Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud jste si nedávno od někoho zakoupili Xbox 360, nebo jste jej po někom zdědili, mohli jste si všimnout, že obsahuje mnoho starých nevyužitých profilů, které zabírají místo na pevném disku. Odstraněním těchto profilů může pomoci vyčistit změť informací předešlého majitele. Postupujte podle tohoto návodu, a zjistíte, jak odebrat starý účet a jak nahrát do konzole ten váš.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:

Smazání profilu

 1. 1
  Otevřete Nastavení. Stiskněte tlačítko Guide a přejděte do nabídky Nastavení. Vyberte Nastavení systému.
 2. 2
  Otevřete Úložiště. Zobrazí se vám seznam připojených úložných zařízení. Vyberte "Všechny zařízení". Objeví se vám seznam kategorií.
 3. 3
  Otevřete Herní profily. Tato kategorie by měla být na začátku seznamu. V této sekci uvidíte každý profil, které je v současné době spojen se systémem.
 4. 4
  Vymažte profil. Vyberte profil, který chcete vymazat a stiskněte tlačítko A. Otevřete se vám nová nabídka s možností Vymazat. Pro stisknutí tlačítka Vymazat budete mít dvě možnosti. Můžete odstranit profil a pokračovat v ukládání her a úspěchů, nebo můžete odstranit celý profil a všechna související data.
  • Pokud jste právě obdržel Xbox a mažete účet uživatele, který už nebude nadále využívat toto zařízení, vymažte veškerá data, čímž získáte větší prostor, pro ta vaše.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 2:

Nahrání profilu

 1. 1
  Stiskněte tlačítko Guide. V okně, které se vám zobrazí, byste měli vybrat možnost "Nahrát profil". Pokud se vám tato možnost nezobrazí, znamená to, že jste přihlášeni na jiném profilu. Pro odhlášení stiskněte tlačítko X.
 2. 2
  Zadejte váš účet. Zadejte informace o účtu společnosti Microsoft. Jedná se o e-mailovou adresu, kterou jste použili k registraci do služby Xbox LIVE, Hotmail nebo jiné služby systému Windows. Po zadání vašeho účtu budete vyzváni k zadání hesla.
  • Účet Microsoft se dřív nazýval Windows Live ID. Obojí je totéž.
  • V případě, že je účet určen pro děti, budete potřebovat informace o účtu rodiče/opatrovníka.
 3. 3
  Vyberte umístění úložiště. Nejběžnější místo pro uložení profilů je pevný disk. Xbox automaticky zařadí profil do správných adresářů.
  • Jakmile zvolíte umístění, začte se váš profil načítat. To může chvíli trvat, v závislosti na rychlosti připojení.
 4. 4
  Vyberte, zda si má systém pamatovat vaše heslo či nikoliv. Ve výchozím nastavení nebude nastaveno, aby si zařízení pamatovalo heslo pro váš účet, takže jej budete muset opět zadat při příštím přihlášení. Pokud jste vlastníkem Xboxu, nebo patří důvěryhodnému příteli, můžete si heslo uložit, pro snazší přihlašování v budoucnu.
  Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 14 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 6 023 krát
Stránka byla zobrazena 6 023 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama