Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Někdy je skvělé partnerovi při líbání udělat cucflek a označkovat si ho jako „svého“. Může být také příjemné, když někdo udělá cucflek vám – když to udělá správně. V tomto článku se dozvíte, jak někomu správně udělat cucflek.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Co jsou to cucfleky

Stáhnout PDF
 1. 1
  Co jsou vlastně cucfleky. Cucfleky neboli kousance lásky jsou v podstatě modřiny, které se tvoří, když vám někdo silně saje kůži. Ze začátku jde o červenou skvrnu, která se vytvoří, protože se naruší cévy pod kůží. Později se skvrna začne hojit a tmavne. [1]
 2. 2
  Proč chcete někomu udělat cucflek? Cucfleky jsou známkou vášně. Často vznikají v zápalu vášně ze silné touhy po partnerovi. Když někomu uděláte cucflek, označíte si ho jako svého a dáte tím světu najevo, že tento člověk patří vám. Cucfleky mohou dělat dívky i chlapci, pohlaví nehraje žádnou roli.[2]
 3. 3
  Vždy se partnera zeptejte. Cucflek je známkou sexu, takže se rozhodně nehodí ho mít, když jdete do školy, nebo například na návštěvu k prarodičům. Někteří lidé se nechtějí ztrapnit a chodit s cucflekem, takže se partnera vždy zeptejte, jestli mu nebude vadit, když mu ho uděláte.
  • Kromě toho někdy cucfleky bolí a některým lidem mohou zničit potěšení z mazlení a milování.
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Označte si partnera

Stáhnout PDF
 1. 1
  Budujte napětí. Neměli byste zničehonic přijít k partnerovi a začít mu dělat cucflek. Nejprve se nějakou dobu líbejte a potom se přesuňte k jeho krku. Začněte jemnými polibky a pokračujte tvrdšími a intenzivnějšími polibky na krku a klíční kosti. Pokud se to vašemu partnerovi líbí, pravděpodobně mu nebude vadit, když mu uděláte cucflek.
  • „Cucflek“ nezní moc sexy, když to někomu pošeptáte do ucha, takže pokud jste si partnerovi neřekli o svolení, měli byste zmínit, že si ho chcete označkovat a uvidíte, jak na to zareaguje.
 2. 2
  Vyberte si místo. Cucfleky se nejlépe dělají na tenké a jemné pleti, která je většinou na krku. Můžete je ale dělat také na loktu, nebo na stehně.
  • Pokud víte, že by se partnerovi nelíbilo, kdybyste mu udělali cucflek, nedělejte mu ho.
  • Pokud má partner dlouhé vlasy, můžete mu udělat cucflek na krku nebo na klíční kosti, kde si ho bude moci zakrýt vlasy, nebo obyčejným tričkem.
 3. 3
  Jemně otevřete rty a přiložte je partnerovi na kůži. Představte si, že říkáte O a pevně přitiskněte rty na partnerovu kůži tak, abyste se mohli přisát. Snažte se mít stále měkké rty a netlačte příliš silně.
 4. 4
  Začněte sát partnerovu kůži. Měli byste sát dost silně na to, abyste narušili cévy pod kůží, ale ne tak silně, aby to partnera bolelo. Budete muset sát 20-30 vteřin. Pamatujte si toto:
  • Dejte si pozor, abyste se omylem nezaryli zuby do partnerovy kůže.
  • Po chvíli přestaňte sát. Pokud máte pocit, že by bylo divné sát partnerovi kůži 30 vteřin v kuse, zkuste to jen deset vteřin, potom ho polibte a potom ho znovu začněte sát.
  • Dejte si pozor na to, kolik slin máte v ústech. Neměli byste partnerovi nechat na kůži vlhké stopy, takže během líbání opatrně polykejte sliny.
 5. 5
  Zakončete polibek jemně. Až budete chtít přestat svého partnera sát, dejte mu několik jemných polibků. Potom pokračujte v mazlení.
 6. 6
  Počkejte několik minut, než se cucflek objeví. Stejně jako s modřinou, se cucflek neobjeví ihned. Měl by se objevit během 5-10 minut. Může být světle růžový, ale také tmavě fialový.
 7. 7
  Udělejte cucflek tmavší (volitelné). Pokud chcete, aby byl cucflek větší nebo tmavší, vraťte se na stejné místo a začněte znovu sát.
 8. 8
  Když vás partner požádá, abyste toho nechali, přestaňte. Možná vašemu partnerovi nebude vadit, když mu uděláte cucflek, ale bude mu vadit, že mu sajete krk. Je také možné, že si uvědomí, že nechce mít na krku cucflek, který nezmizí dříve, než za několik dní. Respektujte partnerovo přání a když vám řekne „ne“, přestaňte. Cucflek se dá považovat za známku důvěry, takže byste této důvěry neměli zneužívat.
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Jak skrýt cucflek

Stáhnout PDF
 1. 1
  Použijte korektor. Trocha korektoru vám může pomoci cucflek zakrýt. Vezměte si korektor v barvě vaší pleti a důkladně ho rozetřete, aby nebylo vidět, že jste ho použili. [3]
  • Pokud se snažíte zakrýt opravdu velký a tmavý cucflek, použijte make-up pro herce, který je silnější.
 2. 2
  Vezměte si šátek. Šátek je to nejlepší, čím můžete zakrýt cucflek na krku. Pokud venku není zrovna třicet stupňů, všichni ho budou brát jako módní doplněk a nikoho nenapadne, že pod ním schováváte cucflek. Omotejte si šátek strategicky kolem krku a dejte si pozor, aby se vám během dne neuvolnil a neodhalil váš cucflek.
  • Můžete si také vzít rolák (pokud je na to vhodné počasí), nebo si nechat rozpuštěné vlasy.
 3. 3
  Zalepte si cucflek náplastí. Obyčejná náplast vám pomůže zakrýt cucflek do té doby, než se zahojí.
 4. 4
  Pokuste se urychlit hojení. Použijte krém z arniky, který je určen pro hojení modřin. Můžete vyzkoušet také spoustu domácích metod, které by vás cucfleku měly zbavit rychleji, například led, škrábání cucfleku mincí, nebo natírání zubní pastou. [4]
  • Všechny metody urychlení hojení najdete v článku Jak se zbavit cucfleku.

Tipy

 • Během sání partnerovi jemně lízejte kůži. Když budete pokožku sát, bude citlivější, takže partner váš jazyk lépe ucítí a bude to pro něho příjemnější.
 • Pokud se chcete rychle zbavit cucfleku, dejte si lžíci do mrazáku a až bude zmrzlá, vyndejte ji a nechejte ji chvíli rozmrznout. Přitiskněte si ji na cucflek, abyste se zbavili otoku. Potom si cucflek jemně kartáčujte zubním kartáčkem, abyste obnovili tok krve a zahojili poničené cévy.
 • Nekousejte svého partnera. Pokud chcete zapojit i zuby, musíte být extrémně jemní.
 • Postupujte opatrně a jemně a snažte se partnera nezranit.
 • Vymyslete si způsob, jak svůj cucflek zakrýt, aby ho neviděli vaši rodiče. Nejlepší bude nechat si cucfleky dělat pouze v zimě, kdy můžete nosit svetry s rolákem a šátky.
 • Pokud chcete, můžete partnera jemně kousnout. Je ale možné, že se mu to nebude líbit, takže pozorně sledujte jeho reakce a pokud uvidíte, že se mu to nelíbí, přestaňte s tím.
 • Zkuste partnerovi udělat cucflek i na jiném místě, kde jsou cévy blízko kůže, například na paži, nebo na hrudníku.
 • Nejprve se partnera zeptejte, zda mu nevadí, že mu chcete udělat cucflek. Pokud ho nechce, mohlo by to být trapné.
 • Zkuste partnerovi nejprve jemně olíznout kůži na místě, kde ji budete sát.
 • Pokud si chcete zakrýt cucflek na krku, vezměte si šátek, rolák, nebo šálu. Pokud si chcete zakrýt cucflek na paži, vezměte si tričko s dlouhým rukávem. Naneste si na cucflek trochu korektoru a zapudrujte ho.


Varování

 • Cucfleky mohou trochu bolet. Pokud vám partner saje kůži a vám je to nepříjemné, řekněte mu, aby přestal.
 • Pokud má váš partner hemofilii, neměli byste mu dělat cucfleky. Také se ujistěte, že partner netrpí anémií, protože byste mu mohli omylem udělat příliš velký a tmavý cucflek.

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 174 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 237 905 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 237 905 krát.

Pomohl vám tento článek?