Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Gmail umožňuje archivovat vaše staré e-mailové zprávy, abyste měli svou schránku přehlednou. Znamená to tedy, že vaše maily skryje, avšak v případě, kdy se k takovým zprávám potřebujete zpětně dostat, Gmail vám je poskytne. Existuje několik způsobů, jak najít tyto zprávy, avšak neexistuje způsob, jak vizuálně zjistit, zda byla vaše zpráva archivovaná či nikoliv. U dané zprávy není uveden žádný bod "archivováno".

Metoda 1 ze 2:
Pomocí webové stránky Gmail

 1. 1
  Přihlaste se do svého účtu Gmail v prohlížeči.
 2. 2
  Najděte archivované zprávy. Tyto zprávy i nadále najdete, pokud zadáte klíčové slovo do vyhledávání. Znáte-li tedy odesílatele, předmět, část těla nebo jakoukoliv jinou část zprávy, můžete zprávu najít pomocí vyhledávacího pole v horní části stránky.
 3. 3
  Podívejte se do štítků. Pokud jste na archivovanou zprávu přidali štítek, můžete ji najít právě pod tímto štítkem. Štítky si můžete prohlédnout v levé části stránky.
 4. 4
  V levé nabídce klikněte na "Více" a vyberte "Všechny zprávy". Zobrazí se tím veškerá pošta na vašem Gmail účtu, bez ohledu na to, jaký štítek obsahuje. Nezáleží také na tom, zda je či není zpráva archivovaná.
  • Archivované zprávy nejsou označeny žádným štítkem ani jiným indikátorem. Tyto zprávy jsou označeny tak, že už se nezobrazují ve vaší schránce.
 5. 5
  Klikněte na "Přesunout do složky Doručená pošta", čímž zprávu vytáhnete z archívu. Zpráva se vrátí do vaší e-mailové schránky a bude třízena podle jejího původního data.[1]
  Reklama

Metoda 2 ze 2:
Pomocí aplikace Gmail

 1. 1
  Otevřete vaši aplikaci Gmail. Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu Google.
 2. 2
  Najděte archivované zprávy. Tyto zprávy i nadále najdete, pokud zadáte klíčové slovo do vyhledávání. Znáte-li tedy odesílatele, předmět, část těla nebo jakoukoliv jinou část zprávy, můžete zprávu najít pomocí lupy v horní části obrazovky.
 3. 3
  Podívejte se do štítků. Pokud jste na archivovanou zprávu přidali štítek, můžete ji najít právě pod tímto štítkem. Klikněte na tlačítko Menu v levém horním rohu obrazovky a směrem dolů si můžete štítky prohlédnout.
 4. 4
  Klikněte na Menu a vyberte "Všechny zprávy". Zobrazí se tím veškerá pošta na vašem Gmail účtu, bez ohledu na to, jaký štítek obsahuje. Nezáleží také na tom, zda je či není zpráva archivovaná.
  • Archivované zprávy nejsou označeny žádným štítkem ani jiným indikátorem. Tyto zprávy jsou označeny tak, že už se nezobrazují ve vaší schránce.
 5. 5
  Klepněte na tlačítko Menu v pravém horním rohu otevřené archivované zprávy. Klepněte na "Přesunout do složky Doručená pošta", čímž vrátíte danou zprávu zpět do schránky.
  Reklama

Související články

Jak poznat, že máte napíchnutý telefonJak poznat, že máte napíchnutý telefon
Jak obnovit zablokovaný účet na FacebookuJak obnovit zablokovaný účet na Facebooku
Jak opravit notebook, který se nenabíjíJak opravit notebook, který se nenabíjí
Jak získat něčí heslo k FacebookuJak získat něčí heslo k Facebooku
Jak kontaktovat InstagramJak kontaktovat Instagram
Jak vypnout ochranu proti zápisuJak vypnout ochranu proti zápisu
Jak smazat účet na SpotifyJak smazat účet na Spotify
Jak hledat na hlubokém webuJak hledat na hlubokém webu
Jak hackovatJak hackovat
Jak poslat peníze z PayPalu na bankovní účetJak poslat peníze z PayPalu na bankovní účet
Jak odemknout zabezpečený PDF souborJak odemknout zabezpečený PDF soubor
Jak nastavit dva monitoryJak nastavit dva monitory
Jak přijít na to, zda vás někdo bloknul na WhatsAppJak přijít na to, zda vás někdo bloknul na WhatsApp
Jak opravit modrou smrt ve WindowsJak opravit modrou smrt ve Windows
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od:
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 19 461 krát
Stránka byla zobrazena 19 461 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama