Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Střelci patří mezi nejvíce vzrušující, dobrodružné a okouzlující muže. Střelec je kentaur – toto znamení zvěrokruhu znamená svobodu, dobrodružství a vášeň. Pokud chcete získat střelce, musíte zvolit správnou strategii. V tomto článku se dozvíte, jak na to.

Část 1
Část 1 ze 2:
Mějte správnou osobnost

 1. 1
  Musíte být otevřená změně. Střelci si neustále rozšiřují obzory – touží po nových znalostech, novém prostředí a nových dobrodružstvích. Pokud chcete zkrotit střelce, musíte být spontánní a otevřená změnám plánů na poslední chvíli.
  • Pokud mu chcete dát najevo, že jste dostatečně flexibilní, můžete mu navrhnout nějaké dobrodružství, například: „Nechceš jít z toho nudného klubu pryč a vloupat se do venkovního bazénu?“ Uvidíte, že si tím ihned získáte jeho pozornost. Nemusíte samozřejmě vymýšlet tak nebezpečný plán, ale můžete ho pozvat například na výlet do přírody, nebo mu navrhnout, aby vyzkoušel v baru drink, který barman míchá s tajnou ingrediencí.
 2. 2
  Odhalujte sama sebe postupně, abyste si zachovala tajemnost. Střelci mají rádi dívky, které se drží trochu zpátky. Neměla byste mu říkat celý svůj životní příběh na první schůzce. Raději mu odhalujte svoji osobnost pomalu a po kouscích. Střelci jsou ovládáni planetou Jupiter, což znamená, že rádi luští hádanky. Měla byste zajistit, aby vás neměl od začátku přečtenou. [1]
  • Když se vás bude ptát na různé otázky, neměla byste mu odpovídat na všechno. Řekněte například: „To ti řeknu až někdy příště.“
 3. 3
  Říkejte vždy pravdu. Být tajemná neznamená, že byste měla lhát jen abyste působila trochu tajemně. Obecně umějí střelci skvěle odhadovat charaktery lidí, což znamená, že snadno odhalí i falešný smích a lži. Když budete trávit čas se střelcem, měla byste být vždy upřímná a říkat pravdu.
  • Střelci jsou důvěřiví, ale jakmile jejich důvěru zradíte, nebudou vám nikdy důvěřovat znovu. Musíte se chovat co nejupřímněji, protože když vás přistihnou při lži, pravděpodobně už vám nikdy neodpustí (a neozvou se).
 4. 4
  Buďte dobře naladěná. Měla byste přistupovat ke všemu uvolněně. Buďte zábavná a hravá a nikdy se nechovejte negativně. Střelci jsou obecně šťastní a aktivní lidé, kteří se jen chtějí bavit. Nestěžujte si na nic a nikoho v jeho přítomnosti nepomlouvejte. Snažte se za každou cenu vždy dobře bavit. Smějte se a usmívejte se a navrhujte zábavné činnosti, jako je například tanec, nebo něco jiného, při čem se oba dobře pobavíte.
 5. 5
  Klaďte mu výzvy. Střelci milují dívky, které jsou nepředvídatelné a neustále jim kladou výzvy. Neznamená to, že byste měla předstírat, že jste nedostupná, ale spíše že byste mu měla neustále klást nějaké výzvy. Buďte trochu tajemná a nechejte ho, aby si vaši pozornost získal. Neukazujte mu, že o něj máte zájem. Chovejte se v jeho přítomnosti lhostejně (ale zároveň ho neignorujte). [2]
  • Střelci mají také rádi duševní výzvy. Musíte být chytrá, abyste na něj udělala dojem. Debatujte s ním o tématech, která vás oba zajímají. Hrajte ďáblova advokáta a zkuste někdy zaujmout opačný názor (i když s ním ve skutečnosti naprosto souhlasíte).
 6. 6
  Mějte ráda cestování. Střelci nikdy nevydrží příliš dlouho na jednom místě, takže byste měla mít ráda cestování a dobrodružství, abyste si získala jeho pozornost. Když se dáte poprvé do řeči, zeptejte se ho, kde všude byl a řekněte mu i o svých zážitcích (můžete díky tomu zapojit svoji tajemnou stránku a začít mu odpovídat neurčitě například ohledně toho, proč jste cestovala na určitá místa). [3]
  • Navrhujte mu činnosti, které zahrnují trochu cestování. Naplánujte dobrodružný den, během kterého můžete prozkoumat například nějaké místo, na kterém jste ještě nikdy nebyli. Jeďte spolu do přírody a zastavte se na každém zajímavém místě (největší bludiště v kukuřici? Obchod s koláči na farmě, kde se můžete naučit dojit krávy? Proč ne!)
 7. 7
  Naučte se flirtovat. Střelci milují flirtování. Nebojte se k němu jednoduše přijít a dát se s ním do řeči (flirtovným způsobem). Střelcům se líbí sebejisté dívky a vaše pozornost jim zalichotí. Uvidíte, že s vámi bude také velmi rád flirtovat.
  • Pokud chcete získat jeho pozornost dříve, než se s ním dáte do řeči, dívejte se mu do očí přes celou místnost. Zachyťte jeho pohled a s úsměvem se podívejte k zemi. Potom se pomalu podívejte z pět na něj a neuhýbejte pohledem, dokud neuhne on. Jednoduše mu dejte svůj nejsvůdnější pohled.
 8. 8
  Nechovejte se příliš závisle. Součástí střelců je jejich láska ke svobodě. Ať už bude chtít vyrazit sám za nějakým dobrodružstvím, nebo bude chtít jen strávit trochu času o samotě (pravděpodobně aby si mohl jít zaběhat, nebo na výlet do hor), bude potřebovat dívku, která na něm nebude viset a nebude mu brát jeho svobodu.
  • Když se spolu začnete vídat, dejte mu najevo, že umíte být nezávislá a nepotřebujete, aby se o vás neustále staral. Když budete například v baru, kupte si drink sama (a zeptejte se ho, jestli také něco chce). Dáte mu tím najevo, že neočekáváte, že o vás bude stále pečovat.
  Reklama

Část 2
Část 2 ze 2:
Mějte správný vzhled

 1. 1
  Měla byste za každou cenu vždy vypadat co nejlépe. Muži nedokážou odolat ženám, které vypadají skvěle – a u střelců to je úplně stejné. Střelci milují ženy, kterým to sluší, jsou hezky oblečení a sexy, aniž by odhalovaly příliš mnoho kůže.
  • Pokud víte, že se s tímto mužem potkáte v baru nebo na party, měla byste si vzít sexy šaty, které jste na sobě ještě neměla a vysoké podpatky. Žádný muž (a rozhodně žádný střelec) vám neodolá.
 2. 2
  Měla byste krásně vonět. Střelci milují ženy, které voní svěže a smyslně (skutečně je to tak – střelci milují ženy, které voní tak krásně, že byste je chtěli sníst). Zkuste citrusové a pomerančové parfémy a uvidíte, že kolem sebe budete mít celé hejno střelců, jakmile vejdete do baru.
  • Tip: noste si u sebe stále malou lahvičku parfému a deodorant. I když za sebou budete mít několikakilometrovou cestu pěšky, budete se moci osvěžit jakmile dorazíte na místo.
 3. 3
  Zvýrazněte své přednosti. Máte krásně modré oči? Nebo dlouhé štíhlé nohy? Nebo máte nejkrásnější vlasy? Ať je to cokoli, zajistěte, že si toho střelec všimne. Noste oblečení, které zvýrazní vaše přednosti a používejte make-up, který zvýrazní vaše oči. Nezapomínejte si také upravovat vlasy co nejlépe.
 4. 4
  Mějte sebevědomí a důvěřujte svému vzhledu a osobnosti. Střelci mají rádi ženy, které si důvěřují. Musíte vědět, že jste krásná, silná a inteligentní žena – a dávat to jasně najevo. Žena, která ví, že je sexy, je tisíckrát přitažlivější, než žena, která si nervózně hraje s vlasy, upravuje si oblečení a neustále přemýšlí nad tím, zda vypadá dobře. [4]
  Reklama

Tipy

 • Nezapomínejte na to, že byste měla být sama sebou. Neměňte se jen proto, abyste k sobě přitáhla nějakého muže. Snažte se zalíbit se mu, ale zároveň buďte sama sebou.
Reklama

Související články

Jak si natrénovat líbáníJak si natrénovat líbání
Jak předstírat nedostupnost, abyste získala mužeJak předstírat nedostupnost, abyste získala muže
Jak v posteli mluvit nemravněJak v posteli mluvit nemravně
Jak v muži vzbudit žárlivostJak v muži vzbudit žárlivost
Jak to udělat, aby vás muž chtěl zpětJak to udělat, aby vás muž chtěl zpět
Jak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivostJak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivost
Jak zakrýt cucflekJak zakrýt cucflek
Jak se omluvit přítelkyniJak se omluvit přítelkyni
Jak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskaloJak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskalo
Jak být přitažlivý mužJak být přitažlivý muž
Jak získat zadaného mužeJak získat zadaného muže
Jak přimět muže k polibkuJak přimět muže k polibku
Jak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpětJak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpět
Jak být přitažlivý pro dívku ve znamení rybJak být přitažlivý pro dívku ve znamení ryb
Reklama

O tomto wikiHow

Angel Eyedealism
Spoluautorem článku je :
Astroložka a performanční umělkyně
Spoluautorem tohoto článku je Angel Eyedealism, jeden z našich spoluautorů. Spoluautoři článků na wikiHow úzce spolupracují s našimi editory, aby se docílilo toho, že obsah našich článků je maximálně přesný a srozumitelný. Tento článek byl zobrazen 19 264 krát
Kategorie: Svádění a drag
Stránka byla zobrazena 19 264 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama