Jak někoho odblokovat na Facebooku

Už jste se konečně usmířili. Nějakou dobu jste si nemohli přijít na oči, ale teď je načase pustit přátele zpět do svého online života. Naštěstí je odblokování na Facebooku otázka několika kliknutí. Kdyby jen šla všechna přátelství takhle jednoduše spravit… Mrkněte níže a zjistěte, jak zrušit blokování svých přátel.

Postup

 1. 1
  Přihlaste se k Facebooku. Poté, co se přihlásíte, klikněte na tlačítko ▼ vedle tlačítka Soukromí v pravém horním rohu panelu nástrojů Facebook.
 2. 2
  Klikněte na možnost Nastavení. Otevře se stránka Nastavení Facebooku.
 3. 3
  V nabídce vlevo klikněte na možnost „Blokování“. Na stránce se zobrazí správa blokování.
 4. 4
  Najděte seznam blokovaných uživatelů. V sekci „Zablokovat uživatele“ uvidíte seznam lidí, které jste zablokovali. Chcete-li některé uživatele odblokovat, klikněte na modrý odkaz „Zrušit blokování“ vedle jejich jména. Zobrazí se zpráva, ve které potvrdíte, že chcete zrušit blokování uživatele.
 5. 5
  Zrušte blokování aplikací. Kromě lidí jste možná v minulosti zablokovali i zprávy od určitých aplikací. Na této stránce můžete blokování aplikací zrušit. Seznam zablokovaných aplikací naleznete v sekci „Zablokovat aplikace“. Aplikace můžete odblokovat kliknutím na modré odkazy „Zrušit blokování“ vedle jejich názvu.
  Reklama

Tipy

 • Na stejné stránce můžete rychle a jednoduše zablokovat pozvánky a aplikace. Už nikdy se vám nestane, že budete muset založit nový účet a ztratíte všechna data.
 • Zatímco rušíte blokování některých přátel, můžete zároveň jiné lidi zablokovat. Zadejte jejich jméno či e-mailovou adresu a poté je zablokujte.

Reklama

Pomohl vám tento článek?

Reklama