Jak nahrát fotografie na Facebook

Nahrávání obrázků na Facebook je s tímto krátkým návodem celkem jednoduché. Tady uvidíte, jak nahrát obrázky a fotoalba z počítače nebo mobilního zařízení za použití nové úpravy Facebooku.

Metoda 1 ze 3:
Nahrávání nové fotky na Timeline z počítače

 1. 1
  Přihlaste se na Facebook. Ujistěte se, že jste stáhli fotografie z vašeho digitálního fotoaparátu nebo telefonu s fotoaparátem a jsou v počítači, z kterého se přihlašujete.
 2. 2
  Dostaňte se na svůj Timeline, přítelův Timeline nebo na vaší hlavní stránku. Nad polem pro aktualizaci statusu by měla být volba "Přidat fotky/video." Vyberte ji.
 3. 3
  Zvolte Nahrát fotky/video. Tady budete mít možnost kliknout na "Nahrát fotky/video " nebo "Vytvořit fotoalbum."
 4. 4
  Najděte soubor s fotkou na vašem harddisku a vyberte ho. Mělo by vyskočit okno vyhledávače, které vám umožní hledat fotky na vašem harddisku. Vaše fotky musí být předtím, než budete moci udělat tento krok, nahrány v počítači.
 5. 5
  Upravte váš příspěvek. Můžete přidat nadpis, označit další lidi s vámi, a upravit nastavení soukromí.
  • Pokud chcete, můžete přidat k vašim obrázkům označení. Jděte na fotografii a zvolte "Označit fotku" přímo pod obrázkem. Klikněte někam na obrázek, zvolte osobu, a potom klikněte na "Označit." Když skončíte, zvolte "Označeno".
  • Pro přidání nadpisu, klikněte na tužku pod vaší fotkou.
 6. 6
  Když jste hotovi s úpravou fotek, zvolte "Přidat příspěvek". Fotky by měli být okamžitě dostupné na vašem nebo přítelově Timeline.
  Reklama

Metoda 2 ze 3:
Nahrávání nového fotoalba z počítače

 1. 1
  Na svém Timeline, přítelově Timeline nebo na vaší hlavní stránce zvolte míst "Nahrát fotky/video" na "Vytvořit fotoalbum."
 2. 2
  Vyberte fotky, které chcete nahrát. Pokud jste si je předtím již seskupili ve složce na vašem harddisku, můžete vybrat složku a Facedbook nahraje všechny obrázky v ní. Můžete je také vybrat všechny najednou kliknutím na "Přidat více fotografií" v levém dolním rohu potom, co jste nahráli jednu.
 3. 3
  Upravte informace o fotografiích. Pojmenujte fotoalbum a přidejte jakoukoliv informaci, kterou chcete mít zahrnutou na všech jednotlivých fotografiích. Když skončíte, klikněte na "Přidat příspěvek."
  • Můžete také upravit nadpisy a další informace potom, co jste fotky nahráli, kliknutím na jednotlivé fotografie a kliknutím na "Upravit."
  Reklama

Metoda 3 ze 3:
Nahrávaní fotografií z mobilního zařízení

 1. 1
  Pokud nemáte aplikaci Facebook, stáhněte si jí. Jakmile spustíte aplikaci, přihlaste se do svého účtu.
 2. 2
  Klikněte na záložku "Fotky". Nahoře na stránce by měli být tři možnosti "Stav," "Fotky," a "Check In." Kliknutím na "Fotky" se otevře fotogalerie vašeho zařízení.
 3. 3
  Zvolte fotografie, které chcete nahrát. V horním rohu každého obrázku by mělo být malé zaškrtávací políčko. Pokud chcete daný obrázek nahrát, klikněte na něj.
  • Budete moci označit fotky, přidat nadpisy a vybrat, kam budete chtít nahrát fotku, jestli na váš Timeline nebo přítelův.
 4. 4
  Klikněte na "Přidat příspěvek." Když jste vyplnili informace, které chcete mít zahrnuty u obrázku, přidejte příspěvek na Facebook.
  Reklama

Tipy

 • Pro použití jedné z vašich nahraných fotografií jako profilového obrázku, klikněte na "Nastavit jako profilový obrázek" pod vaší fotografií.

Reklama

Varování

 • Nenahrávejte nic, co nechcete, aby viděli ostatní.
 • Buďte opatrní, co nahráváte na internet. Obrázky mohou být nahlášeny kvůli spamu, nahotě, znázornění násilí, útočnosti nebo ilegálnímu užívání drog.
Reklama

Pomohl vám tento článek?

Reklama