Úroveň 29 ve hře Candy Crush může být náročné dokončit, protože v ní jsou dvě odlišné oblasti, které je třeba úplně vyčistit. Je dost těžké odstranit všechny želé bloky v 60 pohybech, ale je také třeba dosáhnout 200 000 bodů, abyste získali tři hvězdičky. Pokud k úrovni přistupujete správným způsobem a používáte své speciální bonbony moudře, nebudete mít problém se skóre ani limitem tahů.

Postup

 1. 1
  Soustřeďte se nejprve na dolní třetinu. Dolní třetinu pole bude těžké vyčistit kvůli nepohyblivým kamenům, které zabírají většinu prostoru. Tvorba kombinací tady vytvoří kombinace také v horní části této úrovně, takže zaměřením se na spodek budete produktivní a maximalizujete své skóre.
 2. 2
  Pracujte na rozích. Jakmile vyčistíte všechny želé bloky na spodní části pole, měli byste zaměřit svojí pozornost na rohy. Může být těžké je odstranit a zaseknutí se na těchto želé blocích později může zabít vaše skóre. Udělejte vše, co budete moci, abyste vyčistili rohy co nejdříve. [1]
 3. 3
  Poznejte vzory. Naučit se poznat vzory je jedním z nejsnazších způsobů, jak maximalizovat návratnost každého tahu, který uděláte. Podívejte se na snímek obrazovky výše: uvidíte, že i když je tam několik dalších možných kombinací, tah červeným bonbonem dolů, jak je ukázáno, vytvoří speciální mnohobarevný bonbon.
 4. 4
  Používejte speciální bonbony strategicky. Nepoužívejte speciální bonbony hned, jakmile je vytvoříte. Často existuje lepší způsob, jak je použít, abyste maximalizovaly želé ničivý potenciál. Je několik způsobů, kterými můžete tyto bonbony použít na jejich maximální potenciál:
  • Podívejte se na snímek obrazovky níže. Zatímco červený pruhovaný bonbon je již na vhodném místě, fialový pruhovaný bonbon nemá ani na jedné straně želé. Využití ho v této pozici pouze vyplýtvá tah, stejně jako bonbon. Bude lepší ho dostat na spodek pole (nebo ho zřídka můžete posunout nahoru, pokud máte dva stejně barevné bonbony nad ním) a využít později.
  • Na následujícím snímku obrazovky uvidíte, že je tam možná kombinace zabaleného a pruhovaného bonbonu, která odstraní všechny bonbony v kříži. Když ji využijete ve středu herního pole, může tato kombinace vyčistit téměř dvě třetiny herního pole na jeden tah.
  Reklama

Tipy

 • Zaměřte se na odstraňování kamenů, protože to zvyšuje množství dostupného hracího prostoru.
 • Neplýtvejte tahy na kombinace v oblastech, kde není želé, pokud jsou možné jiné tahy.

Reklama

Varování

 • V této úrovni máte omezené množství tahů.
 • Abyste vyřešili tuto úroveň, musíte dosáhnout určeného minimálního skóre. Úrovní projdete se 100 000 body, ale potřebujete 200 000 bodů, abyste získali tři hvězdičky.
Reklama

Související články

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili.
Kategorie: Počítačové hry
Stránka byla zobrazena 745 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama