Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Každý z nás se občas podívá na nějaké to YouTube video. Můžeme sledovat záběry NASA z vesmíru, odvážné parašutisty na obloze, počítačové instrukce a simulace, nejnovější hvězdy popmusic, klipy slavných lidí, kteří už nejsou mezi námi, bláznivá videa s kočkami a koťaty a spoustu dalších! YouTube je zdroj nekonečných možností. Pokud se vám nějaké YouTube video líbí, můžete ho sdílet se svými přáteli na Facebooku. Podle našich instrukcí se krok po kroku naučíte, jak se to dělá. Směle do toho!

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:
Použijte vestavěnou funkci sdílení na YouTube

 1. 1
  Navštivte stránky YouTube. Najděte YouTube video, které chcete sdílet na Facebooku. Do vyhledávacího pole zadejte klíčová slova. Následně se vám zobrazí seznam výsledků.
 2. 2
  Klikněte na nějaké video z nabízených výsledků.
 3. 3
  Sdílejte ho. U každého videa je několik možností pro sdílení, např. Facebook, Twitter, Google+, nebo dokonce i možnost sdílet video na vašem webu. Pokud chcete video sdílet na Facebooku, udělejte tohle:
  • Klikněte na tlačítko Sdílet umístěné pod videem.
  • Rozbalí se další nabídka s několika možnostmi sdílení. Klikněte na ikonku Facebooku.
  • V dalším podokně, které se objeví, vyberte službu Facebook kliknutím na ikonku písmene “f”.
  • Pokud ještě nejste přihlášeni ke svému Facebook čtu, udělejte to teď zadáním své emailové adresy a hesla.
  • V rozbalovacím menu vyberte možnost sdílení videa. Můžete zvolit možnost sdílet video na zdi konkrétního přítele, na vaší zdi, v nějaké skupině nebo jako soukromou zprávu.
  • Pokud zvolíte jinou možnost než sdílet na vaší zdi, budete vyzváni k zadání jména přítele nebo názvu skupiny, se kterou chcete video sdílet.
  • Zadejte zprávu, kterou chcete k videu přidat. (volitelná možnost)
  • Kliknutím na tlačítko Sdílet odkaz automaticky video zveřejníte a máte hotovo.
 4. 4
  Ověřte, zda vše proběhlo v pořádku. Otevřete Facebook a zkontrolujte, zda vidíte video, které jste právě sdíleli.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 2:
Ručně vložit URL

 1. 1
  Navštivte YouTube. Vyhledejte video, které chcete sdílet.
 2. 2
  Klikněte na video ze seznamu výsledků hledání.
 3. 3
  Pravý klik kamkoliv do videa. Objeví se nabídka. Kliknutím na položku “Kopírovat URL videa” zkopírujete webovou adresu videa do schránky.
 4. 4
  Jděte na Facebook a vložte odkaz na video do políčka, kam píšete své statusy. To můžete udělat buď tak, že kliknete pravým myšítkem a z nabídky vyberete položku "Vložit". Nebo zmáčknete klávesovou zkratku Ctrl-V (PC), případně Command-V (Mac).
 5. 5
  Po vložení odkazu se automaticky načte video i s popisem. Jakmile se video takhle načte, můžete už odkaz v políčku, kam píšete statusy, vymazat a napsat tam nějakou normální vlastní zprávu pro ostatní.
 6. 6
  Kliknutím na tlačítko Přidat zveřejníte video na vaší zdi. Blahopřejeme, právě jste se naučili sdílet YouTube video na Facebooku!
  • Pokud chcete video umístit na zeď nějakého svého přítele, přejděte na jeho Facebookový profil a dále už postupujte podle těchto instrukcí.
  Reklama

Tipy

 • Pokud uvnitř panelu pro sdílení kliknete na tlačítko “Embed”, získáte zdrojový HTML kód videa, který můžete použít na svém webu nebo ve své aplikaci.

Reklama

Varování

Reklama

Související články

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 10 580 krát
Kategorie: Sítě
Stránka byla zobrazena 10 580 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama