Jak mít větší prsa díky přírodním prostředkům

V tomto článku:Dieta a cvičeníPřírodní doplňky stravyAntikoncepceNechejte to na příroděZkuste optické triky6 Reference

Pokud chcete získat větší prsa bez plastické chirurgie a dalších agresivních metod, nejste sama. Mnoho žen se dnes snaží pomocí přírodních metod dosáhnout většího poprsí. Výsledky sice nejsou tak markantní jako s implantáty, ale přesto existuje několik věcí, které byste rozhodně měla zkusit. V tomto článku je všechny najdete.

Část 1
Dieta a cvičení

 1. 1
  Přiberte. Prsa se skládají hlavně z tukových pojivových tkání. [1] Pokud jste velmi štíhlá, pomůže vám přibrat několik kilogramů tuku. Každé ženě se tuky ukládají jinak, takže tuto metodu zkoušejte pouze pokud se vám tuky ukládají do prsou a ne například do stehen nebo do břicha.
  • Je důležité jíst zdravě i když se snažíte přibrat. Jezte více bílkovin, zdravých tuků a komplexních cukrů a buďte stále aktivní.
 2. 2
  Pracujte na prsních svalech. Když si vypracujete prsní svaly, budete mít pevnější a lépe tvarovaná prsa. Je možné, že se i trochu zvětší.
  • Zvedejte činky. Lehněte si na záda, pokrčte kolena a položte si chodidla na zem. Do každé ruky si vezměte činku a pokrčte ruce do úhlu 90 stupňů. Pomocí svalů hrudníku zvedejte činky ke stropu a nahoře je spojujte k sobě. Dělejte 15 cviků v sérii po 3 sériích 3-5x týdně.
  • Dělejte kliky. Začněte ve výchozí pozici pro kliky, pokrčte paže a snižte se k zemi. Rukama se zase zvedněte zpět nahoru. Měla byste mít stále narovnaná záda a zvednuté boky, aby bylo tělo narovnané. Dělejte 15 cviků v sérii po 3 sériích 3-5x týdně.

Část 2
Přírodní doplňky stravy

 1. 1
  Zkuste bylinné potravinové doplňky. Po staletí se používaly bylinky pro zvětšení poprsí. Mnoho z těchto bylin obsahuje estrogen, což je přírodní hormon, který podporuje růst prsní tkáně.[2] Mezi tyto byliny patří pískavice, divoký yam a fenykl. Mnoho z potravinových doplňků pro zvětšení poprsí tyto byliny obsahuje. [3]
  • Nejprve se zeptejte svého lékaře, zda tyto doplňky můžete brát.

Část 3
Antikoncepce

 1. 1
  Můžete začít brát antikoncepci. Pokud jste dostatečně stará, jste sexuálně aktivní a chcete se vyhnout neplánovanému těhotenství, hormonální antikoncepce by mohla vyřešit vaše problémy. U většiny pilulek je vedlejším účinkem značné zvětšení prsou.
  • Nezapomeňte, že je všem ženám se prsa při braní antikoncepce zvětší. Proto na to nespoléhejte. Záleží vždy na vaší genetice a také na typu pilulek, jaké berete.
  • Pozor na potenciální škodlivé účinky antikoncepce, které zahrnují nevolnosti, změny nálad, bolesti hlavy, snížené libido, přibírání a neočekávané krváceni (neboli špinění). [4] Antikoncepci berte pouze pokud vám to skutečně stojí za to.

Část 4
Nechejte to na přírodě

 1. 1
  Mějte trpělivost. Většině žen rostou prsa ještě po dvacátém roku života. Pokud jste zatím ještě teenagerka, je pravděpodobné, že ještě nejste plně vyvinutá. Dejte tomu tedy čas a zkuste vydržet.
 2. 2
  Počkejte si na další menstruaci. Většina žen tvrdí, že v týdnu před menstruací mají velká prsa. Tyto výsledky sice nevydrží dlouho, ale mnoha ženám i krátkodobé zvětšení prsou dodá potřebné sebevědomí.
  • Až se příště bude blížit vaše menstruace, sledujte svá prsa a zjistěte, zda se vám také zvětšují.
 3. 3
  Otěhotněte. Jistě byste neměla chtít otěhotnět jen proto, aby se vám zvětšila prsa, ale větší prsa jsou nedílnou (i když dočasnou) součástí těhotenství. Způsobují je zvýšené hladiny estrogenu, progesteronu a jiné ukládání tuků v těle.[5][6]

Část 5
Zkuste optické triky

 1. 1
  Noste správnou velikost podprsenky. Když budete nosit příliš malou nebo velkou podprsenku, vaše prsa nevyniknou. Pokud máte pocit, že nemáte správnou velikost, nechejte si poradit od prodavačky v obchodě s prádlem.
 2. 2
  Kupte si kvalitní podprsenku s vycpávkami. Vycpané podprsenky vám dodají větší objem a vaše prsa s nimi budou mít hezčí tvar. Pokud máte pocit, že máte malá prsa, nenoste malé krajkové podprsenky a sportovní podprsenky (pokud zrovna necvičíte), protože ty většinou zplošťují hrudník.
  • I ženy s velkými prsy mají se špatnou podprsenkou prsa plochá a opticky menší.
 3. 3
  Vezměte si dvě podprsenky najednou. Tento trik často používají ženy, které chtějí vytvořit iluzi větších prsou. Budete potřebovat jednu normální podprsenku a jednu o číslo větší, kterou si oblečete přes tu první.

Varování

 • Hormonální antikoncepce vás neochrání před sexuálně přenosnými chorobami. Používejte kondomy i když berete antikoncepci, s výjimkou dlouhodobého monogamního vztahu s partnerem, který si nechal udělat testy.
 • Bylinky jsou sice přírodní, ale když to s nimi budete přehánět, mohli byste si ublížit. Než začnete brát nějaký doplněk, poraďte se raději s lékařem.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili.

Kategorie: Zdraví

V jiných jazycích:

English: Naturally Increase Breast Size, Italiano: Aumentare il Seno in Modo Naturale, Deutsch: Brust auf natürliche Art vergrößern, Português: Aumentar o Tamanho dos Seios Naturalmente, 中文: 用天然的方法丰胸, Français: augmenter la taille de sa poitrine de façon naturelle, Русский: естественно увеличить размер груди, Español: aumentar el tamaño del busto de manera natural, Bahasa Indonesia: Memperbesar Ukuran Payudara Secara Alami, 日本語: 自然な方法でバストアップする, Tiếng Việt: Tăng kích cỡ ngực một cách tự nhiên, العربية: زيادة حجم الثدي طبيعيا, Nederlands: De omvang van je borsten op natuurlijke wijze vergroten, हिन्दी: प्राकृतिक रूप से ब्रैस्ट का साइज़ बढायें, ไทย: เพิ่มขนาดหน้าอกด้วยวิธีธรรมชาติ, 한국어: 자연적으로 가슴 크기를 키우는 방법

Stránka byla zobrazena 9 156 krát.
Byl tento článek přesný?