Rádi byste měli Yahoo! jako domovskou stránku? Internet Explorer lze nastavit tak, že se vám vždy po otevření načte Yahoo! vyhledávač (nebo jakékoliv jiná Yahoo! stránka). Dokonce si IE můžete nastavit tak, že se vám spustí i více stránek najednou.

Postup

 1. 1
  Klikněte na Nástroje. Pokud Nástroje nevidíte v horní liště, stiskněte tlačítko Alt.
  • Tento postup funguje na všech verzích IE.
 2. 2
  Zvolte "Možnosti Internetu" z nabídky Nástroje.
 3. 3
  Klikněte na .Obecné.
 4. 4
  Vložte do políčka "Domovská stránka" Yahoo! stránku, kterou chcete mít nastavenou jako domovskou stránku. Můžete si nastavit i více domovských stránek, záleží jen na vás.
  • Vyhledávač - www.yahoo.com
  • E-mail - mail.yahoo.com
  • Zprávy - news.yahoo.com
  • Nakupování - shopping.yahoo.com
 5. 5
  Přidávejte odkazy na webové stránky po jednotlivých řádcích (Internet Explorer 8 a novější verze). Chcete-li, aby se vám po spuštění IE otevřelo více stránek najednou, tak je přidejte po jednom do políčka "Domovská stránka" – jedna stránka na jeden řádek.
 6. 6
  Klikněte na .Použít na uložení všech změn. Klikněte na OK, čímž zavřete okno "Možnosti Internetu" a pak zavřete i Internet Explorer.
 7. 7
  Spusťte znovu Internet Explorer a pozorujte změny. Měly by se vám po spuštění načíst vámi vybrané Yahoo! stránky.
  • Pokud se vám stane, že se vám nenačte Yahoo!, ale místo toho dojde k přesměrování na jinou stránku, tak je možné, že máte v počítači nějaký malware, který vám zabraňuje ve změně nastavení internetu.
  Reklama

Související články

Pomohl vám tento článek?

Reklama