Nahrávání obrázků na Facebook je s tímto krátkým návodem celkem jednoduché. Tady uvidíte, jak nahrát obrázky a fotoalba z počítače nebo mobilního zařízení za použití nové úpravy Facebooku.

Metoda 1 ze 3:
Nahrávání nové fotky na Timeline z počítače

 1. 1
  Přihlaste se na Facebook. Ujistěte se, že jste stáhli fotografie z vašeho digitálního fotoaparátu nebo telefonu s fotoaparátem a jsou v počítači, z kterého se přihlašujete.
 2. 2
  Dostaňte se na svůj Timeline, přítelův Timeline nebo na vaší hlavní stránku. Nad polem pro aktualizaci statusu by měla být volba "Přidat fotky/video." Vyberte ji.
 3. 3
  Zvolte Nahrát fotky/video. Tady budete mít možnost kliknout na "Nahrát fotky/video " nebo "Vytvořit fotoalbum."
 4. 4
  Najděte soubor s fotkou na vašem harddisku a vyberte ho. Mělo by vyskočit okno vyhledávače, které vám umožní hledat fotky na vašem harddisku. Vaše fotky musí být předtím, než budete moci udělat tento krok, nahrány v počítači.
 5. 5
  Upravte váš příspěvek. Můžete přidat nadpis, označit další lidi s vámi, a upravit nastavení soukromí.
  • Pokud chcete, můžete přidat k vašim obrázkům označení. Jděte na fotografii a zvolte "Označit fotku" přímo pod obrázkem. Klikněte někam na obrázek, zvolte osobu, a potom klikněte na "Označit." Když skončíte, zvolte "Označeno".
  • Pro přidání nadpisu, klikněte na tužku pod vaší fotkou.
 6. 6
  Když jste hotovi s úpravou fotek, zvolte "Přidat příspěvek". Fotky by měli být okamžitě dostupné na vašem nebo přítelově Timeline.
  Reklama

Metoda 2 ze 3:
Nahrávání nového fotoalba z počítače

 1. 1
  Na svém Timeline, přítelově Timeline nebo na vaší hlavní stránce zvolte míst "Nahrát fotky/video" na "Vytvořit fotoalbum."
 2. 2
  Vyberte fotky, které chcete nahrát. Pokud jste si je předtím již seskupili ve složce na vašem harddisku, můžete vybrat složku a Facedbook nahraje všechny obrázky v ní. Můžete je také vybrat všechny najednou kliknutím na "Přidat více fotografií" v levém dolním rohu potom, co jste nahráli jednu.
 3. 3
  Upravte informace o fotografiích. Pojmenujte fotoalbum a přidejte jakoukoliv informaci, kterou chcete mít zahrnutou na všech jednotlivých fotografiích. Když skončíte, klikněte na "Přidat příspěvek."
  • Můžete také upravit nadpisy a další informace potom, co jste fotky nahráli, kliknutím na jednotlivé fotografie a kliknutím na "Upravit."
  Reklama

Metoda 3 ze 3:
Nahrávaní fotografií z mobilního zařízení

 1. 1
  Pokud nemáte aplikaci Facebook, stáhněte si jí. Jakmile spustíte aplikaci, přihlaste se do svého účtu.
 2. 2
  Klikněte na záložku "Fotky". Nahoře na stránce by měli být tři možnosti "Stav," "Fotky," a "Check In." Kliknutím na "Fotky" se otevře fotogalerie vašeho zařízení.
 3. 3
  Zvolte fotografie, které chcete nahrát. V horním rohu každého obrázku by mělo být malé zaškrtávací políčko. Pokud chcete daný obrázek nahrát, klikněte na něj.
  • Budete moci označit fotky, přidat nadpisy a vybrat, kam budete chtít nahrát fotku, jestli na váš Timeline nebo přítelův.
 4. 4
  Klikněte na "Přidat příspěvek." Když jste vyplnili informace, které chcete mít zahrnuty u obrázku, přidejte příspěvek na Facebook.
  Reklama

Tipy

 • Pro použití jedné z vašich nahraných fotografií jako profilového obrázku, klikněte na "Nastavit jako profilový obrázek" pod vaší fotografií.

Reklama

Varování

 • Nenahrávejte nic, co nechcete, aby viděli ostatní.
 • Buďte opatrní, co nahráváte na internet. Obrázky mohou být nahlášeny kvůli spamu, nahotě, znázornění násilí, útočnosti nebo ilegálnímu užívání drog.
Reklama

Související články

Jak zjistit, zda si vás někdo zablokoval na Facebooku
Jak zjistit, kdo si zobrazuje váš profil na Facebooku
Jak zjistit, s kým jste na Facebooku nejvíce propojení
Jak vytvořit nový účet na Facebooku
Jak sdílet na Facebooku
Jak odstranit fotky z Facebooku
Jak odhalit falešný facebookový účet
Jak si změnit jméno na Facebooku
Jak si změnit rodinný stav na Facebooku
Jak skrýt přátele na Facebooku
Jak najít přátele na Facebooku
Jak někoho odblokovat na Facebooku
Jak získat více "lajků" na Facebooku
Jak vytvořit srdíčko na Facebooku
Reklama

O tomto wikiHow

JL
Spoluautor od:
Technologický spisovatel & Editor
Tento článek spoluautor od Jack Lloyd. Jack Lloyd je technologický spisovatel a editor pro wikiHow. Má více než dva roky zkušeností s tvorbou a editací článků souvisejících s technologiemi. Je technologickým nadšencem a učitelem angličtiny. Tento článek byl zobrazen 3 220 krát
Kategorie: Facebook
Stránka byla zobrazena 3 220 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama