Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Chcete napsat zprávu dívce, která se vám líbí, ale nevíte, jak na to? V tomto článku se to dozvíte!

Metoda 1 ze 1:
Jak napsat dívce

 1. 1
  Získejte její telefonní číslo. Měli byste si o něho říct přímo jí – když její číslo získáte od někoho jiného, mohli byste působit neslušně. Můžete například zmínit nějaký obrázek nebo odkaz z internetu a říct: „To by se ti moc líbilo, pošlu ti odkaz. Počkat, nemám tvoje číslo, dáš mi ho?“ Chovejte se uvolněně a nedělejte z toho vědu. Když budete působit klidně, budete mít větší šanci, že vám dívka své číslo dá.
  • Pokud vám dívka nechce své číslo dát, nesnažte se ho získat jinak. Musíte respektovat její hranice. Můžete ji později zkusit požádat ještě jednou.
 2. 2
  Napište jí „ahoj“, ale ne jen „ahoj“. Když dívku pouze pozdravíte, nebude vědět, co na to má odpovědět a bude si myslet, že jste nudný. Na něco se jí zeptejte – klidně jen na to, jak se má.
  • Otázky jsou skvělé, protože je slušné na ně odpovědět. Když se jí například zeptáte, co je za úkol do angličtiny, bude hned vědět, co vám má říct.
  • Otevřené otázky jsou rozhodně lepší, než otázky, na které lze odpovědět jedním slovem. Místo abyste se jí tedy ptali třeba: „Máš ráda komedie?“ se jí zeptejte: „Jaké filmy máš ráda?“ Pravděpodobně získáte konkrétnější a delší odpověď, která vám umožní pokračovat v rozhovoru.
 3. 3
  Řekněte něco relevantního. Pokud se například chystá školní ples, můžete se jí zeptat, jestli na něho půjde.
 4. 4
  Pište si o jejích zájmech. Pokud víte, že má ráda nějakou kapelu, seriál, nebo film, zeptejte se jí na to. Můžete se jí zeptat, jestli se jí líbil nejnovější díl seriálu, nebo jestli vám může doporučit nějaké písničky od její oblíbené kapely. Dáte tím najevo, že si ceníte jejích názorů a pamatujete si, co má ráda.
  • Tato témata jsou skvělá, protože naprostá většina lidí má oblíbené seriály nebo hudební interprety a rádi o nich mluví. Vždy je příjemné poznat někoho, koho zajímají stejné věci, jako vás.
  • Pokud se na něčem neshodnete, nic si z toho nedělejte. Můžete se klidně přátelsky pohádat o tom, která písnička od Beatles je nejlepší – alespoň se trochu lépe poznáte. Jen si dejte pozor, abyste ji ničím neurazili a nechovali se povýšeně.
 5. 5
  Používejte smajlíky. Pomohou vám flirtovat a dáte s nimi najevo, že jste nevinní a nesnažíte se tlačit na pilu.
  • Pokud nevíte, jak používat smajlíky, začněte je ze začátku dávat na konce vět, například: „Vidělas nový díl Heroes? Je skvělý☺“.
  • Obecně platí, že mrkající smajlíci se používají při flirtování. Nepoužívejte je tam, kde byste běžně použili obyčejného usmívajícího se smajlíka.
 6. 6
  Pokračujte stejným způsobem. Až si začnete psát, pokračujte a užívejte si to.
  Reklama

Tipy

 • Flirtování je příjemné, ale někdy může být i otravné. Při flirtování si všímejte toho, jak na vás dívka reaguje. Pokud s vámi také flirtuje a odpovídá vám rychle, můžete pokračovat. Pokud se zdá, že nemá zájem, zpomalte a pište si zase chvíli o běžných věcech.
 • Pokud o vás dívka viditelně nemá zájem (odpovídá pomalu, nebo jedním slovem), přestaňte jí psát. Pokud si s vámi nechce povídat, jen marníte čas. Najděte si nějakou jinou dívku.
Reklama

Související články

Jak si psát s dívkou, která se vám líbíJak si psát s dívkou, která se vám líbí
Jak si psát s klukem, který se vám líbíJak si psát s klukem, který se vám líbí
Jak líbatJak líbat
Jak poznat, jestli se líbíte mužiJak poznat, jestli se líbíte muži
Jak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbíJak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbí
Jak být hezkáJak být hezká
Jak obejít věkové omezení na YouTube videíchJak obejít věkové omezení na YouTube videích
Jak bezbolestně přijít o panenstvíJak bezbolestně přijít o panenství
Jak si vést deníkJak si vést deník
Jak si vydělat peníze (pro teenagery)Jak si vydělat peníze (pro teenagery)
Jak na první polibek s klukemJak na první polibek s klukem
Jak se zeptat dívky, jestli s vámi chce choditJak se zeptat dívky, jestli s vámi chce chodit
Jak projít neohlášeným testem na drogyJak projít neohlášeným testem na drogy
Jak dát muži najevo, že se vám líbíJak dát muži najevo, že se vám líbí
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili. Tento článek byl zobrazen 10 027 krát
Kategorie: Mládí
Stránka byla zobrazena 10 027 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama