Jak na iPhone změnit Siri hlas

Siri je dokonale schopna měnit jazyk či pohlaví pouhým stiskem tlačítka. Jediné, co musíte udělat, je navštívit aplikaci nastavení a vybrat si.

Postup

 1. 1
  Klepněte na ikonu Nastavení, kterou nejdete na hlavní obrazovce vašeho iPhone.
 2. 2
  Klepněte na Obecné.
 3. 3
  Klepněte na Siri.
 4. 4
  Změňte pohlaví. Na položce "Hlasové pohlaví" můžete přepínat mezi možnostmi Žena a Muž.
 5. 5
  Klepněte na Jazyk.
 6. 6
  Z daného seznamu vyberte jazyk pro změnu Siri hlasu.

Tipy

 • Siri má jiný hlas pro různé země, takže pokud bude mluvit stejným jazykem, jako v jiné zemi (například USA a Velká Británie či Španělsko a Mexiko), můžete použít jiný hlas beze změny jazyka.

Varování

 • Pokud nastavíte Siri na používání jazyka odlišené země, než té, ve které se nacházíte, nebude mít možná přístup k některým funkcím, jako jsou místní služby, nebo změní hlas tak, aby vyhovoval tomu, co hledáte.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili.

V jiných jazycích:

English: Change Siri's Voice on an iPhone, Español: cambiar la voz de Siri en un iPhone, Português: Alterar a Voz da Siri num iPhone, Italiano: Cambiare la Voce di Siri su iPhone, Deutsch: Die Stimme von Siri ändern, Français: changer la voix de Siri sur un iPhone, 中文: 在iPhone上改变Siri的声音, Русский: изменить голос Siri на iPhone, Nederlands: De stem van Siri veranderen op een iPhone

Stránka byla zobrazena 1 021 krát.
Byl tento článek přesný?