Jak obejít věkové omezení na YouTube videích

Chcete sledovat videa s věkovým omezením, ale nemůžete se přihlásit, protože jste v práci, ve škole, nebo si prostě nechce vytvořit účet Google? K sledování těchto videí účet nepotřebujete. Jediné co musíte udělat, je provést malou změnu adresy URL videa. Tato metoda však nefunguje pro videa, které mají nepovolené vkládání na externí stránky.

Metoda 1 ze 2:
Změna URL

 1. 1
  Najděte video, na které se nechcete podívat a následně na něj klikněte. Zobrazí se vám výstraha, která vás žádá o přihlášení.
 2. 2
  Změňte adresu URL. Podívejte se do adresního řádku a najděte část adresy, obsahující watch?v= Označte tuto část a nahraďte ji v/.
  • Například pokud je adresa videa http://www.youtube.com/watch?v=MLUvOtqTmYM, změňte ji na http://www.youtube.com/v/MLUvOtqTmYM
 3. 3
  Nahrajte video. Po změně adresy stiskněte Enter pro načtení videa. Video se načte normálním způsobem, nyní již bez varování. Pokud však spustíte video touto metodou, nebudete si moci zobrazit komentáře.
  Reklama

Metoda 2 ze 2:
Pomocí přesměrování stránek

 1. 1
  Najděte video, na které se nechcete podívat. Zobrazí se vám varování, že obsah není vhodný pro všechny věkové kategorie.
 2. 2
  Přidejte .nsfw na začátek adresy. Například http://www.youtube.com/watch?v=MLUvOtqTmYM změňte na http://www.nsfwyoutube.com/watch?v=MLUvOtqTmYM
 3. 3
  Načtěte video. Stiskněte Enter pro spuštění videa na přesměrovaném webu. Na video se nyní budete moct podívat, aniž byste museli být přihlášeni.
  Reklama

Varování

 • Pokud nechcete, aby se někdo dozvěděl, že jste dané video sledovali, vymažte historii.
Reklama

Pomohl vám tento článek?

Reklama