Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Začala jste chodit se skvělým klukem, ale nevíte, jak mu dát najevo, že se s ním chcete líbat? Přečtěte si tento článek a zjistíte jak na to.

Část 1
Část 1 ze 3:

Navoďte náladu

 1. 1
  Vyčistěte si zuby i jazyk. Je také dobré použít ústní nit. Není nic horšího, než líbání s někým, komu páchne z úst nebo s někým, kdo má stále v puse zbytky od oběda.
 2. 2
  Buďte spolu sami. Možná vás váš přítel chce políbit, ale stydí se to udělat před ostatními lidmi. Nejlepší tedy bude, když spolu budete o samotě. Pokud jste například s kamarády na večírku, najděte si výmluvu, abyste si ho mohla odvést někam do soukromí. Vezměte ho za ruku a řekněte mu, že s ním chcete mluvit, nebo mu jen řekněte, aby šel za vámi – je to přece váš přítel.
  • Buďte stále blízko. Pokud nejste tak blízko, abyste se mohli začít líbat, snažte se dostat se k němu ještě blíž.
 3. 3
  Dělejte něco romantického. Nemusíte připravovat noční piknik za světla svíček, ale romantické prostředí vám pomůže. Dělejte cokoli, co zahrnuje tělesný kontakt. Nejlepší bude, když se vám podaří partnera trochu vzrušit.
  • Pozvěte partnera k sobě na sledování filmu. Posaďte ho na gauč a na chvíli odejděte, aby se usadil jako první. Až se vrátíte, sedněte si hned vedle něho a nedejte mu šanci, aby z toho vycouval. Jistě si položí ruku kolem vás a za chvíli se začnete líbat.
  • Udělejte si romantický piknik. Když spolu budete jíst v přírodě, sblížíte se a může to skončit polibkem nad nějakým dobrým jídlem. Dívejte se partnerovi střídavě do očí a na rty. Můžete ho i zkusit krmit jídlem. Přitom se ho jemně dotýkejte na rtech.
 4. 4
  Vymyslete si chytré lsti, abyste se k němu dostala blíž. Pokud je váš kluk stydlivý, pravděpodobně se také snaží dostat k vám blíž. Dejte mu tedy nějaký důvod. Vymyslete si nějakou výmluvu, proč byste u sebe měli být blíž. Až se k vám nakloní, podívejte se mu do očí a snažte se mu pohledem sdělit, že se chcete líbat. Možná takovou lstí dosáhnete toho, že se konečně odhodlá vás políbit.[1]
  • Řekněte partnerovi, že se chcete podívat na jeho oči, nebo že mu něco spadlo do oka. Můžete také předstírat, že má něco na tváři a „otřít“ mu to rukou.
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 3:

Vysílejte fyzické signály

 1. 1
  Prolomte dotekovou bariéru. Dotkněte se ho na ruce nebo mu položte ruku na koleno. Když takto prolomíte ledy, nebude se váš partner bát vás políbit.[2]
  • Nepřestávejte s doteky ani potom. Když vás partner rozesměje, sáhnete mu na rameno. Při chůzi se ho chytněte za ruce a uvidíte, že si na to za chvíli zvykne a bude to dělat taky.
 2. 2
  Mazlete se. Mazlením dáte partnerovi najevo, že se ho ráda dotýkáte a cítíte se s ním dobře. Je to jeden z nejvýraznějších signálů a také často vede přímo k líbání.
  • Při mazlení se lehce nakloňte k jeho rameni. Propleťte si prsty a dejte hlavu co nejblíže k jeho. Všechny tyto signály partnerovi řeknou: „Je mi s tebou dobře, chci abys měl políbil!“
 3. 3
  Naučte se špulit rty. Snažte se přitáhnout partnerovu pozornost k vašim rtům. Dělejte cokoli, co ho přiměje dívat se na ně a povzbudí ho k polibku. Můžete si rty například olíznout nebo se do nich jemně kousnout.[3]
  • Naneste si na rty balzám a udělejte to tak, aby to partner viděl. Nezapomeňte ale na to, že některé balzámy lepí a nechutnají zrovna příjemně. V takovém případě by vám to při líbání nepomohlo.
  • Pokud je vedro, přejíždějte si po rtech kostkou ledu. Je to velmi svůdné a také díky tomu získáte svěží a lesklé rty.
  • Pokud zrovna něco jíte, můžete si olizovat rty. Zmrzlina, ovoce nebo jiné jídlo, které teče a kape, je na to nejlepší. Lehce si potřísněte rty a potom si je olízněte. Dejte ale pozor, abyste nepůsobila příliš lacině.
 4. 4
  Flirtujte očima. Oční kontakt je důležitou součástí svádění. Zadívejte se partnerovi do očí a mile se usmějte. Usmívejte se i očima. Dívejte se mu střídavě do očí a na rty a snažte se mu dát najevo, že se chcete líbat.
  • Existuje i další způsob, jak flirtovat očima: když se na sebe zblízka díváte, na moment se partnerovi podívejte do očí a potom uhněte pohledem. Podívejte se na chvíli dolů a potom se zase podívejte na partnera.
 5. 5
  Při loučení vysílejte jasné signály. Pokud chcete, aby vás partner políbil na rozloučenou, je důležité mu to dát najevo. Při loučení ho obejměte a dejte mu pusu na tvář. Potom se mu zadívejte do očí a počkejte. I kdyby vás hned potom nepolíbil, bude alespoň vědět, že jste na to připravená a ráda se ho dotýkáte.
  • Při objímání si položte hlavu na jeho hruď, abyste u sebe byli blíž. Je dobré použít nějaký neodolatelný parfém – opojné vůni váš partner neodolá!
  Reklama
Část 3
Část 3 ze 3:

Jak si říct o polibek

 1. 1
  Flirtujte slovně. Jen proto že s partnerem již chodíte spolu nemusíte přestat flirtovat. Flirtování zajistí, že se ve vztahu nebudete nudit a partner bude vědět, že vás stále přitahuje. Škádlete se a hrajte si spolu. Můžete se ho klidně i žertovně zeptat, proč vás ještě nepolíbil.
  • Posílejte partnerovi žhavé zprávy. Flirtující a zábavné zprávy jsou skvělým způsobem, jak partnera potěšit i když nejste zrovna spolu. Neměla byste ho ale zahrnout zprávami a telefonáty, to by ho jistě odradilo.
 2. 2
  Zajistěte, aby se partner cítil sebevědomě. Muži jsou rádi nebojácnými ochránci svých žen, takže byste svému partnerovi tento pocit měla dopřát. I když nepotřebujete otevřít sklenici s okurky, požádejte ho o to – bude si připadat silně a užitečně. Pochvalte mu svaly a možná se konečně odhodlá k polibku.
 3. 3
  Nechoďte kolem horké kaše a požádejte ho rovnou. Když budete upřímná a řeknete klukovi narovinu, že se s ním chcete líbat, ukážete tím, že máte sebevědomí a to je pro muže přitažlivé. Nevýhodou je to, že existuje možnost, že vás odmítne. Možná na to ještě nebude připravený, nebo se mu nelíbíte tak moc, jako on vám. V každém případě ale budete hned vědět, na čem jste. [4]
  • Můžete si o polibek říct i svůdně. Při objetí na rozloučenou se k němu nakloňte a zašeptejte mu do ucha „líbej mě“ nebo „chci tě políbit“. Je více než pravděpodobné, že mu tato slova dodají odvahu a on vás konečně políbí.
  Reklama

Tipy

 • Nenuťte ho! Nikomu se nelíbí, když ho někdo nutí do líbání.
 • Nakonec partnera pevně obejměte a usmějte se na něho, aby viděl, že se vám líbání s ním líbilo. Dodá mu to sebevědomí.
 • Nemusíte se po polibku cítit trapně, vždy se partnerovi dívejte do očí a usmívejte se.
 • Snažte se nepůsobit nervózně, tím byste znervóznila i svého partnera.
 • Pokud se líbáte s klukem, o kterém se ví, že umí dobře líbat, nemusíte si s tím dělat starosti. Ukáže vám jak na to a jistě se toho od něho spoustu naučíte.
 • Pokud jste s partnerem doma, dejte pozor na to, aby vás nerušili sourozenci ani rodiče. Mohlo by to partnera odradit od líbání.
 • Pokud jde všechno dobře, projeďte partnerovi rukama vlasy. Je to skvělá flirtovací technika a partnerovi díky tomu dáte najevo, že se vám líbí.
 • Pokud se vám první polibek nepovede podle plánu, nedělejte si s tím starosti. Někteří kluci jsou stydlivější a chvíli jim trvá, než se uvolní.
 • Když selže všechno ostatní, udělejte první krok. Alespoň tak zjistíte, na čem jste. Je možné, že vám za to váš partner bude vděčný.
Reklama

Související články

Jak si psát s klukem, který se vám líbíJak si psát s klukem, který se vám líbí
Jak si psát s dívkou, která se vám líbíJak si psát s dívkou, která se vám líbí
Jak poznat, jestli se líbíte mužiJak poznat, jestli se líbíte muži
Jak líbatJak líbat
Jak na první polibek s klukemJak na první polibek s klukem
Jak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbíJak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbí
Jak si vydělat peníze (pro teenagery)Jak si vydělat peníze (pro teenagery)
Jak projít neohlášeným testem na drogyJak projít neohlášeným testem na drogy
Jak bezbolestně přijít o panenstvíJak bezbolestně přijít o panenství
Jak na to, aby se do tebe kluk zamiloval (Pro dívky 10  12 let)Jak na to, aby se do tebe kluk zamiloval (Pro dívky 10 12 let)
Jak dát muži najevo, že se vám líbíJak dát muži najevo, že se vám líbí
Jak být hezkáJak být hezká
Jak se zeptat dívky, jestli s vámi chce choditJak se zeptat dívky, jestli s vámi chce chodit
Jak pozvat muže na randeJak pozvat muže na rande
Reklama

O tomto wikiHow

Eddy Baller
Spoluautorem článku je :
Kouč v oblasti seznamování
Tento článek spoluautorem článku je Eddy Baller. Eddy Baller je seznamovací trenér žijící ve Vancouveru v Britské Kolumbii v Kanadě. Od roku 2011 se Eddy specializuje na budování důvěry, pokročilé sociální dovednosti a vztahy. Provozuje vlastní seznamovací poradenskou a koučovací službu s názvem Conquer and Win, což je jediný BBB akreditovaný seznamovací koučink ve Vancouveru. Conquer and Win pomáhá lidem po celém světě mít láskou naplněné životy, které si zaslouží. Jeho práce byla mimo jiné uvedena v The Art of Manliness, LifeHack a POF. Tento článek byl zobrazen 27 045 krát
Kategorie: Mládí
Stránka byla zobrazena 27 045 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama