Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Na tanga si budete muset nějakou dobu zvykat. Pokud ale chcete začít nosit zajímavější a více sexy spodní prádlo, zkuste to s tangy. V tomto článku se dozvíte, jak na to.

Část 1
Část 1 ze 2:

Co jsou to tanga

 1. 1
  Prohlédněte si různé typy tang. Pokud tanga nenosíte, pravděpodobně se nevyznáte v tom, jaké druhy existují. V podstatě najdete tři základní typy: tradiční tanga, g-string a brazilské kalhotky.
  • Tradiční tanga jsou vepředu širší než vzadu a mají širší pruh látky u pasu, ale vzadu mají jen tenký pruh látky, který máte při nošení zařízlý mezi hýžděmi.
  • Tanga g-string mají velmi úzký pás, většinou jen 1 nebo 2 centimetry. Také zadní část těchto kalhotek je velmi úzká, takže jediná látka je v podstatě pouze trojúhelníček na přední straně.
  • Brazilské kalhotky jsou v podstatě obyčejné kalhotky křížené s tradičními tangy. Většinou zakrývají horní část hýždí, ale ne spodní část. Zbytek kalhotek může vypadat pokaždé jinak, ale většinou mají silný pás a hodně látky vepředu.
 2. 2
  Zvykněte si na to, jaké to je nosit tanga. Ženy, které tanga nenosí, se často ptají, zda je to pohodlné. Představa, že máte něco mezi hýžděmi většině lidem zní nepříjemně, ale většina žen, které tanga nosí, se shodne na tom, že tanga jsou opravdu pohodlná. Jde pravděpodobně o nejpohodlnější druh kalhotek, protože nejsou z tlusté látky, která by se vám pod oblečením krčila.
  • Na tanga si ovšem nezvykne každý a některým lidem připadají nepohodlná.
  • Ze začátku se vám pravděpodobně pocit z nových tang líbit nebude, ale nevzdávejte to. Po několika dnech si na to zvyknete a uvidíte, že jsou opravdu pohodlná. [1]
 3. 3
  Zkuste si tanga z různých materiálů. Každé kalhotky se vyrábějí jinak. Tak jako obyčejné kalhotky mohou být i tanga vyrobeny z různých látek, barev a vzorů. Měli byste začít pravděpodobně s bavlněnými tangy, která jsou nejprodyšnější. Můžete ale zkusit i krajku, hedvábí, nebo satén. Krajkové kalhotky zajistí, že se vám nebude nic rýsovat pod šaty a kalhotami, protože krajka je natahovací. Satén a hedvábí jsou luxusnější látky, které se hodí pro dny, kdy chcete být více sexy, než normálně.
  • Tanga g-string se vám pravděpodobně budou nejvíce rýsovat pod oblečením, protože mají úzký pas.
  • Pokud chcete nosit krajková tanga, uvědomte si, že se vám jejich textura může rýsovat pod oblečením.
 4. 4
  Pokud se chcete vyhnout rýsujícím se kalhotkám pod oblečením, vezměte si tanga. Většina žen nosí tanga v případě, že si chtějí vzít nějaké těsné oblečení a nechtějí, aby jim pod ním byl vidět lem kalhotek. Problémem je ale to, že lem kalhotek se rýsuje téměř u každého oblečení. Tanga vás v takovém případě zachrání, protože díky nim nebude nic vidět.
  • Pokud jste na sobě tanga nikdy neměli, začněte s brazilskými kalhotkami. Nebude v nich vidět lem kalhotek, ale nebudete ani trpět pocitem, že máte mezi hýžděmi něco navíc.
  • Tanga s vysokým pasem zabrání rýsování kalhotek na bocích, což se hodí hlavně v případě, že si chcete vzít těsné šaty.
 5. 5
  Dejte si pozor, aby vám tanga nevykukovala nad pasem kalhot. Sedněte si, předkloňte se, dřepněte si a snažte se zjistit, jestli vám tanga nevylézají. Pokud s tím máte problémy, měla byste si raději koupit jiná tanga, nenosit bokové kalhoty, vzít si pásek, nebo nosit dlouhá trika. Připravte se na to, že si někdy budete muset kalhotky upravit na veřejnosti. Při sedání si sáhněte na záda a přesvědčte se, že vám tanga nevylézají. Když zjistíte, že jdou vidět, zastrčte je nenápadně pod kalhoty a stáhněte si tričko.
Část 2
Část 2 ze 2:

Bezpečné nošení tang

 1. 1
  Každý den si tanga měňte. Jedním z problémů nošení těchto kalhotek je to, že způsobují rychlejší množení a šíření bakterií, takže mohou zvyšovat riziko infekcí. Protože se tanga dotýkají konečníků a vagíny, bakterie se mezi těmato dvěma místy mohou přenášet. Pro většinu žen to nepředstavuje problém, ale pokud trpíte kvasinkovými infekcemi, měla byste si tanga měnit co nejčastěji. [2]
  • Kupte si tanga o jednu velikosti větší, aby pro vás bylo pohodlnější je nosit a abyste se vyhnula zbytečnému šíření bakterií.
  • Bavlněná tanga předcházejí přenosu bakterií lépe, než tanga z jiných materiálů.
 2. 2
  Nenoste tanga každý den. Ze stejného důvodu byste neměla nosit tanga úplně každý den. Bakterie snadno cestují po látce, ze které jsou kalhotky vyrobené, což znamená, když budete tanga nosit každý den, zvýšíte riziko infekce vagíny nebo močových cest. Noste tanga pouze když je budete potřebovat. Na noc, na cvičení a ve dny, kdy nosíte normální kalhoty nebo džíny, si berte obyčejné kalhotky.
 3. 3
  Nenoste tanga v době, kdy jste nemocná. Pokud jste se rozhodla nosit tanga každý den, nezbavujte se všech ostatních kalhotek. Když budete nemocná, budete mít průjem atd., neměla byste nosit tanga. Bakterie by se vám v rozkroku množily a také by pro vás nebylo příjemné nosit těsné spodní prádlo. Tangám byste se měla vyhýbat i v době menstruace, protože krev a výtok se na tangách rychle šíří.
  • Většina žen na to sice nemyslí, ale když budete mít tanga a proteče vám menstruační krev, bude to hned vidět.
 4. 4
  Utírejte se správným způsobem. Lidé neradi mluví o tom, co dělají na toaletě. Pokud ale nosíte tanga, zvyšujete tím riziko bakteriální infekce. Když se budete utírat špatným směrem, toto riziko bude ještě mnohem vyšší. Konečník si utírejte směrem dozadu, aby se vám bakterie a špína nedostaly k vagíně. Někteří lidé používají vlhčený toaletní papír, ale není to nutné. Hlavně se ujistěte, že jste se utřela do čista. Když nebudete čistá a budete na sobě mít tanga, pravděpodobně se nebudete cítit dobře. [3]

Tipy

 • Tanga se hodí pro případ, že na sobě máte těsné šaty nebo kalhoty, protože v nich nepůjde vidět lem kalhotek. Viditelný lem u kalhotek je totiž nevkusný.
 • Nekupujte si příliš těsná tanga, jinak se v nich nebudete cítit dobře.

Varování

 • Pokud trpíte hemoroidy, nenoste tanga.
 • Tanga způsobují infekce močových cest, protože se v nich šíří bakterie. [4] Pokud jste náchylná k těmto infekcím, nenoste tanga.
 • Tanga někdy mohou stát hodně peněz.

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 72 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 23 517 krát
Kategorie: Oblečení
Stránka byla zobrazena 23 517 krát.

Pomohl vám tento článek?