Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Jste v náladě? Jste připraveni jít na věc? Chcete své partnery nažhavit a nechat je aby se cítili perfektně? Chcete jen upustit páru nebo mít nežnou chvilku se svým partnerem? Zde jsou některé vyzkoušené a osvědčené způsoby jak docílit toho aby partner cítil lásku.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:
Pro něj

 1. 1
  Vytvořte romantickou atmosféru. Když jí vezmete ven na večeři a film je to hezké, ale není to žádná romantika: romantika je když víte, jak s ní máte správně zacházet. Zeptejte se, jaký měla den a zeptejte se, co si myslí o svém oblíbeném tématu— ať už je to cokoliv. (Vy víte co je její oblíbené téma, nebo ne?)Skládejte jí komplimenty ohledně toho, jak vypadá, jak se oblékla, nebo způsobu jak se směje, jednoduše vše pokud jste upřímný.
  • Co se týče komplimentů, nestyďte se. Pokud v těch šatech, které si oblékla, vypadá jako bohyně, řekněte jí to. Nebuďte neslušní, ale pokud zakrývá krásu, kterou by měla vystavit na obdiv, dejte jí to najevo, určitě to ocení!
 2. 2
  Flirtujte s ní. Náznaky nebo dokonce přímými komentáři během rozhovoru jí dejte najevo, že je pro vás přitažlivá.
 3. 3
  Buďte sebevědomí. Sami zjistíte, že žena upřednostňuje sebevědomého partnera než nejistého. To možná bude vyžadovat blafování, ale pamatujte: čím více předstíráte sebevědomí, tím více sebevědomým se stanete. Je to něco jako win-win situace, kdy je výhra na obou stranách!
 4. 4
  Polibte jí. Když přijde ta správná chvíle, a vy poznáte kdy to je, polibte ji. Při prvním polibku se jí nepokoušejte vyndat mandle—byl byste ten muž, kterému se stále směje ještě po 30 letech—ale nezačínejte ani s lehkými motýlími polibky. Polibte jí tak aby cítila, že to myslíte vážně a škádlete její rty svými zuby a jazykem.
  • Odpovídejte na její reakce: pokud se odtáhne, když se jí pokusíte políbit, možná pro to ještě nenastal čas. Příště se vraťte k prvnímu kroku a zkoušejte to znovu. Pokud reaguje, věnujte pozornost její řeči těla. Pokud vás líbá, ale opatrně, nepokračujte k dalšímu kroku, dokud vám její řeč těla nedá najevo, že pokračovat můžete.
 5. 5
  Dotýkejte se jí. Starejte se o její tělo, věnujte pozornost nejprve sekundárním erotogenním zónám. Zanořte ruce do jejích vlasů, přitáhněte si ji k sobě a líbejte intenzivněji. Popadněte její vlasy a přitáhněte (jemně—nebuďte jako neandrtálec!). Věnujte pozornost krku, ramenům a rukám.
 6. 6
  Mluvte s ní. Řekněte jí, jak moc si užíváte čas strávený s ní, že se vám líbí způsob, jakým vás líbá, to jak vypadá a způsob jakým zní. Dejte jí najevo, že je vám díky ní také lépe.
 7. 7
  Rozšiřte dotýkání. Vnitřní strany rukou, stejně jako vnitřní strany stehen jsou dostatečně citlivé, a líbání spolu s doteky ji může opravdu začít rozpalovat. Pokračujte v prozkoumávání jejího těla, postupně ji rozpalujte, až ucítíte, že je více a více nažhavená.
 8. 8
  Použijte svou vlastní řeč těla. Přetáhněte si jí na sebe, tak aby vše co chcete líbat, bylo poblíž vašich rtů. Přetočte se na ní a líbejte jí intenzivněji než doposud.
 9. 9
  Sundejte jí oblečení a opakujte všechny předešlé kroky. V této chvíli je „nažhavovací" část programu dokončena. Věříme, že odtud to převezmete na sebe. Nezapomeňte si vzít ochranu!

Metoda 2
Metoda 2 ze 2:
Pro ni

 1. 1
  Dostaňte to, co dáváte. Řekněme si to narovinu—nažhavit muže je jednoduché a nepotřebujete nás k tomu, abyste to věděla! Ale pokud máte náladu a chcete, aby vás opravdu potěšil, zde jsou věci, které můžete udělat, aby opravdu šílel.
 2. 2
  Buďte romantická. Bude vám dávat sladkosti a komplimenty, otevírat vám dveře, platit večeře a kino a to vše je součástí toho co muži dělají. Pokud chcete, aby v tom pokračovat i po tom co randíte rok či dva, dejte mu najevo, že si těchto věcí ceníte—nebo naopak neceníte! Předstírání je jistý způsob jak romantiku zabít, pokud ne v krátkém hledisku tak v dlouhodobém určitě. Ale pro účely tohoto článku předpokládejme, že si toho vážíte. Pokud ví, že to máte ráda a tu a tam ho odměňujete polibkem, nebo stiskem na správném místě, bude v tom pokračovat.
 3. 3
  Oblečte se pro úspěch. S malým výstřihem toho můžete dokázat hodně. S větším výstřihem ještě víc. Provokativní oblečení ho bude vyzívat, aby pozvedl oči a koukal do těch vašich, udrží to jeho pozornost a také vám poskytne trochu škádlivé zábavy.
 4. 4
  Flirtujte s ním. Buďte svůdná, možná tím jak olíznete lžičku, možná jednoduše tak že mu řeknete, že je sexy. Opět platí, že muži jsou trochu primitivní a není moc těžké je vzrušit. Jen pamatujte: muž chce mít nad věcí kontrolu, ale vy určujete kolik kontroly má.
 5. 5
  Buďte sebevědomá. Začít líbat někoho kdo si není jistý sám sebou, nebo tím jestli dělá "správnou věc" vás příliš nenažhaví. Pokud je cílem ho nažhavit, ukažte to. Neschovávejte své touhy za zeď z politické nebo sociální správnosti.
 6. 6
  Dejte mu najevo, jak vás má líbat. Jakmile udělá první krok, polibte ho nazpět přesně tak, jak byste chtěla, aby líbal on vás. Pokud chcete drsný, smyslný polibek, líbejte ho hladově. Pokud chcete malé láskyplné "ďobání "—alespoň pro začátek— dejte mu ho, a jemně odmítněte jakékoliv pokusy o drsné líbání, dokud na to nebudete připravená.
 7. 7
  Buďte agresivní. Muži rádi vědí, že nejsou jediní, kdo si jde pro zlato. Nemusíte ho srazit k zemi a servat z něj oblečení—prozatím— ale převezměte při líbání otěže a začněte objevovat jeho tělo. Pokud posiluje, pochvalte mu jeho postavu. Bude se mu to líbit, protože na tom pracoval tvrdě.
 8. 8
  Nechte ho vést— pod svým dohledem. Když jste připravena na intimnější doteky, nechte své tělo, aby mu to ukázalo. Někdy mu budete muset ve skutečnosti položit ruku tam, kam chcete, ale většinou si udělá obrázek sám.
 9. 9
  Udělejte nějaký hluk. Pokud se vám líbí, co dělá, nemusíte říkat "líbí se mi, co děláš." Jednoduše řekněte "MMMmmmmm." Pokud se vám "opravdu" líbí, co dělá, můžete říct mnohem více. Pokud chcete, aby mluvil sprostě, začněte s tím, aby věděl, že je to v pořádku.
 10. 10
  Pokud vám začne sundávat oblečení, a chcete ho "opravdu" nažhavit—nenechte ho. Místo toho to udělejte vy. Záměrně a svůdně. Když se vás pokusí dotknout (a to se stane) odepřete mu to. Tam kde se vás chtěl dotknout—to udělejte vy. Dělejte to tak dlouho, dokud už to nevydržíte, poté pokračujte s ochranou.
 11. 11
  Opakujte často.

Tipy

 • Líbejte ho drsně; muži to milují.
 • Přinuťte ho, aby vás chtěl víc a víc, ale nedávejte se příliš brzy.
 • Poznejte partnerovy spouštěče.
 • Noste ochranu nebo si ověřte, že nejste nakaženi před provozováním nechráněného sexu.
 • Musíte být svolní! Nedělejte nic, co dělat nechcete a nenechte partnera, aby vás do čehokoliv nutil. Mějte kontrolu nad svými hranicemi!
 • Vjeďte mu rukama do vlasů, abyste prolomili barieru doteků.
 • Dívky milují, když se jim během rozhovoru nebo smíchu koukáte do očí. Může to pro ně být hlavní spouštěč!

Varování

 • Nikdy se nenechte nikým nutit!

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 47 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 3 841 krát
Kategorie: Láska
Stránka byla zobrazena 3 841 krát.

Pomohl vám tento článek?