Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Nalepovací tetování jsou skvělá pro děti, na karneval nebo na večírek, kdy chcete prostě vypadat drsně bez závazku jakým je pravé tetování. Mohou ale být při odstraňování neústupná. Ať už máte jakýkoliv důvod pro aplikaci nalepovacího tetování, jednou se začne loupat a budete ho chtít odstranit. Řiďte se těmito různými metodami pro sedření, oloupání a odmočení vašeho tetování.

Metoda 1
Metoda 1 ze 4:

Vydrhnutí nalepovacího tetování

Stáhnout PDF
 1. 1
  Naneste na tetování malé množství dětského oleje. Mějte na paměti, že většina nalepovacích tetování je schopná odolat vodě a mýdlu, takže olej je většinou nejlepší způsob, pokud chcete sedřít tetování.
  • Také můžete nalít malé množství lihu na vatovou kuličku nebo kousek papírové utěrky. Pamatujte, že líh může trochu pálit.
  • Pokud nemáte dětský olej, můžete na své tetování použít také olej olivový.
 2. 2
  Nechte dětský olej na tetování minutku působit. Dovolí to oleji vsáknout se do tetování (a vaší kůže) a bude jednodušší nalepovací tetování sedřít.
 3. 3
  Vezměte si žínku a tetování silně drhněte. Tetování by mělo popraskat a začít se odlupovat a sdírat. Drhněte dokud se nalepovací tetování úplně neodstraní.
  • Místo žínky můžete použít papírovou utěrku.
 4. 4
  Omyjte zbývající olej teplou vodou a mýdlem. Myjte si kůži, dokud na ní nezbude žádný olej. Usušte místo ručníkem.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 4:

Sloupnutí tetování lepící páskou

Stáhnout PDF
 1. 1
  Odtrhněte několik kousků pásky z role. Průhledná páska, jako je lepící páska, funguje lépe než pásky maskovací nebo malířské. Nalepte kousky pásky za jeden konec na hranu stolu nebo pultu (kdekoliv budete pracovat).
 2. 2
  Přitiskněte kousek lepicí pásky na nalepovací tetování. Ujistěte se, že jí přitisknete pevně, takže přilne k povrchu nalepovacího tetování. Použijte prst k přitisknutí pásky k vaší pokožce.
 3. 3
  Sloupněte pásku z vaší kůže. Nalepovací tetování by se mělo sloupnout spolu s páskou. Tento postup může být třeba několikrát zopakovat, obzvláště pokud je tetování velké.
 4. 4
  Potřete místo, na kterém bylo nalepovací tetování, kostkou ledu. Udělejte to po odstranění celého tetování. Zmírníte tím zarudnutí způsobené odlepováním pásky z vaší kůže.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 4:

Použití pleťového krému

Stáhnout PDF
 1. 1
  Naneste na nalepovací tetování pleťový krém. Ujistěte se, že tetování je krémem úplně zakryté.
 2. 2
  Nechte pleťový krém vsakovat do pokožky. Měli byste krém nechat na pokožce zhruba hodinu, abyste se ujistili, že na tetování důkladně zapracuje.
 3. 3
  Setřete pleťový krém žínkou. Použijte teplou vodu a mýdlo k odstranění zbývajícího pleťového krému.
  Reklama
Metoda 4
Metoda 4 ze 4:

Použití odlakovače na nehty

Stáhnout PDF
 1. 1
  Namočte vatovou kuličku v odlakovači na nehty. Pokud nemáte odlakovač na nehty, můžete použít také líh.
 2. 2
  Třete nalepovací tetování vatovou kuličkou. Drhněte tetování tak, že se začne z vaší kůže olupovat. Možná budete potřebovat znovu namočit vatovou kuličku nebo si vzít novou, záleží, jak velké vaše tetování je.
 3. 3
  Umyjte si pokožku teplou vodou a mýdlem. Vezměte žínku a opláchněte místo na vaší kůži, kde jste měli nalepené tetování. Použijte teplou vodu a mýdlo k odstranění acetonu zbylého po odlakovači.
  Reklama

Tipy

 • Většina tetování vybledne sama nebo sprchováním, takže pokud je vám nepříjemné být na svojí pokožku drsný, prostě jen pár dní počkejte – tetování se samo oloupe.
Reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Vatové kuličky
 • Dětský nebo olivový olej
 • Hadřík/papírovou utěrku
 • Lepicí pásku
 • Líh
 • Mýdlo
 • Vodu

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 33 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 6 834 krát
Stránka byla zobrazena 6 834 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama