Jak obejít věkové omezení na YouTube videích

V tomto článku:Změna URLPomocí přesměrování stránek

Chcete sledovat videa s věkovým omezením, ale nemůžete se přihlásit, protože jste v práci, ve škole, nebo si prostě nechce vytvořit účet Google? K sledování těchto videí účet nepotřebujete. Jediné co musíte udělat, je provést malou změnu adresy URL videa. Tato metoda však nefunguje pro videa, které mají nepovolené vkládání na externí stránky.

1
Změna URL

 1. 1
  Najděte video, na které se nechcete podívat a následně na něj klikněte. Zobrazí se vám výstraha, která vás žádá o přihlášení.
 2. 2
  Změňte adresu URL. Podívejte se do adresního řádku a najděte část adresy, obsahující watch?v= Označte tuto část a nahraďte ji v/.
  • Například pokud je adresa videa http://www.youtube.com/watch?v=MLUvOtqTmYM, změňte ji na http://www.youtube.com/v/MLUvOtqTmYM
 3. 3
  Nahrajte video. Po změně adresy stiskněte Enter pro načtení videa. Video se načte normálním způsobem, nyní již bez varování. Pokud však spustíte video touto metodou, nebudete si moci zobrazit komentáře.

2
Pomocí přesměrování stránek

 1. 1
  Najděte video, na které se nechcete podívat. Zobrazí se vám varování, že obsah není vhodný pro všechny věkové kategorie.
 2. 2
  Přidejte .nsfw na začátek adresy. Například http://www.youtube.com/watch?v=MLUvOtqTmYM změňte na http://www.nsfwyoutube.com/watch?v=MLUvOtqTmYM
 3. 3
  Načtěte video. Stiskněte Enter pro spuštění videa na přesměrovaném webu. Na video se nyní budete moct podívat, aniž byste museli být přihlášeni.

Varování

 • Pokud nechcete, aby se někdo dozvěděl, že jste dané video sledovali, vymažte historii.

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Kategorie: Mládí

V jiných jazycích:

English: Bypass Age Restrictions on YouTube Videos, Español: evitar las restricciones de edad en los videos de YouTube, Italiano: Aggirare il Controllo dell'Età su YouTube, Português: Ultrapassar o Restrição de Idade no YouTube, Русский: обойти ограничения возраста для видео YouTube, Deutsch: Altersbeschränkung auf YouTube umgehen, Français: éviter les restrictions d'âge sur les vidéos YouTube, Nederlands: Leeftijdsbeperkingen omzeilen bij video's op YouTube, Bahasa Indonesia: Melewati Batasan Usia pada Video YouTube, 中文: 绕过YouTube的年龄限制, العربية: تجاوز الحدود العمرية في يوتيوب, ไทย: ดูวีดีโอใน YouTube แบบไม่ถูกจำกัดอายุ, 한국어: 유튜브 나이 제한 우회하는 방법, Tiếng Việt: Xem video giới hạn độ tuổi trên YouTube, 日本語: YouTube動画の年齢制限を回避する, हिन्दी: यूट्यूब विडियो के उम्र प्रतिबन्ध को बायपास करें (Bypass Age Restrictions on YouTube Videos), Türkçe: YouTube Videolarındaki Yaş Sınırlamaları Nasıl Atlatılır

Stránka byla zobrazena 6 607 krát.
Byl tento článek přesný?