Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Krátké kousnutí do něčích rtů může líbání učinit ještě více vzrušujícím, než už bylo, ale měli byste s tím také být opatrní. Pokud kousnete špatně, mohli byste partnera zranit a tak ho od líbání odradit. Tady je sepsáno, co byste měli dělat, chcete-li někoho kousnout sexy a vášnivě.

Část 1 ze 3:
Vytvoření nálady

 1. 1
  Zhodnoťte partnerovu náladu. Počkejte, než vám dá jasně najevo, že je připravený na trochu vášnivého muchlování. Pokud se vám zdá, že je partnerův přístup vůči vašemu postupování nejednoznačný, nebo jedná-li stydlivě, nejedná se o správný okamžik na to zkoušet něco odvážnějšího jako kousání do rtu. I nejjemnější kousnutí je přeci jen kousnutí.
  • U každé osoby budou signály rozdílné, ale obecně hledejte náznaky otevřenosti a touhy po intimnosti. Pokud se k vám partner tulí, dívá se vám hluboko do očí, nebo si svůdně olizuje rty, pravděpodobně se do toho můžete pustit.
 2. 2
  Uzavřete mezeru. Jakmile je jasné, že se do toho můžete pustit, zvyšte vzrušení tím, že zkrátíte fyzickou vzdálenost. Tato technika bude fungovat, jen pokud nejdřív vytvoříte vášnivé prostředí a to se vám nepodaří, budete-li od sebe na vzdálenost paže.
  • Aby to vyšlo, nemusíte být úplně propletení, ale měli byste se dotýkat na více místech než jen na rtech.
  • Také nezapomeňte, že se k partnerovi můžete přiblížit ještě víc i během toho, co líbání nabírá na intenzitě.
 3. 3
  Předkloňte se k polibku. Začátek líbání může být romantický nebo vášnivý, podle toho, jakou už jste vytvořili náladu. Obvykle je ale lepší začít jemněji a pak až se propracovat ke kousání.
 4. 4
  Přidejte na intenzitě. Líbání s partnerem se musí dostat na vysoce smyslnou úroveň. Důležité na tom je ale právě slovíčko “dostat”. Nejefektivnější polibek se stane vášnivým a erotickým postupně, místo toho, abyste to uspěchali.
  • Pokud to chcete opravdu protáhnout, začněte líbat se zavřenými ústy, předtím než je otevřete. Můžete se taky líbat francouzsky nebo můžete partnerovi žužlat spodní ret jako náznak toho, že by mohlo následovat kousnutí.

Část 2 ze 3:
Kousání do partnerových rtů

 1. 1
  Přejíždějte zuby partnerovi po rtech. Až budete připraveni začít s kousnutím, otevřete trochu rty a přejíždějte jemně partnerovi po spodním rtu. Zuby byste ale měli přejíždět jenom tak, abyste ještě nekousali.
  • Přejíždění zuby po rtech předznamenává samotné kousnutí. Pokud to váš partner nechce, tak to pro něj bude znamení, aby zabránil vašim snahám nebo se odtáhnul.
 2. 2
  Jemně zuby chyťte partnerův ret. Vezměte partnerův spodní ret mezi horní a spodní zuby. Použijte mírného tlaku, abyste ret chytili a jen trochu za něj zatáhněte.
  • Obvykle byste se měli zaměřit na spodní ret. Můžete také experimentovat s jemným kousáním do horního rtu, ale kousnutí a tahání za spodní ret se obvykle považuje za smyslnější.
 3. 3
  Udržte to krátké. Důvodem ke kousání něčích rtů během líbání je vytvořit trochu vzrušení a zvýšit vášnivost a intimitu polibku. Kousnutí by nemělo být hlavní částí polibku; místo toho byste to měli vzít jako malé přikrášlení, které vše zatraktivní.
 4. 4
  Střídejte líbání a kousání. Můžete partnera takto jemně kousnout, ale i když budete kousat jemně, pokud to přeženete, jeho rty by mohly zcitlivět a začít krvácet. To by samozřejmě vše pokazilo a partnerovi by se třeba příště do muchlování vůbec nemuselo chtít – pokud by vůbec přišla další příležitost.
  • Pokud to uděláte správně, partner bude mít z kousání dobrý pocit a ne bolest.
  • Vezměte to jako sladký a pikantní zážitek. Líbání je sladší, když je kousání pikantnější. Když tyto dvě “příchutě” smícháte, můžete vytvořit zážitek, který nepůjde jen tak zapomenout.
 5. 5
  Věnujte pozornost partnerově reakci. Dobrý polibek bude dobrý pro oba aktéry. Možná, že si to užíváte, ale musíte si také být jistí, že si to užívá i váš protějšek.
  • Negativní reakce může znamenat to, že koušete silněji, než si uvědomujete, nebo že má partner velmi citlivé rty, na kterých kousání hned bolí. I pokud by to tak nebylo, je možné, že to partnerovi prostě není příjemné, nebo ho to nevzrušuje. Ať už je důvod jakýkoliv, měli byste přestat s kousáním hned, jakmile bude partner negativně reagovat (to platí i pro všechny ostatní věci, které při líbání budete zkoušet).[1]
  • Negativní reakce jsou obvykle dost přímočaré. Pokud sebou partner trhne, pokusí se změnit jak líbáte, odvrátí se nebo řekne “ou”, pravděpodobně se mu kousání nelíbí. Naopak, přitáhne-li si vás partner blíž, sténá-li souhlasně nebo blaženě vzdychá, tak něco děláte správně.

Část 3 ze 3:
Jak udělat, aby se jednalo o příjemný zážitek

 1. 1
  Zatlačte boky k sobě.[2] I pokud jste se před líbáním přiblížili, je možné že mezi s sebou máte “prostor do tvaru písmena A”, což znamená, že máte hrudě blízko u sebe, ale boky velmi daleko. Kousání do rtu může být ještě smyslnější, když zároveň s okusováním spodního rtu zatlačíte boky proti partnerovým bokům.
  • Nejsexuálnější intimní partie na těle jsou pod pasem. I pokud nechcete dělat nic víc než líbání, tlačení těl proti sobě pod úrovní pasu může zvýšit fyziologickou touhu, což může vaše muchlování ještě zlepšit.
 2. 2
  Toulejte se rukama. Místo toho, abyste nechali ruce na jednom místě jako na zadní části partnerovy hlavy nebo krku, byste se jimi měli trochu toulat po jeho těle. Kde přesně se budete dotýkat záleží na tom, jak moc intimní chcete v daný okamžik s partnerem být, takže na to při tom, když budete přemýšlet kam s rukama nezapomeňte.
  • Pokud jste se s partnerem už dostali na relativně vášnivou úroveň intimity, můžete přidat další rafinované útoky. Můžete třeba partnerovi přejíždět prsty ve vlasech nebo dolů po krku a zádech. Jen nezapomeňte, že chcete navýšit pocit sounáležitosti, ne způsobit bolest nebo krvácení.
 3. 3
  Zvažte nanesení balzámu na rty před líbáním. Balzám na rty má dvě výhody. První je, že vaše rty budou dlouhodobě jemnější, takže budou příjemnější na líbání. Druhou výhodou je, že voňavé balzámy nebo krémy s příchutí mohou zážitek z polibku pro partnera posílit, protože zapojí více smyslů, především zvolíte-li správnou vůni.
  • Nejlepší volbou jsou sladké nebo mátové vůně.[3] Sladké vůně, jako třeba jahoda, mohou aktivovat chuťové buňky na přední části jazyku, které reagují na sladké. Takže až budete mezi kousáním líbat, tak se opravdu zapojí partnerova chuť.
  • Podobně se u mátových vůní mohou zapojit receptory pro chlad. Když to smícháte s teplými rty a dechem, můžete vytvořit brnivý pocit na jazyku, která zážitek pro oba zesílí.
 4. 4
  Starejte se o své rty a ústa. Možná o tom uprostřed líbání nepřemýšlíte, ale dobrá ústní hygiena je důležitá, chcete-li, aby si o vás někdo myslel, že dobře líbáte. Je nutné, abyste měli čistá ústa a jemné, hydratované rty.
  • Úplným základem k tomu, aby vaše zuby byly čisté a dech svěží je čistit si zuby dvakrát až třikrát denně. Pro více svěžesti můžete také použít ústní vodu.
  • Abyste měli jemnější rty, tak jednou týdně použijte speciální peeling na rty nebo netoxický tělový peeling. Po sprše a kdykoliv když vám rty přijdou suché, naneste balzám na rty s ochrannými faktory. Dívky by také měli nanést vrstvu balzámu na rty před nanesením lesku nebo rtěnky.

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili. Tento článek byl zobrazen 5 019 krát
Stránka byla zobrazena 5 019 krát.

Pomohl vám tento článek?