Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Facebook je zábava, ale možná máte pocit, že je čas na přestávku. Kontrolování novinek každých 20 minut může začít být únavné! Deaktivování vašeho účtu skryje váš profil před zbytkem Facebooku, ale uchová vaše informace pro případ, že někdy budete cítit, že se chcete vrátit. Držte se tohoto průvodce pro rychlou deaktivaci vašeho účtu a získání vašeho volného času zpět.

Postup

 1. 1
  Přihlaste se na Facebook. V pravém horním rohu vaší hlavní stránky klikněte na ikonu nástrojů. Vyberte z menu, které se objeví, Nastavení účtu. Na stránce Nastavení účtu vyberte z menu nalevo Bezpečnost. Sjeďte dolů na stránku a klikněte na odkaz "Deaktivovat účet."
  • Na mobilních zařízeních klikněte na tlačítko Menu a sjeďte dolů na Nastavení účtu. V menu Nastavení účtu zvolte Obecné a ťukněte na tlačítko Deaktivovat.
 2. 2
  Zvolte důvod deaktivace. Facebook nerad vidí zákazníky odcházet, takže chtějí vědět, proč odcházíte. Také vám jako způsob přimět vás zůstat ukáží náhodné přátelé z vašeho seznamu přátel.
  • Musíte zvolit důvod pro deaktivování vašeho účtu. Pokud nechcete poskytovat důvod klikněte na možnost Jiné.

  • Pokud chcete dát Facebooku detailní popis proč odcházíte, vyplňte textové pole “Prosím upřesněte”. Toto je dobrovolné.

 3. 3
  Rozhodněte se, jestli se chcete odhlásit z emailů od Facebooku. Zatímco je váš účet deaktivovaný, přátelé vás stále můžou označovat na příspěvcích a fotografiích a zvát vás na události. Pokud nechcete dostávat upozornění, když se to stane, zaškrtněte políčko “Odhlásit odběr mailů z Facebooku ”. Stále je možné vás označit, jen o tom nebudete dostávat žádná upozornění.
 4. 4
  Pro deaktivaci vašeho účtu stiskněte Potvrdit. Váš účet bude skryt před ostatními uživateli Facebooku, ale stále bude uchovát v systému pro případ, že se vrátíte.
  • K opětovné aktivaci vašeho účtu se jednoduše přihlaste zpět na Facebook jako obvykle.

  • Deaktivování není to samé jako zrušení vašeho účtu; vaše data a informace budou stále uloženy na Facebooku a lidé vás budou stále moci označovat. Pro zrušení vašeho účtu si najděte návod jak trvale zrušit účet na Facebooku.
  Reklama

Tipy

 • Když deaktivujete Facebook, budou všechny informace na vašem profilu uloženy pro případ, že si budete přát vrátit se.
 • Můžete váš účet také deaktivovat na vašem iPhonu prostřednictvím aplikace Facebook.
 • Deaktivování účtu je odlišné od trvalého zrušení účtu. Pro zrušení účtu mustí hledat možnost zrušení na help centru stránky a napsat "zrušit účet." Pokud účet zrušíte, Facebook počká 14 dní než váš profil trvale odstraní.
Reklama

Varování

 • Když deaktivujete Facebook, vaše příspěvky na zdi přátel zůstanou. Nicméně vaše jméno se v textu zobrazí bez možnosti na něj kliknout. Fotografie, aktualizace stavu a další informace spojené s vaší stránkou budou staženy a uživatelský účet bude odejmut.
 • I když deaktivujete svůj účet aplikace nebo stránky třetích subjektů moou být schopny aktivovat vaše informace. Například, pokud jste na Facebooku uvedli informace o vaší kreditní kartě, abyste si mohli koupit virtuální dárky nebo provést jiné nákupy, tuto informaci si stránka ponechá. Jediný způsob, jak tyto informace trvale odstranit je zrušit váš účet.
Reklama

Související články

Jak zjistit, zda si vás někdo zablokoval na FacebookuJak zjistit, zda si vás někdo zablokoval na Facebooku
Jak zjistit, kdo si zobrazuje váš profil na FacebookuJak zjistit, kdo si zobrazuje váš profil na Facebooku
Jak zjistit, s kým jste na Facebooku nejvíce propojeníJak zjistit, s kým jste na Facebooku nejvíce propojení
Jak někoho odblokovat na FacebookuJak někoho odblokovat na Facebooku
Jak odhalit falešný facebookový účetJak odhalit falešný facebookový účet
Jak vytvořit nový účet na FacebookuJak vytvořit nový účet na Facebooku
Jak odstranit fotky z FacebookuJak odstranit fotky z Facebooku
Jak sdílet na FacebookuJak sdílet na Facebooku
Jak najít přátele na FacebookuJak najít přátele na Facebooku
Jak si změnit jméno na FacebookuJak si změnit jméno na Facebooku
Jak si vytvořit účet na FacebookuJak si vytvořit účet na Facebooku
Jak si změnit rodinný stav na FacebookuJak si změnit rodinný stav na Facebooku
si přidat přátele na Facebookusi přidat přátele na Facebooku
Jak se odznačit na FacebookuJak se odznačit na Facebooku
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 6 241 krát
Kategorie: Facebook
Stránka byla zobrazena 6 241 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama