Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Chodíte spolu už nějakou dobu a máte pocit, že už vám ve vztahu dochází vášeň? Chtěla byste váš vztah trochu okořenit? Možná by stačilo vašemu vztahu dodat trochu zábavy. Není důležité, proč chcete svého partnera nažhavit – my vám v tom pomůžeme. V tomto článku najdete tipy, které vám to usnadní.

Část 1
Část 1 ze 3:

Duševní stimulace

 1. 1
  Používejte parfém. Svůdná vůně je jedním z nejklasičtějších způsobů, jak nažhavit muže. Můžete používat takový parfém, který se vašemu partnerovi líbí, ale pokud nevíte, co má rád, zvolte nějaký s pižmovou vůní, protože pižmo se nejvíce podobá přirozené vůni spojené se sexem.
  • Vyhýbejte se příliš silným parfémům a parfémům pro starší dámy.
  • Nanášejte si parfém na tělo správným způsobem.
 2. 2
  Využívejte řeč těla. Svádějte partnera pomocí své řeči těla. Můžete třeba na rande smyslně lízat zmrzlinu, hladit se po stehnech, naklánět se k němu při rozhovoru hodně blízko, upouštět věci na zem, abyste se pro ně mohla sklonit atd. Existuje spousta způsobů, jak v partnerovi vzbudit myšlenky na sex, takže se snažte využít každé situace.
 3. 3
  Šeptejte partnerovi do ucha. Zašeptejte mu něco smyslného, sexy a velmi lákavého. Váš šepot a blízkost vašich rtů v partnerovi vzbudí takovou vášeň, že si vás bude chtít ihned odnést do postele.
  • „Co bys teď chtěl dělat?“, „Jsi tak strašně sexy“, „Co bys se mnou chtěl udělat?“ atd. Jistě na to přijdete sama.
 4. 4
  Ukažte mu kousek svého spodního prádla. Vezměte si nějaké sexy barevné prádlo. Předkloňte se, aby vám vykoukl jen kousek těchto sexy kalhotek. Uvidíte, co to s ním udělá – rozhodně si to oba užijete.
 5. 5
  Dejte mu najevo, že jste vzrušená. Když bude váš partner vědět, že máte chuť na sex, bude vás chtít ještě mnohem více. Pokud se vás dotkne tak, jak to máte ráda, nebo řekne něco, co vás rozpálí do běla, řekněte mu to. Můžete mu také posílat lechtivé zprávy nebo emaily.
  • Můžete mu říct třeba: „Bože, teď mám na tebe obrovskou chuť,“ nebo „Nemůžu přestat myslet na to, co spolu budeme večer dělat.“
 6. 6
  Při rozhovoru se jemně kousejte do rtů. Gratulujeme – teď bude váš partner myslet jen na vaše rty. Je to skutečně tak jednoduché. K tomu se na něho toužebně a smyslně zadívejte a dejte mu najevo, že na něho máte chuť.
Část 2
Část 2 ze 3:

Fyzická lákadla

 1. 1
  Dotýkejte se ho. Ať už jde o lehký dotek na paži nebo hlazení po stehnech, když se ho budete dotýkat, bude na vás mít velkou chuť. Musíte se ale naučit správně volit jemné a tvrdší doteky a držet se citlivějších oblastí (krk, čelist, paže, hrudník, záda atd.)
 2. 2
  Namasírujte ho. Řekněte mu, aby si sundal tričko, vezměte si masážní olej a začněte ho masírovat. Na sobě byste toho při tom neměla mít zrovna moc. Masáž vám oběma rozproudí krev a za chvíli budete tak... kluzcí, že vám neodolá a hned se na vás vrhne.
 3. 3
  Tančete (není to tak těžké, jak to zní). Muži mají nejraději dívky, které jsou sebejisté, spontánní a dělají nečekané věci. Nemusíte spolu chodit tančit do klubu, pusťte si nějakou hudbu doma, popadněte ho za ruku a pomalu smyslně si spolu zatančete. Pohybujte se tak, jak to pro vás bude přirozené a snažte se hodně se o partnera otírat. Uvidíte, že víc ani nebudete muset dělat.
 4. 4
  Veďte mu ruce. Převezměte kontrolu nad celou situací a nažhavte svého partnera. Vezměte ho za ruku a položte si ji na zadek a u toho mu do ucha zašeptejte něco hodně smyslného. Když si jeho ruce dáte tam, kde je chcete mít, dáte mu tím jemně najevo, že na něho máte velkou chuť. Tomu žádný muž neodolá.
 5. 5
  Jemně ho kousněte. Zkuste partnera velmi jemně kousnout do ucha, olíznout mu krk nebo ho políbit tak, aby měl pocit, že ho chcete sníst. Tím ho rozpálíte a on bude myslet jen na to, kde všude ho ještě chcete olizovat.
 6. 6
  Zkuste si hrát s teplotou. Tyto hrátky mohou být skutečně zajímavé. Až si sundá tričko a vy ho budete líbat na hrudníku, můžete ho dlouze olíznout a potom ho pofoukat. Horko a následný chlad mu způsobí velmi příjemné pocity a nažhaví ho.
  • Nezapomínejte ani na staré dobré ledové kostky!
Část 3
Část 3 ze 3:

Zkoušejte nové věci

 1. 1
  Zkuste striptýz. Nepotřebujete k tomu žádné speciální zkušenosti. Stačí vám nějaká sexy hudba a jemné smyslné pohyby. Když si budete velmi pomalu svlékat oblečení, přivedete ho na pokraj šílenství.
 2. 2
  Zkuste si zahrát nějakou hru. Je to legrace a oba se u toho uvolníte a užijete si váš fyzický vztah trochu jinak, než obvykle. Dovolte mu zažít jeho tajnou sexuální fantazii, nebo ho překvapte nějakým sexy kostýmem.
  • Snažte se vybrat něco, co se mu bude líbit. Komiksy, staré školní fantazie, videohry – vy sama svého muže znáte nejlépe.
 3. 3
  Zkuste si něco trochu výstředního. Menší „úchylky“ nikomu neublíží – je ovšem nutné si určit záchranné slovo. Trochu zvláštností může každý vztah oživit a ani to nemusí být divné. Dělejte spolu jen to, co je příjemné pro vás oba a ujistěte se, že jste s partnerem na stejné volně. Zkuste si třeba sex s pouty!
  • Nechejte partnera, aby si vybral, co s vámi chce vyzkoušet. Neodsuzujte jeho fantazie a buďte otevřená jeho návrhům. Tím mu ukážete, že se nemusí za nic stydět a může se s vámi cítit skvěle, což ho jistě rozpálí do běla.
 4. 4
  Zkuste nové polohy. Pokud se spolu milujete jen v klasické poloze, je možné, že to partnera i vás začne po nějaké době nudit. Zkoušejte spolu nové polohy. Poloha 69 má sice své nevýhody, ale existuje spousta jiných poloh, které jsou snadno proveditelné a velmi sexy.
 5. 5
  Dejte si společnou sprchu. Teplá voda a namydlená těla jsou sexy... jde o skvělý způsob, jak partnera nažhavit a zkusit něco nového. Navzájem se umyjte a uvidíte, jak to bude pokračovat.
 6. 6
  Zkoušejte erotické hračky. Vibrátory nejsou jen doménou osamělých žen a šťastných lesbických párů. Erotické hračky jsou skvělé také pro heterosexuální páry. Pokud s nimi nemáte žádné zkušenosti, pořiďte si pro začátek nějaký jednoduchý menší vibrátor. Můžete s ním partnera zkusit dráždit na varlatech a uvidíte, jak to s ním zatočí.

Tipy

 • Pokud s vámi partner chodí, pravděpodobně se mu líbíte a jste pro něho sexy. Tento článek se hodí hlavně pro případ, že chcete svůj milostný život trochu okořenit.

Varování

 • Nespěchejte a na všechno si udělejte dost času. Čím déle budete stupňovat vaše vzrušení, tím lepší to nakonec bude. Když si s partnerem budete hrát, budete ho mít ve své moci.
 • Netlačte na svého partnera. Sledujte partnerovy reakce a k ničemu ho nenuťte, počkejte si, až bude mít sám chuť. Musíte se naučit poznat, když se mu něco nelíbí.
 • Svádění nemusí vždy vést k pohlavnímu styku. Měla byste vědět, že existují i jiné alternativy, než klasický sex.
 • Nebuďte dotěrná. Dopřejte svému partnerovi nějaký čas a prostor sám pro sebe, aby si vás potom více vážil.
 • Buďte opatrná a vždy se ujistěte, že neděláte nic, co by partnerovi vadilo. Každý muž reaguje na různé věci jinak.

O tomto wikiHow

Mark Rosenfeld
Spoluautorem článku je :
Seznamovací a vztahový kouč
Tento článek spoluautorem článku je Mark Rosenfeld. Mark Rosenfeld je kouč seznamování a vztahů pro ženy a založil Make Him Yours v roce 2015. Mark se specializuje na pomoc lidem při hledání, přitahování a udržování mimořádných vztahů. Byl uveden v časopisech Style Magazine, Thought Catalog, Elite Daily, News.com.au a The Good Men Project. Markova seznamovací videa zaznamenala více než 60 milionů zhlédnutí a jeho kniha „Make Him Yours - Beating the Odds of Modern Dating“ byla při vydání bestsellerem na Amazonu. Tento článek byl zobrazen 10 920 krát
Kategorie: Mládí
Stránka byla zobrazena 10 920 krát.

Pomohl vám tento článek?