Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Máte kompletně nový iPhone? První věc, kterou byste měli chtít udělat, je provést konfiguraci hlasové schránky. Díky tomu vám budou moci lidé zanechat zprávy a také si budete moci změnit přivítání z toho standardního nudného. Abyste mohli nastavit hlasovou schránku ve vašem iPhonu, budete muset nejdřív nastavit vaši příchozí poštu přes vašeho poskytovatele služeb a potom můžete provést konfiguraci Visual Voicemail a získat vaše zprávy.

Část 1
Část 1 ze 3:

Nastavení hlasové schránky

 1. 1
  Otevřete aplikaci Telefon ve vašem iPhonu. Můžete se dostat do funkcí hlasové schránky z vašeho okna pro volání ve vašem iPhonu.
 2. 2
  Klikněte na tlačítko Hlasová schránka v pravém dolním rohu. Jedna ze dvou věcí by se měla stát: Buď se dostanete do nabídky Hlasová schránka ve vašem iPhonu nebo váš iPhone zavolá službu vaší automatické hlasové schránky.
 3. 3
  Následujte hlasové výzvy pro nastavení vaší příchozí pošty (pokud na to budete vyzváni). Záleží na poskytovateli vašich služeb nebo na plánu, je možné, že vás provedou počátečním procesem nastavení hlasové schránky s použitím automatické nabídky. Následujte výzvy pro nastavení hesla a nahrajte si přivítání. Pokud váš iPhone nevolá vaši službu hlasové schránky, posuňte se k dalšímu kroku.
  • Pokud jste vyzvání, abyste zadali heslo hlasové schránky, které si však nepamatujete, zkontaktujte vašeho poskytovatele služeb, aby vám jej znovu nastavil.
 4. 4
  Klikněte na tlačítko "Nastavte nyní" (pokud je k dispozici). Pokud váš plán podporuje Visual Voicemail, měli byste vidět tlačítko Nastavte nyní. Klikněte na něj a začněte s procesem nastavení hlasové schránky.
 5. 5
  Vytvořte heslo pro vaši hlasovou schránku. Délka tohoto hesla záleží na poskytovateli služeb. Například Verizon vyžaduje heslo se 4-6 znaky, přičemž AT&T požaduje 4-15 znakové heslo.
  • Budete dotázáni, abyste zadali vaše nové heslo znovu a potvrdili.
 6. 6
  Klikněte na "Upravíte" pro nahrání nového pozdravu, nebo "Výchozí" pro použití výchozího pozdravu vašeho poskytovatele služeb. Pokud kliknete na "Výchozí," budete vyzváni, abyste přehráli nový pozdrav. Budete si moci zkontrolovat přehrání před tím, než jej potvrdíte.[1]
  • Klikněte na "Přehrát" a začněte s přehrávání, pozdravu a klikněte na "Stop" pro ukončení.
  • Klikněte na "Uložit", jakmile jste spokojení.
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 3:

Použití hlasové schránky

 1. 1
  Dostaňte se do vašich hlasových schránek- Jakmile je vaše hlasová schránka konfigurována, můžete se do ní dostat tak, že kliknete na tlačítko Hlasová schránka v aplikaci Telefon. Budete moci procházet přes všechny vaše hlasové schránky a můžete si vybrat ty, které si chcete poslechnout.[2]
 2. 2
  Klikněte na zprávu a začněte s jejím přehráním. Zpráva začne hrát z vašeho reproduktoru vašeho iPhonu a to ihned.
 3. 3
  Smažte zprávy, když je již nebudete potřebovat. Zprávu můžete smazat, přičemž ji posloucháte a to tak, že kliknete na na tlačítko Smazat. Pro smazání více zpráv, klikněte na Upravit, vyberte zprávy a potom klikněte na Smazat.
 4. 4
  Klikněte na "Zavolat nazpět" a zadejte číslo, které vám zanechalo tuto zprávu.
  • Na malém červeném čísle na vaší ikoně Hlasová schránka můžete vidět kolik nových zpráv máte.
  Reklama
Část 3
Část 3 ze 3:

Řešení problémů hlasová schránka

 1. 1
  Proveďte znovunastavení vašeho iPhonu. Provedením znovunastavení vašeho zařízení může vyřešit hodně malých problémů, které můžete mít. Podržte tlačítko pro zapnutí do té doby, dokud se nezobrazí posuvník pro vypnutí vašeho iPhonu. Jakmile je kompletně vypnutý, můžete jej znovu zapnout a zkusit to znovu.
 2. 2
  Aktualizujte váš iPhone na nejnovější verzi iOS. Může se stát, že se naskytne technický problém, který způsobuje problémy s vaší hlasovou schránkou a novější verze iOS by mohla tento problém zpravit. Můžete zkontrolovat aktualizace v "Obecné" sekci aplikace Nastavení, nebo můžete použít iTunes. Podívejte se na více informací ohledně aktualizace iOS, k dispozici na Internetu, pro detailní instrukce.
  • Také zkontrolujte jakékoliv aktualizace vašeho poskytovatele služeb, které lze najít tak, že kliknete na "O zařízení" v "Obecné" sekci v aplikaci Nastavení.
 3. 3
  Zavolejte vašemu poskytovateli služeb, pokud se nemůžete dostat do vaší příchozí pošty v hlasové schránce. Existuje několik problémů, které se mohou naskytnout, když nastavujete vaši hlasovou schránku, především pokud provádíte aktualizaci z mnohem staršího zařízení. Tím, že zkontaktujete vašeho poskytovatele služeb a jejich linky zákaznické podpory, můžete najít řešení vašeho nastavení hlasové schránky, změny hesla a získat vaše vizuální nastavení hlasové schránky.
 4. 4
  Znovunastavte heslo vaší vizuální hlasové schránky ve vašem iPhonu. Pokud potřebujete změnit heslo pro vizuální hlasovou schránku ve vašem iPhonu, můžete to udělat z aplikace Nastavení.
  • Klikněte na NastaveníTelefonZměňte heslo hlasové schránky.
  • Zadejte vaše nové heslo vizuální hlasové schránky.
  • Klikněte na "Hotovo" a uložte vaše nové heslo.
  Reklama

Tipy

 • Pokud nedostáváte možnost vizuální hlasová schránka, ujistěte se, že data vašeho mobilního telefonu jsou zapnutá ve vašem telefonu.
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 9 240 krát
Stránka byla zobrazena 9 240 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama