Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Předstírat nedostupnost je skvělým způsobem, jak si získat pozornost muže a dát mu najevo, že stojíte za to, aby se o vás ucházel. Jde ovšem o to najít rovnováhu. Musíte působit tajemně a nedostupně, ale ne tak moc, aby si muž myslel, že není možné vás získat. Jak to tedy udělat, abyste předstírala nedostupnost a vzbudila tím v něm zájem? V tomto článku se to dozvíte!

Část 1
Část 1 ze 3:
Zajistěte, aby vás chtěl

 1. 1
  Ukažte mu, že si svůj single život užíváte. Přesně tak. Musíte si svůj single život užívat a ukázat muži, že se dobře bavíte. Být single je zábava: můžete se seznamovat s novými lidmi, užívat si čas s strávený s kamarádkami a nemít představu o tom, co vás dnes večer ještě čeká. Ukažte muži, že se smějete, tančíte a užíváte si svůj single život, místo abyste vypadala zoufale nebo naštvaně kvůli tomu, že jste ještě nenašla svého prince.
  • Když muž uvidí, že se dobře bavíte, bude chtít být součástí vašeho života.
  • Měla byste si užívat svůj single život. Uvědomte si, že vám nezůstane navždy.
 2. 2
  Flirtujte s ním (trochu). Pokud chcete, aby vás muž chtěl, musíte s ním alespoň trochu flirtovat. Když si bude myslet, že jste ledová královna, která nechce, aby s ní trávil čas, brzy o vás ztratí zájem. Měla byste s ním tedy trochu flirtovat, ale neměla byste to přehánět. Dívejte se mu do očí, usmívejte se a vyměňte si několik hravých slov a potom řekněte, že už musíte jít. Nechovejte se zle nebo drze, ale ani neprojevujte přílišné nadšení.
  • Když s ním budete mluvit, hrajte si se svými vlasy.
  • Zasmějte se a zadívejte se do země. Ukažte mu, že se trochu červenáte.
  • Pokud se znáte už dost dobře, můžete se ho hravě dotknout na paži a potom ruku zase sundat – tímto způsobem můžete skutečně hrát nedostupnost.
 3. 3
  Flirtujte s jinými muži. Pokud chcete předstírat nedostupnost, váš vyvolený muž si nesmí myslet, že je pro vás jediný. Měla byste flirtovat s několika dalšími muži, aniž byste jich využívala, nebo to dávala příliš jasně najevo – ukažte mu, že vás muži chtějí a že si zasloužíte jejich touhu. Neznamená to, že byste se měla chovat promiskuitně, nebo nepřijatelně. Jen mu dejte najevo, že si užíváte komunikaci s ostatními muži.
  • Berte flirtování s ostatními muži tak, že si necháváte otevřené možnosti.
 4. 4
  Ohromte ho svým sebevědomím. Muži chtějí ženy, které jsou sebejisté a oplývají zdravým sebevědomím. Nikdo nechce chodit s dívkou, která má nedostatek sebevědomí, aby ji musel zbavovat jejích nejistot. Nebojte se – všichni trpí nejistotami. Čím více ale budete milovat sama sebe, svůj vzhled a to, co děláte, tím přitažlivější pro muže budete.
  • Měla byste zajistit, aby si muž myslel, že jste skvělá a že když vás získá, bude to jen bonus vaší skvělosti – neměl by si myslet, že ho potřebujete k tomu, abyste byla dokonalá.
  • Pokud se chcete cítit sebejistě, musíte sebejistě vypadat. Choďte se vzpřímenou hlavou, dívejte se přímo před sebe a ne do země a co nejčastěji se usmívejte.
 5. 5
  Užívejte si večírky. Neznamená to, že byste měla tančit na baru, nebo se smát co nejhlasitěji jen proto, aby se na vás muži dívali. Znamená to, že byste se měla za každých okolností dobře bavit, užívat si a mít dobrou náladu, ať už budete dělat cokoli. Muže přitahují ženy, které mají rády zábavu. Když se budete umět dobře bavit, muž s vámi bude chtít trávit ještě více času.
  • Pokud jste ve špatné náladě, nebo nemáte chuť si užívat, jděte raději domů. Je lepší odejít, než se nutit k dobré náladě.
 6. 6
  Nedávejte mu své telefonní číslo hned první den. Pokud si o něj řekne, chovejte se chvíli trochu nerozhodně a nedávejte mu ho na požádání. Měl by se trochu snažit. Chovejte se mile, ale dejte si pozor, aby to nevypadalo, že jste připravená udělat vše, co po vás bude chtít.
 7. 7
  Nepřijímejte první pozvání na rande, které od něj dostanete. Pokud vám řekne, že vás může vzít v sobotu na večeři, řekněte mu, že už něco máte. Dejte mu další šanci pozvat vás na rande.
  Reklama

Část 2
Část 2 ze 3:
Buďte tajemná

 1. 1
  Neměla byste na něm viset. Mělo by pro vás být samozřejmostí neviset na něm, jinak v žádném případě nevzbudíte dojem nedostupnosti. Přestože vaše třetí rande proběhlo naprosto skvěle, neměla byste mu každou hodinu psát a zjišťovat, kdy se zase uvidíte. I v případě, že dobře víte, že se mu líbíte, si udržuje odstup, nedotýkejte se ho na veřejnosti a dejte mu najevo, že máte svůj vlastní život a své vlastní zájmy.
  • Pokud s ním budete chtít trávit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, začne pochybovat o tom, zda vás skutečně chce.
  • Když mu budete volat, neměla byste se ho ptát jen jak se má, nebo co dělá. Zavolejte mu, abyste si domluvili rande, nebo abyste probrali něco konkrétního. V žádném případě byste neměla působit zoufale.
  • Měla byste mu dát alespoň trochu toho, co chce. Pokud vás chce vidět každý den, měla byste se s ním setkat alespoň jednou nebo dvakrát týdně. Neměla byste se snažit být nedostupná tak moc, že mu nebudete vůbec nablízku.
 2. 2
  Nebuďte příliš dostupná. Pokud chcete být tajemná, neměla byste přijímat pozvání na každou schůzku, na kterou vás pozve. Když se vás zeptá, co budete dělat o víkendu, nebo třeba v úterý, řekněte mu, že už něco máte, ale že si na něj uděláte čas následující víkend. Pokud vám napíše a bude vás chtít vidět za několik hodin, řekněte mu, že máte plány – neměl by si myslet, že přiběhnete na zavolání.
  • Musíte v tom umět najít rovnováhu. Neměla byste předstírat, že máte tolik práce, že s ním nakonec nebudete trávit žádný čas. Jen si dejte pozor, aby to nevypadalo, že máte čas kdykoli.
 3. 3
  Zajistěte, aby chtěl více. Pokud chcete hrát nedostupnou, nesmíte dát muži vše, co pro něj máte. Měla byste s ním trávit čas, věnovat se věcem, které vás baví, ale zároveň odejít v nejlepším, dokud si ještě jeden druhého užíváte. Neznamená to, že byste měla odejít uprostřed mazlení v posteli, ale že byste měla odejít ve chvíli, kdy vám to spolu jde, místo toho, abyste s ním trávila zbytečně příliš mnoho času a čekala tak dlouho, až se budete oba nudit.
  • Pokud u něj přespáváte, odejděte hned po ranním mazlení, nebo po snídani – nezůstávejte u něj až do odpoledne.
  • Mělo by být samozřejmostí, že byste s ním neměla hned spát. Pokud spolu teprve začínáte chodit, neměl by si myslet, že jste ochotná s ním dělat kdykoli cokoli.
 4. 4
  Nespěchejte. Neměla byste na váš vztah tlačit a pospíchat, alespoň pokud chcete, aby vám vydržel. Když začnete mluvit o tom, kolik dětí chcete mít, nebo mu po třetím rande budete chtít představit své rodiče a svých padesát nejbližších přátel, okamžitě vám uteče. Místo toho se začněte vídat například jednou za týden a nepište mu a nevolejte, pokud nebudete mít něco důležitého na srdci. Také byste to neměla přehánět s lichotkami a projevy náklonnosti, dokud se nebudete znát mnohem lépe.
  • Je lákavé jít do nového vztahu po hlavě, zejména když máte pocit, že je to správné. Pokud si ovšem chcete udržet jeho zájem, musíte si držet odstup – do určité míry.
 5. 5
  Věnujte se svým vlastním zájmům. Pokud si chcete zachovat tajemnost, musíte pokračovat ve věcech, které vám přinášejí štěstí kromě muže, o kterého máte zájem. Ukážete mu tím, že jste nezávislá, sebejistá a že víte, co chcete a nebojíte se si o to říct. Nezbavujte se svých lekcí jógy nebo uměleckého klubu jen proto, že se to vašemu novému partnerovi nehodí do časového plánu. Dejte mu najevo, že si budete dělat co chcete a uvidíte, že se mu díky tomu budete líbit ještě více.
  • Měla byste mít tolik věcí na práci, abyste měla čas na vše, co máte ráda, ale ne tolik, abyste neměla na svého partnera čas častěji, než jednou za tři týdny.
  • Nebojte se mluvit s mužem o věcech, které vás baví, ať už jde o cokoli. Dosáhnete tím pouze toho, že o vás bude mít ještě větší zájem.
 6. 6
  Bavte se se svými kamarádkami. Předstírejte nedostupnost tím, že se budete stále chodit bavit se svými kamarádkami. Neměla byste trávit veškerý čas se svým novým partnerem a zapomínat na své single kamarádky – choďte tančit, choďte na večeře a dělejte vše, co vás vždy bavilo. Když půjdete s kamarádkami ven, řekněte o tom svému partnerovi. Možná bude trochu žárlit, když bude vědět, že si s kamarádkami užíváte bez něho.
  • Přestože se jen neškodně bavíte, trocha žárlivosti vám může pomoci zajistit, že o vás bude mít ještě větší zájem.
  • Když budete udržovat vztahy s kamarádkami, budete stát nohama pevně na zemi a nestane se vám, že byste se zamotala do obsesivního vztahu.
 7. 7
  Neříkejte mu o všem, co děláte. Neznamená to, že byste mu měla lhát, nebo mu odmítnout říct, co budete dělat o víkendu. Pokud ale v sobotu nemáte čas, protože jdete na oslavu 80. narozenin své babičky, můžete mu jednoduše říct, že už máte nějaký plán a nechat ho, aby přemýšlel nad tím, co asi budete dělat. Když vyložíte všechny své karty ihned na stůl a muž bude vědět, co přesně děláte každý den v týdnu, bude si myslet, že vás má v hrsti.
  • Pokud máte hodně vytížený týden, neříkejte mu, co všechno vás čeká – jen mu řekněte, že máte spoustu práce.
 8. 8
  Dejte mu najevo, že o něj máte zájem, ale netlačte na něj. I v případě, že chcete být tajemná, byste mu měla dát jasně najevo, že se vám líbí. Zalichoťte mu, ptejte se ho, jak se má a obecně mu dávejte najevo, že vám na něm záleží. Pokud chcete, aby neztratil zájem, budete se muset také trochu snažit.
  • Stačí jen jeden malý kompliment. Snažte se mu zalichotit alespoň jednou pokaždé, když se uvidíte.
  Reklama

Část 3
Část 3 ze 3:
Jak zajistit, aby vztah vydržel

 1. 1
  Nezapomeňte mu dávat najevo své pocity. Bude to trochu těžké, ale jakmile se do toho dostanete, půjde vám to snadno. Přestože jste odhodlaná předstírat nedostupnost a chovat se tajemně, budete mu muset nakonec říct, že ho skutečně chcete. Nemusíte mu ihned vyznávat lásku, nebo mu říkat padesát věcí, které se vám na něm nejvíce líbí, ale měla byste k němu být upřímná. Řekněte mu, že se s ním dobře bavíte, že s ním ráda trávíte čas, že se vám líbí jeho smysl pro humor... Když mu nedáte nic, s čím by mohl pracovat, velmi rychle ztratí zájem.
  • Také si dejte pozor, abyste ho zbytečně nemátla. Když mu jeden den řeknete, že je sexy a další den si budete držet odstup, bude zmatený.
 2. 2
  Uvědomte si, že ho nikdy nebudete mít. I v případě, že mu řeknete, že ho milujete a po nějaké době budete připravená si ho vzít, musíte stále předstírat trochu nedostupnosti. Znamená to, že v každém úspěšném dlouhodobém vztahu není nikdy úplně vyhráno. Oba se musíte neustále snažit udělat toho druhého šťastným a udržovat ve vašem vztahu vzrušení, zájem a flexibilitu. Nepřestávejte spolu flirtovat, chovat se trochu tajemně a dávat svému muži najevo, že vás musí neustále dobývat – alespoň tak dlouho, dokud se takto bude chovat on.
  • Přestože nikdy nemáte vyhráno, nemusíte předstírat nedostupnost v dlouhodobém vztahu neustále. Snažte se se svým partnerem nehrát žádné myšlenkové hry a zároveň si udržet jeho zájem.
 3. 3
  Zachovejte si svoji nezávislost. Pokud jste si získala pozornost muže díky tomu, že jste předstírala nedostupnost, neměla byste toho nechat a dát mu najevo, že se kvůli němu vzdáte úplně všeho. Budete si pochopitelně muset upravit svůj časový rozvrh, abyste měla čas na nový vztah, ale měla byste se stále věnovat svým zájmům, trávit čas se svými kamarádkami, cvičit a dělat vše, co jste dělala před tím, než jste svého partnera poznala.
  • Když budete oba trávit dostatek času odděleně a budete se věnovat svým věcem, budete o sebe mít stále zájem. Budete se na sebe více těšit a budete nadšení, když se uvidíte.
 4. 4
  Najděte rovnováhu mezi předstíráním nedostupnosti a otevřeností lásce. Pokud chcete mít skutečný vztah, musíte přestat být tajemná a nechat lásku, aby se do vašeho života dostala. Měla byste svému partnerovi dávat najevo, že vás chtějí ostatní muži a že jste zajímavá žena se spoustou zájmů, ale neměla byste v něm stále vzbuzovat pocit, že možná máte v hlavě jiného muže, nebo že do vašeho vztahu nedáváte srdce.
  • Nakonec se budete muset otevřít a být muži dostupná, pokud chcete mít dlouhodobý vztah. Pokud na to ovšem nejste připravená a chcete se jen bavit, můžete v tom pokračovat.
  Reklama

Tipy

 • Ve škole se mu nevyhýbejte, ale zároveň ho nepronásledujte. Dělejte vše jako normálně.
 • Hrajte si s vlasy, dívejte se do dálky, nebo poslouchejte učitele, jako kdyby váš muž neseděl hned vedle vás.
 • Na večírku travte čas zejména se svými přáteli a počkejte, až vás přijde oslovit sám. Pokud kolem něj projdete, usmějte se, ale potom jděte pryč. Pokud k vám přijde, povídejte si s ním a počkejte si, jak se váš rozhovor vyvine. Řekněte například: „Jdu teď za svými kamarády. Můžeš jít se mnou, jestli chceš.“
 • Na rande se chovejte uvolněně, ale dávejte mu najevo, že chcete, aby se váš vztah posunul na další úroveň. Flirtujte s ním, ale mluvte o běžných věcech, jako je škola a přátelé. Až budete mít pocit, že je na to vhodná doba, udělejte první krok.


Reklama

Varování

 • Nechovejte se zoufale – muže to odpuzuje.
 • Nemusíte souhlasit se vším, co vám řekne, mějte své vlastní názory. Muži nemají rádi dívky, které se chovají jako roboti.
 • Nesnažte se v něm vzbudit žárlivost tím, že budete trávit čas s příliš mnoha muži – bude si myslet, že o něj ztrácíte zájem.
 • Dělejte to, co vám bude připadat přirozené. Pokud s ním chcete mluvit, udělejte to. *Pokud máte pocit, že je toho na vás příliš, zpomalte a nechejte ho, aby vás dobýval. *Neexistuje žádný přesný vzorec a musíte dělat jen to, co vám radí vaše hlava a vaše srdce.
 • Neříkejte o něm svým kamarádkám, pokud si nebudete jistá tím, že jim můžete věřit, nebo o něm řekněte jen jedné nebo dvěma nejlepším kamarádkám. Když o vašem novém objevu bude vědět více lidí, pravděpodobně se to k němu dostane a on ztratí zájem.
 • Nechovejte se v jeho přítomnosti hloupě. Můžete se dobře bavit, ale muži mají rádi vyspělé dívky, takže byste se neměla chovat zbytečně příliš hloupě.
 • Nikdy mu jen tak neříkejte, že se vám líbí. Mohl by ztratit zájem. Když se vás na to zeptá, řekněte mu, že se vám líbí – podívejte se mu do očí, usmějte se, kousněte se do rtu, nakloňte hlavu do strany a řekněte mu pravdu.
 • Uvědomte si, že ne všichni muži mají rádi dívky, které předstírají nedostupnost. *Pokud ztratí zájem, nemusíte si myslet, že je líný a nechce se snažit – je možné, že ho vaše myšlenkové hry už nebaví a že má pocit, že mu ubližujete. Pokud to dojde do této fáze, promluvte si s ním a dejte mu to, co chce.Reklama

Související články

Jak si natrénovat líbáníJak si natrénovat líbání
Jak v posteli mluvit nemravněJak v posteli mluvit nemravně
Jak v muži vzbudit žárlivostJak v muži vzbudit žárlivost
Jak to udělat, aby vás muž chtěl zpětJak to udělat, aby vás muž chtěl zpět
Jak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivostJak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivost
Jak zakrýt cucflekJak zakrýt cucflek
Jak okouzlit muže ve znamení střelceJak okouzlit muže ve znamení střelce
Jak se omluvit přítelkyniJak se omluvit přítelkyni
Jak být přitažlivý mužJak být přitažlivý muž
Jak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskaloJak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskalo
Jak získat zadaného mužeJak získat zadaného muže
Jak přimět muže k polibkuJak přimět muže k polibku
Jak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpětJak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpět
Jak být přitažlivý pro dívku ve znamení rybJak být přitažlivý pro dívku ve znamení ryb
Reklama

O tomto wikiHow

Alysha Jeney, MA, LMFT
Spoluautorem článku je :
Licencovaná terapeutka pro vztahy
Spoluautorem tohoto článku je Alysha Jeney, MA, LMFT, jeden z našich spoluautorů. Spoluautoři článků na wikiHow úzce spolupracují s našimi editory, aby se docílilo toho, že obsah našich článků je maximálně přesný a srozumitelný. Tento článek byl zobrazen 29 472 krát
Kategorie: Svádění a drag
Stránka byla zobrazena 29 472 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama