Jak napsat dívce, která se vám líbí

V tomto článku:Jak napsat dívce

Chcete napsat zprávu dívce, která se vám líbí, ale nevíte, jak na to? V tomto článku se to dozvíte!

Jak napsat dívce

 1. 1
  Získejte její telefonní číslo. Měli byste si o něho říct přímo jí – když její číslo získáte od někoho jiného, mohli byste působit neslušně. Můžete například zmínit nějaký obrázek nebo odkaz z internetu a říct: „To by se ti moc líbilo, pošlu ti odkaz. Počkat, nemám tvoje číslo, dáš mi ho?“ Chovejte se uvolněně a nedělejte z toho vědu. Když budete působit klidně, budete mít větší šanci, že vám dívka své číslo dá.
  • Pokud vám dívka nechce své číslo dát, nesnažte se ho získat jinak. Musíte respektovat její hranice. Můžete ji později zkusit požádat ještě jednou.
 2. 2
  Napište jí „ahoj“, ale ne jen „ahoj“. Když dívku pouze pozdravíte, nebude vědět, co na to má odpovědět a bude si myslet, že jste nudný. Na něco se jí zeptejte – klidně jen na to, jak se má.
  • Otázky jsou skvělé, protože je slušné na ně odpovědět. Když se jí například zeptáte, co je za úkol do angličtiny, bude hned vědět, co vám má říct.
  • Otevřené otázky jsou rozhodně lepší, než otázky, na které lze odpovědět jedním slovem. Místo abyste se jí tedy ptali třeba: „Máš ráda komedie?“ se jí zeptejte: „Jaké filmy máš ráda?“ Pravděpodobně získáte konkrétnější a delší odpověď, která vám umožní pokračovat v rozhovoru.
 3. 3
  Řekněte něco relevantního. Pokud se například chystá školní ples, můžete se jí zeptat, jestli na něho půjde.
 4. 4
  Pište si o jejích zájmech. Pokud víte, že má ráda nějakou kapelu, seriál, nebo film, zeptejte se jí na to. Můžete se jí zeptat, jestli se jí líbil nejnovější díl seriálu, nebo jestli vám může doporučit nějaké písničky od její oblíbené kapely. Dáte tím najevo, že si ceníte jejích názorů a pamatujete si, co má ráda.
  • Tato témata jsou skvělá, protože naprostá většina lidí má oblíbené seriály nebo hudební interprety a rádi o nich mluví. Vždy je příjemné poznat někoho, koho zajímají stejné věci, jako vás.
  • Pokud se na něčem neshodnete, nic si z toho nedělejte. Můžete se klidně přátelsky pohádat o tom, která písnička od Beatles je nejlepší – alespoň se trochu lépe poznáte. Jen si dejte pozor, abyste ji ničím neurazili a nechovali se povýšeně.
 5. 5
  Používejte smajlíky. Pomohou vám flirtovat a dáte s nimi najevo, že jste nevinní a nesnažíte se tlačit na pilu.
  • Pokud nevíte, jak používat smajlíky, začněte je ze začátku dávat na konce vět, například: „Vidělas nový díl Heroes? Je skvělý☺“.
  • Obecně platí, že mrkající smajlíci se používají při flirtování. Nepoužívejte je tam, kde byste běžně použili obyčejného usmívajícího se smajlíka.
 6. 6
  Pokračujte stejným způsobem. Až si začnete psát, pokračujte a užívejte si to.

Tipy

 • Flirtování je příjemné, ale někdy může být i otravné. Při flirtování si všímejte toho, jak na vás dívka reaguje. Pokud s vámi také flirtuje a odpovídá vám rychle, můžete pokračovat. Pokud se zdá, že nemá zájem, zpomalte a pište si zase chvíli o běžných věcech.
 • Pokud o vás dívka viditelně nemá zájem (odpovídá pomalu, nebo jedním slovem), přestaňte jí psát. Pokud si s vámi nechce povídat, jen marníte čas. Najděte si nějakou jinou dívku.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili.

Kategorie: Mládí

V jiných jazycích:

English: Start a Text Conversation with a Girl, Español: iniciar una conversación con una chica a través de mensajes de texto, Português: Começar uma Conversa por SMS com uma Garota, Deutsch: Mit einem Mädchen via Textnachrichten schreiben und ein Gespräch beginnen, Italiano: Iniziare una Discussione Tramite SMS con una Ragazza, Français: démarrer une conversation SMS avec une fille, Русский: начать разговор с девушкой через СМС сообщения, 中文: 给女孩发短信, Nederlands: Een sms conversatie met een meisje beginnen, Bahasa Indonesia: Memulai Percakapan Pesan Singkat dengan seorang gadis, العربية: بدء محادثة نصية مع فتاة, ไทย: เริ่มต้นส่งข้อความหาสาว, हिन्दी: लड़की के साथ टेक्स्ट वार्तालाप (Text Conversation ) शुरू करें, Tiếng Việt: Bắt đầu Trò chuyện qua Tin nhắn với một Cô gái, 한국어: 여자와 문자 대화 시작하는 법, 日本語: 女子とテキストメッセージで会話を始める

Stránka byla zobrazena 5 705 krát.
Byl tento článek přesný?