Jak odstranit facebookové zprávy na iPhonu i Androidu

V tomto článku:Mazání jednotlivých zprávSmazání celé konverzaceReference

Potřebujete se zbavit nějakých trapných zpráv, nebo chcete zapomenout na někoho, s kým jste se bavili? Facebook změnil způsob zasílání zpráv a nyní je na vašem iPhone nebo Android zařízení můžete smazat jen pomocí aplikace Messenger. Zda chcete smazat jen jednotlivé zprávy nebo celé konverzace, záleží čistě na vás.


Pokud se snažíte odstranit aplikace Facebook Messenger a nevíte, jak na to, podívejte se na internet, kde najdete spoustu rad na toto téma.

1
Mazání jednotlivých zpráv

 1. 1
  Otevřete aplikaci Facebook Messenger ve svém mobilním zařízení. Jediným způsobem, jak odstranit facebookovou zprávu na vašem telefonu, je použít aplikaci Messenger. Smazat zprávu nelze v aplikaci Facebook ani na její webové verzi.
 2. 2
  Najděte zprávu, kterou chcete odstranit. Smazat můžete všechny odeslané i přijaté zprávy.
  • Pokud smažete zprávu, smažete ji pouze na vašem profilu. Ostatní účastníci konverzace budou mít i nadále zprávu k dispozici. Neexistuje žádný způsob, jak odstranit zprávu i příteli na druhém konci.[1]
 3. 3
  Stiskněte a podržte zprávu, kterou chcete odstranit. Po chvíli se vám zobrazí nabídka s několika možnostmi.
 4. 4
  Z nabídky vyberte "Smazat". Po potvrzení, bude vaše kopie zprávy odstraněna. Ostatní účastníci si budou moci i nadále zprávu zobrazit.

2
Smazání celé konverzace

 1. 1
  Otevřete aplikaci Facebook Messenger. Konverzace můžete odstranit pouze pomocí aplikace Messenger, přestože si je můžete zobrazit i na mobilním webu. Pokud nemáte Messenger, můžete si jej stáhnout z obchodu aplikací.
 2. 2
  Najděte konverzaci, kterou chcete odstranit. Projděte si kartu "Nedávné", kde naleznete všechny vaše konverzace.
 3. 3
  Smažte konverzaci. Dojde tím ke smazání vaší kopie konverzace. Ostatní účastníci si budou moci i nadále konverzaci zobrazit. Proces je mírně odlišný pro iOS a Android:
  • iOS - Přejeďte přes konverzaci, kterou chcete odstranit, zprava doleva. Zobrazí se vám tlačítko "Odstranit". Klikněte na "Odstranit" a vymažte tak konverzaci.
  • Android - Stiskněte a podržte konverzaci, kterou chcete odstranit. Z nabídky vyberte "Odstranit" a potvrďte, že chcete odebrat konverzaci.

Varování

 • Odstranění zpráv na Facebooku je trvalé a nenávratné.

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Kategorie: Telefony a zařízení

V jiných jazycích:

English: Delete Facebook Messages on an iPhone or Android, Português: Excluir Mensagens do Facebook em um iPhone ou Android, Italiano: Cancellare i Messaggi di Facebook su iPhone, Español: borrar mensajes en Facebook desde un iPhone, Deutsch: Facebook Nachrichten auf einem iPhone löschen, Français: supprimer des messages Facebook sur un iPhone, Русский: удалять сообщения из Facebook на iPhone, Nederlands: Facebook berichten van een iPhone verwijderen, Bahasa Indonesia: Menghapus Pesan Facebook di iPhone atau Perangkat Android, 中文: 在iPhone上删除Facebook消息, العربية: حذف رسائل فيسبوك على هواتف أيفون أو أندرويد

Stránka byla zobrazena 2 146 krát.
Byl tento článek přesný?