Jak nainstalovat hru z torrentu

V tomto článku:Stažení torrentuInstalace hry

Torrenty jsou jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak sdílet soubory online. Najdete zde prakticky jakoukoliv hru na různých torrentových stránkách. Instalace hry, která je stažená přes torrent, je trošku složitější, než instalace zakoupené hry, protože musíte prolomit ochranou proti kopírování hry. Vždy je nezbytně nutné, přečíst si soubor REAME, který najdete v každém torrentu.

Část 1
Stažení torrentu

 1. 1
  Stáhněte a nainstalujte si klienta BitTorrent. Tyto programy vám umožní stahovat torrentové soubory, tedy soubory typu peer-to-peer. Torrenty jsou velmi malé, ale poukazují na větší soubory na pevném disku, které sdílíte s ostatními. Mezi nejpopulárnější torrenty patří:
  • uTorrent
  • BitTorrent
  • Vuze
 2. 2
  Vyhledejte torrentový soubor hry, kterou chcete stáhnout. Na internetu existuje celá řada míst, kde hledat torrenty, avšak odkaz ne ně vám poskytnout nemůžeme. Ujistěte se, že torrent má pozitivní hodnocení. Snížíte tak šanci na stažení nějakého viru.
  • Pokuste se najít torrent, který má hodně "Seedů". Seedeři jsou lidé, kteří sdílejí soubory. Čím víc Seedů, ke kterým se připojíte, tím bude rychlejší stahování. Rychlost může dosáhnout maximálně limitu vašeho připojení.
 3. 3
  Stáhněte torrentový soubor a otevřete jej v klientovi. Torrenty jsou velmi malé a obvykle stažené za pár sekund. Důvodem je, že soubor torrent ve skutečnosti neobsahuje žádná herní data. Místo toho umožňuje připojit se k ostatním uživatelům a stáhnout tak hru po kouskách, které vám po dokončení stahování dají dohromady kompletní hru.
  • Většina klientů je nastavena na automatické otevření souborů .torrent. Pokud se neotevírá v torrentovém klientu, vyberte nově nainstalovaného klienta ze seznamu programů.
  • Legálně můžete stahovat pouze torrenty her, které vlastníte.
  • Pro více informací "Jak stahovat torrenty" klikněte sem.
 4. 4
  Počkejte na dokončení stahování. Stahování může trvat delší dobu, zejména v případě, že je hra příliš velká, nebo z důvodu malého počtu Seedů. Klikněte sem a zjistíte, jak urychlit stahování torrentů.

Část 2
Instalace hry

 1. 1
  V případně potřeby stáhněte a nainstalujte hru z archivu. Mnoho souborů je ve fromátu RAR (.rar). Jedná se o archivní soubory, které vyžadují speciální software, abyste je mohli rozbalit. Nejpopulárnější volbou pro otevření těchto souborů, která je navíc zdarma, je 7-Zip.
 2. 2
  Zjistěte, v jakém formátu hra je. Existují dva hlavní formáty, ve kterém může být hra stažena: EXE nebo ISO. Jestliže je hra ve formátu EXE, znamená to, že můžete spustit instalační soubor a vše bude nainstalováno z instalačního programu. Soubor ISO je obraz fyzického disku, který musí být buď vypálen, nebo přidán do počítače ve formě virtuálního disku.
 3. 3
  Přečtěte si soubor README. Většina souborů obsahuje textový soubor s pokyny k instalaci a je velmi důležité si ho přečíst. Najdete tam různé úkoly, které je třeba splnit ve správném pořadí, aby program správně fungoval.
 4. 4
  Spusťte instalační program. Instalační program je pro každou hru jiný, ale obecně platí, že budete muset buď spustit soubor EXE, nebo vytvořit/vypálit soubor ISO a spustit instalační program z disku. Obvykle stačí spustit instalační program stejně, jako byste instalovali koupenou hry, avšak ujistěte se tím, že si přečtete soubor README.
 5. 5
  Spusťte crack. Většina her, které stáhnete, obsahuje nějakou formu ochrany proti kopírování. Aby bylo možné tuto ochranu obejít, musíte zadat CD klíč nebo spustit crack. Většina torrentů by měla obsahovat crack společně s instalačním souborem, avšak postup je u každé hry jiný. Opět zde platí, že si musíte přečíst soubor README.
  • Některé hry vyžadují výměnu hlavního souboru EXE v instalační složce za crack. Pokaždé když pak budete chtít spustit hru, kliknete na tento soubor.
  • Některé hry vyžadují spuštění klíčového generátoru, který vám poskytne funkční CD klíče.
  • Některé hry obsahují jednoduchý soubor EXE, který budete potřebovat ke spuštění již odemčené hry.
  • Výjimečně se může stát, že budete žádáni o úpravu konfiguračního souboru, abyste mohli hrát hru. Jak na to, zjistíte podle pokynů v souboru README.
 6. 6
  Zahrajte si hru. Pomocí jakékoliv metody, kterou najdete v souboru README, spusťte hru. Může se stát, že při prvním spuštění budete muset spustit konfigurační program hry a nastavit grafiku.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 16 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili.

V jiných jazycích:

English: Install a Torrent Game, Español: instalar un juego desde un archivo torrent, Italiano: Installare un Gioco Torrent, Português: Instalar um Jogo de Torrent, Русский: установить скачанную с торрента игру, Deutsch: Ein Torrent Spiel installieren, Français: installer un jeu téléchargé via torrent, Bahasa Indonesia: Menginstal Permainan dari Torrent, العربية: تثبيت لعبة تورنت, ไทย: ติดตั้งเกมที่โหลดบิทมา, 中文: 安装Torrent游戏, Tiếng Việt: Cài đặt game bằng torrent, Nederlands: Een spel met een torrent installeren, Türkçe: Torrent ile İndirilen Bir Oyun Nasıl Yüklenir

Stránka byla zobrazena 4 069 krát.
Byl tento článek přesný?