Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Jste připraveni líbat - nebo dostat polibek? Existuje někdo, koho toužíte políbit? Pokud jste se ještě nikdy nelíbali, možná z toho máte obavy. Pro účely tohoto článku budeme předstírat, že jsme všichni heterosexuální, ale využijte naše tipy samozřejmě jak je vám libo!

Metoda 1 ze 2:
Dívky

 1. 1
  Buďte k zulíbání. Ne jen, že vám následující tipy dodají sebevědomí, až se budete k někomu chtít přitisknout svými rty, ale také budou vysílat jemné signály, že jste připravená se líbat.
  • Noste rtěnku nebo balzám na rty. Vyhněte se lepivým leskům.
  • Udržujte si svěží dech. Vezměte si raději mentolovou pastilku, než osvěžující žvýkačku, kterou budete muset později nějak vyplivnout.
  • Musíte hezky vonět. Než se setkáte se svým vyvoleným osprchujte se a použijte voňavé tělové mléko a pár kapek parfému.
 2. 2
  Nakloňte se a podívejte se mu do očí. Položte hlavu svému partnerovi na rameno, jako kdyby se vám chtělo spát. Podívejte se na něj - pokud uvolní paži a obejme vás, jděte do svého prvního polibku. Pokud neudělá nic, nebo pokud se jinak nezdá, že se na věc dívá stejně, jako vy, možná ještě není připraven. Takže se prozatím uvolněte a relaxujte.
 3. 3
  Naznačte, že se chcete líbat. Existuje několik možností, jak mu do hlavy zasadit touhu po polibku tak, aby si myslel, že na to přišel sám. Vyzkoušejte tyto:
  • Dívejte se na jeho rty. Sklopte oči a přivřete víčka, zadívejte se na jeho rty a pak se pomalu zadívejte zpátky na něj a obdarujte ho milým, hřejivým úsměvem.
  • Zvedněte paže a obtočte mu je kolem krku, nebo si pohrávejte s jeho vlasy a dotýkejte se jeho šíje. Tak mu dáte najevo, že jste připravena na sblížení a osobnější kontakt.
  • Pomalu přibližte svou tvář k jeho. Když se fyzicky přiblížíte dáte najevo, že jste připravená na něco víc.
 4. 4
  Zvažte možnost, vzít to do vlastních rukou. Někteří chlapci jsou zkrátka stydliví a i ti co nejsou mohli být vychováváni v tom, že se dívky nemohou dotýkat. Zkuste ho lehce políbit na tvář a ukázat mu tak, že jste na doteky připravena. Spousta chlapců se obává, aby nezašli dál, než dívka chce.
 5. 5
  Řekněte si o polibek. Ano ano, někteří lidé zkrátka jemné náznaky nechápou. Řekněme, že jste už zkusila naznačit mu, že jste připravená a vypadá to, že má zájem, ale zkrátka ho ne a ne přimět k tomu, aby vás políbil. Řekněte klidně něco jako "Neměli bychom se teď zkrátka líbat?" Pokud vás nepolíbí ani potom, nejspíš vás nepolíbí nikdy.
 6. 6
  Začněte zlehka. Nesnažte se hned během prvních pár polibků zapojit jazyk a zuby. Raději nechte rty lehce pootevřené a měkké a nemlaskejte.
  • Najděte si na internetu další tipy na líbání.
  Reklama

Metoda 2 ze 2:
Chlapci

 1. 1
  Věřte si. Máte na to! Takže se podle toho chovejte. Nehrbte se, nestyďte se před ní, neuhýbejte pohledem. Místo toho jí ukažte, že se cítíte dobře ve své kůži, že jste se sebou spokojen a že se s vámi může cítit spokojeně i ona. Dívejte se jí do očí, mluvte jasně a zřetelně a celkově se snažte vyzařovat sebevědomí.
 2. 2
  Udržujte si čistý vzhled, aby vás chtěla líbat. Když budete co nejpřitažlivější jak to půjde, nebudete muset vyvíjet ani polovinu úsilí, abyste dívku přiměl k polibku.
  • Oholte se. Nebo ne. Většina dívek dává přednost hladké tváři, ale některé mají naopak raději lehké strniště. Pokuste se ještě před prvním polibkem dozvědět, co má nejraději vaše dívka.
  • Mějte po ruce mentolové pastilky. Zobněte si, kdykoliv cítíte, že váš dech ztrácí svěžest.
  • Snažte se celkově vypadat upraveně a čistě. Osprchujte se, oblečte se do čistého a noste deodorant a kapku (opravdu jen trošku) kolínské.
 3. 3
  Respektujte její soukromí. Většina dívek se nechce líbat před ostatními lidmi, obzvlášť, pokud je to první polibek. Udělejte si na to ten správný čas. Soukromí je velmi důležité.
 4. 4
  Sledujte její signály. Pozorně se dívejte, protože některé signály mohou být matoucí - dovka s vámi může jednu chvíli flirtovat a druhou chvíli s vámi uraženě nemluvit. Mohou to být jen hry a škádlení, ale může být také sama zmatená.
  • Zeptejte se sám sebe na tyto otázky: Připadá vám, že čas, který s dívkou trávíte je příjemný a že jste si spolu blízcí? Flirtuje s vámi pomocí řeči těla? Olizuje si nápadně často rty, nebo se kouše do spodního rtu, když se na vás dívá? Pokud jste odpověděl ano a jste s tím spokojený, připravte se na polibek!
 5. 5
  Podívejte se jí do očí. Pokud váš pohled vydrží a nesnaží se uhýbat, pak je připravená. Nepřestávejte se jí dívat do očí, když s ní mluvíte, když mluví ona s vámi a dokonce i ve chvílích, kdy jste zticha.
 6. 6
  Prolomte bariéru doteku. Začněte malým fyzickým kontaktem, abyste jí naznačil, k čemu se chystáte a dal jí možnost vycouvat, pokud by jí to bylo nepříjemné. Vyzkoušejte následující, pokud si nejste jistý:
  • Dejte jí paži kolem ramen
  • Držte jí za ruku
  • Odhrňte jí vlasy z čela.
 7. 7
  Pomalu ji přitáhněte blíž. Vezměte ji okolo pasu jednou nebo oběma rukama a jemně si ji přiviňte blíž. Pokud má zájem, podvolí se a přitiskne se k vám blíž. Pokud cítíte, že se brání, přestaňte.
  • Nemačkejte ji vší silou k sobě a netlačte se k ní svou pánví.
  • Nezneužívejte první polibek jako výmluvu k tomu, abyste se po dívce sápal a snažil se ještě o víc. Buďte gentleman.
 8. 8
  Poprvé svou dívku polibte. Až bude blízko a vy si budete jistý, že se chce líbat, je na čase jít do toho!
  • Podívejte se jí do očí. Všimněte si, že to zmiňujeme dvakrát. Je to velmi důležité. Dáte jí tím najevo, že vidíte opravdu ji.
  • Zadívejte se na její rty. Ať se trefíte. Ujistěte se, že víte, co děláte.
  • Nahněte se k dívce a lehce se svými rty dotkněte jejích. Nedělejte si starosti s vytříbenou technikou nebo s tím, že pár prvních polibků bude velmi rychlých - s tím se vypořádáte později.
 9. 9
  Udělejte něco navíc, aby to byl opravdu úžasný, romantický a nezapomenutelný polibek. Vaše ústa by neměla být příliš otevřená ani zavřená a rty by neměly být ani napjaté ani příliš povolené. Uvolněte se. Nesnažte se polibek příliš protahovat (více než řekněme 20 vteřin) nebo příliš odbýt (3 vteřiny jsou málo) - přibližně 10 vteřin je úplně akorát. Velmi lehce se jí dotknout jazykem je hezké, pokud se tomu dívka nebrání, ale pozor aby to pořád bylo svůdné a ne dobyvačné.
 10. 10
  Něžně polibek ukončete. Nemluvte, dívku obejměte a první polibek zakončete nádhernou chvilkou blízkosti.
  Reklama

Tipy

 • Uvolněte se, polibek tak bude ještě lepší.
 • Myslete na to, že někteří lidé se zkrátka stydí líbat - což ale neznamená, že se s vámi líbat nechtějí. věnujte pozornost řeči těla. Pokud si myslíte, že partner tímhle druhem studu trpí, vyzkoušejte to a jednoduše ho polibte! Berte samozřejmě ohledy na jeho reakci. Pokud se odtáhne nebo dá jinak najevo, že o líbání nestojí, zachovejte se dospěle a nedělejte z toho tragédii. Můžete to přece vyzkoušet jindy.
 • Lidé říkají, že první polibek si člověk pamatuje navždy a že by měl proto být dokonalý a výjimečný. Zapomeňte na to. Pravda je, že většina prvních polibků je trochu neohrabaná a lidé jsou nervózní, a snadno dojde k nějaké trapné situaci, třeba druhému šlápnete na nohu. Není to žádné neštěstí, když se při prvním polibku něco pokazí. Užijte si to - ten druhý je ve stejné situaci a tak jako vy má obavy, aby všechno proběhlo správně a bez chyby. Až ta chvíle přijde, uvidíte, že tělo najede na jakéhosi autopilota a dopadne to dobře - vždyť je to úplně přirozená věc.
 • Nelamte si hlavu s detaily - jak moc zaklonit hlavu, kdy zavřít oči, jak dlouho se líbat atd. Každý má intuici a líbání je aktivita, kterou vede právě intuice. Žádné starosti.
 • Pokud jste si stoprocentně jistý, že se s vámi chce chlapec líbat - například se svěřil společnému kamarádovi - ale má obavy nebo je nervózní, nebojte se a ZEPTEJTE SE HO! Funguje to.
 • Dobrý trik jak dostat první polibek je zajít do kina. Jednoduché a přesto účinné. Při troše štěstí se budete držet za ruce a pak postupně stále přibližovat, až budete tak blízko, že to bude svádět k polibku. Protějšek ten signál pochopí a pokud ne, možná ještě není připravený/á.
 • Pokud vám nevadí dostat první polibek neosobní, zapojte se do hry "Na pravdu" nebo "Flaška". Mějte ale na paměti, že na vás může vyjít někdo, kdo se vám zrovna moc nelíbí (pokud nemáte kamaráda, který to šikovně zařídí tak, abyste se líbali se svým tajným idolem).

Reklama

Varování

 • Pozor na mononukleózu a opary. Nelíbejte se ani s nikým kdo má afty nebo nějaké jiné onemocnění v okolí úst a rtů.
Reklama

Související články

Jak si psát s klukem, který se vám líbíJak si psát s klukem, který se vám líbí
Jak si psát s dívkou, která se vám líbíJak si psát s dívkou, která se vám líbí
Jak si vydělat peníze (pro teenagery)Jak si vydělat peníze (pro teenagery)
Jak líbatJak líbat
Jak bezbolestně přijít o panenstvíJak bezbolestně přijít o panenství
Jak být hezkáJak být hezká
Jak poznat, jestli se líbíte mužiJak poznat, jestli se líbíte muži
Jak obejít věkové omezení na YouTube videíchJak obejít věkové omezení na YouTube videích
Jak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbíJak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbí
Jak na první polibek s klukemJak na první polibek s klukem
Jak na to, aby se do tebe kluk zamiloval (Pro dívky 10  12 let)Jak na to, aby se do tebe kluk zamiloval (Pro dívky 10 12 let)
Jak přesvědčit rodiče, aby vám koupili psaJak přesvědčit rodiče, aby vám koupili psa
Jak si vést deníkJak si vést deník
Jak projít neohlášeným testem na drogyJak projít neohlášeným testem na drogy
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 107 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 25 853 krát
Kategorie: Mládí
Stránka byla zobrazena 25 853 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama