Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Snažíte se obnovit svůj starý a nepoužívaný účet na Facebooku? Pokud jste svůj účet na Facebooku deaktivovali a chcete se vrátit zpátky, zvládnete to pomocí několika kliknutí myší. Pokud vám ale účet zablokoval samotný Facebook, pak je postup trochu složitější. Pokud si tedy chcete účet na Facebooku opětovně aktivovat, postupujte podle těchto pokynů.

Metoda 1 ze 2:
Obnovení účtu, který jste deaktivovali sami

 1. 1
  Přejděte na facebook.com.
 2. 2
  Zadejte emailovou adresu a heslo. Nezapomeňte zadat stejnou emailovou adresu, kterou jste používali pro přístup k Facebooku. Zadejte vaše staré heslo. Pokud jste na Facebooku nebyli dlouho a heslo si již nepamatujete, klikněte na "Zapomněli jste heslo?" a postupujte podle pokynů na stránce.
 3. 3
  Klikněte na "Přihlásit". Tím obnovíte svůj starý účet.
 4. 4
  Pokud chcete, znovu si pročtěte aktualizované Zásady soukromí. Pokud jste na Facebooku delší dobu nebyli, klikněte na "Nastavení soukromí" nebo "Průvodce zásadami soukromí" a přečtěte si aktualizované podmínky, abyste je při opětovném vstupu na Facebook znali.
  Reklama

Metoda 2 ze 2:
Obnovení účtu, který zablokoval Facebook

 1. 1
  Zjistěte si, zda byl váš účet zablokován ze strany Facebooku. Pokud ano, uvidíte po přihlášení varovnou hlášku. Pokud tuto hlášku nevidíte, pak máte pravděpodobně pouze problém s přihlášením.[1]
 2. 2
  Zjistěte si, z jakého důvodu mohl být váš účet zablokován. Facebook má právo zablokovat váš účet v případě, že opakovaně porušujete jeho Smluvní podmínky. To zahrnuje například zakázané chování, přestože jste na něj byli ze strany Facebooku několikrát upozorňováni, nevyžádané kontaktování ostatních uživatelů, obtěžování, posílání reklam, předstírání identity někoho jiného, nebo zveřejňování obsahu, který porušuje Smluvní podmínky.
  • O právech a povinnostech na Facebooku si můžete přečíst tady.
 3. 3
  Pokud si myslíte, že byl váš účet zablokován omylem, podejte odvolání. To můžete učinit na této stránce, kde vyplníte potřebné informace:
  • Emailovou adresu, kterou používáte pro přihlášení k Facebooku
  • Kontaktní emailovou adresu
  • Celé jméno
  • Datum narození
  • Do pole "Další informace" napište jakékoliv další informace, které považujete za důležité.
 4. 4
  Klikněte na "Odeslat". Tím odvolání odešlete administrátorům Facebooku a pak už jen počkáte, až vám zaměstnanci Facebooku odpoví.
  Reklama

Související články

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od:
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 34 104 krát
Stránka byla zobrazena 34 104 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama