Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Není objetí jako objetí. Někdy se váš partner či váš objekt touhy chce jen tak obejmout, ale vy byste rádi svým objetím dali najevo něco víc. Chcete-li se tedy naučit, jak někoho obejmout romanticky, tak postupujte podle následujících kroků.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:
Objetí zepředu

 1. 1
  Nastavte vaše paže tak, abyste se k sobě přiblížili vašimi těly. Pokud se chcete obejmout romanticky, tak vaše hrudě a břicha by se měly dotýkat. Jedná se o úžasně příjemnou pozici, kterou zdůrazníte vaši blízkost.
 2. 2
  Nechte dojít ke kontaktu vašich hlav. Položení vaší hlavy na něčí hlavu je znakem blízkosti. Při objímání posuňte svoji hlavu na stranu, takže dojde k romantickému objetí. Nedávejte ji ale příliš na stranu, protože chcete, aby se vaše tvář dotkla obličeje druhé osoby. Pokud tomu chcete dodat ještě více romantiky, tak zabořte svoji hlavu nebo i vaši tvář do hlavy/krku druhé osoby (nebo hrudi, pokud jste podstatně menší, než osoba, kterou objímáte).
 3. 3
  Zmáčkněte a držte. Romantické objetí by mělo trvat déle, než pouhé platonické objetí. Jemně se k sobě přitiskněte těsněji na dvě nebo tři sekundy. Hluboce se nadechněte a vydechněte; uvolněte se během vašeho objetí a užívejte si jej. Nezapomeňte, že vaše přitisknutí by mělo být tak silné, aby si ho ten druhý všiml, ale zas ne tak těsné, aby mu nebo jí bránilo v normálním dýchání. Není moc romantické, způsobit vašemu partnerovi závratě z nedostatku kyslíku.
 4. 4
  Používejte své ruce. Otřete několikrát vaše ruce o záda nebo paže vašeho partnera. Nebo pokud je vaše ruka u hlavy vašeho partnera, tak jemně pohlaďte jeho vlasy nebo zadní stranu jeho krku. Jemné pohlazení je romantické. Rychlé pohlazení je naopak komické, pokud teda venku zrovna nemrzne a vy chcete vašeho partnera zahřát.
 5. 5
  Pomalu se pouštějte. Během pouštění se z objetí nechte své ruce na druhé osobě, takže se budete stále dotýkat i po objetí. Právě nastala ta správná chvíle si pohledět do očí, usmát se a říct: Miluji tě.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 2:
Objetí zezadu

 1. 1
  Přijděte zezadu. Pokud chcete působit spontánněji, tak můžete překvapit svoji lásku objetím zezadu. Pokud zrovna nedělají něco důležitého, tak objetí kolem pasu a položení vaší hlavy na jejich může vést k velmi sladkému překvapení.
 2. 2
  Stoupněte si za osobu, kterou chcete obejmout. Položte vaše tělo na jejich záda a obejměte danou osobu vašimi pažemi. Nezáleží na tom, jestli jste vyšší nebo menší. Záleží pouze na tom, kam položíte své ruce.
 3. 3
  Položte své paže dopředu. Můžete položit své paže jednu na druhou, jednu před druhou nebo dokonce dosáhnout svými pažemi až k hrudi druhé osoby a držet jejich ramena; vše záleží na délce vašich paží a velikosti osoby, kterou objímáte.
 4. 4
  Nechte dojít ke kontaktu vašich hlav. Jako při objímání zepředu, pokládání vaší hlavy na nějakou osobu je signálem intimity. Pokud jste vyšší než váš partner, tak můžete zabořit svoji tvář do jejich krku. Pokud jste menší, tak můžete položit svoji hlavu bokem na jejich záda.
 5. 5
  Zmáčkněte a držte. Romantické objetí by mělo trvat déle než pouhé platonické objetí. Jemně se k sobě přitiskněte těsněji na dvě nebo tři sekundy. Hluboce se nadechněte a vydechněte; uvolněte se během vašeho objetí a užijte si jej.
 6. 6
  Používejte své ruce. Pro osobu, kterou objímáte, je hlazení vašich pažích přirozené a příjemné. Můžete také hladit jejich tvář nebo vlasy. Ve vaší pozici objímajícího je však důležité si uvědomit, že hlazení se může jednoduše stát poměrně intimní záležitostí. Pokud jste si tedy s danou osobou opravdu blízcí, tak je to skvělý způsob, jak začít s intimnostmi. Pokud ne, tak raději buďte opatrní. Můžete buď prolomit ledy, nebo si nalomit nos. Pomalé pohlazení je však romantické.
 7. 7
  Otočte objímanou osobu. Užijte si blízkost vašeho partnera při objetí zepředu. Potřebujete-li radu, jak na objetí zepředu, vraťte se na začátek této stránky. Užívejte si!
  Reklama

Tipy

 • Chytněte svoji dívku kolem pasu a přitáhněte si ji k sobě, takže se bude cítit teple a v bezpečí.
 • Při objetí jste s někým velmi blízko sebe, takže si dejte pozor na jakýkoliv tělesný zápach. Stejně tak ale nezapomeňte, že parfém, kolínská nebo mentolky by se měly používat s mírou, chcete-li zažít skvělé romantické objetí. Není nic víc odpuzujícího, než zápach linoucí se z vás nebo vašeho partnera – a může se jednat i o příliš silný parfém.
 • Ujistěte se, že dobře voníte. Málokdo se chce objímat s někým, kdo nevoní zrovna nejlíp. Také nikam nepospíchejte s vašim objetím, uvolněte se a dejte tomu čas. Nenechte na vašem partnerovi dojem, že se jednalo o nacvičenou akci. Jděte do toho s emocemi.
 • Objímání je jako tančení nebo líbání; je interaktivní. Pracujete s energií druhé osoby, ale nemůžete si vynutit odpověď či reakci.
 • Pokud rádi používáte kolínskou, tak ji použijte s mírou. Když se k vám vaše partnerka přiblíží, tak by ji měla cítit jen jemně. Neměla by cítit silnou vůni, která ji odpuzuje.
 • Běžte na všechno pomalu. Rychlé objetí jsou pouze pro lidi, které neznáte nebo členy rodiny, které zrovna nemáte v lásce; pomalejší objetí jsou pro lidi, jejichž přítomnost vám dělá dobře. Romantické objetí je intimní záležitost, takže byste měli dát druhé osobě dostatek času na to, aby vás mohli zastavit, pokud je jim objetí s vámi nepříjemné. Nepostupujte však extrémně pomalu, pouze tak, aby druhá osoba poznala, o co vám jde.
 • Vyzkoušejte nějakou přírodní vůni – např. ovocnou.
 • Vyzkoušejte objetí zepředu pod hvězdami a po objetí zůstaňte v této pozici a dejte jí/jemu polibek na dobrou noc.
 • Obejměte svoji dívku zezadu, bude se jí to líbit!
Reklama

Varování

 • Ne každý se rád objímá – i v romantickém vztahu. Je důležité si vše narovinu vyjasnit, pokud máte dojem, že vaše gesto nebylo kladně přijato a případně přijmout, že váš partner objímání nemá rád.
Reklama

Související články

Jak zajistit, aby se do vás váš bývalý partner znovu zamilovalJak zajistit, aby se do vás váš bývalý partner znovu zamiloval
Jak získat muže ve znamení býkaJak získat muže ve znamení býka
Jak zjistit, jestli vás expartner má stále rádJak zjistit, jestli vás expartner má stále rád
Jak dávat najevo láskuJak dávat najevo lásku
Jak poznat, kdy je správná doba na sexJak poznat, kdy je správná doba na sex
Jak se mazlit v poloze lžičekJak se mazlit v poloze lžiček
Jak přestat myslet na svou bývalou láskuJak přestat myslet na svou bývalou lásku
Jak utěšit kamaráda po rozchoduJak utěšit kamaráda po rozchodu
Jak zajistit, aby vás partner miloval víceJak zajistit, aby vás partner miloval více
Jak se s partnerem mazlitJak se s partnerem mazlit
Jak přistihnout nevěrného partnera nebo partnerkuJak přistihnout nevěrného partnera nebo partnerku
Jak zařídit, aby se do vás manželka znovu zamilovalaJak zařídit, aby se do vás manželka znovu zamilovala
Jak udělat dojem na dívkuJak udělat dojem na dívku
Jak respektovat svého partneraJak respektovat svého partnera
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 89 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 23 426 krát
Stránka byla zobrazena 23 426 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama