Jak překonat úroveň 33 ve hře Candy Crush

Candy Crush Saga je těžká hra, ale u úrovně 33 se opravdu zapotíte. Dostanete čtyři oddělená herní pole, každé se čtyřmi želé, které je třeba odstranit. To není tak zlé, ne? Aha, máte na to pouze 16 tahů. Než při snaze pokořit úroveň ztratíte hlavu, prohlédněte si herní pole a držte se několika základních strategií, aby hra byla mnohem snazší.

Postup

 1. 1
  Pochopte chod hry. Máte pouze 17 tahů na to odstranit 16 želé bloků, které je třeba odstranit nadvakrát, aby zmizeli. Bonbony shora se pohybují dolů přes mezery v herním poli. Zabalené bonbony neodstraní nic mimo oblast, ve které jsou, čímž jsou v této úrovni méně užitečné. K dokončení úrovně máte jen několik cenných tahů.
  • Dříve bývalo možných pouze 14 tahů, což skládačku dělalo obzvlášť ďábelskou. To bylo aktualizováno na 17 pohybů, což věc trošku zlehčuje, ale stále je to dost náročné. [1]
 2. 2
  Nedělejte tahy, aniž byste odstraňovali želé bloky. Poněvadž máte pouze 17 tahů, je třeba se ujistit, že každý z nich se počítá. Pravděpodobně vám zbude pouze jeden nebo dva tahy, když konečně vyčistíte pole. Odstraňte každým tahem, co nejvíce želé bloků bude možné a nedělejte si příliš mnoho starostí s tvorbou speciálních bonbonů.
  • Podívejte se na pole nad tím, ve kterém děláte tah, abyste zjistili, jestli v něm není možný lepší tah (který odstraní více želé bloků). Poněvadž se bonbony pohybují dolů, pohnou se při tahu v nižším poli bonbony v poli nad ním, což možnost tohoto tahu zničí.
 3. 3
  Zaměřte se nejprve na spodek. Vyčistěte nejprve dvě nižší pole, protože tím automaticky řetězovými reakcemi vyčistíte některé části horních dvou polí. Snažte se zaměřit najednou na jednu čtvrtinu pole a uvidíte, jak se další čtvrtiny začnou díky tomu, co jste udělali, čistit.
  • Pokud vám dole dojdou tahy, je jen málo způsobů, jak to vyřešit a dostat znovu do pohybu. Snažte se hrát dole a udržet část aktivní. [2]
 4. 4
  Používejte pruhované bonbony strategicky. Používejte pruhované bonbony k vyčistění řady nejen v poli, ve kterém je, ale také v sousedním poli. Pruhované bonbony, ať už sami o sobě nebo kombinované s dalším pruhovaným bonbonem, jsou velmi užitečné při rychlém čištění řad.
 5. 5
  Nedělejte si starosti se skóre. Existuje požadavek minimálního skóre pro průchod úrovní, ale je pravděpodobně, že pokud odstraníte všechny želé bloky, pokoříte skóre bez problémů. Minimální požadované skóre bývalo větší, ale při zvýšení počtu tahů bylo sníženo. [3]
 6. 6
  Zvažte nové načtení pole. Pokud se vám nelíbí počáteční rozložení bonbonů a hrajete na mobilním zařízení, můžete znovu načíst pole, aniž byste ztratili život. To může být obzvlášť užitečné, když začínáte s jen málo možnými tahy. Není možné to udělat po tom, co provedete tah, a nemůžete to udělat ani na Facebooku. [4]
  • Zmáčkněte žlutou šipku v pravém dolním rohu. Zmačkněte ikonu červených dveří, která se objeví. To vás vezme zpátky na mapu.
  • Pokud hrajete na zařízení s Androidem, stiskněte jednou tlačítko zpět na spodní části telefonu. To vás vezme zpátky na mapu.

Tipy

 • Neplýtvejte tahy na kombinace, které neodstraňují želé.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili.

Kategorie: Počítačové hry

V jiných jazycích:

English: Beat Candy Crush Level 33, Português: Passar do Nível 33 no Candy Crush, Español: pasar el nivel 33 de Candy Crush, 中文: 通过 Candy Crush 第 33 关, Русский: пройти 33 уровень в игре Candy Crush, Nederlands: Candy Crush level 33 oplossen, العربية: تخطي المستوى الثالث والثلاثين في لعبة كاندي كراش, Deutsch: Level 33 in Candy Crush schaffen

Stránka byla zobrazena 732 krát.
Byl tento článek přesný?