Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Chcete si vystřelit z nějakého kamaráda? Nebo se chcete pomstít někomu, kdo se k vám zachoval zle? Obalit někomu dům toaletním papírem je zábavný šprým, který si lidé budou pamatovat ještě spoustu let. Musíte ovšem zvážit rizika a dodržovat pravidla bezpečnosti, aby se vám nic nestalo. V tomto článku se dozvíte, jak na to.

Metoda 1
Metoda 1 ze 5:
Plánování

 1. 1
  Vyberte si cíl. Vyberte si člověka, kterému budete chtít obalit dům toaletním papírem. Může jít o souseda, který neuklízí po svém psovi, nebo o kamaráda, který se v poslední době chová ošklivě, nebo jednoduše o někoho, kdo si to prostě zaslouží.
  • Vyberte si někoho, kdo si to zaslouží, ale ne někoho, komu bude nad slunce jasné, že za tím stojíte vy. Jistě byste to chtěli provést sousedovi, která vám ukradl basketbalový míč, ale musíte si uvědomit, že byste v takovém případě byli podezřelým č. 1. Pokud vám jde o pomstu, počkejte alespoň několik týdnů.
  • Obalit někomu dům toaletním papírem je neškodná zábava, ale pouze v případě, že se s daným člověkem znáte dost dobře na to, abyste si mohli dovolit si z něho vystřelit. Vyberte si někoho, kdo má smysl pro humor. Když obalíte dům toaletním papírem někomu, kdo tuto legraci neocení, pravděpodobně z toho budete mít problémy.
 2. 2
  Dejte dohromady tým. Budete potřebovat několik kamarádů, abyste zvládli udělat pořádný nepořádek. Zároveň by vás ale nemělo být příliš mnoho, jinak budete budit podezření. Mělo by vás být cca 3-5.
  • Obalit někomu dům toaletním papírem je skvělým způsobem, jak si natrénovat týmovou práci a užít si legraci s kamarády. Do týmu si vyberte spolužáky, nebo kamarády. Když spolu budete dlouho do noci venku a budete se dobře bavit, posílíte vaše vztahy.
  • Naplánujte si tuto misi na den, kdy budete spát u kamaráda, abyste se mohli všichni sejít na jednom místě a aby to k cíli nikdo neměl zbytečně příliš daleko.
  • Nezvěte nikoho, kdo si nebude jistý a kdo by vás mohl prásknout. Pokud máte dobrého kamaráda, kterého byste rádi pozvali, ale víte, že nemá rád lumpárny, nechejte ho raději doma.
 3. 3
  Kupte si spoustu kvalitního toaletního papíru. Neměli byste kupovat levný a nekvalitní toaletní papír. Pořiďte si spoustu bílého, alespoň dvouvrstvého toaletního papíru. Budete potřebovat spoustu rolí na osobu, takže si vezměte tolik, kolik unesete.
  • Nejlepší je sehnat si dvojité role. Vydrží vám déle a většinou vystačí na to, abyste je 4-5x přehodili přes středně velký strom. Kromě toho je tento papír těžší, takže se s ním bude házet přesněji. Levnější toaletní papír přes strom přehodíte jen 2-3x.
  • Kupte si toaletní papír přes den a nekupujte ho všechen v jednom obchodě. Kdybyste přišli v 10 hodin večer do obchodu v kapuci a vykoupili všechen toaletní papír, bylo by to značně podezřelé.
 4. 4
  Určete si čas setkání. Měli byste to udělat v noci, aby vás nikdo neviděl, ale ne příliš pozdě, abyste vzbudili pozornost policie. Zjistěte si, jak dlouho lidé v okolí většinou zůstávají vzhůru – jistě nechcete dorazit na místo s taškami plnými toaletního papíru a potkat majitele domu, jak venčí psa. Ideální doba je mezi půlnocí a 2.00.
  • V mnoha městech pro nezletilé děti platí noční zákaz vycházení. Zjistěte si, zda se vás to týká také a snažte se zákaz dodržet, jinak byste mohli mít problémy. Policisté se do běžných dětských kanadských žertíků většinou zapojují pouze z tohoto důvodu.
  • Pokud je léto, vyberte si nějaký všední den, kdy dospělí lidé chodí spát relativně brzy. Po zbytek roku byste si měli vybrat noc, kdy následující den nebudete muset do školy, například večer před nějakým státním svátkem.
 5. 5
  Zjistěte si vše, co potřebujete vědět. Přes den se projděte danou ulicí a prohlédněte si dům, který budete chtít obalit papírem. Ujistěte se, že v okolí nejsou aktivní kamery, nebo štěkající psi. Je dobré si tyto věci ověřit dříve, než uprostřed noci s taškou plnou toaletního papíru. V případě potřeby si raději vyberte jiný cíl.
 6. 6
  Můžete udělat nepořádek, ale neměli byste udělat žádnou velkou škodu. Toaletní papír je neškodný, ale vandalismus je zločin. Je sice pravda, že je mezi těmito dvěma věcmi tenká hranice, ale přesto musíte vědět, co si smíte dovolit a co už je moc. Vejce a barvy ve sprejích nechejte doma.
  • Nepište na toaletní papír žádné sprosté ani urážlivé věci. Váš žertík by měl být vtipný a pro vaši oběť možná trochu trapný, ale nemělo by jít o nic krutého.
 7. 7
  Uvědomte si rizika a potenciální problémy. Neexistuje sice žádný zákon, který by zakazoval obalovat lidem domy toaletním papírem, ale odhazování nepořádku, vandalismus a vstup na cizí pozemek jsou ilegální činnosti. Když si vyberete špatný cíl, mohli byste mít velké problémy s majitelem domu, nebo s policií.
  • Připlížit se k někomu na zahradu uprostřed noci a házet mu toaletní papír přes dům může vzbudit sousedy, kteří vlastní zbraně. Dejte si pozor – vstup na cizí pozemek představuje smrtelné nebezpečí.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 5:
Připližte se na místo

 1. 1
  Dohodněte se, že budete potichu. Než s kamarády vyrazíte za dobrodružstvím, ujasněte si, kdo bude mít na starosti kterou část domu, kdo ponese které věci a jak dlouho budete dům obalovat, než budete chtít utéct. Naplánujte si vše do detailů, abyste na místě už nemuseli vůbec mluvit. Až se dostanete na místo, buďte potichu a pracujte rychle, abyste se vyhnuli problémům.
  • Pokud musíte něco říct, využijte šifry. Nesmíte se s kamarády oslovovat jménem. S největší pravděpodobností budete majitele domu znát, takže si dávejte pozor a určete si tajná jména.
  • Vypněte si zvuk na telefonu a při práci ho nevytahujte. Dejte si pozor, aby vám nezazvonil budík, nebo abyste neozářili temnou zahradu světlem z iPhonu. V ideálním případě byste si telefon neměli vůbec brát s sebou.
  • Když někdo kýchne, nebo když o něco zakopnete, nic si z toho nedělejte. Nikdo nebude uprostřed noci vstávat kvůli menšímu hluku. Když ovšem nepřestanete dělat hluk, lidé se probudí a půjdou se podívat k oknu. Snažte se být co nejvíce potichu, ale neutíkejte, dokud k tomu nebudete mít dobrý důvod.
 2. 2
  Vezměte si světlé oblečení a na to tmavé oblečení. Černá mikina s kapucí se vám bude skvěle hodit, ale musíte se zamyslet i dál. Když budete muset utíkat a schovávat se za rohy, bude se vám hodit, když si ji budete moci sundat a mít na sobě něco úplně jiného. Když vás potom někdo uvidí ve světlém oblečení, nebudete podezřelí.
  • Místo černé barvy si vezměte tmavě modrou, tmavě zelenou, hnědou, nebo šedou. Když budete všichni oblečení v černé, budete vypadat podezřele, takže zapomeňte na komické kostýmy bankovních lupičů a kukly!
 3. 3
  Vezměte si boty na běhání. Pravděpodobně budete muset rychle utéct, takže se vám budou hodit kvalitní běžecké boty. Žabky nebo boty na podpatcích nechejte doma. Když na vás z domu někdo vyleze, pravděpodobně nebude mít na sobě dobré boty, takže mu v botaskách na betonu snadno utečete.
 4. 4
  Buďte potichu a pohybujte se rychle. Je lepší přijít pěšky, ale pokud to máte daleko a musíte jet autem, zaparkujte o několik ulic dál a k domu se přibližte z různých směrů. Když půjdete všichni společně s taškami toaletního papíru, někdo si vás všimne.
  Reklama

Metoda 3
Metoda 3 ze 5:
Technika házení

 1. 1
  Vytáhněte z role toaletního papíru dlouhý kus. Jistě nechcete jen tak házet toaletní papír po zahradě. Pokud chcete využít co nejvíce zdrojů, které máte, vytáhněte z role papíru alespoň metr a pevně si tento konec chytněte do ruky, kterou nebudete házet. Do druhé ruky si vezměte samotnou roli toaletního papíru.
  • Můžete si také vytáhnout kus papíru a přišlápnout si ho nohou.
  • Konec toaletního papíru nemusíte vůbec držet, ale pokud chcete, aby se vám role celá rozmotala, bude to lepší.
 2. 2
  Roztočte roli papíru, neházejte ji rovně. Když budete házet špatně, budete marnit čas a zdroje – je nutné roli hodit tak, aby se v letu rozmotala. Vezměte si roli papíru do ruky a dejte ji nad hlavu. Potom ji odhoďte směrem na cíl tak, aby vám odmotaný konec zůstal v ruce a role se v letu celá rozmotala.
 3. 3
  Miřte nad místo, kam chcete umístit papír. Začněte s nějakým stromem, který má hodně větví. Přehoďte papír přes větve tak, aby se v letu rozmotal a role dopadla na druhou stranu.
  • Miřte vysoko i nízko. Pokud jsou větve příliš vysoko, nebo jsou příliš silné, role papíru se v nich může zaklínit. Nedělejte si s tím starosti, ale snažte se mířit co nejlépe.
  • Pokud se papír chytne na spodních větvích, snadno ho sundáte. Jistě chcete, aby vaše práce chvíli vydržela. Buďte kreativní.
 4. 4
  Zvedněte roli papíru a znovu ji přehoďte přes strom. Pracujte tak dlouho, dokud vám papír nedojde. Nejlepší je obalit dům a zahradu papírem tak dokonale, že to bude vypadat, jako kdyby si tam upletl síť nějaký obří pavouk. Použijte co nejvíce toaletního papíru a nenechávejte žádné role ležet ladem!
 5. 5
  Spolupracujte. Nemusíte sami honit všechny své role po zahradě. Když vám k nohám dopadne role vašeho kamaráda, hoďte mu ji zpět, aby všechno rychle odsýpalo. Díky tomu dosáhnete mnohem lepšího výsledku.
  Reklama

Metoda 4
Metoda 4 ze 5:
Střídejte cíle

 1. 1
  Vybírejte si nové cíle. Strom jsou nejjednoduššími cíli, ale můžete si vybrat i cokoli jiného. Jedinou rolí toaletního papíru se vám může podařit obalit třeba auto, nebo i celý dům!
 2. 2
  Obalte auto. Najít ráno na stromě na zahradě několik rolí toaletního papíru není nic hrozného – za několik minut máte uklizeno. Představte si ale, že byste ráno našli auto kompletně obalené toaletním papírem!
  • Pokud to je možné, vezměte si s sebou rozprašovač s vodou a auto nejprve namočte, aby se na něho papír přisál. Potom ho celé obalte toaletním papírem – posílejte si ho pod autem. Nezpůsobíte žádné vážné škody, ale jistě se skvěle pobavíte.
 3. 3
  Omotejte papírem ploty, zahradní dekorace a keře. Na jeden konec plotu přivažte toaletní papír a zbytkem role ho omotejte. To samé udělejte i s dekorativními keři a zahradním nábytkem.
 4. 4
  Natrhejte papír na malé kousíčky a rozsypejte je po celém trávníku. Spousta malých kousků toaletního papíru majitele domu zákonitě otráví.
 5. 5
  Napište toaletním papírem nějaký vzkaz, například „PROHRÁLS“ nebo „HAHA.
  • Nepište nic krutého ani zlého. Jde o kanadský žertík, ne o vandalismus. Kruté slogany a urážky si nechejte od cesty. Kdyby vás chytila policie, mohlo by to být bráno jako vyhrožování.
 6. 6
  Nakonec obalte toaletním papírem i celý dům. Svatý grál celé této akce bude přehodit role toaletního papíru přes dům. Musí ovšem jít až o poslední část žertíku, protože se může stát, že toaletní papír letící přes střechu domu spustí alarm. Budete si muset dávat velký pozor a pracovat koordinovaně. Potom se dejte na útěk.
  Reklama

Metoda 5
Metoda 5 ze 5:
Špinavé vtípky

 1. 1
  Zapojte do hry také pěnu na holení. Vezměte si s sebou několik balení holící pěny a nastříkejte ji na zahradu, nebo s ní přilepte toaletní papír ke stromům. Je to ovšem riskantní, protože pěna na holení může při dávkování vydávat hlasité zvuky. Můžete s ní například nakreslit smajlíky na keře.
  • Uprostřed zahrady vytvořte velkou hromadu toaletního papíru a holící pěny. Budete mít jistotu, že se nikomu nebude chtít ji uklízet.
  • Nedávejte holící pěnu na auta, na domy, na okna, ani na příjezdové cesty – mohla by udělat skvrny, které by nešly odstranit. Vandalismu byste se měli za každou cenu vyhnout!
 2. 2
  Vezměte si s sebou různé odpadky. Místo toho, abyste večer před akcí vyhazovali odpadky do popelnice, si je schovejte a naházejte je na zahradu domu. Slupky od banánů, ohryzky od jablek, nebo obaly od čokolád jsou nejlepší!
  • Dejte si pozor, abyste za sebou nezanechali žádné stopy, které by vás mohly odhalit – telefonní účty s vaším jménem atd.
 3. 3
  Přestavte zahradní nábytek. Naskládejte všechny zahradní židle na sebe doprostřed zahrady, nebo je srovnejte všechny směrem do ulice. Přesuňte zahradní dekorace a obalte je toaletním papírem. Trpaslíkům můžete udělat kníry z holící pěny.
 4. 4
  Nechejte na zahradě zapíchané vidličky. Šprýmaři často lidem na zahradu zapíchají vidličky, aby to vypadalo, že tam vyrostly. Můžete použít i plastové vidličky, ale jistě seženete i nějaké levné kovové.
  • Pokud chcete někomu zapíchat na zahradu vidličky, uložte tento úkol jednomu členu týmu, protože to pravděpodobně chvíli potrvá. Snažte se zapíchat vidličky co nejrovněji a stejně daleko od sebe.
 5. 5
  Zazvoňte a utečte. Máte dost odvahy na to, abyste uprostřed noci někomu zazvonili na zvonek? Pokud ano, pošlete kamarády za roh a zazvoňte na zvonek domu, který jste obalili toaletním papírem. Potom se hned dejte na útěk. Když se vám to povede, udělá vám to velkou radost. [1]
  Reklama

Tipy

 • Dávejte si pozor na domy, které mají francouzská okna – mohl by vás někdo vidět.

Vždy se pohybujte minimálně po dvojicích, abyste nebyli sami.

 • Omotejte celý plot tak, aby nebyl vůbec vidět!
 • Také si stále všímejte domu, který omotáváte. Pokud se rozsvítí světla, nebo se otevře okno, musíte si dávat mnohem větší pozor.
 • Kupte si papírové kapesníčky a rozmístěte je po zahradě. Snadno z nich také vytvoříte různé vzkazy.
 • Nakonec se u domu vyfoťte a ihned utečte, protože bleskem fotoaparátu můžete někdo vzbudit. Fotky nesmíte sdílet na internetu, jinak by vás někdo mohl prásknout.
 • Pokud někomu chcete zapíchat vidličky do trávníku, zjistěte si, zda bude ráno mráz. Pokud ano, vidličky se zlomí jakmile se je někdo pokusí vytáhnout.
 • Nezapomeňte si vzít vše, co potřebujete. Kdyby někdo z domu vyběhl, popadněte všechny věci a nenechávejte za sebou ani žádné role toaletního papíru.
 • Pokud je venku sníh, zkuste chodit pozpátku, abyste zakryli stopy.
 • Nedávejte lidem na auta ani na domy vejce nebo burákové máslo, mohlo by to udělat skvrny, které by nešly odstranit.
 • Nikomu neházejte na dům vejce, slouplo by to fasádu. Jde o vandalství, kterému se musíte vyhýbat. Mohli byste dostat vysokou pokutu, nebo mít dokonce zápis v trestním rejstříku.
 • Postupujte co nejrychleji, ale neodcházejte, dokud nevytvoříte pozoruhodné dílo. *Dejte si pozor, aby vás nikdo nechytil.
 • Nemělo by vám to trvat příliš dlouho. Pracujte co nejrychleji – kdyby vás někdo viděl, zavolal by sousedy.
Reklama

Varování

 • Vstup na cizí pozemek, odhazování odpadků a vandalismus jsou trestnými činy, které vám mohou způsobit velké problémy. Pokud chcete někomu obalit dům toaletním papírem, postupujte na vlastní nebezpečí.
Reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Batoh nebo velký pytel na odpadky
 • Vhodné místo
 • Místo, na které schováte toaletní papír
 • Tmavé oblečení
 • Toaletní papír
 • Vítězná vlajka
 • Vidličky

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 134 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 1 607 krát
Kategorie: Umění & zábava
Stránka byla zobrazena 1 607 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama