Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Některé věci jsou mnohem více frustrující než zapomenuté heslo. Pokud je váš přístup do vašeho zařízení iOS zamknut (iPhone, iPad, iPod), jediným způsobem, jak jej odemknout, je provést přenastavení zařízení nebo smazání vašich dat. Jedná se o bezpečnostní opatření, které je zde proto, aby se zamezil přístup neautorizovaným uživatelům, aby se nemohli dostat k vašim datům, pokud je vaše zařízení ztraceno nebo ukradeno. Pokud jste provedli synchronizaci vašeho zařízení k počítači někdy dříve, můžete provést rychlé zálohování a přenastavení, aniž byste ztratili vaše data.

Metoda 1 ze 3:
Použití iTunes pro zálohování a nastavení hesla

 1. 1
  Napojte vaše zařízení iOS do vašeho počítače, pokud jste jej již dříve synchronizovali. Pokud jste vaše zařízení dříve nesynchronizovali, podívejte se na sekci.
  • Pokud jste synchronizovali vaše zařízení iOS s počítačem dříve, budete moci provést zálohování, aniž byste museli provést odemknutí. Tímto můžete nastavit nové heslo, aniž byste ztratili některé z vašich dat.
 2. 2
  Počkejte na automatickou synchronizaci a proveďte zálohování pro dokončení. Progres můžete monitorovat na displeji iTunes Status.
  • Pokud se nezobrazí automatická synchronizace a zálohování, klikněte pravým tlačítkem myši na vaše zařízení a vyberte "Sync".
  • Synchronizování a provádění zálohování vašeho zařízení iOS vám umožní znovu nastavit vaše zařízení, aniž byste se museli strachovat, že byste ztratili vaše data. Toto můžete provést, aniž byste odemkli zařízení, pokud jste váš počítač synchronizovali někdy dříve.
 3. 3
  Klikněte na "Obnovit iPhone/iPad/iPod..." Počkejte, až se proces nastavení dokončí. Může to trvat několik minut.
  • Vaše zařízení iOS potřebuje provést nové nastavení k továrnímu nastavení, aby mohlo smazat vaše staré heslo.
 4. 4
  Vyberte "Proveďte nastavení z vašeho zálohování vašeho iTunes" během Asistenta nastavení. Vyberte si vaše poslední zálohování v iTunes.
 5. 5
  Počkejte, dokud se nenačte vaše zálohování. Jakmile je vaše zařízení načteno, budete se moci dostat do vašeho zařízení znovu.
  • Provedením nového nastavení vašeho zařízení, smažete starý přístup k heslu, což vám umožní odemknout vaše zařízení a nastavit nové přihlašovací heslo.
  Reklama

Metoda 2 ze 3:
Umístění vašeho zařízení iOS do zotavovacího režimu

 1. 1
  Vypněte vaše zařízení. Stiskněte dlouze tlačítko pro zapnutí a nechte jej stlačené, dokud se nevypne.
  • Použijte tuto metodu, pokud jste nesynchronizovali vaše zařízení dříve nebo pokud váš počítač po vás chce přihlašovací heslo vašeho zařízení.
  • Bohužel, nové nastavení vašeho přihlašovacího hesla pomocí této metody smaže vaše data z vašeho iPhonu. A to z toho důvodu, aby neautorizovaný uživatel neměl přístup do vašich dat, ale pokud nemáte zálohování buď na iTunes nebo na iCloudu, budete začínat od začátku. Tuto metodu použijte jako poslední možnost.
 2. 2
  Přidejte vaše USB vašeho zařízení iOS k vašemu počítači. Nechte konec kabelu vašeho zařízení iOS nezapojený.
 3. 3
  Spusťte iTunes ve vašem počítači.
 4. 4
  Stiskněte a podržte tlačítko Domů a připojte zařízení ke konci vašeho kabelu USB. Připojení zařízení způsobí zapnutí, ale pokračujte s držením tlačítka Domů.
  • Pokračujte s držením tlačítka Domů, dokud se neotevře okno ve vašem iTunes. Zobrazí se zpráva v iTunes, která vás informuje, že poznala, že se zařízení nachází v režimu Zotavení.
 5. 5
  Proveďte nové nastavení v iTunes. Klikněte na OK a zobrazí se okno. Vyberte záložku Shrnutí v iTunes, potom klikněte na tlačítko Provést nové nastavení.
  • Tímto smažete všechna vaše data a nastavení z vašeho počítače, přenastavením do výchozího továrního nastavení.
 6. 6
  Načtěte zálohování. Pokud chcete dostat vaše data zpět do telefonu, dostane se vám možnost provést nové nastavení zálohování iCloud nebo iTunes.
  • Pro nastavení z iCloud, budete potřebovat ID Apple a heslo a předchozí zálohovací soubor ve vašem počítači.
  Reklama

Metoda 3 ze 3:
Nastavení vašeho hesla Apple ID

 1. 1
  Navštivte webovou stránku Apple ID. Apple má speciální webovou stránku iForgot pro nastavení a změnění hesel. Můžete také navštívit tuto webovou stránku, pokud si nepamatujete vaše Apple ID.
 2. 2
  Zvolte vaše ID. Obvykle se jedná o emailovou adresu, se kterou se přihlašujete. Klikněte na Další. Pokud jste zapomněli vaše ID, klikněte na link níže pod polem s textem a následujte instrukce.
 3. 3
  Verifikujte vaši identitu. Apple vám buď pošle email s linkem pro potvrzení, nebo můžete odpovědět na bezpečnostní otázky a verifikovat kdo jste. Budete také potřebovat provést verifikaci vašeho data narození.
 4. 4
  Změňte nebo znovu nastavte vaše heslo. Ujistěte se, že je bezpečné a lze si jej jednoduše pamatovat. Včetně velkých písmen, čísel a symbolů, bude vaše heslo bezpečnější.
  Reklama

Věci, které budete potřebovat

 • iPhone, iPod Touch nebo iPad.
 • Zařízení iOS, kabel USB.
 • Počítač nebo Mac.
 • Internetové připojení.
 • Nejnovější verze iTunes.

Související články

Jak propojit dva routeryJak propojit dva routery
Jak poznat, že máte napíchnutý telefonJak poznat, že máte napíchnutý telefon
Jak obnovit zablokovaný účet na FacebookuJak obnovit zablokovaný účet na Facebooku
Jak získat něčí heslo k FacebookuJak získat něčí heslo k Facebooku
Jak opravit notebook, který se nenabíjíJak opravit notebook, který se nenabíjí
Jak najít archivovanou poštou na GmailuJak najít archivovanou poštou na Gmailu
Jak hackovatJak hackovat
Jak smazat účet na SpotifyJak smazat účet na Spotify
Jak hledat na hlubokém webuJak hledat na hlubokém webu
Jak vypnout ochranu proti zápisuJak vypnout ochranu proti zápisu
Jak kontaktovat InstagramJak kontaktovat Instagram
Jak poslat peníze z PayPalu na bankovní účetJak poslat peníze z PayPalu na bankovní účet
Jak vypnout Google bezpečné vyhledáváníJak vypnout Google bezpečné vyhledávání
Jak odemknout zabezpečený PDF souborJak odemknout zabezpečený PDF soubor
Reklama

Reference

 1. Apple Support Documents - http://support.apple.com/kb/HT1212

Pomohl vám tento článek?

Reklama