Jak najít archivovanou poštou na Gmailu

Gmail umožňuje archivovat vaše staré e-mailové zprávy, abyste měli svou schránku přehlednou. Znamená to tedy, že vaše maily skryje, avšak v případě, kdy se k takovým zprávám potřebujete zpětně dostat, Gmail vám je poskytne. Existuje několik způsobů, jak najít tyto zprávy, avšak neexistuje způsob, jak vizuálně zjistit, zda byla vaše zpráva archivovaná či nikoliv. U dané zprávy není uveden žádný bod "archivováno".

Metoda 1 ze 2:
Pomocí webové stránky Gmail

 1. 1
  Přihlaste se do svého účtu Gmail v prohlížeči.
 2. 2
  Najděte archivované zprávy. Tyto zprávy i nadále najdete, pokud zadáte klíčové slovo do vyhledávání. Znáte-li tedy odesílatele, předmět, část těla nebo jakoukoliv jinou část zprávy, můžete zprávu najít pomocí vyhledávacího pole v horní části stránky.
 3. 3
  Podívejte se do štítků. Pokud jste na archivovanou zprávu přidali štítek, můžete ji najít právě pod tímto štítkem. Štítky si můžete prohlédnout v levé části stránky.
 4. 4
  V levé nabídce klikněte na "Více" a vyberte "Všechny zprávy". Zobrazí se tím veškerá pošta na vašem Gmail účtu, bez ohledu na to, jaký štítek obsahuje. Nezáleží také na tom, zda je či není zpráva archivovaná.
  • Archivované zprávy nejsou označeny žádným štítkem ani jiným indikátorem. Tyto zprávy jsou označeny tak, že už se nezobrazují ve vaší schránce.
 5. 5
  Klikněte na "Přesunout do složky Doručená pošta", čímž zprávu vytáhnete z archívu. Zpráva se vrátí do vaší e-mailové schránky a bude třízena podle jejího původního data.[1]
  Reklama

Metoda 2 ze 2:
Pomocí aplikace Gmail

 1. 1
  Otevřete vaši aplikaci Gmail. Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu Google.
 2. 2
  Najděte archivované zprávy. Tyto zprávy i nadále najdete, pokud zadáte klíčové slovo do vyhledávání. Znáte-li tedy odesílatele, předmět, část těla nebo jakoukoliv jinou část zprávy, můžete zprávu najít pomocí lupy v horní části obrazovky.
 3. 3
  Podívejte se do štítků. Pokud jste na archivovanou zprávu přidali štítek, můžete ji najít právě pod tímto štítkem. Klikněte na tlačítko Menu v levém horním rohu obrazovky a směrem dolů si můžete štítky prohlédnout.
 4. 4
  Klikněte na Menu a vyberte "Všechny zprávy". Zobrazí se tím veškerá pošta na vašem Gmail účtu, bez ohledu na to, jaký štítek obsahuje. Nezáleží také na tom, zda je či není zpráva archivovaná.
  • Archivované zprávy nejsou označeny žádným štítkem ani jiným indikátorem. Tyto zprávy jsou označeny tak, že už se nezobrazují ve vaší schránce.
 5. 5
  Klepněte na tlačítko Menu v pravém horním rohu otevřené archivované zprávy. Klepněte na "Přesunout do složky Doručená pošta", čímž vrátíte danou zprávu zpět do schránky.
  Reklama

Pomohl vám tento článek?

Reklama