Jak obnovit zablokovaný účet na Facebooku

V tomto článku:Obnovení účtu, který jste deaktivovali samiObnovení účtu, který zablokoval FacebookReference

Snažíte se obnovit svůj starý a nepoužívaný účet na Facebooku? Pokud jste svůj účet na Facebooku deaktivovali a chcete se vrátit zpátky, zvládnete to pomocí několika kliknutí myší. Pokud vám ale účet zablokoval samotný Facebook, pak je postup trochu složitější. Pokud si tedy chcete účet na Facebooku opětovně aktivovat, postupujte podle těchto pokynů.

1
Obnovení účtu, který jste deaktivovali sami

 1. 1
  Přejděte na facebook.com.
 2. 2
  Zadejte emailovou adresu a heslo. Nezapomeňte zadat stejnou emailovou adresu, kterou jste používali pro přístup k Facebooku. Zadejte vaše staré heslo. Pokud jste na Facebooku nebyli dlouho a heslo si již nepamatujete, klikněte na "Zapomněli jste heslo?" a postupujte podle pokynů na stránce.
 3. 3
  Klikněte na "Přihlásit". Tím obnovíte svůj starý účet.
 4. 4
  Pokud chcete, znovu si pročtěte aktualizované Zásady soukromí. Pokud jste na Facebooku delší dobu nebyli, klikněte na "Nastavení soukromí" nebo "Průvodce zásadami soukromí" a přečtěte si aktualizované podmínky, abyste je při opětovném vstupu na Facebook znali.

2
Obnovení účtu, který zablokoval Facebook

 1. 1
  Zjistěte si, zda byl váš účet zablokován ze strany Facebooku. Pokud ano, uvidíte po přihlášení varovnou hlášku. Pokud tuto hlášku nevidíte, pak máte pravděpodobně pouze problém s přihlášením.[1]
 2. 2
  Zjistěte si, z jakého důvodu mohl být váš účet zablokován. Facebook má právo zablokovat váš účet v případě, že opakovaně porušujete jeho Smluvní podmínky. To zahrnuje například zakázané chování, přestože jste na něj byli ze strany Facebooku několikrát upozorňováni, nevyžádané kontaktování ostatních uživatelů, obtěžování, posílání reklam, předstírání identity někoho jiného, nebo zveřejňování obsahu, který porušuje Smluvní podmínky.
  • O právech a povinnostech na Facebooku si můžete přečíst tady.
 3. 3
  Pokud si myslíte, že byl váš účet zablokován omylem, podejte odvolání. To můžete učinit na této stránce, kde vyplníte potřebné informace:
  • Emailovou adresu, kterou používáte pro přihlášení k Facebooku
  • Kontaktní emailovou adresu
  • Celé jméno
  • Datum narození
  • Do pole "Další informace" napište jakékoliv další informace, které považujete za důležité.
 4. 4
  Klikněte na "Odeslat". Tím odvolání odešlete administrátorům Facebooku a pak už jen počkáte, až vám zaměstnanci Facebooku odpoví.

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

V jiných jazycích:

English: Recover a Disabled Facebook Account, Español: recuperar una cuenta desactivada en Facebook, Português: Recuperar uma Conta de Facebook Desativada, Italiano: Riattivare un Account Facebook Disabilitato, Deutsch: Ein deaktiviertes Facebook Konto wiederherstellen, Français: réouvrir un compte Facebook suspendu, Русский: активировать отключенную учетную запись Facebook, 中文: 恢复已禁用的Facebook帐户, Bahasa Indonesia: Memulihkan Akun Facebook yang Dinonaktifkan, Nederlands: Een gedeactiveerde Facebookaccount herstellen, ไทย: กู้บัญชีเฟสบุ๊คที่ปิดไป, Tiếng Việt: Khôi phục tài khoản Facebook bị vô hiệu hóa, 한국어: 페이스북 정지 계정 삭제법, 日本語: 停止したフェイスブックアカウントを再開する, العربية: استعادة حساب فيسبوك معطل, हिन्दी: बंद हुए फेसबुक अकाउंट को वापस शुरू करें (Recover a Disabled Facebook Account), Türkçe: Dondurulmuş Facebook Hesabı Nasıl Geri Alınır

Stránka byla zobrazena 12 747 krát.
Byl tento článek přesný?