Umí vás vaše dívka dokonale nažhavit, ale vy sami nevíte, jak jí to oplatit? Ať už se vztahy teprve začínáte, nebo chcete něčím ozvláštnit váš dlouhodobý vztah, wikiHow vám pomůže. V tomto článku se naučíte svoji dívku nažhavit tak, že vám bude ležet u nohou.

Část 1 ze 4:
Okouzlete ji

 1. 1
  Navoďte správnou atmosféru. To nejdůležitější je nespěchat. Muži se vzruší rychle, ale ženy potřebují mnohem delší dobu. Budete na tom muset pracovat pomalu a nespěchat se sváděním.
  • Je důležité, aby se dívka cítila dobře a příjemně. Níže najdete spoustu kroků o úctě, souhlasu a dalších věcech, které vám pravděpodobně nebudou připomínat svádění. Neměli byste je zanedbávat, protože pro dívky jsou velmi důležité. Sex se pro ženy odehrává zejména v hlavě a když jim dáte pocit, že se nemají čeho bát, budete mít vyhráno.
 2. 2
  Zajistěte, aby se vaše dívka cítila přitažlivě. Znáte ten pocit, kdy někomu připadáte přitažliví? Měli byste ho dopřát i své dívce. Když jí dáte najevo, že se vám líbí, získáte si ji. Zde je návod, jak jí to sdělit tak, abyste ji zbytečně nevystrašili:
  • Když se setkáte, pozdravte ji například: „Ahoj krásko,“ nebo „Ahoj princezno.“ Je to jednoduché a krátké, ale bohatě to stačí.
  • Zalichoťte jí. Mluvte trochu tišším hlasem a řekněte například: „Dnes ti to moc sluší,“ nebo „Moc se mi líbí tvoje oči.“
 3. 3
  Chovejte se co nejlépe. Buďte k dívce milí a respektujte ji. Buďte mužem, který se snaží zajistit své dívce co největší pohodlí a štěstí. Když to uděláte dobře, nebude vás chtít už nikdy opustit.
 4. 4
  Chovejte se sebejistě. Sebevědomí je přitažlivé pro každého. Choďte rovně a se vzpřímenou hlavou a nebojte se dívat se dívce do očí. Svojí řečí těla byste jí měli dívat najevo, že jste silní, odvážní a zasloužíte si její pozornost.
 5. 5
  Pečujte o své tělo. Sprchujte se, používejte deodorant, holte se, čistěte si zuby a noste čisté oblečení. Můžete si také upravit vlasy a použít trochu parfému. Když budete vypadat co nejlépe, budete se chovat sebejistěji.
 6. 6
  Měli byste vědět, jak se chovat k dámě. Nechejte si sprosté vtipy a diskuse o tělesných funkcích pro své kamarády. Když jste s dívkou, měli byste se chovat slušně. Naučte se správně stolovat, chovejte se jako gentleman a říkejte „prosím“ a „děkuji“. Dobré vychování není sice automaticky přitažlivé, ale špatné vychování je vždy nepřitažlivé, takže je lepší mít jistotu.

Část 2 ze 4:
Nažhavte dívku

 1. 1
  Začněte pomalými jemnými doteky. Můžete to zkusit během rande, na konci rande, při sledování filmu, nebo kdykoli jindy – jde jen o to, že si tyto doteky nemusíte nechávat až pro společné mazlení a sex. Když je do hry zapojíte i jindy, dáte dívce najevo, že o ni máte opravdu zájem.
 2. 2
  Zašeptejte jí něco do ucha. Uši jsou u obou pohlaví erotogenní zónou a jemný tlak vašeho dechu bude pro dívku jistě příjemný. Když řeknete něco žhavého, můžete tím dívku rozpálit. Zašeptejte jí například: „Celý den jsem na tebe nemohl přestat myslet.“
 3. 3
  Hlaďte ji. Jemně ji pohlaďte rukou po obličeji a zadívejte se jí do očí.
 4. 4
  Dotýkejte se jí na krku. Jemně jí prsty pohlaďte na zadní straně krku a na ramenou, nebo jí nabídněte masáž zad. Dotýkejte se jí jemně a pomalu.
 5. 5
  Dotkněte se jí na zápěstí. Když se budete držet za ruce, pohlaďte ji na zápěstí nebo na dlani. Můžete ji také jemně políbit na vnitřní straně zápěstí.
 6. 6
  Hrajte si s jejími vlasy. Pokožka hlavy je u mnoha lidí velmi citlivá a jemné (opakujeme: jemné!) doteky jsou pro dívky většinou příjemné. Hlaďte ji po vlasech, nebo jí opatrně projíždějte prsty skrz vlasy.
 7. 7
  Dotkněte se jí na noze. Když si budete téměř jistí, že vás dívka neodstrčí, položte jí ruku na stehno. Nejlépe to funguje, když oba sedíte. Položte jí ruku na stehno a nechejte ji tam ležet. Když se to dívce bude líbit, můžete ji začít pomalu hladit prsty.

Část 3 ze 4:
Jak pokročit dál

 1. 1
  Dejte jí žhavý polibek. Když to uděláte správně, polibkem si získáte její pozornost. Vyčistěte si zuby, nebo si vezměte mentolový bonbon a mějte uvolněné rty. Sevřenými rty přece líbáte svoji babičku! Neměli byste to ze začátku přehánět s jazykem. Pohyby by měly být jemné a pomalé.
  • Kam při líbání s rukama? Dejte je dívce na krk, chytněte si její obličej, nebo jí je dejte kolem pasu.
 2. 2
  Zeptejte se dívky, zda souhlasí s tím, co děláte. Když se budete dívky jen tak dotýkat, aniž by vás zajímalo, jestli se jí to líbí, je to v podstatě sexuální útok. Stačí se jen zeptat, jestli to děláte dobře. Když řekne ano, máte vyhráno. Když řekne ne, okamžitě přestaňte.
 3. 3
  Řekněte jí, co chcete. Dívky jsou erotičtější, než si myslíte a není nic špatného jim říct, jak moc je chcete (tedy až v momentě, kdy už máte téměř vyhráno). Když to uděláte dobře, můžete je tím nažhavit. Zamyslete se nad tím: jistě vás vzrušuje to, že se někomu líbíte. Nemusíte říkat nic nechutného, ale nebojte se vyjádřit svoji touhu.
 4. 4
  Zaměřte se na intimnější erotogenní zóny. Pokud jste zkoušeli tipy uvedené výše a dívka na ně reagovala dobře, můžete se jí zkusit dotýkat i na jiných místech. Zkuste jemné doteky a polibky.
  • Krk, klíční kosti a ramena
  • Chodidla a kotníky
  • Bedra
  • Zadní strany kolen
  • Vnitřní strany stehen
  • Uši
  • Vnitřní strany paží
 5. 5
  Střídejte to. Když najdete místo, které má dívka zvlášť citlivé, nepřehánějte to. Raději se jí chvíli dotýkejte na jiných místech a potom se na toto místo vraťte. Bude to pro ni zajímavější a příjemnější.
 6. 6
  Udělejte to tak, aby chtěla ještě více. Vždy je dobré ukončit to dříve, než se jeden z vás začne nudit, ale u mazlení to platí dvojnásob. Když s doteky přestanete, když bude mít dívka stále zájem, nebude schopná na vás přestat myslet.

Část 4 ze 4:
Rozpalte ji do běla

 1. 1
  Používejte oleje a lubrikační gely. Dívkám trvá déle, než se vzruší a opakované tření může způsobovat podráždění pokožky, nebo dokonce bolest. Připravte si masážní olej a natřete s ním sebe i svoji dívku. Platí to i pro vaše rty!
 2. 2
  Líbejte ji okolo rtů. Jemně si přejeďte prstem okolo rtů a uvidíte, že je v těchto místech pokožka velmi citlivá. Líbejte ji v koutku úst a zkuste chvíli oddalovat skutečný polibek. Tím dívku zaručeně nažhavíte.
 3. 3
  Naučte se dívku líbat na břiše, na boku a na hýždích. Většinou muže napadá líbat dívku pouze na krku nebo na stehnech a často zapomínají na ostatní citlivé části těla. Pokud chcete svoji dívku nažhavit, zkuste ji líbat podél žeber (tam, kde jsou lidé lechtiví), na břiše a okolo kyčelní kosti.
 4. 4
  Svlékejte dívku pomalu. Nespěchejte a udělejte ze svlékání součást předehry. Ženy tráví spoustu času snahou vypadat dobře. Když z ní všechno oblečení strháte aniž byste to ocenili, bude to jako kdybyste dostali krásně zabalený dárek a ani si toho nevšimli.
 5. 5
  Zkuste něco trošku výstředního. Nemusíte spolu dělat žádné šílené věci. Zkuste si třeba jen pásku přes oči, aby se dívka musela soustředit na své příjemné pocity. V každém případě dělejte jen to, co budete oba chtít.
 6. 6
  Naučte se trochu anatomie. Pokud to myslíte vážně, měli byste znát základy anatomie. Zjistěte si, kde se co nachází a experimentujte. Klitoris je vaším přítelem. Najděte ho a naučte se s ním zacházet. Nezanedbávejte ani ostatní citlivá místa!

Tipy

 • Nikdy na dívku netlačte – když bude mít pocit, že na ni vyvíjíte tlak, bude se bát, nebo bude naštvaná. Když bude chtít, abyste přestal, přestaňte. Když to neuděláte, ztratíte její důvěru.
 • Zajistěte, aby dívka měla pocit, že ji chcete.
 • Zajistěte, aby se dívka cítila příjemně.
 • Nedělejte nic, co se jí nebude líbit.
 • ůžete dívku zkusit jemně škádlit. Lechtejte ji, masírujte jí záda a objímejte ji. Můžete si i hrát s jejími vlasy.
 • Při mazlení se zkuste jemně naklánět a hravě jí uhýbat (bude to fungovat když se budete objímat).
 • Polibte dívku na krku, bude se jí to líbit.
 • Obejměte dívku zezadu a chytněte ji rukama kolem pasu.
 • Obejměte ji zezadu a polibte ji na krku.
 • Buďte milí, objímejte ji a držte ji za ruku. Když budete s dívkou trávit čas, lépe ji poznáte. Každá dívka je jiná.
 • Buďte hraví.
 • Nesahejte ji stále na intimní partie – mohlo by jí to být nepříjemné. Raději ji držte za ruku, dívky milují muže, kteří se rádi drží za ruce. Můžete ji chytit i kolem pasu a políbit ji.
 • Pohlaďte ji prsty na zadní straně krku a jemně ji stiskněte prsty. Potom jí sjeďte rukama po zádech, ale nesahejte jí na zadek.
 • Snažte se ji příliš nezastrašit, aby si nemyslela, že se k ní chováte neslušně.
 • Při líbání ji jemně chytněte za paži a druhou rukou jí pohlaďte po tváři, nebo si ji položte na její bok.
 • Dívky milují masáže nohou.

Varování

 • Když dívka bude chtít, abyste přestal, ihned přestaňte.
 • Pokud je dívka opilá, není schopná souhlasit s tím, že s vámi bude mít sex. Vaše pokusy o získání souhlasu by mohly být považovány za sexuální napadení.
 • Když dívka nebude reagovat, zeptejte se jí, co se děje. Dokud vám neřekne jasně „ano“, měli byste předpokládat, že nesouhlasí s tím, co děláte.


O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 181 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 5 923 krát
Kategorie: Láska
Stránka byla zobrazena 5 923 krát.

Pomohl vám tento článek?