehce nakloňte k jeho rameni. Propleťte si prsty a dejte hlavu co nejblíže k jeho. Všechny tyto signály partnerovi řeknou: „Je mi s tebou dobře, chci abys měl políbil!“
 3. 3
  Naučte se špulit rty. Snažte se přitáhnout partnerovu pozornost k vašim rtům. Dělejte cokoli, co ho přiměje dívat se na ně a povzbudí ho k polibku. Můžete si rty například olíznout nebo se do nich jemně kousnout.[3]
  • Naneste si na rty balzám a udělejte to tak, aby to partner viděl. Nezapomeňte ale na to, že některé balzámy lepí a nechutnají zrovna příjemně. V takovém případě by vám to při líbání nepomohlo.
  • Pokud je vedro, přejíždějte si po rtech kostkou ledu. Je to velmi svůdné a také díky tomu získáte svěží a lesklé rty.
  • Pokud zrovna něco jíte, můžete si olizovat rty. Zmrzlina, ovoce nebo jiné jídlo, které teče a kape, je na to nejlepší. Lehce si potřísněte rty a potom si je olízněte. Dejte ale pozor, abyste nepůsobila příliš lacině.
 4. 4
  Flirtujte očima. Oční kontakt je důležitou součástí svádění. Zadívejte se partnerovi do očí a mile se usmějte. Usmívejte se i očima. Dívejte se mu střídavě do očí a na rty a snažte se mu dát najevo, že se chcete líbat.
  • Existuje i další způsob, jak flirtovat očima: když se na sebe zblízka díváte, na moment se partnerovi podívejte do očí a potom uhněte pohledem. Podívejte se na chvíli dolů a potom se zase podívejte na partnera.
 5. 5
  Při loučení vysílejte jasné signály. Pokud chcete, aby vás partner políbil na rozloučenou, je důležité mu to dát najevo. Při loučení ho obejměte a dejte mu pusu na tvář. Potom se mu zadívejte do očí a počkejte. I kdyby vás hned potom nepolíbil, bude alespoň vědět, že jste na to připravená a ráda se ho dotýkáte.
  • Při objímání si položte hlavu na jeho hruď, abyste u sebe byli blíž. Je dobré použít nějaký neodolatelný parfém – opojné vůni váš partner neodolá!
  Reklama

Část 3 ze 3:
Jak si říct o polibek

 1. 1
  Flirtujte slovně. Jen proto že s partnerem již chodíte spolu nemusíte přestat flirtovat. Flirtování zajistí, že se ve vztahu nebudete nudit a partner bude vědět, že vás stále přitahuje. Škádlete se a hrajte si spolu. Můžete se ho klidně i žertovně zeptat, proč vás ještě nepolíbil.
  • Posílejte partnerovi žhavé zprávy. Flirtující a zábavné zprávy jsou skvělým způsobem, jak partnera potěšit i když nejste zrovna spolu. Neměla byste ho ale zahrnout zprávami a telefonáty, to by ho jistě odradilo.
 2. 2
  Zajistěte, aby se partner cítil sebevědomě. Muži jsou rádi nebojácnými ochránci svých žen, takže byste svému partnerovi tento pocit měla dopřát. I když nepotřebujete otevřít sklenici s okurky, požádejte ho o to – bude si připadat silně a užitečně. Pochvalte mu svaly a možná se konečně odhodlá k polibku.
 3. 3
  Nechoďte kolem horké kaše a požádejte ho rovnou. Když budete upřímná a řeknete klukovi narovinu, že se s ním chcete líbat, ukážete tím, že máte sebevědomí a to je pro muže přitažlivé. Nevýhodou je to, že existuje možnost, že vás odmítne. Možná na to ještě nebude připravený, nebo se mu nelíbíte tak moc, jako on vám. V každém případě ale budete hned vědět, na čem jste. [4]
  • Můžete si o polibek říct i svůdně. Při objetí na rozloučenou se k němu nakloňte a zašeptejte mu do ucha „líbej mě“ nebo „chci tě políbit“. Je více než pravděpodobné, že mu tato slova dodají odvahu a on vás konečně políbí.
  Reklama

Tipy

 • Nenuťte ho! Nikomu se nelíbí, když ho někdo nutí do líbání.
 • Nakonec partnera pevně obejměte a usmějte se na něho, aby viděl, že se vám líbání s ním líbilo. Dodá mu to sebevědomí.
 • Nemusíte se po polibku cítit trapně, vždy se partnerovi dívejte do očí a usmívejte se.
 • Snažte se nepůsobit nervózně, tím byste znervóznila i svého partnera.
 • Pokud se líbáte s klukem, o kterém se ví, že umí dobře líbat, nemusíte si s tím dělat starosti. Ukáže vám jak na to a jistě se toho od něho spoustu naučíte.
 • Pokud jste s partnerem doma, dejte pozor na to, aby vás nerušili sourozenci ani rodiče. Mohlo by to partnera odradit od líbání.
 • Pokud jde všechno dobře, projeďte partnerovi rukama vlasy. Je to skvělá flirtovací technika a partnerovi díky tomu dáte najevo, že se vám líbí.
 • Pokud se vám první polibek nepovede podle plánu, nedělejte si s tím starosti. Někteří kluci jsou stydlivější a chvíli jim trvá, než se uvolní.
 • Když selže všechno ostatní, udělejte první krok. Alespoň tak zjistíte, na čem jste. Je možné, že vám za to váš partner bude vděčný.

Reklama

Související články

Jak si psát s klukem, který se vám líbí
Jak si psát s dívkou, která se vám líbí
Jak líbat
Jak si vydělat peníze (pro teenagery)
Jak bezbolestně přijít o panenství
Jak být hezká
Jak poznat, jestli se líbíte muži
Jak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbí
Jak na první polibek s klukem
Jak si vést deník
Jak projít neohlášeným testem na drogy
Jak se zeptat dívky, jestli s vámi chce chodit
Jak na to, aby se do tebe kluk zamiloval (Pro dívky 10 12 let)
Jak se rychle zbavit cystického akné
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 170 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 20 906 krát
Kategorie: Mládí
Stránka byla zobrazena 20 906 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama