Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Máte dlouholetou kamarádku, kterou byste rádi pozvali na rande? Možná máte ve třídě dívku, které byste už dlouhou dobu chtěli být blíž, ale nevíte jak na to? Nezáleží na tom, o kterou jde situaci, wikiHow vám pomůže tuto dívku získat. Pomozte i vy ji, aby se do vás zamilovala tak jako vy do ní: začněte krokem 1 níže.

Část 1
Část 1 ze 5:

Buďte kamarádi

 1. 1
  Stravte spolu nějaký čas ve skupině. Staňte se kamarády tak, že se začleníte do jejího společenského kruhu. Připojte se ke klubům, ve kterých je ona nebo vyrazte na párty či sešlost o které víte, že tam bude. Umožněte jí, aby poznala váš obličej, mluvte s ní častěji a častěji a stanete se kamarády dřív, než si to uvědomíte.
 2. 2
  Snažte se jí opravdu poznat. Zjistěte co má a nemá ráda, jaké má manýry a co ji rozčiluje. To vás připraví na úspěch; dívky totiž nechtějí randit s někým, komu se líbí, jen protože jsou pěkné. Chtějí někoho, kdo je opravdu pozná. Mluvte o věcech jako je náboženství, politika, kde vyrostla, o její rodině a o jiných důležitých tématech. Mluvte ale i o hloupostech!
  • Také byste jí měli umožnit, aby poznala ona vás! Nadhoďte přátelskou konverzaci a nechte většinu času mluvit ji, ale tu a tam si také vezměte slovo.
 3. 3
  Vyzkoušejte její vášně a nechte ji, aby vyzkoušela ty vaše. Podporujte ji ve věcech, které má ráda. Zjistěte si o dané aktivitě nějaké informace a možná by bylo dobré se naučit, aby vás i bavila. Dokonce, i když se nemůžete zúčastnit her nebo představení co ona. Měla by cítit, že rozumíte věcem, které ji v životě dělají šťastnou. Také byste jí měli umožnit, aby ona viděla vás, jak si užíváte věci, které máte rádi. Vášeň je nakažlivá a velice atraktivní.
 4. 4
  Buďte dobrým přítelem. Prokažte se jako dobrý kamarád tím, že budete k dispozici, když si bude procházet těžkým obdobím, že když to půjde, pomůžete jí, rozesmějete jí, i když vám do smíchu nebude a budete její život udržovat zábavný tím, že vždy najdete nové věci, které si spolu můžete užívat! Nebojte se přátelské zóny: pokud se k sobě opravdu hodíte, nebude záležet na tom, jak dlouho jste kamarádi; bude na vaše city reagovat.
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 5:

Sbližování se

 1. 1
  Vytvořte mezi vámi pouto důvěry. Potřebujete vytvořit prostředí, kde si budete důvěřovat. Než ji pozvete na rande, buďte věrní a nikdy ji nenechte, aby vás nachytala, jak flirtujete nebo trávíte spoustu času s jinou dívkou. Říkejte jí vaše tajemství, a když vám poví ta svá, nevyzrazujte je. Nikdy ji nesuďte a neposmívejte si jí za věci, které vám řekne. Měla by se cítit jako by vám mohla povědět úplně všechno.
 2. 2
  Travte s ní čas jen ve dvou. Pokud chcete, aby k vám začala také něco cítit, musíte spolu strávit nějaký čas, kdy se můžete opravdu soustředit jen sami na sebe. Požádejte jí, aby s vámi šla dělat něco, co musíte, ne jako partneři ale přátelé. Můžete ji také pozvat k sobě, aby s vámi šla něco dělat (kouknout se na film, který ještě neviděla, vyzkoušet videohru atd).
 3. 3
  Dejte jí najevo jak je úžasná. Měla by se cítit dobře, když je s vámi. Nechte ji, aby se sama cítila důležitě a dobře. Dávejte jí komplimenty, nikdy ji nezklamte a povzbuzujte ji, aby dosáhla cílů, které chce. Dejte jí najevo, když vidíte, jak dělá něco správně, i když jde jen o něco malého jako je pomoc jiným.
 4. 4
  Dejte jí prostor. Jeden z důvodů proč se lidé zdráhají vztahu je, že se obávají, že ztratí schopnost být sami sebou. Bojí se, že přijdou o všechen svůj volný čas, nebo že se na ně lidé budou dívat jinak. Odlište se od ostatních tím, že se s vámi ničeho takového bát nemusí. Mějte své vlastní aktivity, které budete dělat a pomozte jí najít její vlastní.
  Reklama
Část 3
Část 3 ze 5:

Dobře komunikujte

 1. 1
  Mluvte s ní o samotě. Když jí budete říkat, co k ní cítíte, nedělejte to před partou dalších lidí. Může se díky tomu cítit nepříjemně a jako v pasti, mohlo by to vést k odpovědi, kterou by jinak neřekla. Než jí povíte, co k ní cítíte, vezměte ji na nějaké pěkné tiché místo, kde se bude bezpochyby cítit uvolněně.
 2. 2
  Pokud to jde, mluvte s ní z očí do očí. Je to děsivé, ale měli byste se pokusit sdělit jí své pocity osobně. Použití textovky, emailu, jiného kamaráda nebo další metody by vypadalo dětinsky a také jako byste se opravdu tolik nezajímali.
 3. 3
  Dejte jí vědět, co cítíte. Povězte jí, co cítíte, ale nikdy na ni příliš netlačte. Neprolomte slovo na M alespoň před tím, než začnete randit, neříkejte jí, že už tu nikdy nebude nikdo jiný než ona atd. Prostě řekněte něco jako: "Jsi úžasná žena. Jsi chytrá, vtipná a milá. Možná to nemusíš cítit stejně jako já, ale jednoduše jsem ti chtěl říct, že tě mám opravdu moc rád." Včetně dalších příkladů:
  • "Vím, že se neznáme příliš dlouho, ale z toho co jsem viděl, jsi opravdu neuvěřitelná žena. Chtěl jsem jen, abys věděla, že tě mám rád a rád bych měl příležitost zjistit o tobě všechny ty další úžasné věci. "
  • "Nemůžu neustále předstírat, že k tobě nic necítím. Jsi moc úžasná na to, abych nic necítil. Je v pořádku, pokud to necítíš stejně, jen si myslím, že si zasloužíš vědět, co k tobě cítím."
 4. 4
  Pozvěte ji na rande. Pokud chcete, můžete celou věc nechat na vyjádření svých citů, a nebo ji můžete rovnou pozvat na rande. V případě, že řekne ano, mějte připravený plán; je proto lepší pozvat ji na konkrétní den. Řekněte něco jako, "Když jsem s tebou, jsem opravdu šťastný a rád bych dostal šanci udělat tě šťastnou tak jako ty mě. Dala bys mi tedy tu šanci a šla se mnou v pátek na večeři? "
  • "Byl bych opravdu poctěn, kdybys mi dala šanci lépe tě poznat. Byla bys ochotná se mnou o víkend navštívit výstavu umění video her?"
  • "Hele, mám lístky na baseballový zápas tento víkend. Byl bych opravdu rád, kdybys šla se mnou, měli bychom tak více času si promluvit jen ve dvou."
  Reklama
Část 4
Část 4 ze 5:

Zdokonalujte sám sebe

 1. 1
  Zkoušejte to znovu a znovu. Pokud odpoví ne, není to konec světa. Budete smutní, ale najdete někoho jiného. Sami si nechcete city ani vztah mezi vámi vynutit. Zasloužíte si někoho, kdo vás bude mít stejně rád jako vy jeho. Není to vaše chyba, že vaše city neopětuje ale ani její: někteří lidé se k sobě jednoduše nehodí. Co můžete dělat je pracovat na tom, abyste příště rozvinuli city k dívce, pro kterou budete tou nejlepší verzí sami sebe, jak to jen jde. Je to ten nejlepší způsob jak se ujistit, že vám ta správná dívka city opětuje.
 2. 2
  Starejte se o své tělo. Když se o svá těla nestaráme, napovídá to ostatním lidem, že si nemyslíme, že naše tělo stojí za nějakou péči nebo obdiv. Jste úžasní a měli byste se sebou zacházet s péčí! Respektujte sám sebe a starejte se o své tělo. Denně se myjte, používejte deodorant a noste čisté oblečení, které vám sedí a vypadá na vašem těle dobře.
 3. 3
  Dělejte něco ve vašem životě. Nikdo by nechtěl randit s někým, kdo nedělá nic, kdo nic neznamená. Ukažte dívkám, že jste úplná, zajímavá osoba tím že se zvednete z pohovky a půjdete něco dělat. Dělejte sport, naučte se nějakou dovednost, připojte se ke klubu, soustřeďte se na školní práci: dělejte cokoliv, co vás udělá šťastným.
 4. 4
  Pracujte na tom, abyste pomohl jiným. Budete rádi, když o vás jakákoliv dívka uslyší, nebo zjistí, že jste dobrý člověk. Pracujte na své osobnosti, pokud máte sklon k sebestřednosti, buďte vždy milí ke všem ve vašem okolí, dokonce můžete dělat i nějakou dobrovolnickou činnost. Tyto druhy činností zaujmou správný druh dívek, se kterými chcete randit.
 5. 5
  Naučte se nějaké „cool“ dovednosti. Pokud toho nemáte moc, co hraje pro vás, vždy můžete získat zájem dívky tím, že budete mít nějakou „cool“ dovednost nebo talent. Pokud zatím v ničem nevynikáte, využijte příležitost a naučte se něco nového! Pomůže vám to s dívkami a bude to pro vás odměnou v dlouhodobém horizontu.
 6. 6
  Ujistěte se, že je dívka volná. Mohlo by to vyžadovat poznat ji trochu lépe, a nebo tajně zahrnout její přátele do vašich plánů, pokud se už ale snaží získat jiného muže, nemusí být příliš citlivá na vyjádření vašich citů. Ale i když už chová city k jinému muži, stále se můžete snažit. Jen buďte připraveni na pár smutných dní.
  Reklama
Část 5
Část 5 ze 5:

Naučte se více

 1. 1
  Naučte se, jak ji pozvat na rande. Ne každý je ostřílený v tom jak dívku pozvat na rande. Pokud se toho bojíte, protože nevíte co říct: nebojte. Není to tak těžké, jak to vypadá.
 2. 2
  Naučte se vystupovat sebevědomě. Sebevědomí je opravdu důležité, když jednáte s někým, kdo se vám líbí. Pro kohokoliv je totiž přitažlivé když vynikáte v tom jak získat dívku, kterou chcete.
 3. 3
  Naučte se jak lépe zvládat rozhovory. Pokud chcete, aby k vám dívka chovala opravdu hluboké city, většinou to souvisí s tím, jak dobré jsou vaše rozhovory. Buďte dobří v tom jak začít a udržet konverzaci, tak aby dívka sama chtěla mít více z vás ve svém životě.
  Reklama

Tipy

 • Buďte zdvořilí k jejím přátelům. Nebuďte příliš milí a podobně, aby si nemyslela, že máte rádi jednu z jejích kamarádek.
 • Pokud ji má rád i váš kamarád, neříkejte mu, že se vám libí.
 • Neptejte se jí znovu a znovu dokola. Myslela by si, že nerespektujete to, co si myslí.
 • Pokud vám dělá problém s ní mluvit, koukejte jí přes rameno, bude si myslet, že koukáte na ní.
 • Buďte sami sebou. Pokud se dívce nelíbíte, vždycky se najde někdo, kdo ocení vaši osobnost.
 • Pokud jste zoufalí, sejděte se s hezkou dívkou ze školy, pozvěte ji na večeři, poznejte ji, zeptejte se na tu velikou otázku a vše bude v pořádku.
Reklama

Varování

 • Řekněte jí, že se vám líbí osobně. Nevolejte, nepiště- řekněte to osobně. Může to vypadat děsivěji, ale bude to pro ni znamenat víc a bude to méně trapné a jednoduší mluvit spolu.
 • Polibte ji, nebo se zeptejte příliš brzy a vaše šance se rozplyne.


Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 59 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 8 874 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 8 874 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama